• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky

Jani, mně se v pojišťovně nelíbí prostředí - teda hlavně to, že je tam blbej vzduch :sweat_smile: Teda aspoň to tak bývalo, že jsi buďto mrzla u oken nebo se dusila u dveří :grinning:
30. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vcera dopoludnia sme boli v Hudliciach, maju tam super klzisko pri kostole, svietilo slnko, teplo, no krasa. Dvaja chlapci tam hrali hokej, Filip bol hotový z nich, jeden mu pozical aj hokejku. Pacilo som mu korculovat, ani prezut sa nechcel, ale my sme uz nevladali na chrbat. Okrem toho chcel bruslit len so mnou, s MM vobec nechcel len s mamikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vecer sme boli na mysliveckom plese v Plzenke, nadejali sme sa ze vyhrame v tombole nejakeho kanca :grinning: ale mame len sprchovy gel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zabava bola dobra,rano by som si vedela pospat, ale Filip mal iny nazor :grinning:
31. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,

tak jak se všechny máte a co dětičky? :slight_smile:

Jani, to jste měli krásný program :dizzy_face: . Já se taky těšim na plesy. Výhledově se snažim manžela přemluvit na taneční pro dospělé, ať umíme nějaké figury :sweat_smile: . Kámošky s partnerama se na to dali a podle všeho je to super :grinning:.

Péťo, na fotky se ráda podívám, jak vám Baruška roste :slight_smile:. S tím divným vzduchem já mám zase podobný pocit U Klauna. Je tam pořád dost cítit vlhkost, jak to asi bylo vytopené při povodních :pensive: .

Jinak my se máme fajn :slight_smile:. Zdravotně zatím ok (ťukám). Hedu se neskutečně rozpovídala a fakt si musíme dávat pozor, co před ní říkáme, aby pak někde nebyla ostuda :grinning: . Hodně se jí teď věnoval taťka, tak jsou bezvadnej tým :dizzy_face: .

Kasli, ani si nepsala, jaké jsou "první" dojmy ze samostatného bydlení? Pohoda, viď? :wink: Já vás nedávno viděla, jak újíždíte přes město (asi) směr Lodenice. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak u nás se ode dneška opět rýmuje, i teplota byla. Nabyla jsem dojmu, že to má po plavání. Takže s plavčem končíme a budeme chodit zas až na jaře, v zimě je to na prdlačku. Ale jinak jí to evidentně svědčilo, protože teď běhá jak čamrda :slight_smile: V sobotu jsme ji odháněli v Metropoli od fontány a manža ji nemohl dohonit v pizzerce :grinning: :grinning: :grinning:

Berynko, a tobě se povede manžela na tohle přesvědčit? :sweat_smile: Já toho svého horko těžko naučila základní kroky polky a valčíku (tenkrát se to naučil kvůli svatbě :wink:), na pár plesech se mnou byl, ale teda to už je je historie, naposledy jsme byli tak před 3 lety.
1. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, právě že asi nepovede :sunglasses: ... ale beru to jako výzvu a třeba to bude jako s tim šutrem, když ta kapka na něj kape dlouho, tak ten ďolík udělá :wink: .
1. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - tak tanecna je moj sen, tanecna pre dospelych funguje to aj tu v Kralovaku, ja by som tam tak isla, ale ten moj ani za nic. Pritom nevie ani zakladne kroky - polka valcik mu nic nehovori, ovlada len medvedi tanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jej a co skola? ide to? kedy budes mat hotovo?

U nas sa ryma toci uz 3 týzden, ja ju mam opat a Filipovi tiez trochu tecie z nosa. Ja ale dufam ze nam ta slana voda v Kytce pomoze. Uvidime.
2. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak už to máme za sebou....mamka slavila padesátku-zabava u nás v hale-cca 60 lidí jsem KO(příprava,oslava,úklid šílený) ale ode dneška konečně mluvím..teda vyjde ze mě pár hlásek...ale povedlo se to takže to stálo za to.Ondra byl super nejen že se ujal o měsíc mladší kamarádky a vláčel jí po parketu za ručičku a k baru, ale v osm usnul a vzbudil se ráno o půl osmý takže jsme aspoň 3 hodky spánku daly:o))
Taneční by se mi taky líbili ale u nás je to stejný jak u vás.
Jinak rýma nás postihla všechny:o( ale plavčo jsme dneska vynechaly protože na to se ještě fakt necítim...

Grainne teda Kryštof je fakt šikula...

Peťo pěkný fotečky:o))

Já tady přidávám taky "malinko" z hor, protože dík výletům a pěknýmu počasí jsem toho nafotila kvanta.
http://lmyska.rajce.idnes.cz/158_2001/
2. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

Jani, co se týká školy, tak je dobojováno :wink: . Teď už jen to příjemné - na jaře promoce :dizzy_face:, no a pak ovšem realita života :sweat_smile: .
S těma tanečníma já myslela zrovna v Králováku :wink:.

L.mysko, vaše fotky jsou bomba po všech stránkách!!! :slight_smile: Jen to vidím, už bych se svezla.
2. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!

marcim: hlavně, že to s důtkou dobře dopadlo :wink: jinak je to chytrý klučina!

petulo, i.mysko: krásný fotky

:sweat_smile:
Vlastně jsou tu samé chytré a šikovné dětičky jak vidím :dizzy_face: my školu máme ještě hoooodně daleko, áále mám taky další pokrok - je to pár dní co se Naty poprvé postavila v postýlce (teď už machruje a drží se jen jednou rukou občas se pustí oběma a to pak končí samozřejmě pádem hihi...ale má tam naštěstí záchyný polštář:slight_smile:) taky začala říkat táta táta táta - je to hit od rána a tatínek je samo náležitě pyšný!
No máme z ní prostě radost....dneska začínala lézt - sice stabilita zatím hapruje
:grinning: nicméně kam chce se stejně dostane a tak už začíná štelovat techniku haha.....posílám odkaz ať se pobavíte:

http://mausen.rajce.idnes.cz/Natalka_2/

Na ples bych taky docela zašla...vzpomínám si na jeden myslivecký, kde jsem vyhrála věnec buřtů a bažanta...jelikož jsem ho neměla kam dát tak mi kdosi půjčil batoh...ale byl malý, tudíž z něho čouhal ocas - kolem krku buřty, v ruce pivo a k tomu šaty - to byl model roku:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

berynko a co studuješ??? Já jsem ráda, že mám školu za sebou (2007) teď s mimčem bych to asi těžko zvládala....
2. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
L.myško - ty fotky jsou náááádherný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co se plesů týče, tak se taky nečapu. Manžela bych tam nedostala ani omylem. Ale mě to popravdě stejně moc neláká. Samozřejmě kdybych měla příležitost vyrazit v dobré partě, tak bych si říct dala, ale jinak mě klasika nějak neoslovila. Ještě tak country nebo se naučit irský, to bych ráda.
Bery - vééééélikáááánskááááá gratulace!!! Jsi holka šikovná! :dizzy_face: Jak jsi to oslavila?
Sobilka - Naty je holka okatá . Moc vám to sluší.

Jinak jak vidíte ten dětský karneval? Půjdete někdo?
3. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - to super, tak ooooobrovska gratulacia, konecne klud a pokoj, vsak? :wink:

Sobilko - no to musel byt pohlad pre bohov... :grinning: :grinning: :grinning: Naty je uzasna, ma kraaasne kukadla.

L.Mysko - Ondrasek rastie ako z vody, super foto a tie koooopy snehu :grinning:

Grainne - no my sme na horach, takze my nie, ale myslim ze Petula planovala karneval.
3. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsme z5 z terénu. Se musim zase nějak vpravit do toho mateřského režimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Moc děkuji za gratulace :dizzy_face: .

Sobi, mám obor Informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě UK. Já otěhotněla, když jsem byla u zápisu do prváku na navazujícím studiu. Hedu se narodila před prázdninama, takže na zkoušky jsem se učila, když jí bylo čtvrt roku. Pak jsem kvůli kojení a tak celkově přešla na kombinované studium. Nechci to zlehčovat, ale já ani nevim, jak jsem vlastně vystudovala :wink: . Je pravda, že mě ten obor dost bavil a taky to byla příjemná změna po tom kolotoči kolem mimča. Měla jsem docela náročnou zkoušku z Němčiny, tak jsem byla donucená i tímhle směrem donucená něco dělat. Taky musim moc chválit manžela, protože ten byl opora a hlavně podpora po všech stánkách :dizzy_face:. A tys studovala co? :slight_smile:

O karnevalu jsem uvažovala, ale zaregistrovala jsem, že se vstupenky kupují v "předprodeji" a nejsem si jistá, jestli to ten víkend zvládnem.
3. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my by jsme rádi na karneval, ale jedeme do Chomutova za Štěpánkem.....
ale zítra se chystám na ty Neposlušný kůzlátka do Jiný kávy...tak sem zvědavá jestli to Ondra vydrží...
nejdete taky někdo?
dneska jsme byly na nádraží - a byl problém ho dostat domů..."ne ne neee" se neslo dosti dlouho
celou halou...
Sobilko Natálka je úžasně okatá ...Ondra to okomentoval doslovně - "hocicka he-ká" v překladu holčička hezká

Jani jo jo rostem úplně nezkutečně za 3 měsíce 7 cm

Berynko taky gratulujeme:o)))a obdivujeme - já se dokopávám k angličtině ale zatím jen dokopávám
3. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bery - seš holka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veliká gratulace.

Mysko - do Jiné kávy bych šla,ale 16 hod. je nereálná a navíc mám zítra jiné divadlo...zubaře.Martínek ještě nechápe a hlavně pořádně nezná,ale Robča,ten už vííííí co ho čeká.Ten raději ukecává,proč tu pusu nemůže zrovna otevřít. :sweat_smile:
7 cm??? :confused: ty jooo,to je rychlost. :fearful:

Jani - a kde jste??

Fotečky máte všichni krásné..... :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

L.mysko, super fotky :slight_smile:

Berynko, gratulace veliká. Obdivuju tě, že jsi to při děcku takhle zmákla. Já se přiznám, že si vůbec neumím představit, že bych ještě teď něco studovala, natož při dítěti. Jenže ty jsi poněkud mladší ročník, já už jsem holt líná stará bréca :grinning:

Grainne, neříkej, že jsi taky na country muziku :sweat_smile: To bychom si v tomto ohledu veeelmi rozuměly :wink:

U nás zítřejší divadlo teda fakt nehrozí. Babu měla včera 39, k tomu rýma, kašel, únava. Ráno jsem s ní byla u mudry. Tak máme ATB kapky do nosu, homeopatika na kašel, no a klasika - Panadol. Dneska odpoledne měla 38, 4. Takže včera i dneska dostala i Diazepam (vylítlo jí to dost rychle), akorát jsem zvorala dávkování, dala jsem jí jen čtvrtku a ona se má dát půlka. Včera dopoledne i dneska dopoledne nechtěla ani jíst, což u ní znamená, že je teda fakt průšvih. Ale doktorka i sestra z ní měly velikou radost - jednak z toho jejího brebentění (komentovala VŠECHNO), ale hlavně z toho, že konečně napochodovala do ordinace po svých :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - pozor, tie Kuzlatka su az bud. stvrtok, aby si nesla zbytocne. az 11.2.. Viem to, mam ich pochytene, chceme tam ist aj my. Takze az bud.tyzden.
3. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - tak skore uzdravenie, my marodujeme takistko ale len s rymou, az na to ze si to predavama, zacne Bronka, potom ja, FIlip a manza a potom odznova. Teraz ma opat rymu manza a FIlip. Mne uz končí !!!

Holky, ja country tiez mozem, uz sme boli 2 x na ranci na Malkove na Brzdaroch. Boli výýýýborny.
3. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, fakt? A já myslela, že s country jsem jediná široko daleko :grinning: A folk taky můžu, jsem prostě holka k ohýnku :grinning:

Teda s těma nemocema - už aby bylo léto, co? :wink: Já mám taky "knedlík" v krku, tak očekávám spuštění rýmy. To by se jeden pos.al.
3. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přečetla jsem to v letu.....ale díky za pochvaly - kukadla to teda má ....moje ségra i tchýně mají velké modré oči - tak asi tam někde se ty geny smíchaly:slight_smile:)

I.mysko: Ondra to teda krásně okomentoval, je vidět, že v ženských už se vyzná! :grinning:

Berrynko: tak to jsi dobrá! Vybrala sis zajímavý obor....já studovala VŠH (Vysokou školu hotelovou), navázala jsem vlastně po pár letech práce na střední hotelovku, ale už dálkově při práci a musím říct, že jsem toho občas měla až až.....večer jsme si někdy chodili ještě přivydělávat na různý akce (rauty, garden party atd.) a do toho rekonstruovali barák - času na učení bylo málo a ke konci dost stresu, pár týdnů jsem do noci psala diplomku.... Ale zvládla jsem to a jsem určitě ráda...nikdy jsem totiž studium na VŠ neplánovala.... no a teď si tak nějak užívám v klidu to mateřství, prostě nechtěla bych se už nervovat ze zkoušek atd. Stačí, že ještě pořád nemáme dodělaný celý barák.

Jsem dneska nějaká totál unavená - malá se v noci zas nějak často budí na kojení...jsme se s manžou domluvili, že v pátek se přestěhujeme do obýváku a zkusíme noční "odkojování" - tj. nechat několik nocí vyřvat.....máte s tím někdo tady zkušenost??? Bude mi to asi rvát srdce, ale musíme to zkusit, už mě to vstávání fakt zmáhá. Jdu spát jsem hotová a ráno mě čeká cvičení brrrr...to se mi nebude chtít!
3. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je je Jani dík...mám otočenej kalendář o týden napřed-----------no comment...takže to abych to loutkový divadlo odehrála zítra doma:o)) já...ale v každým případě půjdem příští týden...takže ještě jednou dík a kalendář otáčím,
ke Štěpánkovi jedeme už teď tak by mohl klapnout i ten karneval.... teda dobrá fopa...ale co jestli je 3. nebo 10.02. ...ale asi bych si zítra divila:O)) až by jsme dorazili na místo:O)))

sobilko... noční kojení jsem odstavovala podobně,ale nebylo to tak dramatický...cca 3 noci ale většinou se nechal udyndat hlazením po tváři a pak v poho....ale je fakt že ještě teď večer kojíme...máme takovej večerní rytuál po šestý hodině večeře - polívka nebo "něco" například dneska bramborová kaše a párek - ohodnoceno " do-bý, líbí"
v překladu dobrý líbí:O)) pak koupání, Krkonošská pohádka - již od října každý večer pak pusu, od maminky cucnout
a pak spinkat-s tím že ho položím a odejdu, někdy přijde ke dveřím-teď už si je i otevře ale max 1x, a to mi vidí ve dveřích, a s takovou rychlostí zaleze do postele a pod peřinu že to já ani nechápu....a usne:o)))no zlatíčko---a já jdu spát:o))dočetla jsem po dlouhý době Bettynku od začátku do konce...a pak sem říkala ještě sem juknu a ještě že:o)) Dík Jančo...a užijte si hory...budu Vám závidět...ikdyž ode dneška vím že 3.3. razíme směr Rakousko:o))sice jen na den ale sjezdovky si to ještě letos jednou užijou:o))
3. únor 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - v pohode, ja len aby si sa zbytocne nepresla. Ja sa nedivim ze nevies aky je den, ja to obcas viem len preto ze Bronka chodi do skoly, inak ci je streda ci sobota, je mi to uuuplne jedno. a o datumoch ani nehovorim !!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My ideme na Sumavu, budeme chodit lyzovat na Javor tak uz sa nejdem dockat. Rakusko by som si tiez dala povedat, ale mozno na bud.rok. Ja vyrazam este na prazdniny na slovac, takze este tam si zalyzujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy - viem ze sme sa tu uz bavili, ale kde ste davali robit prckom torty a kolko stali? Uvazujem dat urobit Fildovi bud krtka alebo vlacik. Poradte. Diiiiiky
4. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

I.mysko díky za důkladný popis ....tuším, že u nás to asi tak v pohodě neproběhne...Naty se budí v noci vyloženě na kojení (ona je totiž hrozný žrout!!!)- dudák a hlazení jako náplast nezabírá - noo jsem zvědavá jak dlouho vydrží řvát a pro koho to bude větší teror...ale zkusit se to musí!

Petul.o tak jak to vypadá s Babu? Ještě má teploty??? Kámoška mi dneska psala, že mají taky všichni ATB...a nějaký bacil v krku + hnisavou rýmu brrrr.....My začínáme příští týden plavání tak doufám, že to neomarodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomhle počasí jet pak ven....
4. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mysko - seee mááááte...... :dizzy_face:

Jani - Kasli měla nějakou paní,myslím,že ve Zdicích,nebe na Závodí.....a nechávala tu i stránky,ale vůbec si nemůžu vzpomenout.Myslím,že to bylo toto,ale nejsem si tak úplně jistá ... http://www.mima.cz/?page=%DAvodn%ED+strana

Sobi - u nás si naštěstí noční kojení Martínek sám odstavoval,tak jsem to řešit nemusela.Ale píše se,že zkusit nabídnout čaj,nebo jiné pití a jak píše Myska,uklidňovat.Někdy je k ruce tatínek,který jde za prckem večer místo maminky.
4. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, hledám dětského doktora, nějakého dobrého. Nejlíp z Králováku, nebo Berouna. Máte tip? Díky.
4. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Duzame. Ja aj Petula s L.Myskou chodime k Mudr. Maskovej do Kralovaku, Nad Stadionem. U nas velka spokojnost, je zlata, ochotna aj domov prist ked bol prcek v teplotach. T.c. je 311 636 189. Drzim ti palce.
4. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - diky za tip, ja som si nepamatala kde to presne je :wink:
4. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Duzame, já jsem s MUDr. Maškovou maximálně spokojená :slight_smile:

Jani, dortíky z Mimy jsou super :wink: My měli z Hořovic (švagr tam má tu pekárnu) a taky bezva, ale řekla bych, že v té Mimě bude větší výběr. A Hořovice jsou celkem z ruky, takže i když jsou asi levnější, tak se to moc nevyplatí. Nám jo, my to neplatíme :grinning: Měli jsme odtamtud i svatební dort a ten teda všichni obdivovali.

Jinak hlásím, že Babu je bez teploty (ťuky ťuk) :dizzy_face: Sice má pořád rýmu a kašle, ale to už zmáknem. A hádejte, co je nového - zubák!!! Špičák - jeden prořízlý, druhý těsně pod povrchem. Takže měla chuděra zřejmě spojené nachlazení se zuby.
4. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - Super.To je dobře,že je líp.U nás pravidelně zuby šly ruku v ruce s nějakým nachlazením.Nikdy jsem pořádně netušila,že se zárověň i něco klube. Přeju,ať jste brzy fit.
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek