• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
hlásím taktéž příjezd z "vánočního kolečka" po rodině. :grinning: Opravdu,měli jsme druhé vánoce.Vzhledem k tomu,že jsme to nestihli mezi svátkama,tak jsme měli nadílku ještě v únoru.Bylo fajn a dětem se to moc líbilo.Akorát jsme přijeli a měli o asi milion tašek víc,než když jsme vyjížděli. :sweat_smile:

Jani - ty jsi teeeda aktivní (závist)....já sotva nabírám energii.... :wink: .Letošní zima mě celkem vycucla. :rolling_eyes:

Sobi - držím palečky,aby všechny poruchy v domácnosti a domu,nebyly moc závažné.
28. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, někdo mi vyměnil dítě! Podívejte.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3855765&vReferer=

Jinak vítám doma všechny cestovatelky a cestovatele. Ale dle meteorologů si zimy ještě užijem. Takže kolo asi ještě chvilku zůstane doma. :frowning2:
1. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, co jste mu to udělali :astonished: :grinning:
Teda sluší mu to, ale fakt je to najednou uplně jiné dítě!!!! No na ulici bych ho nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mladej už je skoro zdravej a mě mudra nasadila ATB :unamused:
1. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Grainne, teda Kryštůfkovi to sluší :slight_smile: A je to najednou takovej velkej kluk. Ale kudrlinky taky ještě někdy budou, že jo? :dizzy_face:
1. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééj, novy prirastok - Krystufek :grinning: :grinning: vyzeral skvele :slight_smile:

Kasli - no to je "radost" :frowning2: , nech uz ste zdravi
1. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dnes sme mali jednu super "hura-akciu". Isli sme 3 maminky so 4 detmi ( ja som mala 2, strazila som aj susedinu dceru 2,5 rocnu :wink: ) do Berouna autobusom !!!! Zazitok najma pre mna, ja som busom tu v Beroune este nesla :sweat_smile: , mala som premieru, vsade len autom. Kym sme to nalozili - 2 kocare, 1 odrazadlo a prislusny pocet deti :grinning: - tak sme pobavili cely autobus. Najlepsie bolo ze ma vyslali kupit listky, tak som nevedela ci chce p.sofer aj vediet kam presne idem (nechcel ale ja som mu to aj tak povedala, nech vie kde sa nas zbavi :grinning: ). Len Filip chcel ist aj vlacikom tak bud.tyzden asi absolvujeme cestu do Prahy ked bude teple pocasie. No uvidime, bude zabava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:

Holky já jsem z toho našeho kluka fakt už na prášky. Začíná mít zase nějaké lepší období či co a já nevím co s ním. Už týden v kuse po odpoledním spaní vstává po prdeli a hodinu po probuzení jen řve a řve, nechce abych šla němu, ale ani abych odešla od něho, když si k němu jen sednu tak furt kňučí a vzteká se a když odejdu tak spustí hysterák. Já vážně nevím jak na tohle reagovat.
Teď začal chodit sám na malou, jen vždy na tom záchode potřebuje rozsvítit, no a teď začal dělat hysteráky, že tam rozsvítit nechce a strká do mě ať jdu pryč.
Včera zase naprosto cíleně vstal při koupaní ve vaně a začal z ní čůrat ven, strefoval se na dlaždičky na protější straně a byla to ohromná prdel, nejdřív sem ho napomenula a on nereagovat, tak jsem ho plácla přes zadek a to se zase nelíbilo manželovi. Prej proč ho biju, že mu to mám vysvětlit. No tak jsem odvětila: " A co myslíš, že jsem před chvílí dělala!"
Fakt na Chocholouška :frowning2:
2. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - no,úplně to vidím. :grinning: :grinning: :grinning:

Kasli - :confused: :frowning2: nezávidím.Poradit nějak nedokážu.

To nám to ale Kryštůfek prohlíd,co?? :dizzy_face: Jarní sestřih. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, kočky

Rozhodla jsem se po dlouhé době přihlásit na kurz k Bílé paní, nechce se někdo přidat? Já si vybrala tento:

VELIKONOČNÍ ARANŽMÁ - sobota 27.3.2010 od 9,00 hodin
Zhotovíte si jarní dekoraci na stůl a vítací věneček na dveře.
S sebou: kleště štípačky nebo zahradní nůžky, ošatku nebo košíček průměr cca 18-25 cm,
Doba trvání: cca 3 hodiny Lektorka: Martina Kalábová Cena: 150,-Kč + použitý materiál

Kasli, upřímně, u té historky s vanou jsme se s manžou zasmáli :grinning: Ale jinak - nezávidím. Je možné, že by Vojta měl takové to období negace, kdy řekne "ne" i na to, co vlastně chce?

My zas máme období boulí a spol. :sweat_smile: Včera jsme si od babičky přinesli moooc pěknou ozdobu na hlavičce, njn, skříňka neuhnula :sweat_smile: Bára je teď jak neřízená střela, jako by si snad chtěla nahradit co zameškala. Dokonce i u doktorky lítala z jedné čekárny do druhé, a to tam bylo plno!!! U nás nevídáno, však víte, jak byla bojácná. Asi mi někdo vyměnil dítě :grinning: U doktorky (byli jsme na očkování) si stoupla před nějakého puberťáka, co držel v ruce dokumentaci či co, a se slovy "šatasis, šatasis" (= časopis, časopis) se jala mu ji ukrást :grinning:
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Petula - ja som na rucne prace uuuuuplne lava, takze ja si skocim na trh :grinning: aj ked, ja by som tam sla len pokecat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kasli - mozno ma Petula pravdu, neguje aj to co chce :frowning2: alebo skusa co zvladnes. Neporadim ani ja, prajem len pevne nervy.

Dievcata co mate chlapcov - ako ste na tom so stahovanim predkozky? u nas mudra povedala do 2.rokov nic nerobit, ja som mu to vcera skusila vo vani ale nejde to. :frowning2: Myslite ze sa to spraví? Mam s tym nieco robit? Kamoska co bola urologicka sestra to skusala tiez povedala ze je tam fimoza, ja dufam ze to nebudeme musiet rezat. Kasli, vy ste behali okolo toho, vsak? Co si myslis? Marcim - ty mas dvoch chlapov, ako su na tom?

Diky.
3. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,

tak my dneska podnikly megalomanskou akci s kamarádkama a dětma... nejdřív krmení labutí, pak společný oběd, procházku + hřiště, mateřské centrum a nakonec nákupy :sunglasses: . Bylo to super a i počasí nádhera :slight_smile:, jen teď jsem zralá si jít lehnout, né tak ovšem Hedu :sweat_smile: .

Jinak já jsem ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a velikonoční výzdobu snad ani dělat nebudu :zipper_mouth: :grinning: . A shodou okolností dneska jsem nenápadně zjišťovala, kdy Velikonoce vůbec jsou. Ale možná bych měla zapřemýšlet, jestli mám Hedušku psychicky připravovat na hodování a trénovat nějakou vhodnou básničku :wink: .
Co vy, půjdete s košíčky? :slight_smile:

Jani, tady na MK určitě diskuze na tohle téma byla. Možná tam radu najdeš.
3. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nás naše dítě opět pobavilo. Vraceli jsme se z procházky, ona sebou řízla na chodbě a povídá: "Ležim." :grinning:
3. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - já moc na tvoření nejsem... :unamused: Jestli vyhrabu výzdobu z loňska,tak to bude úspěch.Možná tak ještě zvládnu nějaké malovaní na sklo...ovšem je to podle jednoduché předlohy.Vlastní předloha se fakt nechytá.

Jani - já to občas zkouším,přetáhnout,ale ještě mu to taky nejde.U Robči jsem to řešila s Dr.,ta to přetáhla ovšem natrhla mu kůžičku okolo,takže jsme mazali Framykoinem a první dva dny to byla hrůza vůbec ho donutit,aby šel čurat.Dost ho to bolelo...což se není vůbec čemu divit.Četla jsem,že se ta kůžička sama odloučí a povolí,jen to chce čas.Občas bych to ve vaně,nebo po koupání zkusila natáhnout tak jak to jde.Určitě ale ne násilím a dál bych to řešila po 3 roce věku,pokud by nedošlo ke zlepšení.Tak to teda hodlám udělat já.
3. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery já si uvědomila teprve dnes, že bych mohla teda jako doma vytáhnout na ozdobu něco jarního :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak velikonoce neřešim, ono se to nějak vyvrbí. Básnička u nás nehrozí, náš mladej mluvit zkrátka odmítá. Tak to nechám koňovi ten má větší hlavu.

Jani, nám právě také mudra říkala nepřetahovat. No a pak mě vyděsila kamaráka, když byl Vojtovi rok, že ano nepřetahovat, ale jak mu z pindi začně padat bílý svinsto, tak že ho má zaníceného. No a ono padat začalo, tak jsem tenkrát běžela ze mudrou a ona mu ho přetáhla násilím. ( ale podotýkám, že jemu už to trošku šlo) Jenže pak jsem se na chirurgii s odstupem času dozvěděla, že to bílé svinstvo, co nám z pindi padalo, že to je prý úplně normální a že se prostě násilím přetahovat nemá. Doktorka na chirurgii vyloženě řekla : "Ti pediatři těm pindíkům zkrátka nedají pokoj!" Takže já radím, pomalu to zkoušet, a ono by se to mělo časem uvolnit samo. A nebo se rovnou poraď s mudrou ať tě pro jistotu pošla na dětskou chirurgii, aby mu ho tam zkontrolovali. Páč jestli opravdu budete mít nějaký problém, tak vás stejně poženou na chíru :wink: Jo a prý existuje nějaký gelík na uvolnění té kůže aby to šlo přetahovat. Bavili se na tom holky na kočkách, a některé si to moc chvílili. Ale nevím jestli to je na předpis nebo ne.
3. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - :grinning: :grinning:

Holky, dakujem, upokojili ste ma, Filipovi som to skusala, tiez mu to nejde len kusocek, takze to necham tak a uvidime. Ja myslim, ze ked raz ma tu predkozku uzku, tak mu nepomoze ani pravidelne stahovanie, lebo by sa to len trhalo... a ak existuje nejaky gelik, Marcim bude urcite vediet - ze Marcim :wink: - a da nam vediet.

Grainne - nenaplanujes nam nejaky ten toulcuv dvur? Ja sa uz tesim. Kedy sme tam boli min.rok? v dubnu, ci skor? Ja by som sa veeeeelmi potesila, mne sa to pacilo.
4. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim s Janou, já bych taky ráda jela :dizzy_face:, kdyby to byl třeba duben. Grainne, jestli tě nepřemůže těhotenská únava, tak se na to pls vrhni :wink: .

Teď Hedu snědla mističku hroznového vína a vyžádala si na to Actimel :confused: . Se úplně bojim výsledku :sweat_smile: .
4. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Na Toulcův Dvůr se taky těšíme :slight_smile:

Bery, nooo, tak to asi bude rychlý :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...tak to jste mě dostali. :sweat_smile: O gelíku netuším,ale poptám se.

Bery - jak jste dopadly?? :confused:
4. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
určo na něco zapomenu, tak se předem omlouvám.
Kasli - my vstáváme po poledním spánku s naprostou pravidelností po prdelce a hodinu je nepoužitelný. Docela mě s tím štve, takže jsem na něj milá prvních 5 - 10min a pak už najíždím na normál. Ale on na rozdíl od Vojtíška naprosto přesně ví co chce - nosit! :grinning: Jenže to má smolíka, max s ním chvilku posedím. Většinou mu spraví náladu svačinka. (U Kryštofa nepřekvapuje :grinning: ). Ale poslední dobou se to začíná lepšit. Určitě ho to časem přejde, chce to jen pevné nervy (což je právě ten průšvih, že jo. :grinning: )
Peťul - Bára má super hlášky, hlavně si to někam piš. :grinning: :grinning: :grinning:
Ad velikonoční výzdoba, já jsem takový ten přírodní typ, takže jsem zasela včera za asistence Kryštofa a Marti zrní a budem na to chodit koukat. Možná pak do toho Kryštofovi pro radost píchnu nějaký chundelatý kuře, ale tím fakt končím. Manžel to bojkotuje úplně a stejně jedem do Ostravy.
Předkožka - zrovna včera jsem četla, že se s tím fakt nemá plašit a že se to uvolní do 14 let (mám jednu takovou hodně západní liberální knihu o výchově a tam se chodím někdy uklidňovat a abych měla něco pro korekci informací :grinning: ) Jako do 14 bych to nenechávla :grinning: ale evidentně zatím žádný stres. :wink:
Toulcův dvůr bych nechala po velikonocích, zatím hlásí dost zimu, myslím, že jsme tam byli loni taky až někdy v dubnu.
4. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní stravovací experiment nic :wink: . Na procházce jsem docela trnula :grinning: a vysvětluju si to tim, že Hedu "náklad" vyložila prostě ráno. Jinak zima je teda opět příšerná. Ke kočáru se hodí zase rukavice :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Jdu na Růžovku a pak tvořit dort :wink: .

Mějte se hezky... :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda teď to vypadá jako že děsně řeším Velikonoce, co? :grinning: To néééééééé, taky jsem se musela podívat, kdy vlastně jsou. Jen jsem se chtěla vrátit k jednomu ze svých koníčků, což je cokoli rukodělného, a tenhle kurz mi přišel takový nejvíc použitelný :sweat_smile: Jinak se mi tam líbil akorát pedig a decoupage, ale oboje jsem už absolvovala, tak proč za to platit znovu, že jo :sweat_smile: Jo, a docela zajímavé je FIMO, na to mě nakonec navedla Pamuk, tak půjdeme asi v dubnu spolu, pokud někoho neskolí nějaká nemoc nebo tak něco. Takže jsem nakonec nějakou dušičku ulovila :wink: I když nakonec ne na koníkovi, ale na Facebooku.

Toulcův Dvůr - souhlas s dubnem, taky myslím, že jsme tam loni byli taky tou dobou.

A co říkáte tomu bílýmu svinstvu za oknem? :angry: Že se ptám, co? Asi sepíšu petici za příchod jara :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - pod petici se podepisuji i já...jako nápad super!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
JÁ CHCI UŽ KONEČNĚ JAROOOOOOOOOOOOO!!!!!
5. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak jsem zkoušela psát přes novou verzi koníka a teprve teď vidím, že tam jsou jen staré příspěvky, plus ten jeden můj nový :grinning: http://beta.modrykonik.cz/diskuse/tema/berounsko-tehulky-a-maminky/

Ale ta nová verze je dobrá, ne? :wink:
7. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - na novou verzi jsem narazila někdy minulý týden :sweat_smile: (netuším jak dlouho už jede)...teda jen na to,že je,ale nezkoušela jsem.Vypadá zajímavě.Dobře.
Fotka super. :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, ta nová verze už jede sice delší dobu, ale mě kdyby neupozornily Undatry, nevěděla bych nic :sweat_smile: Ale je to hezky udělané, mně se třeba líbí, že můžeš kliknout na fotku v passu a dostaneš se automaticky do alba :slight_smile: A celkově je to takové vychytanější :wink:

Zítra dopoledne možná půjdeme s Barčou do Edenu na cvíčo, nechystáte se tam taky někdo? Já teda nevím jistě, jestli půjdeme, až podle toho, jak se nám bude chtít :grinning: A taky jak vstaneme, že. Ale poslední dobou Babu vstává v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak to bychom šly, je to od 10.
8. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Vás zdravím z práce. Nějak nemám co dělat a začínám se tu nudit. To zaučování zástupem není nic moc :unamused:

Add nová verze: Já ji zatím moc nezkoumala, páč mě vadí to zpoždění dat, ale vypadá to zajímavě
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky bych už ráda jaro. Budeme, tu zimu bojkotovat, jo. :grinning:
Barunka je teda číslo, to jsou fakt super hlášky. :grinning: Fotka hezká.
Holky, my na tu KOukolovku letos asi zase nepůjdem. Měla jsem to v plánu, ale tohle počasí mě odrazuje. Byli jsme teď nachlazený a ke všem,u mi v sobotu v poledne dorazí tchyně, takže na to asi pečem.
Neplánujete někdo koupit dětem takový to kolo bez šlapátek (odrážedlo)? Koukám jestli by někde neměli z druhé ruky, ale zatím nemám štěstí.
9. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak to ja este spekulujem o poslednej lyzovacke a mozno teraz v sobotu. uvidime, ak nepojdeme tak na Koukolovku vybehneme.
Grainne - ano ja uz po tom poskulujem, minule som videla v hervise za 1499, mozno kupim to. povodne som chcela toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27138195&tab=0 ale 3000 sa mi zda naozaj dost. Skusala som aj nejake z druhej ruky ale nic nie je v ponuke. este pockam a ked nic nenajdem pojdem do toho z hervisu.
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás aspon pozdravit, dlooooho jsem tu nebyla, nebo teda aspon nakouknu, ale nenapíšu, jsem ostuda, ale když už jsem Janku i Petulu potkala v Pohodě, už se docela stydím:slight_smile:vidím, že s Grainne jsme se opět sladily, kluky máme podobně a ted máme zase podobně pupíky, tak držím palečky, at máš všechno v pohodě:slight_smile: já byla na NT screeningu, zatím vše vypadá, že čekáme krásné zdravé mimi, tak snad bude vše v pořádku a Patrik bude mít koncem léta sourozence... Jinak petici na odchod zimy podepíšu i několikrát, fakt už chceme jaro, za oknem to sice dneska vypadá parádně, ale jinak je docela kosa!
9. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - ooooobrovska gratulacia, nech je vsetko ok. tak to Patko bude mat partaka alebo partacku, to bude super. Chodite na yamahu v piatok? Ja som to nechala plavat, ja mam anglinu v piatok.
9. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek