• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jojo chodíme, Páta vyloženě potřebuje mezi děti, tady těch dětí moc není a už je vidět, že mu to chybí, tak dokud budu vládat, musíme to pilovat:slight_smile: o té Aj si mluvila, no jsi dobrá, taky mám pocit, že bych měla dělat i něco pro sebe, ale to nějak nezvládám....
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne sa tam velmi nechce ale mam to ako spolocensku udalost :slight_smile: aspon uplne neosprostiem :grinning:
9. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Mirdisku, GRATULACE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať je vše v pohodě, těhu krásné, mimi zdravé a spokojené :slight_smile: A hodné :wink: Páťa je prima kluk, to bude super velkej brácha :wink:

Já to s hudebkou vidím tak, že půjdeme ještě jednou (máme ještě náhradu za neodchozenou hodinu v Robátkách) a další zaplatím až třeba za půl roku. Připadá mi, že Babu ještě není na organizovanou zábavu zralá a tyhle předplacené hodiny se pak i blbě nahrazují, když přijde třeba nějaká nemoc. Spíš to vidím, že s ní občas půjdu na nějaké cvičení, tanečky s básničkami apod. Ale jinak se mi ta hudebka moc líbí, takže opustit ji rozhodně nechci. Ale Krůčky jsou až do 4 let, tak máme čas :wink:

Kasli, tak ty se v práci nudíš, jo? :sweat_smile: Že to na tebe prásknu? :grinning: Hele, a co vlastně teda děláš? Předpokládám, že zpátky na telefony tě asi nešoupli, že jo.

U nás jsou hot news opravdu HOT - pro změnu horečka :angry: Ale byla to teda rychlovka, ráno a dopoledne v pohodě - když jsme se potkaly s Janulkou, tak kdyby Babu neseděla v kočáru, asi by ukradla Filípkovi motorku - u našich pak taky dobrý (ještě zazpívala babičce Skákal pes :sweat_smile:), pak během pěti minut obrat o 360 stupňů :angry: Oběd nejedla, což je u ní divné, usnout nemohla a když se probudila, doslova hořela. Neměli jsme teploměr, ale tohle nešlo nepoznat - až se i klepala, usínala... Naši mají doma akorát klasický Paralen, tak jsem jí dala čtvrtku, to moc nepomohlo, tak za chvíli dostala druhou. Vypila skoro půl litru mlíka, ale asi se jednu chvíli lokala moc rychle, tak to z ní vyteklo :unamused: Holt jak byla hladová, tak hltala. Volala jsem manžovi, aby pro nás přijel, no a už cestou v autě bylo vidět, že Paralen zabral, Barčí byla veselá, nicméně večer měla po odečtu pořád 38,3 (kolik asi musela mít před tím Paralenem, že jo). Dostala Diazepam a Panadol a šla spinkat. Trošku teda i něco snědla, aspoň že tak. Má nateklé dolní špičáky (a taky konečně tu chybějící dvojku :sweat_smile:), tak snad je to od zubů. Nebo mě napadla reakce na očkování proti žloutence, ale na tom jsme byli před osmi dny, tak nevím, jestli to může být i po takové době. Ale vzhledem k tomu, že jinak zatím žádné příznaky nemá... No tak snad to nebude žádná hnusná nemoc :angry: Navíc - na čtvrtek jsme měli naplánovaný sraz s Undatrama, který se koná de facto kvůli nám a ještě kvůli jedné holčině, která má teď taky nemocnýho kluka a sama marodí. Mají se tam sejít holčiny z Prahy, z Plzně..., tak jsem se na to dost těšila. A v sobotu na tu Koukolovku taky. Njn, to už tak bývá - jakmile si člověk něco naplánuje, přijde nemoc a je vymalováno.
9. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, to je zas román, pardon :sweat_smile: No jo, ani ve škole mi slohy problém nedělaly :grinning:
9. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - tak z cestiny si bola za jedna, hlavne zo slohov, nie? :grinning: Neboj len pis, ja si to rada precitam. Hlavne ze je Baru lepsie. Ono to naozaj asi budu tie zuby.
10. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Barunka je o moc lepší než včera, siiiiilně zaťukávám, zatím je bez teploty. A řádí jak černá ruka :grinning: Dneska mě zas pobavila - překlopila kočárek rukojetí na zem a povídá "Klouzačka" :sweat_smile: Ta holka má fantazii :sweat_smile:
10. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdísku, to je skvělé,gratuluju a ať je vše vpohodě. :sunglasses:
Jani - no to je přiznávám na mě dost. Původní scestnou představu "pár stovek" už jsem pod tlakem reality teda opustila, ale přes tisícovku nejdu! To za
10. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To za ty 3000,-, co ji dávala odkaz se mi stejně nezdá, nelíbí se mi ten plastový rám. :unamused: Ještě si dělám naděje, že by mohlo být něco na burze v MC. A toho hervise nemůžu najít na netu, pošli mi do IP odkaz, jestli můžeš.
(přerušení příspěvku má na svědomí Kryštof :grinning: )
Peťul - to budou asi ty zuby, třeba vás to do toho srazíku přejde a budete moct jet. :wink:
My teď chodíme pravidelně na tanečky do edenu (Kryštof to miluje!) a zkoušíme znovu Montessori, teď už to má i smysl, tak asi budem chodit pravidelněji. Nic dalšího nestíháme. :wink:
10. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, já právě myslela ty tanečky v Edenu. Časem to asi zkusíme :slight_smile:

O těch odrážedlech se zrovna nedávno debatovalo na Undatrách a jedna holčina psala, že má zkušenost s tím "kolem" Davídek - snad to píšu správně. Všichni se tam celkem shodli, že třeba First Bike je zbytečně drahá sranda.
10. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju:slight_smile: co se týká odrážedla, tak to my vůbec neřešíme, Páta nechce ani moc jezdit na motorce, je fakt, že tady po vebku je to dost bída, všude silnice nebo hodně blbý terén, takže ven ji vozí jen u našich v Praze, takže zatím žádné další vozidlo pro něj pořizovat nebudeme, ale k svátku dostal domeček na zahradu, zatím ho máme v obýváku, takže tu není k hnutí, ale Patrik je nadšený, tak už jen aby přišlo to jaro a mohli jsme ho přestěhovat na zahrádku....
10. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mirdísku v prvé řadě gratulace k dalšímu miminku :wink:

Peťo Barunky je mi líto, ty nemoce jsou fakt hnusný :angry:

Holky tak jsme týden po antibiotikách a mladej už opět štěká jak pes, fakt to nechápu. Dneska jsme ho vezli k našim na 3 dny a byl v pořádku, šel u našich po obědě spát a probudil se štěkotem svého kašle, takže jsem letěna do lékárny mámě pro nějaké léky na kašel a fenistil kapky, páč sebou jsem samozřejmě nic nevzala a jako na potvoru je fenistil kapky pouze na předpis. Takže má máma jen stoptusin na ten kašel a doufám, že dnes večer nebude muset řešit s malým žádnej záchvat. By mě vážně kleplo, přitom, když jsme ho tam vezli tak vůbec nekašlal :frowning2:

Add odrážedlo kolo: my budeme pořizovat asi toto http://www.aukro.cz/item950781311_odrazedlo_motorka_sport.html strašně se mi líbí Firs Bike ale prostě cenově je to trošku mimo naše poměry. Tak jsem hledala něco co by se malému líbilo a zatím to vyhrává tohle motokolo a hlavně jsem zjistila, že tyhle odrážedla jsou už poměrvě vysoká a náš mladej je prcek mrňavej, takže musíme schánět něco co má nízko sedadlo a tady píší, že je to od cca 38cm, což je zatím nejmenší páč všude jinde je to 40cm nejméně a malej má rozkrok 36, jsem mu ho měřila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - hervis ho nema na strankach, hladala som to, videla som ho len v reale. Ten first bike vyzera super a je lahucky, videla som ho nazivo, minule som jednu pani odchytila v Klaunovi, bol na nom jej synator :sweat_smile: Ale je fakt ze taky peniaz za to nedam.
Kasli, Petula - no to vyzera tiez dobre.
10. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - veeelikananááánská gratulace a držím palečky,všechno šlo dál,tak jak má. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peto,Kasli - vás to zase likviduje :frowning2: ...ať už to máte brzy za sebou.

Teda holky,vy mi dáváte. :wink: Už jsem se rozhodla,že tento rok ještě do odrážedla asi nepůjdeme a tady se intenzivně hledá a "nakupuje"... :grinning: No,zkusím to ještě přehodnotit.Když tak budu mít inspiraci na později.
10. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam posledny záchvat - v sobotu chcem ist lyzovat :grinning: na Javor na Sumavu. Mam este jedno miesto volne v aute, jedna kamoska nemoze, zistila ze ma listky do divadla na tuto sobotu :unamused: tak sme len dve, ak by sa chcel niekto pridat budem rada :slight_smile: No a po tejto lyzovacke uz podpisem peticiu aby prisla jar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - ty jsi drakouš.... :grinning: :grinning: :grinning: Docela závidím..... :sweat_smile: :wink:
11. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Jani, ty jsi nezmar :grinning: Slib, že až tu sjezdovku naposledy sjedeš, proneseš asi toto: "Milá paní Zimo, tímto s tebou pro letošek končím, táááááááááhniiiiii!!!" :sweat_smile: :grinning:

Náš stav - byla to jednodenní záležitost, včera už byla pohoda, dneska jsme dokonce absolvovaly Undatří sraz na Zličíně. Bylo to moc fajn, sešlo se nás myslím 9 mamin (11 dětí plus dvě v bříškách :dizzy_face:), no byl nás plnej Človíčkov :grinning:
11. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo :grinning: :grinning: já snad pro tu hlášku na tu sjezdovku pojedu také, abych si jí mohla pořádně zařvat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul - :grinning: .
Kdo teda všechno plánujete tu Koukolovku? Já totiž nakonec o ní vážně uvažuju, samozřejmě s ohledem na aktuální počasí. Nevíte odkud je nejlepší se tam vyšplhat? :confused:
12. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Tak my Koukolovku bohužel nakonec ne, páč Babu se dnes opět probudila s teplotou :frowning2: :cry: Teda ráno ji ještě neměla, ale já na ní viděla, že to prostě přijde. Taky že jo, je uplakaná, bez energie, dokonce usnula na nočníku :fearful: Chtěla jsem razit k doktorce, ale Babu byla tak unavená, že jsem si nedovedla představit ji hnedka začít oblíkat a někam ji vláčet. Tak jsem ji znova změřila (měla 37,5), šoupla jsem jí Panadol čípek a dala ji do postýlky. Ani neprotestovala a asi i hned usnula :pensive: K té doktorce ale půjdeme, jakmile se Barunce trošku uleví. I když si teda myslím, že to budou opět zuby, má děsně oteklé dolní špičáky a všechno si tam rve. Ale jistota je jistota a navíc je před námi víkent, že jo :unamused:

Grainne, nejlepší je asi dojet autem do Křižatek a odtamtud pěšmo :wink:
12. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, teda jestli bude zítra takhle, tak my nikam nejdem. :unamused:
12. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi jednoho zástupce rodiny vysíláme směr Koukolovka.Robča tam půjde se skautama.Já jsem v práci,takže...nic. :rolling_eyes: Na počasí jsem taky zvědavá.
12. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsme mlěli zavirovanej počítač...docela mazec...já rozdělaný daně...věci na Koukolovku...brr...dobře to dopadlo
včera to MM rozchodil...
Naprsoto Vás chápu, že se Vám zítra nechce na Koukolovku mě se nechce už teĎ-ale už zachvilku mažem musíme tam navést spostu věcí:o))...Ondra se teď vzbudil tak až pořádně procitne...tak hrr..doufám že to neodmarodíme
Po 15. se s mamkou hrozíme počasí....ale říkali jsme že když bude sněžit tak to bude pohoda..
nejhorší je když prší a je bahno...

.. a to zítra večer máme po Koukolovce ještě oslavu 50-tky na Orlíku v "rekreačce" co jsme měli svatební hostinu, tak si trochu zavzpomínáme...
jen se rozhodujem jestli vzít Ondru sebou nebo ho nechat doma s tetičkou...
no dočtu Vás v neděli...koukám že toho je trochu víc ...

Peťo tak ať je Barče líp...
12. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - slubujem ze zarevem, aj trikrat za vas vsetky :grinning: :grinning:
Na Koukolovku vysielam MM s detmi a dvomi susedovskymi rodinami, samozrejme s ohladom na pocasie. Uvidime.
Grainne - ako pise Petula na Krizatky, tam nechat auto a peso hore, asi tak cca 20 min. My sme sa tam minuly rok dostali aj s kocarom. Sice na niektorych miestach MM tlacil a ja tahala ale vysli sme. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky v tomhle počasí bych ani psa ven nevyhnala, ale všem zítřejším odvážlivcům výstupu na Koukolovku předem vzdávám poklonu!

Já si jedu zítra pro kluka, takže mě opět čeká po třech dnech realita s děckem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak se musím pochlubit, dnes jsem prvně čepovala benzín a přežila jsem to já i auto :grinning:

Po práci jsem dnes dělala nákupy, potřebovala jsem nové kaťata! Po návštěvě 5 krámů, bez úspěchu, mě chytala vážná deprese, ale pak jsem nakonec ulovila jedny v Nextu za naprosto neskutečnou cenu, až jsem přemýšlela jestli nevzít rovnou dvoje. Ale co bych dělala se dvojema stejnýma kalhotama, že. No tak jsem si alespoň za ušetřené prachy z kalhot udělala radost a po 3 letech si koupila kabelku :sweat_smile:

Jinak holky nevíte, kde sehnat pro chlapa kabelu přes rameno. Chcu jí pořídil manžovi k narozkám, ale všude mi nabízejí diplomatky nebo neskutečné tašky pro dědky a ne pro chlapa sportovce. Fakt už nevím kam vlézt, kde by ji mohli mít :unamused:
12. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, gratulace k načepování :grinning: Hele, a zkoušela jsi se na tu tašku ptát u Budínů - v Havlíčkové v tom dlouhém paneláku? :confused: Anebo co zkusit internet? Jenže ono na fotce to může vypadat jinak než "live" :fearful:
12. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo já to na netu zkoušela, ale jaksi nevím pod čím to hledat. Když dám pánská taška tak vyjíždí vesměs ty diplomatky, nebo kufříky a když dám sportovní taška, tak zase vyjíždí už veliké tašky fakt spíš na cvičení. No jsem z toho vážně docela rozčarovaná
12. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme absolvovali statečně Koukolovku, v sestavě pouze já a Kryštof. Manžel odmítl vystrčit ven nos. Zpětně musím uznat, že to bylo pro Kryštofa ještě moc náročné, protože to musel chudák uťapkat komplet celé sám z Křižatek nahoru a zpět. Nosit ho nemůžu a kočár bych neutáhla. Tož sice občas to na mě zkoušel, že jako mámo vzít, jednou i trošku zascénkoval, ale vcelku statečně to zvládl. I úplně nahoru ke kapličce jsme vylezli. Takže má obrovský metál za statečnost. :dizzy_face:
Naprosto mě zaskočilo to množství lidí. Vůbec jsem netušila že to bude taková mega akce. Bylo to jako kdybyste nahnali jeden plný Václavák na kopec do lesa.
Fotky mám všeho všude dvě, jedna je rozmazaná, pak v té zimě vypověděli službu baterky. Tu jedinou použitelnou hodím do albíčka.
Nahoře byl sníh, zima a padala taková ta krupička. Ale jinak jsem moc ráda, že jsem konečně po zimě podnikla nějakou akci ven.

Kasli - to mi připomíná, jak jsem scháněla kožený elegantní baťůžek. Většinou na mě koukali jako bych spadla z Marsu. Manžel nakonec sehnal v tom paneláku u Billy a zkus se ještě mrknout do toho obchůdku pod Plzeňskou bránou. Je tam sice hďně divná paní prodavačka, ale výběr mají.
13. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek