• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Teda Grainne...jste jedničky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen bych neřekla,že tam bude ještě tolik sněhu.
13. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky..
tak to máme za sebou a prý to zase nebylo naposled ach jo...
Grainne jste dobrý a máte jedničku, jen nevím jestli jste se byly zapsat a dostali vše co bylo k mání...
omlouvám se ale to jsem nezvládla...je fakt že je tam vždycky lidí mooooc ale většinou se to povede
letos jsme zase trhly rekord lidí bylo přes 700.Počasí nakonec bylo Ok:o))sice sníh pod nohama po půl hodině mě studěly takže mi Ondra donesl z domova ponožky...já hodím taky pár foteček ale až v neděli...teď mažem na tu oslavu.
13. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyy,
tak jsme nakonec objednali to odrážedlo Davídek, zdálo se nám nejlepší. Děkujeme za tipy. :slight_smile: A uvidíme jak se bude líbit tomu našemu drakovi.
14. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme po týdnu a něco zase zpátky od babiček...bylo to ale náročné: první den jsem strávila 3 hodiny! u zubáka, dělala mi ten můstek a našla jak jinak pár kazů - celkem jsem vyplázla 8000,- POMÓC!!! celá moje mateřská :frowning2: ale co nadělám bez zubů to nejde.

Jinak jsme na tom podobně jako petul.a a spol....Naty začaly pronásledovat taky ty zatracený zuby a v úterý dostala přes 39°C horečky. Dělaly jsme jí s babičkou zábaly + Nurofen. Pak to kleslo...jenže dneska má zas zvýšenou teplotu a spustila se jí rýma...Takže plavčo tento týden rušíme...škoda :cry: Jeden dolní řezák už je venku, druhý ještě odolává.....

Těhulkám gratuluju a pod jarní petici se podepisuju!!! Už je to šílený...jak vidím sníh vstávají mi vlasy na hlavě!!!

Jdu zkontrolovat malou, už nějak dlouho spí...zatím!
15. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - daj vediet ako vam sedi odrazadlo, prip. sa stavime pozriet si ho nazivo :wink:
Sobilko - zelame skore uzdravenie Natalke. a inak ceny za tie zuby to je strasne!!! Mne uz manza povedal ze si mam setrit lebo ja mam zuby v dezolatnom stave, co zub to plomba :unamused:
15. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - taky se těším na reference.

Sobi - Ať vás zoubky moc netrápí. :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Sobilko, držíme palce, ať se zoubky brzy vyklubou a Natálku moc netrápí :slight_smile:

Grainne, tak ať má odrážedlo úspěch :wink:

Nadhazuji návrh - co se sejít? Třeba během příštího týdne?
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky maminy,

příští týden bych se klidně sešla, my můžeme ve čtvrtek celý den nebo pátek odpoledne.

Holky řeknu Vám, že po třech letech překecat mozek, aby začal makat na plné obrátky, přemýšlet a dokonce počítat, je opravdu nadlidský výkon. Při zaučování mi ty závity pěkně skřípaj a brzy se mi asi začně i kouřit z hlavy. Už to tedy moc pohoda není, už se po mě chce abych vytvářela hodnoty, fuj!

Zoubkům přeji rychlé vyklubábí a s minimem teplot.

Jinak u nás se stal asi zázrak či co. Páč u mámy prý mladej hnusně kašla, viz jak jsem psala a od soboty co jsem si mladého přivezla dom, nezakašlal Vojta ani jednou. Tak nevím kde se stala chyba. Ne, že by mi to teda vadilo, že nekašle, ale nějak mi nejde do hlavy, že u babičky štěkal jak pes a doma nic :astonished:
16. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a chlubím se, tvořili jsem si domeče jukněte http://beta.modrykonik.cz/fotoblog/kasli/album/micek-flicek-ii/5100801/

Zkoušela jsem to dát do nového koníka a řeknu Vám ta rychlost je neskutečná :astonished:
16. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, teda ten kartónový domeček je super!!! Bezva nápad :wink: No, a ten kašel, to jste doma mávli kouzelným proutkem, ne? :sweat_smile:

Opět něco z kategorie "Babu a její vejšplechty": my dneska čuměli jak puky, když Barča "počítala" - normálně, začnu počítat a když řeknu "pět", ona dodá: "šest"... a takhle pokračujeme do deseti. Udělala to už víckrát, takže náhoda to není :confused: :sweat_smile:
Taky jsme se pobavili: Babu seděla na nočníku, koukla si mezi nožky a povídá: "Smajlík" :grinning: Tak jsme ji poučili, že to není smajlík, ale... a začali jsme říkat různé názvy, počínaje pipinkou, konče Boženkou... A když jsme se jí za nějakou dobu ptali "Co jsi naše?" (obvykle odpovídá, že láska nebo píďalka), tak vyhrkla: "Božka" :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak odrážedlo Davídek už je doma. Vypadá hodně dobře, ale Kryštofovi chybí tak 1 - 2cm plus nás stále ještě pronásleduje opruzený zadeček (od prosince :angry: ), takže nadšení pro kolo rychle přešlo. Taky je to pro ty prcky o dost těžší než si to představují. Ale kus s držením maminkou ujel a možná kdyby měl ten zadeček zdravý, tak by to bylo fakt o dost lepší. Takže kolo půjde ještě na chvilku do sklepa, než vyřešíme tu naši zdravotní situaci.
Jinak jak jsem si tu tuhle zoufala nad tím naším spaním, tak jsme byli asi před měsícem na návštěvě v Liberci a tam se to kupodivu srovnalo (klepu!!!), takže vstáváme kolem šesté a to už je pohodička. Teď doufám, že jsem to nezakřikla. Za týden jedem do Liberce znovu, tak snad si to pro změnu nerozhodíme. :grinning: (no to by mě přešel smích, bylo to dost drsný.)
Jinak já příští týden NESTÍHÁM! takže se omlouvám a pořádně si to užijte.
17. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - no super, dufam ze odrazadlo bude mat uspech. Snad vam to s tym spanim vyjde, ja som dnes s hrozou zistila ze sa bude opat !!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: posuvat čas!!!!! Ja to tak neznasam :angry: :angry: :angry: . Som zvedava ako to dopadne.
Tak holky, zajtra spustaju novu verziu, tak sa uvidime tam :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
P.S. Petula - tie vase hlasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu tlemim, parada. Len to zapisuj :grinning:

Kasli - domecek je uzasny !!! Drzim palce nech sa ti to v praci zrovna. Ale ja som zblbla na materskej rovnako, tiez len dufam ze sa to spravi :grinning: Jo a inak s tym kaslom sme mali my nieco podobne dnes po plavani. Zobudil sa na to ze kaslal ako stary prefajceny chlap, som len cumela co to s nim je, a po 3 hodkach po kasli ako chyru ani slychu. Dufam ze to tak aj ostane a neprekvapi ma to v noci.
17. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

Tak u nás opět zoubky - Babu měla odpoledne skoro 39 a má děsně oteklé dásničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Panadol zabral, večer už byla bez teploty. A dneska mě opět dostala - u oběda shodila ze stolu flašku s pitím, tak jsem řekla, že tohle teda nenene a ona to okomentovala: "Secazes (sec mazec), tytyty, basadáááááá fóóósadáááá (basama fousama)" :grinning:
17. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v nové verzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sme tu :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem to ještě stihla :wink: . Za chvilku odjíždíme na hory. Novinky musim prozkoumat, až se vrátim :slight_smile: . Mějte se, paa.
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bery - tak si uzite este lyzovacku !!!! a potom supnite sem jaro :grinning:
19. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha nová verze! No super, teď abych se tu naučila zase existovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak mi máme za sebou nákup botek a čepic. JArní bunda nesehnána. Byl to očistec. Ale největší prdel byla, když jsme malému v H&M vysvětlovali, že ten šílenej repáckej klobouk mu fakt nekoupíme, páč by ho neměl k čemu nosti :sweat_smile: Nakonec jsme ho ukecali, že místo klobouku koupíme sluneční brýle s autem. No fakt na palici, smlouvat s dvouletým prckem o tom co bude a nebude nosit!
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery, užijte si hory :wink:

Kasli, to teda Vojta začíná brzy :grinning: Njn, už se chtějí prosazovat, prďolové :sweat_smile:

Holky, kdybyste to nevěděly, tak je nová verze písničky Halí, belí :sweat_smile: BABUremix: "... a hříbátka v KONeželi" :grinning:
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery, užijte si hory :wink:

Kasli, to teda Vojta začíná brzy :grinning: Njn, už se chtějí prosazovat, prďolové :sweat_smile:

Holky, kdybyste to nevěděly, tak je nová verze písničky Halí, belí :sweat_smile: BABUremix: "... a hříbátka v KONEželi" :grinning:
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůů,nová verze a už to jede.Budu to muset prozkoumat. :confused:

Peto - kde ty to bereš...baburemix.... :grinning: :grinning: :grinning:

Kasli - bunda to bude u nás taky takový "oříšek"...ještě žádnou nemáme.Zatím jenom půjčenou od Grainne....ještě,že ji máme. :pensive:

Bery - užijte si to.
19. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a mně se poslal příspěvek dvakrát, to jsou věci :confused:
19. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda nějak se tu nemůžu zorientovat:slight_smile: my to kasli máme úplně stejně, my zase mladého už druhý den přesvědčujeme, že si ven opravdu nebude brát teplou čepici a teplé boty, nové má koupené, ale až dneska jsme ho donutili obout nové botky... když se mnou chodí na balkon věšet prádlo, raději si běží za dveře pro špinavé zimní než by si obul crosky, to nechci vidět v pubertě :confused: Petul ty vaše slovní perličky vám fakt závidím, my se pořád domlouváme pomocí pár slabik a at děláme, co děláme, Páta nám nějaké mluvení opravdu hoooodně bojkotuje!
20. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Mirdisku, z toho mluvení si nic nedělej. Naše Babu je zas pozadu v pohybu, o nočníkování a samostatném jídle ani nemluvím.

Náš stav - k teplotám se přidala rýma :frowning2: Takže zítra razíme k mudře. Tentokrát budu chtít, aby jí vzala krev, páč Babu má teploty třeba i dvakrát do týdne, a to i přes 39 :frowning2: Sice jí rostou zuby, ale ať mám jistotu, že jo.
21. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se taky hlásím na novém koníku.
my byli v pátek na rychlo u naší mudry s tím naším zadečkem a jsme na kortikoidech. :frowning2: V úterý jdem ke kožní. Zabralo to přímo úžasně :slight_smile: , ale bojím se co přijde až to vysadíme. :frowning2: Jak ho to nesvědí, tak je to úplně jiné dítě, ani není tak umíněný a paličatý. :sunglasses: Jen aby vydrželo.
Rekapitulace burzy - naloveno za 350,- včetně adidasek za 250,- a dokonce i prodáno za 235,-! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No prostě úspěch.
Ať se všichni marodi uzdraví!
21. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi měli včera dítě na zabití. Ještě že jsme měli čím vyhrožovat (houpačkama), aby byl dopoledne alespoň chvilku v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po obědě u tchána jsem razili na Josefskou pouť u nás v Loděnicích a malej byl z pouti naprosto nadšenej, naše peněženka už méně, ale dalo se to skousnout. A tak jsem si myslely, že po náročném dni bude noc v pohodě! Hm, to jsme si jen mysleli, večer ho budili noční můry a stejně od půlnoci skončil u nás v posteli a ráno to zakončil tím, že nám ji pozvtacel. No asi mu včera nesedla ta kombinace jídel co stláskal :sweat_smile:

Jo to počasí ať se jde boodnout, když už konečně nesněží, tak furt chčije a chčije :angry:
21. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - bilance více něž dobrá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mirdisku - s mluvením si nedělej starosti,ono to určitě přijde.Robča pořádně nemluvil do 3 let,než šel do školky a od té doby poněkud rozvázal a ještě se nezastavil....kde jsou ty časy,kdy toho moc neřekl. :wink:

Kasli - koukám,že máte doma stále veselo.

Peto - pak napiš,co na to Dr.
21. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul držím palečky, at vše dobře dopadne, je fakt, že zoubky jsou prevíti, ale vás teda ty teploty trápí dost často, tak at už je brzo klid! A Grainne vám taky brzké zahojení prdky, i po vysazení léků a na kožní jen dobré zprávy! Já už týden rýmuju, ale nějak se toho nemůžu zbavit, ale pořád říkám že dokud to nemá Páta, je to nic....
21. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za držení palečků :slight_smile: Dnešek zatím bez teploty, nicméně k té doktorce zítra jdeme.

Mirdisku, mám dotaz - je příští pátek hudebka? Já jsem si totiž blbec vymazala tu SMSku od instruktorky a nějak si nemůžu vzpomenout. Ale myslím, že tam psala jen o minulém pátku, že jo? :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak dočíst nestíhám jen tak narychlo jsem to zkoukla :wink: navíc nová verze -pěkný:o))
mirdisek moc přeji klidné těhu:o)
marůdkům ať jsou brzy zdraví
a zoubky noať rychle rostou....

Kasli nádhernej domeček...jinak s tím oblečením to je pěkný :wink: ještě že Ondra to moc neřeší
max se přeme o to jestli si vezme jedno nebo druhý tričko.

ad. odražedla...v pátek jsem byla na veletrhu s MM a ten už od loňska byl rozhodnutej, takže Ondra dostane
k narozkám First Bike(rodina se složila).MM se změnil nachvilku zase na dítě a ještě večer ho složil a měla jsem pocit že fakt
půjde Ondru vzbudit a ukázat mu ho.Takže jsem kolo vzala a schovala a teď ještě helmu...to jsme absolvovaly
v sobotu (ale Ondrovi zkoušet něco na hlavu úžasný....navíc je ještě brzy,takže musíme vydržet-neseděla mu žádná)

Jinak bojujeme s nočním kašlem:o(((od pátku kolem půlnoci začne-naštěstí ho to nevzbudí-nás ale jo...
a končí kolem 5. ráno.Takže jsem volala Mudře. a před spaním Droceru 30 ch, tak snad nám zas pomůže.
Tak sem se zase rozepsala - se omlouvám, fotečky dodám až Ondra usne:o)v sobotu jsme měli sraz u dědy
celá rodinka takže přihodím fotečky Ondry a Štěpánka:o) jinak švagrová už je OK, sice rozvod bohužel bude trvat 1,5 roku, v Chomutově to rychleji neumí, ale Štěpánek už má "náhradního" tatínka.
22. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek