• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky :slight_smile:

Tak se hlásím po příchodu od mudry. No, a minimálně do pondělka trčíme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Babu má kromě opravdušííílených zubů taky červený krk. Takže jsme dostali nějaké penicilinové kapky a v pondělí máme naklusat na kontrolu a přinést moč. Takže o tu krev jsem nakonec zas neřekla :sweat_smile: Když budou kontrolovat moč, tak je krev asi zbytečná. Akorát jsem zvědavá, jak to budeme chytat :confused: :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak zelame skore uzdravenie.

L.Mysko - preco 1,5 roka??? TO maju tak zavalene sudy?? Ja som to mala za 3 mes.od podania.
22. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Jani já to taky nechápu...ale je to tak...dokonce kamarádka co dělala na soudě v Praze mi to potvrdila, Chomutovský soud-šílenost...
jinak přidala jsem fotečky do albíčka tak můžete juknout
a já jdu věšet prádlo ven:o))hurá sluníčko - to se to bude večer žehlit :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - 1,5 roku :astonished: :astonished: :astonished: ??To je neuvěřitelné. :angry:
...a mamince i Štěpánkovi přejeme mnohem lepšího tatínka než doposud. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať už můžou být všichni v klidu a pohodě. :dizzy_face:
Fotky krásné.

Peto - dají se koupit sáčky na moč,které se nalepí,ale nevím jak moc by to Babu zvládla,aby si to nestrhla...???
Už aby ji to taky konečně přešlo a měli jste pokoj....a všechny zoubky se v klidu a bez starostí vyklubali.
22. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, díky za připomenutí těch sáčků. Kdysi o nich psaly Undatry a já úplně zapomněla, že to existuje. Každopádně to zkusím :wink:

L.mysko, 1,5 roku je mazec, ale věřím tomu. Pracovala jsem na dvou soudech, na různých odděleních, takže o tom návalu práce něco vím :sweat_smile: Jen mi není jasné, proč zrovna Chomutov je na tom tak zle - jestli je to tak velký obvod nebo co... :confused: Každopádně je super, že Štěpánek má nového tatínka :dizzy_face: Tak ať jim to klape. Hele, ještě mě napadlo - to budou mít ten rozvod tak dlouhý, i když sepíšou dohodu? To se poměrně běžně dělá a je to pak natošup hotové. Ovšem pokud jsou ti dva schopni se domluvit, to je druhá stránka věci :confounded: Já zažila na soudu případy... Jak se lidi hádali doslova o jedno balení utěrek (a to spolu byli třeba 20 let!!!), hrozný, vždycky jsem si říkala, jak je to možné, když ti dva se přece museli dřív mít rádi... Jo, když jsem pak viděla rozvod, kde se manželé dokázali bezvadně domluvit a taťka platil na děcko královské výživné, podstatně vyšší, než měl stanovené soudně - to jsem si říkala, že to jsou lidi na úrovni a že tímto rozvodem ani třeba to dítě tolik trpět nebude.. jenže takových fakt moc není :unamused:
22. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě přidám jednu BABUperlu: Seděla v předsíni na židličce, jenže si sedla nějak blbě a v nestřeženém okamžiku se převážila, provedla kotoul vzad, přistála naštěstí na mojí vestě, takže do měkkého :sweat_smile: A povídá: "Letadlo" :grinning:
22. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla:
Něco jsem po Barče chtěla a ona na to: "Satežiku" (= za vteřinku) Asi neměla čas, nóóó! :grinning:
Nebo - chtěla rozevřít takového toho hopíka, co se prodávají v automatech a jsou v nich různé ty blbůstky jako prstýnky apod. Já to otvírat nechtěla, tak jsem řekla, že to nejde. Ona na mě upřela oči a řekla: "Kus to" (= zkus to) :sweat_smile:
22. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo jo Péťo, právě že tu dohodu mají napsanou....Je to šílený...mmj "nový tatínek" je právník-a asi dost dobrej...
a prý s tím tam nic udělat nemůže....(muselo by se to stahnout a dát jinam-ale to už by byl problém s "druhou stranou")

Jinak Barča má super hlášky...
Ondra je taky ukecanej, ale já nejsem schopna to psát:o) navíc teď bojujeme s " ne ne ne" všechno co má udělat - ne
a naopak maminka řekne nedělej to - tak to bere jako souhlas....
22. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, už je to asi bezpředmětné, když teda chuděrky marodíte, ale hudebka už tenhle týden je, nebyla jen minulý týden. Ten sáček na moč nám moc pomohl, jenže ono lepit to klukovi mi teda přijde trochu jednodušší.. Tak hlavně at jste brzo fit, zrovna když je venku tak krásně co? My strávili 2hodky na hřiští a pak další dvě na zahrádce už jsme vytáhli pískoviště, skluzavku a houpačku, takže prdolka naprosto spokojený! Takže holky, kdo můžete, užívejte jaro, na víkend už zase hlásí šeredně :angry:
22. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - predpoved na vikend ziadne prekvapenie, že? :angry: Prekvapenie by bolo keby bolo pekne :wink:
l.Mysko - Ondrasek je uzasny, tie vlasky ma ako anjelik.
Petula - tak Barce ide karta ako sa hovori, hlasky ma bombove :grinning:

U nas nic nove, tiez sme si dnes uzivali slniecko, dufam ze to pocasie este vydrzi. Filip chodi na motorke, dole kopcom mu to ide ale hore sa voooobec nechce.
22. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak zítra nás čeká další zápis do školky, už 3. v pořadí a poslední, začínám z toho být fakt zoufalá! Nikde nás prostě nechtěj vzít páč jsem říjnový :angry:

L. mysko s tím rozvodem je to teda síla :astonished:

Jinak z našeho maledého jsem nějaká mimo. Od neděle, je jak vyměněný, ale bohužel ve špatném slova smyslu, je ukňouraný skoro vůbec nejí, v pohodě je jen venku, doma je rozkníkanej jak blázen a pořád si stěžuje na to, že ho bolí pupík. Jenže nejhorší je, že on si na bolení pupíku stěžuje pořád i když mu nic není. Je to jaková jeho hra, řekne že bolí pupík a chc ho namazat větrovou mastičkou, jen proto že se mu to líbí. Takže já teď nepoznám jestli si vymýšlí a nebo mu fakt něco je! Ke všemu zítra dopoledne ho hlídá tchán, já jsem v práci a manža po noční, tak doufám, že zas nebude zvracet nebo tak něco :frowning2: Fakt nevím co si o tom Vojtově chování, poslední 2 dny myslet.

JO a už opět nespíme! Na dnešek jsem naspala cca 3 hodky v kuse. Jako ráno v práci jsem byla fakt použitelná :confounded:
22. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak opat to mas vesele :frowning2: dufam ze to nebude nic vazne. Nas Filip je taky hypochonder, jeho tiez stale nieco boli, ked sa spytas co tak ti povie: hava-hlava, hony-nohy, pusa, alebo buško - bruško. Tak si vyber ci mu nieco je alebo nie. Ja na zapis ani nejdem, myslim ze my ako unorovy vobec ziadnu sancu nemame. Necham to na bud.rok. A co s pracou, no nechame sa prekvapit :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ty z toho teda taky nevyjdeš.... :frowning2:
Už máte zápisy??V Berouně budou až v polovině dubna.Teda pokud jsem je neprošvihla :confused: ,ale myslím,že ne.Teda doufám.

No,jsem zvědavá,jak bude náš Marťas reagovat na změnu času....to zase bude něco.Pravda,už teď vstává jako slepice,při rozednívání,a tudíž v 5,30 a dříve...:rolling_eyes: :angry: ...i když horší by to být nemělo.

Jani - dojíždět za prací na Slovensko,to se asi nechystáš,co?
23. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim :grinning: :grinning: no aspon by som zrelaxovala v buse a zase precitala par kniziek :grinning: Inak v Kralovaku je zapis 7.4.
23. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys měla jednu knížku tam a jednu zpět :grinning: :grinning: :grinning: a měla bys to i s noclehem.
23. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera návštěva školky v Nučicích a opět bez výsledku! Mám depresi!!!!!!!
24. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je mi líto, že máte s tou školkou takový problém. A aspoň od února by ti ho někde nevzali? To je fakt k vzteku. :angry: Budeš zkoušet i ty berounský?
O bříšku jsem nedávno četla, že děti neumí bolest lokalizovat a většinou ji označí jako bříško, ale vklidu je může bolet v krku.Tak doufám, že z toho nic nebylo a že to na tebe fakt jen zkoušel.
24. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jsem sem zapomněla napsat, bolest bříška vyvrcholila v srajdu! Včera to bylo teda hustý ale ráno vypadal v pohodě, když si ho přebíral děda. Tak snad už bude klid.

Grainne ty školky jsou šílené!!
24. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesnáším koblížka a začínám být alergická na krtečka! Ale obávám se, že mi není pomoci. :grinning:
24. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Grainne pohoda ono to přejde, u nás to ještě nedávno byla Dáda a teď pohádka o řepě(ta by mohla být 5 x denně a Pat a Mat
jinak dneska přijela 2. babička, tak sem si umyla okna (hurá mám to za sebou), ale Ondra zaperlil,chtěl něco po babičce a já na něj z okna volám Ondro, kouzelný slovíčko - nato se Ondra otočil na babičku a říká "hovínko" - tak jsme ho opravily a radši to přešly....

Kasli tak ať už Vojtíška nic nebolí....a s těma školakam to je fakt děs....
24. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Kasli, teda chudák Vojta :unamused: Tak ať se z toho už nic nevyvrbí. A chudák maminka - s tou školkou, to je teda fakt děs!!! :angry:

L.mysko :grinning: :grinning: :grinning: Ondra je kousek :grinning:

Jedno video (zatím nezpracované): http://www.youtube.com/watch?v=f6oB0oYHNZs

A pár aktuálních fotek: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Babu_od_18_mesicu/#P3130125.JPG
24. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - doufám, že už je Vojtíšek fit.
L.Myško - moc hezký fotky. :slight_smile:
Peťul - Babu je fakt šikulka! :grinning:
25. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni :slight_smile: !

Jsem z5 z hor. Bylo to super, jen jsme trochu neodhadli počasí a krapet se připekli :grinning: . Manželovi se udělal už i puchýř na tváři :pensive: :sweat_smile: .

Kasli, přeji, ať to se školkou nakonec nějak dobře dopadne! :wink: Já už taky pomalu najíždím do pracovního procesu, ale opět z domova, takže je to jednodušší. Taky bych si měla začít vyřizovat věci k rigorózním zkouškám, tak nevím, co dřív.

Jinak Hedu začíná být docela filuta :confused: . Jednak si pěkně vymýšlí, když má říct, co dělala a kde byla... a taky když jí napadne nějaká lumpárna, tak mne posílá pryč (ať jdu spát :grinning: ) a když se jí ptám, co chce dělat, tak odpoví, že si bude hrát :sunglasses: ... výsledek je většinou ten, že pak je všude voda nebo mám zničené šminky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery vítej zpět :wink:

Add. školka: tak už nás nevzali v Loděnicích, na Vráži, v Nučicích, V Chrustenici :rolling_eyes: v dubnu jsou zápisi v Berouně tak to zkusím, ještě tam, ale už jsem si něco obvolala a už vím že jsme v HAJZLU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prostě nás nikde nechtějí vzít páč jsme říjnový a to že já už mám práci to nikomu žíli netrhá. Fakt mám chuť někomu, za tenhle bordel ve školkách rozbít hubu. Co jako čekali, už 3 roky se mluví o tom, že dětí je moc a školek málo, že teď rodili silný ročníky a nikdo s tím nic nedělá! Hlavně že je rušili a stěžovali si že je ddětí málo. Hajzlové!!! FAkt jsem nakrknutá a sprostá, protože nevím co budu od listopadu s klukem dělat!
26. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - tak evidentne ste si lyze uzili, foto je paradne. no a aspon nemusis pouzit makeup ked mas taku peknu farbu v tvari :grinning: A Hedu je teda pekny expert :grinning:. Mna zatial Filip len posiela prec.

Kasli - naprosto chapem, situacia na porazenie. Ja len hovorim ze tym ze ju neriesia im nic nepomoze, lebo to kvantum deti raz pojde aj do skoly a spadova skola ta musi zobrat. Takze ten problem len posuvaju pred sebou ako gulu z h...vna. Inak este nezufaj, skus si zavolat do skolky v zari, prip. v rijnu, mozno sa nieco uvolni. U nas min.rok vzali susedinu dceru, ta je listopadova. Sice na odvolanie ale zobrali. Drzim ti palce nech to vyjde.
26. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, vůbec se nedivim, že jsi naštvaná :unamused: . Vám to vlastně nevychází kvůli jednomu měsíci. Znám matky, které si myslí, že jim automaticky budou držet místo třeba půl roku a pak je ještě přemlouvat, ať do školky upíchnou své dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Realita je prostě jiná :wink: . A určitě máš pravdu, že se prostě "zaspalo". Furt se sepisujou statistiky a něco se zkoumá a pak prd :rolling_eyes: .
26. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - o školkách ani nemluvím.... :rolling_eyes: O zaspání se nedá ani mluvit.To prostě nezvládli.
Je to příšerné,když máš práci, potřebuješ dítě někam upíchnout,a nikde nic.Určitě bych zkusila ještě odvolání,tak jak píše Janula.Spousta maminek si dává přihlášky na několik školek a když se třeba zadaří a jsou přijati na více míst,pak se sem tam nějaké následně uvolní.

Bery - Heduška je teda koumák. :grinning: :grinning: :grinning:

Peto - fotky super.
26. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Kasli, no to se fakt nedivím, že jsi nas.aná :angry: :angry: :angry: Jsou to idioti!!! Každej akorát má plnou hubu keců a skutek utek. No budu ti držet palce. Vzpomněla jsem si na Romču, ta musela v Zepteru skončit, páč jí nevzali kluka do školky. Ty vado, snad se ti tohle nestane!!!

Bery, Heduška je číslo :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Tak jsem absolvovala ten výtvarný kurz - viz přiložená fotodokumentace :slight_smile: 14. dubna snad půjdeme s Pamuk na FIMO - modelování šperků, tak kdyby se chtěl někdo přidat... :wink: Mají poslední tři místa.

Ve městě jsme se potkaly s Berynkou - teda Heduška je už slečna :slight_smile: Krásná holka :slight_smile: Njn, holt po mamince.
27. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek