• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Peto - dekorace vypadá nádherně.1**** Holka šikovná seš. :dizzy_face: :wink:
27. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, díky :slight_smile: Vtip je ovšem v tom, že tohle je straaaaaaašně jednoduché :grinning:

Jedna perlička - otevřela jsem noťas a Babu pronesla: "Internet" :sweat_smile: Inu, dítě moderní doby...
27. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak vyzkouším vkládání fotek. ....Včerejší duha.Úžasný je přechod mezi tmavou a světlou oblohou a mezi tím duha.... :pensive: :dizzy_face:
Fotky dělala známá a moc se jí povedly,tak je tady,s jejím svolením,dávám "do placu".
28. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim- pěkné!!!!!
28. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - no si mi sikovna dievcina :slight_smile:
Marcim - my sme ju videli tiez, bola fakt prekrasna. Foto sa jej podarilo :wink:
28. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, to jsou nádherné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - krásné fotky. :dizzy_face:
Kasli - Moc vám držím palce! S těma školkama je to teda síla!
Bery vítej zpět.
Peťul - jsi šikula, hlavně že jsi si to užila. :slight_smile:
28. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, ty seš vtipálek :grinning: . Dekorace moc hezký :slight_smile: .
Marci, fotky jsou opravdu povedené!

Tak u nás se posun času fakt povedl. Zjistili jsme to, až když manžel dorazil pozdě do práce... na noční :sweat_smile: :grinning: . A to jsme byli dokonce během dne v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si ma pobavila
28. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery :grinning: My to teda taky zjistili pozdě - až někdy kolem poledne, ale takovéhle tóčo to nebylo :grinning: Ale ta hodina nám evidentně chyběla, nějak jsme nestíhali :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

dneska jsme měli ve schránce Radniční listy a je tam o zápisu do školek v Berouně včetně podmínek :sweat_smile: . No, zajímavé čtení... :grinning: .
29. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tiez som to citala, vyzera to ze miest bude, ale nechame sa prekvapit, ze? :slight_smile:

Kasli - snad budes mat vacsie sance v Beroune.
29. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - posun času...fakt dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: Já na to přišla naštěstí už ráno.Jinak bych nestíhala.

Na školky jsem taky zvědavá.
29. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co v těch listech píší zajímavého? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ze vdaka prebudovanym jasliam budu moct prijat rekordnych 263 deti, automaticky maju prednost predskolaci, hlavne kriterium trvaly pobyt v beroune a k 31.8. budu mat 3 roky :frowning2: . Zapisy su 15. a 16.4. Skus to a uvidis. Drzim palce.
30. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, radniční list je ke stažení na stránkách města. No ale holky už to tady shrnuly. Popravdě vypadá to mizerně. :frowning2:
30. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u Berounky u autobusáku jsou kolotoče, pustí to zítra v poledne. Nechcete si zítra odpoledne udělat výlet? :sunglasses:
30. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak listy jsem si stáhla, no uvidíme, ale nevidím to nadějně :confounded:
30. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, "Matějskou" na Závodí už jsem taky zahlédla, chystáme se asi až příští týden :wink: . Nevíš, jak dlouho tam má být? Bohužel o tom ví i Hedu, zatim se mi povedlo jí přesvědčit, že ty houpačky, labuťky a autíčka ještě spinkají :sweat_smile: , ale dlouho s tím nevystačim :grinning: . O víkendu chtěla okamžitě vystupovat z autobusu, když z okna viděla "kolotoče" v Loděnicích :rolling_eyes: :grinning: .
30. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi manžel říkal,že jsou kolotoče i u Kauflandu.Tam to bude určitě menší.
Nám kolotoče nehrozí,protože je Martínek nemocný a tudíž,pokud mu to někdo nepředloženě nevyzvoní (třeba Robča...),tak nebude tušit.
30. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolotoče u Berounky mají být 3 týdny, ptala jsem se. A my šli včera přímo kolem nich, takže mi nemusíte říkat, jaké to je přesvědčit dítě, že to prostě ještě nejezdí. :rolling_eyes: Včera to fakt teprv stavěli, ale Kryštofovi jsem to prostě nevysvětlila :grinning: a to normálně chápe na svůj věk myslím vcelku hodně, ale tohle prostě nepobral. No bylo to s řevem.
31. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Já bych na kolotoče šla :slight_smile: Nevím teda, jestli už to pro Barču bude, ale zkusila bych to. Dneska dobírá ATB, ven už chodíme, tak bychom mohli. Tak kdy se půjde?

Marcim, a co je Martínkovi? :confused: Ať je brzy v pohodě, držíme palce. Je to hrozný, když píďatům něco schází :pensive:
31. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Martínek byl trochu nachlazený a v sobotu ho měl na hlídání manžel.Když šli ven,tak ho málo oblíknul :angry: a zřejmě (určitě) prochladl.Dostal docela škaredý kašel a rýmu.Sedlo mu to na průdušku a teď má ATB.Ale evidentně to dostal brzo a hezky to zabírá.Sice ještě řádně chrchlá,ale to bude určitě na dýl.
Mmch..chlapa bych za to "zastřelila" :angry: .... byl v krátkým tričku a kraťasech,jenže on je horkokrevný.Venku foukalo a bylo pod mrakem,celkem docela kosa a malej měl jen tenké tepláky,tričko s kr.rukávem a teplákovou bundu.To já měla na sobě ještě o vrstvu víc a byla mi zima.Marťas je v tomhle po mě.Potřebuje víc vrstev,aby mu bylo teplo.
31. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, tak to já tomu svému radši připravuju, co má dát Barče na sebe. Ale taky se nám stalo, že nakonec bylo chladněji, než jsem předpokládala, resp. foukal vítr, a myslíš, že chlapa napadlo dát jí bundičku místo vestičky + svetru? Nééé!!! :angry:
31. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem předpokládala,že dorazím ještě když bude malý spát a tudíž jsem oblečení neřešila.Jinak taky chystám.Ale jenom,když jsem je zahlídla venku,tak jsem viděla,že je to špatně.Taky byl pěkně zmrzlý a Robin taky.Já nevím,že je takové věci nenapadnou.... :unamused:
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme dneska otestovali ty malé kolotoče u Kaufu, jsou to ty samé co loni. Budou tam ještě necelé tři týdny. Nechali jsme tam stovku a to jsme se jen trošku povozili. :rolling_eyes:
Tady máme nějaké nové fotky
http://paulatreid.rajce.idnes.cz/smoulik_Krystufek_sportuje/
31. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my peněženky šetříme na pout a posvícení u nás, ale kdyby je Páta viděl, dopadli bychom s vysvětlováním stejně jako Grainne s Kryštůfkem:slight_smile: My máme ted u Páti nějaké blbé období, asi už mu maminka leze na nervy, s každým jiným je zlatíčko a jen u maminky pořád knourá, zásadně nedělá to, co se po něm chce, no xco vám budu povídat, maminka už je lehce vyřízená a modlím se, aby se mi zase vrátilo mé celkem poslušné dítko:slight_smile: Petul yamaha zítra nečekaně není, kdybyste se náhodou chystali....
1. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku, taky mi lektorka psala, ale dík za info :wink: A kdy je u vás ta pouť? Já poutě miluju :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno
NOC šílená, zas vstával po prdeli, jen co otevřel oči už chtěl pustit traktor a furt kňourá jak kdyby podřezávali podsvinče! To bude zase den.
Joa včera dostal od babí kasičku na penízky, hned si tam ty svoje drobné naházel a teď je celej nasranej z toho, že to z té kasičky nejde vytáhnout (páč je to ta kasiška co jde jen otevřít otevírákem na konzervy) a já mu to nějak nemůžu vysvětlit, že ty penízky protě ven nedostane! Fakt super dárek

Poslední dobou mi přijde, že nám permanentně nasrané dítě. On je takový ten samonaštvávací typ. FAkt! stačí aby mu něco nešlo a může se po...............

Jo a add kolotoče: nechtějte vědět kolik jsme nechali na té Josefské pouti aby si malý alespoň trošku zajezdil a byl spokojený :unamused:
2. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Kasli naš děti mají asi stejnou nemoc:slight_smile: ale my to ustojíme matko vid? Já teda včera večer už byla fakt vyřízená, dneska to vypadá o malinko lépe, ale ještě bych nejásala, do večera daleko... Peto já jsem strašný domorodec, pořád nevím, kdy je pout a kdy posvícení, ale mě to připadá stejné, tak ted tu jedno z toho bude šest neděl po velikonocích, prostě tu budou houpačky, budou se péct koláčky, ale co to je, jde mimo mě:slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek