• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Mirdísku to tedy ano, to máš pravdu s tím čůráním :wink: Já používám mišmaš, ale nejradši mám Huggisky, i když večer se muje poslední dobou vždycky podaří pročurat, fakt nechápu jak jelikož má vždycky načůráno na zádech :fearful:
Jináč ještě k těm tesco plenkám, já je sice používám, ale střídám je s huggiskama nebo s Happy plenkama, jelikož když jsem používala jen Tesco plenky tak měl malej pupínkatou prdku :confounded:
10. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdísku, s tím mimibickem s tebou souhlasím. Bylo to zbytečně rychlé. S básničkma jsem si teda hlavu vůbec nedělala, ale i tak jsem měla co dělat sledovat co mám dělat. Myslím, že paní chvílema zapomínala, že ona má panenku a my živá miminka. Ale brala jsem to jen jako takovou inspiraci a rozkoukávací první hodinu. :wink:
Vzala jsi si ty básničky domů? Já je mám vylepené na záchodě :grinning: a snažím se je alespoň rámcově naučit.
Ty Huggiesky s púem určo vyskoušíme. Mě se prcek taky vždycky pročůrá v noci. 3 x ho převlíkám. Nevím jak to dělá, protože přes den se mu to nepovede a to přece taky leží většinu času.
Jinak přebalujete prcky v noci při každým kojení? :confused:
10. únor 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne ze začátku jsem přepadalovala pořád po každém kojení, ale teď v noci třeba ob jedno kojení :wink:
Á rámcový program na záchodě :grinning:
10. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne já je bohužel nemám, takže příště na tom budu opět stejně a nebudu vědět, co dřív, ale to neva, my to pak doženeme, má je ta kámoška, tak až se k ní dostanu, mám v plánu si je ofotit, ale jsou ted nemocní, takže až kdoví kdy to bude... Ale ty jsi šikula, příště budeš perlit:slight_smile: Jinak nás čekají ve středu opět kyčle, já už bych tak chtěla, aby nám to široké balení odpustili :frowning2:
11. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď dost zvlčila, co se toho širokého balení týče. Od té doby, co to prošlo Kasli. :grinning:
11. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne doufám, že kdyby náhodou něco nevyšlo, že to nebudeš svádět na mě :grinning:

TAk holky dneska nám dorazil vozík na Vojťase za kolo, tak jsme na to zvědacá jak bude s tátou jezdit na procházky a jestli se mu to bude líbit!

Zítra jedeme ráno k Mudře kvůli kakání. Poslední dobou má Vojtas hleny ve stolici a jdou mu do červena a hlavně poslední 2 dny není nějak ve své kůžu pořád řve a nějak nemůžu přijít na to proč :angry: TAk doufám, že to nemá nic společného s tím kakáním :confused:
11. únor 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, doufám, že to dobře dopadne budu vám držet palečky. :wink: Kryštof má taky dneska teda den. Můožná jsou nějaký erupce na slunci, či co.

Vy jste koupili Crooizer??? :confused: Já o tom taky uvažuju, ale těch peněz. :rolling_eyes: :unamused:
11. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Graine my jsme ho sehnali za 6990,- na netu je to ta trojkombinace jde to využít jako vozík za kolo, kočárek a při běhu či jízdě na kol.bruslích :dizzy_face: jsem na to silně zvědavá
11. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

berynko mas pravdu, malemu sa vobec nechce, asi sa tam zabetonoval :grinning: dnes som bola na ko, mam prist zas vo stvrtok a asi to bude az bud.tyzden. tak vsetci cakame :slight_smile:
kasli, dufam ze budete v pohode, a ten zazrak za kolo - napis ako sa to osvedcilo, ja som to casto videla u vas v cechach, na slovensku to nie je take rozsirene, aspon nie v okoli BB ale to bude mozno tým ze tu je podstatne viac a vacsich kopcov. ale obaja s muzom radi jazdime na biku, tak mozno si nieco take pořidime :slight_smile: . je tam aj nejake odporucanie od akeho veku sa to moze pouzivat.
A dalsia anketa odo mna :grinning: co nemozeme jest pocas kojenia? Ja som to uz pomaly zabudla, uplynulo vela casu odkedy som bronku kojila. viem ze sa mam vyhybat citrus.plodom, strukovinam, cokolade... a comu este?

dik
12. únor 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, držíme Vojtovi palečky, ať je v pohodě :wink:
12. únor 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj není tu některá z Tetína ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, to bych taky ráda věděla, co se všechno nemá jíst když kojíš. :wink: :grinning: :grinning: Fakt ani čokoládu? Tak to už nevím, co mám vlastně jíst. :sweat_smile:

Ahoj Mathildo, myslím, že z Tetína tu zatím nikdo není. Budeš první. :grinning:
12. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dyk je to Berounsko neeeeeeeeeeeee ? Tetín je jenom 4 km :grinning: , se budem stěhovat, tak číhám na kámošky :grinning:
12. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že Tetín je berounsko, navíc je tam krásně :slight_smile: A taky tam mám kámošku :wink:
13. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mathildo, já jsem ze Srbska, cca 3 km od Tetína a na Tetíně mám půlku příbuzenstva :wink:
13. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááá, budeme krosit s kočárama, nevím teda kdy se postěhujeme stavba se tááááááááhne :grinning:
13. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky:o) maminky a čekatelky :slight_smile:
zdravím mathildu:o)
tak jsem včera byla v Praze na Gennetu:o)naposled-teď si ještě chvilku užiju MUDr. Burešový:o)huráá že už ordinuje zase ona.....řekli nám že jsme zdraví, máme 1,5 kg :slight_smile: a jsme hrozně živý, pan doktor
Ondráška nemohl vůbec změřit :slight_smile:
taky už jsem doma:o)ne na mateřský ale teď ještě 10 dní na neschopence.-takže dneska sem byla pěkně plavat :slight_smile:
a užívám si "klidu"
13. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vojťas je v pořádku simulant jeden!! Museli jsme jet až do Motola a Vojťas tam akorát sváděl sestřičky a doktorky!! Asi bude na starší, všichni z něho byli úplně mimo, fakt nechápu :fearful: Jak je mezi lidma tak je milionovejl, ale doma děs běs :angry:
Dneska např. vstával v 5 ráno v osm si schrupnu na hodku a od 11-14 hod byl protivnej a uřvanej , vzteklej no prostě na pěst, přitom do těch 11 byl naprosto úžasnej, dokonce jsem při něm poprvé uvařila aniž by ho musel manžel hlídat a pak si to takhle podělal :angry:

Mathildo vítej do klubu :grinning: nám se stavba také děsně táhne typuji že až bude prckovi to co vám, tak se možná konečně nastěhujeme také, ale do Loděnic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mysko užívej klidu dokud to jde :wink:
13. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, jak ti teď prcek přes den spí? Jestli teda vůbec. Ten můj capart si to teď začal zase nějak posouvat a přesunovat, tak jsem z něho zase trochu paf. V kolik ho vůbec ukládáš večer do postýlky?
Jsem moc ráda, že to nebylo nic vážnýho, že je Vojtíšek zdraví. To je stejně to nejdůležitější. :slight_smile:
13. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si necháváme hrubou stavbu a zbytek asi dojedeme sami :grinning: to možná půjde Matylda do první třídy :frowning2:
13. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mathildo, nestavíte náhodou ten maličkej domeček z Ytongu na kraji obce směrem na Srbsko?
My stavěli svépomocí úplně vše, trvalo nám to 2,5 roku, ale fakt je, že vnitřky byly nejhorší. Od prosince bydlíme, ale hodně provizorně :unamused:
14. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny :slight_smile: .
Máme se hezky. Hedouš dělá pokroky, plazí se, péruje na kolínkách a zkouší něco povídat svojí tajnou řečí :grinning: . Taky občas blbneme, předstírám, že spím a ona ke mně leze a buď na mne houká nebo plácá po tváři :slight_smile: , abych se jako probrala.
U nás je to se spánkem ale taky všelijaké. Už sice vydrží celou noc, ale teď za poslední dobu spí nějak neklidně a na dnešek to byla síla :angry: . Aby se manžel vyspal do práce, tak jsme ji stěhovali do vedlejšího pokoje. No, ale asi jsou to zuby, rostou jí minimálně dva najednou.
Mathilda: to je fajn, že sem někdo přibyl. Doufám, že nám zůstaneš věrná :wink: .
14. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynka, koukám, že když se chceš domlouvat s malou, tak si taky vždycky zrovna někam zašantročíš slovník, co? :grinning:
14. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes ojednala na netu nosítko Ergo. Jsem na ně moc zvědavá.
14. únor 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj :grinning:
pamuk: stavíme hned na začátku obce, je to tam rozparcelovaný a jsou tam už budníčky a podezdívky - no stavíme, teď jsme odstoupili od stavby, manža si chce nechat udělat hrubou stavbu, uzamykatelnou a vnitřek srovnat, jinak podlahy a malování sami. Já se teda moc necejtím :rolling_eyes:
berynka: zůstanu věrná, ale brzo mi slezou vlasy - to jsou nervy :frowning2:
14. únor 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne se spánkem bojujeme :unamused: Malej přes den skoro vůbec nespí, jen v kočárku venku a i v tom teď začal blbnout, jelikož ho začínají zajímat věci venku tak nechce aby mu něco uteklo a tak už v kočárku přestává spát :frowning2:
TAkže přes den naspíme max 1,5 hodky a pak je protivnej jak troky! No a chodíme spát tak okolo 19:30 někdy i déle! Ale teď jsem naběhla na nový režim tak uvidíme jak se chytne! Dřív jsem koupala a pak krmila, ale malej poslední týden, když jsem ho vyndala z vany jenom ječel. No a tak jsme to zkusila obráceně najřív jídlo a pak vana a vypadá to že je to beze řvu! :wink:

Mathildo tak to mě už vlasy slejzaj, mámejen hrubou stavbu a teď nám dali okna, jenže barák není uzamčenej a tak mám hrůzu z toho aby nám je někdo neukradl! jako se to stalo na Vráži :zipper_mouth:
15. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli: no tak držím palce, ono je to pryč hned. Mě normálně někdo ukradl kolo, ze zamčenýho paneláku, bydlíme až v 7. patře - nikdo okolo nás nechodí, jsme zastrčený za rohem, takže si myslíme, že nějaký dobrák soused. :angry: měla jsme ho teda na chodbě, ale nebylo vidět a hlavně bylo pod zámkem, zmizel i ten zámek :frowning2:
15. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mathildo tohle znám, my také bydleli v paneláku! Na sídlišti jsou schopni odpoledne vybílit byty a nikdo si toho nevšimne :angry:
16. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska byl teda den. :frowning2: :angry: :confounded: :rolling_eyes:
Šmoulík dva dny nekadil :rolling_eyes: , takže ho trápili prdy :angry: , taky si kompletně rozhodil kojení a spaní a já chytla bacila od manžela a bolí mě v krku a rýma. :angry: :frowning2: Až v pět odpoledne se mi podařilo to z něho doslova vymáčknout :grinning: po usilovném cvičení s nožičkama. Teď jsem ho konečně zahlušila a spí. :grinning: :grinning: :grinning: Teda asi o hodinu dřív než normálně, tak doufám, že nebude ráno vyvádět moc brzy. :rolling_eyes:
Kasli, tak to my přes den teda vcelku i spíme (ZATÍM), po hodině a půl bdění ho většinou ukecám na tak půl hodinový šlofík. Jinak já v noci přebaluju před kojením, to bych ho pak úplně vzbudila :confounded: . Dokonce i to odříhávání v noci dost flákáme. A večer to máme dvouhodinové bdění mezi dvěma kojeníma s koupelí a masáží. A to poslední kojení před spaním je teď většinou kolem sedmé.
My v paneláku stále bydlíme (baráček bysme rádi, ale nemáme na něj :rolling_eyes: ). Kola jsme si do sklepa dát nelajzli. Zakopáváme o ně v ložnici. :rolling_eyes:
16. únor 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak na mimibick zítra nejdu. Včera mi bylo fakt mizerně. Dnes už je to lepší, ale na nějaký courání do města to zatím není. Tak jestli půjdete, tak si to užijte. :wink:
18. únor 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek