• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Marcim, opět díky moc, jsi vážně jednička!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jani, a víš, že mě to napadlo? :grinning: No zatím máme ten Bifiform, tak uvidíme - jestli bude dobrý, nechám to být. A pokud ne, tak bych tě pak kdyžtak poprosila :slight_smile:

Mirdisku, tak ať je Páťovi brzy dobře, prďolkovi :dizzy_face: Hele, a o jakých faldíkách to mluvíš? Vždyť je to krásnej kluk, žádnej tlusťoch :slight_smile:

Kasli, no Vojta je šikula!!! U nás je situace podobná jako u Mirdiska, Barča je taky lenoch, ovšem i na to, aby jedla lžičkou!!! Ona si radši bude hrát s tisíci věcma kolem, ale sama se najíst, to je prostě nuda, že...
9. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - v poho, my tiez sami nejeme, obcas zacne sam ale musim ho dokrmit, lebo potom ho to uz nebavi.

Petula - ok, kludne sa potom ozvi.
10. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pro pobavení: Teď jsem pouštěla Barče na netu Krtka, chvilku trvalo, než se to rozjelo, ona koukala na to okýnko a povídá "ačíst" :grinning: Njn, vždycky, když něco takhle trvá, říkám jí, že se to musí načíst :sweat_smile: Holt vychováváme počítačovou generaci.
11. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
s jídlem jsme na tom podobně.Marťa baští lžičkou a vidličkou.Vždycky vydrží chvíli sám a pak si začne hrát a musím ho dokrmit. :rolling_eyes: Jako u Janulků. :wink:

Peto - počkej...bude ještě hůř.Kolikrát si připadám jako blbec největší,když mě vlastní dítě poučuje... a co je nejhorší... má pravdu. :grinning:
11. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - prosim ta Ibalgin je tiez len na predpis? Doma mi dosiel, pouzivam ho obcas ked mna alebo MM boli hlava tak ho musim kupit, len neviem ci potrebujem recept. Viem ze paralen plus bol na recept, ako je to teraz netusim. Dik.
11. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - Paralen plus,Panadol grip,Nurofen stopgrip a jiné léky obsahující pseudoefedrin mají zvláštní režim vydávání.(Dávají se na chřipku) Někde pouze na Rp.,někde po založení zdr. karty a podrobné konzultaci s magistrou a jiné "otravnosti".
Ibalgin,Ibuprofen,Brufen,Nurofen...všechno jsou to léky se stejnou účinnou látkou.Jsou normálně volně prodejné.Doporučuju jít do Brufenu,Ibuprofenu.Jsou to 400 mg přípravky po 30 tbl.Náš Ibalgin je v podstatě za stejnou cenu jako ty druhé přípravky,ale je tam pouze 24 tbl.Samozřejmě pokud trváš na Ibalginu,určitě to není problém.Všude ti ho prodají :wink:
11. dub 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hale Marcim, ty už bys nás tady mohla začít kasírovat za rady a měla bys z toho docela dobře zavedenou živnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dub 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a náš mladej mě dneska ráno dostal. Jdu do práce a předávám ho tetě na hlídání a on spustil hysterák, že tam nechce, pověsil se na mě a řval a řval :zipper_mouth: No scéna jak prase, nakonec jsem ho teda do toho auta dostala, ale řval že to srdce trhalo a pak přestal ale hodil nasranej výraz, tak nevím jestli se mnou bude mluvit až odpoledne přijdu dom :sweat_smile:
No měla jsem to tušit, včera jsem se o tetě večer zmínila před spaním a on : " Mamíííííííííí néééééééééééé!" Přitom když si ho pak u té kamarádky vyzvedávám, tak od ní nechce dom. No bude to asi ještě zajímavé s tím hlídáním!
12. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak už bych ráda to lepší počasí....zas válčíme s rýmou,zachvaty kašle...takže sem naklusala dneska Mudře a světe div se
my to máme zase k zubům .....
u nás novinka:o)jsme ostříhaný:o) fotky dodám večír až usne i z velikonoc, já nějak teď ten net nestíhám, Vás občas dočtu,ale tak nějak jsme pořád v jednom kole:o) mimo jiné chystám na víkend dort - mašinku tak snad se mi povede:O)

Marcim děkuji moc za tvé příspěvky protože je dobrý se něco dovědět:o)
12. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Kasli, tohle prý dělala moje ségra, když ji vodili do školky. Přesně - nechtěla tam a pak nechtěla zpátky :sweat_smile: A vůbec to slýchám docela často, že to děti dělají. Asi zkouší, jestli by náhodou nemohlo být po jejich. Pevné nervy přeju :wink:

L.mysko, tak ať je Ondráškovi brzy dobře!!! O zubech mi něco povídej, my jsme si to tuhle zimu/jaro vyžrali taky pěkně.

Jj, Marcim by mohla zavést poplatky za své rady :grinning: Docela by sis, holka, vydělala.
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim diky, uz ma oblieval pot ze budem musiet ist po recept :slight_smile: dam na tvoju radu a vezmem brufen :grinning:

Kasli - tak ta prcek zase testuje, ze? :wink: Obcas robila toto aj Bronka, FIlip zatial nic ale klopeeeem :slight_smile:

L.Mysko - ty si sikulka ze ides piect dort. Urcite hod fotky, som zvedava.

Dnes sme boli s kamoskami a s detmi v Ceskej poistovni na predstaveni Myska Terezka. Bolo to uz rano o 9.00, isli sme autobusom - to bol pre nich zazitok :grinning: a najme pre nas !! . Predstavenie bolo super, babkove (loutkove :grinning: ) hlavne same zvieratka - zabiak, zajko, koza, vevericka - detom sa to pacilo. Jasne, ze rano boli same skolky, tak nase prcky len cumeli ze kolko deti je okolo nich. :grinning: Domov sme prisli uplne znicene, kym sme prisli na zastavku na autobusak - dostali sme uplne blbi napad prejst sa po predstaveni :stuck_out_tongue_closed_eyes: - bol uz cas obeda :grinning: Takze divadlo = celodenny vylet :grinning:
12. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrý nápad,vyvěsím si tady ceník služeb :grinning: :grinning: :grinning:

Kasli - když začal Robča chodit do školky,bylo úplně stejné.Ráno řval,že tam nechce a bylo to veliké přemlouvání,abych ho tam dostala a odpoledne měl blbý kecy,že jsem přišla ještě zbytečně brzy.(A to jsem se tak hnala z práce,aby tam chudáček nemusel být dlouho,když jsem ho tam takhle šoupla... :frowning2: ) A už vůbec by mě nesmělo napadnout ho vyzvedávat po obědě.Pak jsem ho tam cíleně nechávala skoro do konce otvírací doby,až tam zůstal jako jeden z posledních.To mu naprosto vyhovovalo.Teda nevím jak učitelkám,ale nikdo si za ty 4 roky nestěžoval.V tvém případě,to asi tahle moc dělat nejde... :unamused:

Mysko - pak sem hoď foto dortu a Ondráška.

Všem klubajícím zoubkům přejeme rychlé a co nejméně bolestné klubání a rodičům PEVNÉ nervy.
12. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - vy máte veskrze dobré akce s dětma. :grinning: A jak Filip vydržel sledovat pohádku?
12. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to trvalo cca 50 min, takze v pohode. Celkom ich to bavilo, sedel mi na kolenach a ani nechcel ist dole. :grinning:
12. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super,že to takhle hezky vydržel.
12. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme dnes měli "super chrchla"noc, ještě že dostal Ondra od Mudry Prothazin-půlku na noc (já se nejdřív zhrozila protože jsem vyčetla že je až od 10-ti let, ale pak jsem zapátrala na netu a oni to dávaj i 10-ti měs.mimčům čtvrtku...a to mi v lékárně říkal že se to nepůlí....
Ale Ondra se vyspal a místo obviklého maminko udelat mlíčko, tak bylo maminko řídit auto jedeme plavat...tak sem nejdřív zalapala protože sem se o tom schválně včera nezmiňovala, ale asi už to má zažitý...tak sem vysvětlovala že když je nemocnej tak do bazénu nemůže...hmm tak pak jsem mu udělala mlíčko a dala knížku s bagrem a prošlo to....
Jani Filípek je fakt dobrej jak to vydržel:o)
Pak musím napsat co se týče mateřskejch školek, tak mamka byla z toho úplně špatná protože jim na zápis přišlo okolo 90 ti dětiček (na jednu třídu docela dost....)
a tady jsou fotečky z velikonoc:
http://lmyska.rajce.idnes.cz/186_0204/
a tady Ondrášek ostříhanej - jinak s tím Patem a Matem jsem si u něj strašně šplhla:o))
13. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo ty fotečky jsou tady...ještě sem to trošku upravovala...
http://lmyska.rajce.idnes.cz/Velikonocni_vikend_-_Trutnov/
13. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

Petul: tak to tady čtu...já mám doma ty probiotické kapky asi troje. Přivezli mi je naši ze SR, jsou tam o hodně levnější jak psala janula. Dvoje mám rozdělané, exp. do 11/2010 kdyby si je chtěla pro Babu, jedny ráda věnuju- jsou skoro plné a v lednici skladované. My je stejně nestihnem spotřebovat, tak ať poslouží někomu jinému. Kdyžtak dej vědět - předala bych ti je někde ve městě. Jsou opravdu účinné.

marcim: díky, zoubky se pomalu ale jistě klubou - zdá se mi, že vidím už i horní řezáky. No ale kousky mi stejně nechce jíst...zkoušela jsem kousek chlebíku a žervé, meloun atd. hned se dáví a vyplivuje to. No asi to chce čas.

Tak marodi ať se brzy uzdraví!
13. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Peťa mi psala že má noťas mimo provoz, takže do té doby než jí ho opravý tu nebude! Tak pro info, abyste si nemysleli, že na nás zanevřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko malému to sluší :wink:
14. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se za odmlku, už jsem vás dočetla.
Jaro je tedy konečně v plném proudu, co vyrazit do Toulcova Dvora? (Děkuji za upomínky :wink: )
Já bohužel můžu jenom v úterky, takže navrhuju příští týden 20.4. Kdo by měl všechno zájem? :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja, ja, ja, ja, ja :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:
Holky, nevíte náhodou jestli budou ty kolotoče u Berounky ještě o víkendu? Teda jestli už nejsou pryč. :confused:

Sobilko -nedávno jsem četla, že zuby skutečně použitelné na kousání jsou až stoličky, ty přední dítěti nijak v kousání nepomůžou. Musejí to mělnit dásněmi. Né že by to nešlo, učí se tím žvýkat atd.. Každopádně kousat se učí hodně dlouho a je normální, že to malé zatím moc nejde. Nemá cenu na ni spěchat. :wink:
14. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám volné jen čtvrtky a jednou za 14 dní středu, takže bohužel Toulcův dvůr budeme muset oželet.
14. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi - koukám,že zoubky se neutěšeně prořezávají.Tak mě napadlo...nezkoušelas třeba Chamomillu 9ch (homeopatika)?U Martínka se mi náramně osvědčily.
A s kousáním je to na dýl.Oni na to postupně příjdou,co s nima dělat. :slight_smile:

Mysko - fotky jsou super.Ondra vypadá,že hrozně vyrostl.

Grainne - Toulcův dvůr zatím nechávám jako otevřené téma.Nejsem schopna říct jestli ano nebo ne. :unamused: ...ovšem beru v patrnost.
14. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pokud někdo nestihl blešák v MC...tak jako já....příští pátek je v kaplance,v prostoru fary v Berouně, od 8-16 blešák.
15. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že Toulcův Dvůr zatím letos moc nefrčí.
Jinak já si uvědomila, že budu mít dost zásadní problém. V úterý mám sice čas, ale nemám zase auto! :zipper_mouth: Leda by nás někdo vzal a nebo bysme to mohly přesunout celé na nějaký víkend, ale obávám se, že budeme mít jednak problém se shodnout na termínu (ne že bysme tenhle problém teď neměly :grinning: ) a jednak tam asi o víkedndech bývá o dost rušněji.
16. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že víkendy můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - tak ja vikend nee, ale nedelu 2.5. som volna :grinning: Uvidime nejak to doklepeme :slight_smile:
17. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halllo, holky, kde ste??? :grinning:
U nas zuri nejaka viroza alebo prechladnutie,či co, Filip ma trochu rymu ale inak v pohode, mna snad tyzden bolelo hrdlo, cakala som co z toho bude, ci ma klepne alebo sa pozbieram - tak som si dala este vcera a v nedelu zumbu, nech sa to urychli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a hrdlo prestalo, trochu mam rymu ale nic viac. No uvidime. ALe Bronke zacalo tiect z nosa tiez, tak cakam uz len kedy polozi mojho chlapa a sme komplet :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek