• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jani ono není co psát, respektive čím se chlubit.
Manžel má zase nějaké zdravotní problémy, takže ani není nálada!
20. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
my stále nejsme úplně zdraví - pořád zahleněný,kašel a rýmu - ale od soboty chodíme ven, protože po týdnu doma
sem si myslela že mi hrábne....fakt to máme k těm zubum-zas slintá jak bernardýn....a
novinky:o)) už nám sou dva roky:o)fotodokumentace je tady:
http://lmyska.rajce.idnes.cz/2.narozeniny/
a jaká jsem maminka...pořád všechny napomínám aby si hlídali co řeknou před Ondrou protože on všechno opakuje a hlavně si to pamatuje....tak než se šel v neděli koupat po oslavě jsme seděli v obýváku a nějak sem se na něj chvilku nedívala
a pak kouknu a on trhá knížku "německé pohádky" a nějak mi uklouzlo "ty vole no to snad ne......." co myslíte bravurně to několikrát zopakoval a ostatním se to strašně líbilo že....no a jak řekl manžel jo jo naučila si ho to ty (no zatím mi to dodneška nezopakoval....tak budu doufat...)
20. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím po delší době a přeji všem marůdkům brzké uzdravení, je to trápení, u nás ted pár dní tuk tuk klid, když teda nepočítám můj lehce chycený močák, ale dokud nemarodí malý, je to dobrý... Dneska jsme byli zkusit zápis u nás do školky, ale byl to masakr, strašně lidí, takže letos šanci nemáme, tak jen doufám, že nás nevezmou až do předškoláků :rolling_eyes: . Zítra jdeme všichni na velký UTZ do Hořovic, tak se těšíme, jsem zvědavá, jak bude Páta reagovat na mimi a my s manžou se teda hlavně těšíme, jestli uvidíme, co to bude:slight_smile:
20. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, hlásím, že jsem on-line :slight_smile:

Ondráškovi vše nej nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Se zubama je na tom Babu stejně jako Ondrášek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jí roste poslední špičák a vypadá to, že i pětky (moc mě tam nenechá kouknout, že). Navíc měla nějakou tu virózu a abychom se nenudili, tak se jí objevila alergie na antibiotika (Augmentin). V sobotu ráno měla poslední dávku sirupu, k večeru začala pokašlávat a v neděli dopoledne už se dusila a i se pozvracela. Pak se osypala, takže bylo jasno, že je to nějaká alergie. Šoupla jsem jí Xyzal, to docela pomohlo, v pondělí jsme napochodovali k mudře a ta řekla, že to přesně odpovídá reakci na Augmentin. Takže máme Fenistil kapičky. Jenže k tomu jí ještě rostou ty zuby, takže jí sem tam teče z nosu a jak jí to stéká do krku, tak ji to dráždí. Tudíž jsem zakoupila Sinecod a dostává ho na noc (lékárnice to zhodnotila slovy "Abyste se vyspali, že jo?" :grinning:). Jinak je ale Babu v pohodě - co v pohodě, neřízená střela to je!!! Tornádo Babu!!! Jak se postupně přestává bát chodit po nerovném povrchu, přes práh apod., tak je k neuhlídání. Furt jen běhat, běhat, běhat, sedět vydrží tak půl minuty, a to ji ještě musím držet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska naprosto cizím chlapům (u našich před barákem) zpívala Skákal pes a recitovala Á bé cé dé, kočka přede :grinning: Nebo ráno - asistuje mi v koupelně a jak nad ní máchám mokrýma rukama, tak volá "tlší, etlší, tlší, etlší..." (prší, neprší...) :grinning: No prča s ní je neskutečná.

Toulcův Dvůr - za nás kdykoli :slight_smile: My už teď nemáme plavčo ani hudebku, takže jsme volní.
20. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - no vy si to teda naozaj - s prepacenim - ale odsierate. Dufam ze uz bude lepsie.

L.Mysko - dodatocne Ondraskovi tiez vsetko naj, naj, naj, vlacik bol uzasny, urcite aj velmi chutny. to tvoje dieta je cely tata :grinning:
Inak to tvoje ty vole je snad slaby odvar u mna, musim povedat ze na pusu som si pozor velmi nedavala, ale ked mi zopakoval jednu hnusnu nadavku (ani vam ju nepoviem lebo sa hanbim :sweat_smile: ) tak uz sa kontrolujem. Ale nasa Bronka ho uci basnicky typu: dr, dr, dr, hu, hu, hu, drz hu-bu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak co s nimi? :wink:

Mirdisku - pri predstave ze by mal Filip ist do skolky az ako predskolak tak ma omyva !!!!! To nepripustam ani v najhorsich predstavach.

Petula - nech uz tie virozy idu niekam do......., u nas spotreba vreckoviek neskutocne stupa !!!!
21. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo děčata na pusu si musíme už doma dávat pozor také. Babička ho tuhle naučila "hovno" a on teď kde může tam to použije, nejlepší je když potřebuje na vekou stranu, tak začne poskakovat a dělat takové ty posunky jako že už má hovíšo na pů žerdi a do toho křičí: " Mamo, hovno, hovno!" Nebo ho naučila říkat krucipísek, takže když někdo teď řekne kruci tak mladej řve písek,písek.
Jo ty hle hovadiny mu jdou na 1s hvězdičkou ale koudnou větu z něho nedostanem :-/
21. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: písek :grinning: :grinning: :grinning: - FIlip vedel slovicko hovno snad skor ako prosim. Pretoze kade sme chodili vsade psie hovna, tak som stale nadavala a vysvetlovala mu ze tam nemoze ist lebo tam stupi do hovna. Takze kade chodil tade obzeral hovna - urcite by ich aj vypitval keby som mu dovolila - a vykrikoval: Mami hono, hono :grinning:
A Petula to krasne povedala ked sme sa stretli. AJ keby si povedala suvetie na tri riadky a bude tam jedna nadavka je uplne jasne ze prcek si vyberie prave to slovo na to aby to zopakoval.
21. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak milé dámy, naše Bára slova hovno a prdel věděla taky dřív než prosím. Zato teď se pouští do takových slov jako sedmikráska, pampeliška, muchomůrka... no čumím :sweat_smile: Jo, a slovo průser má velmi ráda :grinning:

Jani, a ještě taky prckové velice dobře vědí, kdy patřičné slůvko použít :sweat_smile: Při tom, jakou má naše Bára slovní zásobu a jak se nestydí mluvit před lidmi, se děsím toho, že veeelmi brzy přijde okamžik, kdy budu chtít být menší a ještě menší... :grinning:

Psali mi z Pohody, 4. 5. tam bude odpoledne s klaunem, k tomu trošku nějaká magie, "skládání" balónků do různých tvarů, dětská diskotéka atd., tak předávám info, kdyby někdo chtěl jít. Píšou, že je to pro všechny od 2 do 100 let :wink: Bližší info mám v mailu, kdyžtak ráda přepošlu. Já bych docela šla :slight_smile:
21. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ad Toulcův dvůr. Nakonec jsem si uvědomila, že bych vlastně mohla i ve čtvrtek a to mám k dospozici i auto, ale bohužel v něm nebude už místo pro nikoho dalšího, bo tam krom Kryštofa budu mít i Marťu. Nehodil by se tedy alespoň pár lidem příští čtvrtek?
Teda holky, ty hlášky jsou boží! :grinning:
22. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a neplánujete někdo v sobotu omrknout v Nižboru Beltine?
22. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda je mi to až trapné ale příští čtvrtek fakt nemůž, páč sem celý týden v práci, kolegyně má dovolenou a tak pracuji vyjímečně nepřetžitě celý týden.

Peťo tyhle stavy být menší a ještě menší, má moje tetka, její 4 letý kluk se s maminkou všude chlubí a nabízí kazdému její telefoní číslo (přiitom je šťasně vdaná) a nejvíce prý miluje diskuze o ženských, líbání a vybírání nevěsty!! :grinning:
22. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - stvrtok mozem aj ja. Co je to Beltine?
22. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Ve čtvrtek taky můžeme :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli a jiný čtvrtek bys mohla?

Beltine - je původní keltský název pro svátek, který se u nás zachoval v podobě pálení čarodejnic. Normálně se to slaví 30.4. Tohle pořádají středočeští archeologové plus zámek Nižbor, kde je i centrum keltské kultury. Ještě jsem na žádné jejich akci nebyla, ale pořádají to pravidelně. Takže by to měla být taková historiše akce plus i něco pro děti a tak. Chci to jít letos konečně omrknout.
23. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, ostatní čtvrtky by to holky mělo být v pohodě :wink:
23. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže co tedy 6.5. ? :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
U mne dobrý :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
U mě taky :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Tak nám v Králováku proti škole rozbalují kolotoče :slight_smile: Holky královandy, co tam zajít společně? My půjdeme určitě, já tohle miluju :sunglasses:
26. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Petula - No uz som ich zahliadla a budem sa im oblukom vyhybat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naposledy sme minuli na kolotococh v Beroune majlant. :grinning: Ale nie, uvidime ako nam vyjde cas.
27. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla na UTZ a vypadá to, že bude druhý kluk. Neberu to nijak tragicky, ale přiznávám, že jsem byla přesvědčená, že to tentokrát holčička bude. No ale jinak se mu daří výborně, už teď kope, takže druhý Kryštof fotbalista. :sweat_smile: Budem muset zapracovat na jméně, Šarlotka to teda asi nebude. :grinning:
Včerejší večer - určitě to znáte - přijdem pozdě domů, hladový manžel, vybalit nákup, honem něco připravit k večeři, všude bordel, kupa nádobí.... dítě si naštěstí hraje...najednou zoufalé volání.... bobek ve slipech (to se mu zatím podařilo asi jen dvakrát) a vedle rozlitá polovina gelu na praní (nějak se mu podařilo rozlámat uzávěr). No měli jsme zábavy skoro až do půl devátý. :angry: Ale musela jsem se fakt smát, když se daří, tak se daří. :grinning: Ale musím pohválit manžela, nenechal mě v tom a statečně pomáhal jak to šlo. :wink:
27. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - velka gratulacia, Šarlotka je veeelmi pekne meno, ako dieta som chcela mat dceru s tymto menom :grinning: Nevadi mozno ti to vyjde do tretice :grinning: O "prani" mi nehovor, minule mi Filip nalial pol avivaze priamo do pracky. :frowning2:
Zajtra ma čaka "super" den musim ist na cudzinecku policiu a tam je vzdy kvantum ludi !!! Uz sa tesim. Filip im to rozoberie tam na kocky ak to bude dlho trvat.
27. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Janulko mě se moc osvědčilo brát sebou malý míček, když máme někde čekat. Kryštof má zábavu na hodinu. Ale počítej s tím, že zabavíte (a možná i zapojíte do házení a kutálení ) celou čekárnu! :grinning:
28. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, gratulace ke kopancům :grinning: i ke klučíkovi - však je fuk, jestli je tam bimbásek nebo pipinka, hlavně, že je mimi zdravé :wink:

Jani, no možná, když policajti uvidí, jak jim to tam Filípek rozebírá, tak vás vezmou přednostně :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
moc všechny zdravíme....
Grainne moc moc gratulací a přeju moc moc zdravíčka...
ad. Jani držíme palečky ať v té čekárně nejste dlouho - já dneska byla se ségrou a s Ondrou na "pracáku" Ondra se tam skamarádil s chlapečkem a posílali si autíčko po stole - já i druhá maminka jsme byly šťastný že jsou hodný a je klid-jenže kluci se začali řehnit když jim autíčko spadlo na zem a vylez na nás takovej "příjemnej" pán a prý aby jsme si je zklidnili že musí pracovat...uff uff
Peťo tak na kouzelníka nejdem....mám nahlášenou návštěvu....:o((
ale ty kolotoče bych docela zkusila, Ondra byl zatím jen jednou a to byl malej...
28. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

jdu vás zase po nějaké době pozdravit :slight_smile: . Hedu kouká na Kouzelnou školku. Naštěstí je tam Fanynka, na Františka a Michala je nějaká alergická :grinning: a chce to okamžitě vypínat. Novinky zpětně dočtu.

Jsem nadšená z počasí :dizzy_face: . Dneska jdeme na zahradní "party", to už abych vytáhla opalovací krém :wink: . Jinak už pomalinku začínáme promýšlet oslavu narozenin a taky dovolenou (asi) u moře. Pojedeme nejspíš už v červnu. A ten čas nějak hrozně letí :confused: .
29. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak mě ten pracovní týden nějak zmáhá, nic nestíhám!

Grainne ťuk ťuk, tak ať je to takhle v pohodě celé těhu. A z druhého kluka si nice nedělej, můžete to třeba zkusit ještě jednou, jak tu navrhovala Janula :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Add dovolená: tak nás letos čeká stejná dovolená jako loni. Podíváme se tak akorát do paďous !
29. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, nějak vás nestíhám chodit číst, jak je krásně, jsme pořád venku a večer jsem jako správná těhule lehce vyštavená, tak jsem ráda, že stihnu něco doma a padám do hajan, ale je to žůžo, když je takhle parádně, škoda, že se to má zase na víkend pokazit, klasika no:-/ Grainne gratuluji k chlapečkovi, u nás je to naopak, celou dobu jsme očekávali chlapečka Marečka, pro holčičku ani nemáme jméno a mudr nám řekla, že to spíš vidí na holčičku, tak jsme byli lehce v šoku :grinning: ale říkala, at ještě výbavu růžovou nekupuju, at ještě počkám na další UTZ, tak uvidíme, co to nakonec bude, ale už teda bříšku Marečku neříkáme:slight_smile: Holky mějte se krásně a užívejte sluníčka, dokud je:slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Bery - u nas leti Michal :grinning: ked nie je tak je pruser :grinning:
L.Mysko - co by svet robil bez "prijemnych" panov, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mirdisku - tak bude parik :slight_smile:
Cudzinecku sme zvladli celkom fajn, vzala som ho na to ihrisko pri lokomotive, nastastie bolo pekne pocasie. Ale Filip im tam stihol rozobrat nejaku tabulku Zakaz vstupu - neviem odkial ju zobral :grinning: - a ked uz 5x vyliezol na taký stĺpik tak uz som vedela ze je najvyssi cas na ihrisko :grinning:
Inak v sobotu mi prehodil kluce od auta za plot, tak som preliezala plot a hladala kluce :wink: Proste ma den ked je to ok, a den ked mu len tak čučí z oči čo zle moze urobit, čo by mohol pokazit, kam vyliezt a kam utiect.
A kupili sme odrazadlo ako Grainne - Davidka - bola som prekvapena celkom mu to islo, na zaver uz za jazdy aj zdvihol obe nohy a drzal ich par sekund vo vzduchu.
29. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, Filípek je evidentně proti zákazům :grinning: Anarchista :grinning:

Mirdisku, takže asi páreček, to je super :slight_smile: Ale Marek je hezké jméno :wink:

L.mysko, já toho kouzelníka tak nějak vypustila :sweat_smile: Ale teda zajímalo by mě, kdy ty kolotoče zprovozní, zatím tam pořád jen přibývají a přibývají... :grinning:
29. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek