• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
Kasli - zase na "maltu"...že si nedáte pokoj... :sunglasses: :wink: :grinning: (Ale zase budete mít hezké bydlení)Nic si z toho nedělej,chtěla bych o prázdninách předělávat koupelnu,takže dovolená nehrozí.Doufám,že dojde na realizaci.

Jani - živě si to představuju.Pokud to odnesla jenom cedulka,tak je to pořád ještě dobré. :grinning: :grinning: :grinning:
Na Davídka si taky brousím zuby. :sweat_smile: :grinning: Marťa si ho už ozkoušel u Grainne a docela mu to jde.Ani jsem nevěřila,že to bude umět.Překvapil. :dizzy_face:

A všem bříškům,ať je to kluk nebo holka,posíláme jarní pozdrav.A ať se maminky hezky kulatí a bříška prospívají.
29. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolotoče jsou v provozu :slight_smile: Šly jsme to s Barčou jen obhlídnout, ovšem poté, co Barča málem vypadla z golfek a volala "íííbííí, íííbííí, kašeeel etí" (líbí, líbí, kačer letí) :grinning:, jsem původní plán (kterým byla cesta do města za účelem nákupu hadrů) přehodnotila :sweat_smile: Přecejen, v tak pěkném počasí brouzdat po městě... ty kolotoče byly lepší :wink: Bára byla nadmíru spokojená :dizzy_face: Ani to nemají moc drahé, je to od nějakých 20 do 30 kaček, což mi tak hrozné nepřijde. Fotodokumentace zde:
29. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
No Petula my sme ich uz vcera poobede poculi ako vyhravaju až k nam :wink: . Chystame sa tam dnes na carodejnice tak sa asi aj povozime, ak sa tam zmestime, predpokladam ze tam bude vela ludi. :confounded:

Dnes som isla s Filipom z ihriska z Berouna s hanbou, ten galgan hadzal piesok do deti, boli tam chlapci tak o 2 roky starsi a ten moj prcek si dovoloval. Nepomohlo ani dohovaranie chlapcov, maminiek ani moje, ani naladovanie na riť, proste som ho musela schmatnut a ist domov :frowning2: a to nehovorim ze vcera kym som robila veceru tak mi na postel vylial tekuty prach na pranie a kefkou "umýval" postel. nastastie to bolo len 0,5l, lebo 2l Tide nevladal zodvihnut!!!!!
30. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani buď v klidu, tyhle odchody z venku už máme v malíčku. Náš mladej zas všem detěm bere hračky a ríká že jsou Vojty :unamused:

Peťo v těch kolotočích poznávám ty co byly u nás v Loděnicích. A nevím ono se řekne jen 20 a 30 kaček, ale když se to nasčítá tak je to docela darda. Páč nikdy nezůstane jen u jedné jízdy, že!!

Teda ty čarodějnice mě serou, lítaj tu petardy jak blázen, jestli mi to vzbudí kluka tak budu vraždit! :angry:
30. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak včera čáry v Králováku super :slight_smile: Sešlo se docela hodně lidí, bylo to fajn. Bára mi sežrala buřta :grinning: A ohýnek (nooo ohýnek, slušná vatra to byla) se jí moc líbil, ještě cestou domů říkala "oínek, oínek, šedejice" (ohýnek, ohýnek, čarodejnice) a když jsem jí říkala, že ohýnek už byl, tak pronesla: "Zejtla" :grinning: Jako že asi zejtra bude znovu či co :sweat_smile: Ona asi bude moje dítě :sweat_smile:, já tyhle akce miluju.

Kasli, jo, bohužel se to nasčítá, ale zas když jsou tu jednou za rok... :wink: A za tu srandu to stojí. Jo, a je to i 40 kaček - dneska jsme šli kolem a Bára s taťkou vlezli na autodrom :grinning: Ten se jí líbil snad nejvíc. Já nevím, ale my snad nemáme holčičku, ale kluka - v zahradním centru u Hypernovy se jí líbí Tatra, děsně ráda jezdí v takových těch autíčkách, co jsou v krámech, miluje mašinky, teď se řehtala na autodromu... :sweat_smile: Sice kočárek doma taky vozí, ale mám podezření, že jen kvůli tomu, že to má kola :grinning:
1. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - vylít mi 0,5l prášku...tak jsem říčná ještě teď. :angry: :grinning: ...ale zase se musí uznat,že je čistotný,ne? :sweat_smile:

Kasli - tak jak to dopadlo...vzbudili??

Petul - fotky hezké.Ohýnek se u nás taky moc líbil.Martin mi sežral dva!! :confused: buřty a to neměl mít původně žádný. :angry: Obstál dobře.Ani mu nebylo blbě.
2. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim- nevzbudili :dizzy_face:

Jo a včera jsme u medvědů potkali L.mysku s jejíma klukama, vypadali jako velice spokojená rodinka!
L.mysko máš fakt hezkého taťku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mrňous je samozřejmě také fešák :grinning:
3. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - máme koukám podobné story. :grinning: U nás se taky mohutně pere, kluci to děsně žerou, jen aby jim to vydrželo. :grinning:
U nás zatím ještě žádný buřt, ale je mi jasné, že to jednou přijít musí. :sweat_smile:

Platí stále ve čtvrtek Toulcův dvůr? V kolik bysme vyrazili? Zase od Penny?
3. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja navrhujem 9.00 od Penny, co vy na to? Predsa len kym tam prideme budeme 10.00h. Dame si tam aj obed ako minule? Dufam len ze nebude prsat.
Filip mal burty tiez, pokial je to maso moze akekolvek :wink: Hlavne ze tie kolotoce su prec, lebo clovek na tom minie majlant. Ja som to mala este 2x, lebo Bronka bola asi 6 x na retiazkovom kolotoci a na autickach. Filipa carodejnice fascinovali, nesiel spustit oci z jednej zamaskovanej panej. Ale nebal sa. Ja uz neviem cim ho budem strasit, ani carodejnice ani certi nicoho sa neboji :slight_smile: A inak skoro sa upalil, lebo uz zapalovali vatru, ja som opekala burty, MM stal samozrejme radu na pivo - co ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a Filip sa rozbehol k hranici. Zachytil ho jeden z hasicov a odovzdal kamaratke, ktora sa za nim rozbehla, vyzeralo to ze je to jej dieta a nie moje :grinning: Takto to dopadle ked sa rodicia staraju viac o žradlo a chlast ako o dieta :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:

Holky s tím Toulcovým dvorem nevím, nevím, když tak koukám na to počasí :-/
3. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak Toulcův dvůr pro nás padá, protože autíčko si půjčuje ségra.... :frowning2: tak snad někdy příště...

:O)jo kasli spokojená rodinka :slight_smile: to se hezky čte, ale vy vypadáte taky spokojeně:o)a Vojtovi to mooc slušelo,
navíc obdivuju jak nosí ty čapky páč u nás pokud to nemá tkaničku tak vůbec nehrozí že by na hlavě vydržela :grinning:
a to k narozeninám dostal 3 kšiltovky.....asi jim přišiju tkaloun:O)

ad.vuřty - tak ty jsme ještě vynechali, ovšem párek s kepučem buď k obědu s kaší nebo k večeři s rohlíkem být v jídelníčku sem tam musí....
3. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak at se vám ve čt výletík vydaří, hlavně teda počasí at nezlobí! My jedeme zítra vláčkem do Prahy do Výtopny na oběd, máme už tak půl roku mašinkové období, tak bude velká spokojenost, já teda jen doufám že nám celý den neproprší... Dneska jsme byli u mudr, Páta má něco na olibčeji, jak kdyby byl strašně moc poštípaný na obou tvářích, už jsme to měli loni, to na to zabraly léky na opar, ted máme dávat framykoinový zásyp a to je fakt zážitek, než to začne účinkovat, už to máme na rukávu, tak fakt nevím, jestli mu to pomůže:slight_smile: a to nás synáček stihl ještě pumpnout o nějakou tu korunku, neb když viděl kolotoče, bylo jasno, co bude za odměnu, že nechá mudr na sebe kouknout:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - masinkovske obdobie mame aj my, nie je tyzdna u nas aby sme nesli niekde vlacikom. Uz poznam okrem Srbska, Karlstejnu a Prahy aj Dobrichovice a Zadni Treban. Snad sa uz zacnem orientovat smer Plzen ale tam nejazdia take pekne vlaciky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dufam ze sa Patovi polepsi.
3. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani :grinning: :grinning: :grinning:

S Toulcovým dvorem souhlas, na tu 9. u Penny to bude akorát. Počasí snad bude v pohodě.

Holky, až pojedete zas někdy vláčkem, můžeme se přidat? Už docela dlouho plánuju, že bych Báru svezla, ona mašinky taky miluje :dizzy_face:

Mirdisku, držíme palce, ať to malému brzy zmizí :wink:

Ad čepičky - kámoška nám v sobotu přivezla věci po dětech, mezi nimi kšiltovku. V neděli jsem ji Báře zkoušela, ona ji nejdřív nechtěla, ale když jsem řekla, že ji přivezl Honzík (tříletý synátor té kámošky), tak tu v ní Babu lítala a volala "Hozíííík... koboooouk!!!" (Honzík, klobouk) :grinning:
4. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak výletík se nám podařil, nakonec ani nepršelo, ale Jani pěkné vláčky jsem taky čekala, vždycky jsme jeli tím krásným novým, ale to co nám přijelo na obě cesty, bylo tak na vyřazení, hrůza a děs, musela jsem se smát, to je tak, když my někam vyrazíme :grinning: ale výtopna opět nezklamala, obě děti nadšené, ani jíst moc nechtěli, hlavně běhat a koukat, kam který vláček veze pivko.... www.vytopna.cz, kdo neznáte:slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - to je bomba!!!!!! , tam idem okamzite. Jedina restauracia, kde bude Filip sediet pri stole a ani sa nehne. Za predpokladu ze budem objednavat po jednom napoji a najlepsie po 1 dcl aby vlacik chodil co najcastejsie :slight_smile: :slight_smile:
Pekne vlaciky chodia urcite vzdy cez vikend - to je na istotu, cez tyzden je to kombinovane s tymi starsimi. Toto uz mam vychytane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Jani to mě hned taky napadlo, my zatím jezdili jen o víkendu:slight_smile: ta Výtopna se určo vyplatí v týdnu, o víkendu tam byl strašný nával a i to menu mělo víkendové ceny:slight_smile: ale jinak vřele doporučuji a je to přesně jak říkáš, důležité je objednávat co nejvíc pití, jestli mají děti sedět u stolu, ale oni jsou tam zvyklí, takže cvrčci můžou pobíhat kde chtějí...
4. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku a kde jste byli v té výtopně v té praze na Václaváku?
5. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak jak to vidíte se zítřkem? Dneska je teda fakt hnusně :angry:
5. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, na ines je pro prahu na zítra polojasno 19°C. Samozřejmě to může být vechno jinak. Chcete to přesunout až na ten další čtvrtek?
5. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem jukla na předpověď, na zítra to vypadá líp :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - ja osobne by som bola za dalsi stvrtok, to by sa mozno pridala aj L.Myska - dnes sme sa stretli na bazene. Ale aj sa rozhodneme pre zajtrajsok, nebudem trhat kolektiv a vyrazime !! :wink: :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby teda jela i L.Myška, tak jsem pro ten příští. Ale jinak dneska je fááákt kosa. Ale jinak my jsme teréní, počasí nás jen tak nerozhází, takže spíš jak vy ostatní.

Kasli - jak dopadly berounské školky? :confused:
5. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My příští čtvrtek nemůžeme, jsme na chajdě. Co to nechat na zítřek a pokud by ráno bylo jooo hnusně, že bychom to teda odpískaly?
5. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já to zíttra tedy odpískávám, venku padaj hovna z háčkama a pochybuji´, že do zítřka bude lépe :unamused:

Grainne zatím nevím ale moc šancí tomu nedávám, už se poohlížím po soukromých :pensive:
5. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, promiň, ale myslela jsem, že to teda padlo a nemám autosedačku pro Marťu, takže zítra už nemůžu. Hlasuju taky pro příští týden.
5. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inu dobrá :sweat_smile: Mám neskromný dotaz - nešel by třeba až ten další čtvrtek? :confused: :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kdo může čtvrtek 20.5.? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje - 20.5. nemozem ja, mam tu maminku s kamaratkou :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky ještě že se nejelo, páč včera to byl venku pěknej hnus!! :confounded:

Jinak příští týden už něco máma a pak by to mělo být zase v pohodě! :wink:
7. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek