• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky

Grainne, video super, i ta ostatní - nedalo mi to a jukla jsem na vícero :wink:

Kasli, hele, to ještě nic není s tím Královstvím železnic. Co teprve takový Michal Nesvadba. Bude tu v srpnu, tak pokud se tam někdo chystá, připravte si peněženky, bude v nich vítr. Kámoška říkala, že tam je vstup 200 "za kus", i za dítě, jedno jakého věku. Tak si to vemte, když jdou rodiče se dvěma dětmi... 800, jen to hvízdne. A že by tam neprodávali různá lákadla, to se mi nechce věřit.
23. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no skoda ze ti to nevyjde, ale mozno by si sa mohla k niekomu naskladat do auta. Ja by som brala Petulu, Grainne ma dvoch prckov - svojho a Martinka - ta uz nepoberie asi nikoho ale ak by este niekto isiel tak by si sa zmestila.
To kralovstvi sme videli min.rok a este ze som tam sla len ja a Bronka s Filipom, usetrili sme za ocka. Ale kupili DVD Tomasa a samozrejme uz to islo :unamused: .
Petula - tak ziadny Michal u nas nehrozi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme dnes boli v tej pohadkovej zemi p.Klimtove, bolo to super, Filip ani nedychal chodil pozerat hovoriaci strom, carodejnice a drakov !!! Tí ho uplne fascinovali. Tam vstupne velke nebolo 80 a 60 KC deti ale jasne ze sme kupili knizky a tie pod 200 neboli. Poobede sa MM pozrel na ucet a zhrozil sa a teraz zistuje kam tie peniaze zmizli. Fakt je ze u nas miznu na jedlo a vylety - vstupne a pod. Povedala som mu ze ked zacnem chodit na kozmetiku a manikuru a kupovat handry v znac.obchodoch tak vtedy bude vidiet ten prievan :sunglasses: Ale fakt je by mi to svedomie nedalo a nic take drahe by som nekupovala. Zato by som naplanovala viac vyletov co vsetko chcem vidiet :grinning: Len na Južne Čechy potrebujem asi týžden a min. 10 000kc :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu k vám zase po 150 letech :wink: . Jak se všechny máte?
Nám dny nějak neskutečně letí. Je super, že už je konečně lepší počasí :dizzy_face: .

Jinak ty rodinné akce - to je vždycky pěkné tóčo v peněžence :sweat_smile: .
23. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy děvčata, pokud budete mít někdo místečko pro Vojtu a mě v autíčku tak budeme jen rádi :wink:

Já právě objednala na MMB dvoje kalhoty na prcka :dizzy_face: ano přiznávám zdárně bojkotuji dnešní hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokonce jsem manžovi zabrala i telku v obýváku na Robina a jeho donutila koukat na zápas na PC. No holt mě miluje, když to přežil :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - a kde to je? To neznám?
24. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - http://www.pohadkovazeme.cz/ je to par kilometrov pred Pribramy.

Ja som hokej cumela a kedze Slovaci boli uz dááávno doma, samozrejme ze sme fandili Čechom. Takze gratulujeme :slight_smile:

Kasli - ako si dopadla so svadlenou? Pretoze riesim ten isty problem :grinning: Kupila som saty a su mi male cez prsia :confounded: Nejak som to neodhadla :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo zatím nijak, ještě jsem se do toho Berouna nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a hezky zatím není, tak mě to ani netlačí si je nechat rychle přešít, že
24. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů Jani,ten odkaz vypadá dobře. :wink:
24. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, zas mi blbne noťas, tak kdybych se neozývala, sím sím, písnete mi ohledně Toulcova Dvora na mobil? :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od zítřejšího odpoledne budu off-line, notebooka vezu na opravu - na monitoru už je častěji tma než písmenka a obrázky :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak hlásím, že Babu má rýmu a zvýšenou teplotu :unamused: Asi zuby - včera měla řídké a doslova toxické víte co :grinning: K tomu slintá při pití mlíka ohryzává savičku :sweat_smile: Snad nechytla moji rýmu, o tu bych se s ní fakt dělit nechtěla :sweat_smile: Uvidíme, jak to bude vypadat dál (s námi oběma), vezmete nás do Toulcova Dvora i s lehkou rýmou? :sweat_smile:

Jo, a Jani, dodatečně vše nej... k předvčerejšímu svátku :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem stále on-line :sweat_smile: Počítač si to nějak rozmyslel a funguje a my jsme domluvení, že ho dovezeme, až chcípne :grinning:

Tak jak s tím zítřkem?
26. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 Též IP :wink:
26. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a Filípkovi vše nej k dnešnímu svátku!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
takže zítra vzhůru. doufám, že počasí na nás bude milé, oběd jsem objednala až teď večer, tak snad to nebude pozdě, ale na webu už nevisí to upozornění, že je nutné se nahlašovat, tak by to snad nemělo ani vadit.
Zítra v 9h u Billy. :dizzy_face:
26. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Babu měla k večeru skoro 39 a má rýmu jak cikán švihadlo :frowning2: Takže my ten zítřek budeme muset zrušit :angry: Jani, hlavně, že jsem Ti psala, že Ti dám vědět na mobil a jaksi nemám kam, páč nemám číslo :sweat_smile: Tak snad sem ještě nakoukneš. Mě to štve!!!
26. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - dali jsme si vzájemě vědět, tak nám aspoň drž palce, ať vyjde počasí. A brzy se uzdravte! :slight_smile:
27. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoda Petula, hlavne sa vyliecte. V IP mas moj telefon :wink:
27. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: ,

tak teď Hedu koukala na reklamu na přístroj Relax and tone a když říkali, že se hubne bez cvičení, tak smutnym hlasem povídá: "Já bych taky chtěla ten fén!" :sweat_smile: :grinning:

Co fotky z výletu, budou? :wink:
Psala jsem si s Jančou, jestli neudělat tu procházku do Srbska s obědem? My jsme příští týden pryč, ale třeba ten další. Snad se ustálí i počasí. Přidal by se někdo?
28. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Bery, my bychom se přidali :slight_smile:

No a holky, kde jsou fotky? :confused: :sweat_smile:

U nás snad bude vše O. K., teplota byla nakonec jen jeden den (ťuky ťuk). Ale rýmu má Babu teda ukrutnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, Peťo já tentokráte moc společných fotek nepořídila, nějak jsme uvízli s Vojtou u prasátek samotní. Nevím proč,ale náš mladej je z těch prasat v tranzu ještě dneska :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
snad si ještě na nás s Nelčou vzpomenete :wink: dnes jsem byla hrozně mile překvapena - úptkala jsem u nás v Hořovicích na hřišti l.mysku (čím se jí teda omlouvám že jsem jí hned nepoznala ) :sunglasses:
občas diskuzi dočtu ale bohužel nějak není čas přispívat, ale jsem ráda že můžu nakouknout jak se kdo máte :wink:
28. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Dzany, ahoj :slight_smile: Zrovna jsem si nedávno říkala, že jsi se tu dlouho neukázala. Jak se s Nelinkou máte?
28. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petul :slight_smile: no celkem dobrý, chodím pořád brigádně do hotelu ale už se pomaly i poohlížím po práci protože v říjnu mi končí mateřská, ale Nelču nám bohužel nevzali do školky /PRO NEDOSTATEK MÍSTA - BYLO TO TADY PŘÍŠERNÝ - 150DĚTÍ A JENOM CCA 30 MÍST) ale jináč je to už šikulka samostatná, že kdybychom měli možnost jít do většího bytu tak snad uvažuji i o druhým prckovi :sunglasses: tímto taky gratuluji Grainne k mimískovi :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, no se školkama je to na pytel - viz zkušenost Kasli a Marcim, ty jsou na tom jako ty.

Co se týče školek - teď psali v Králodvorském zpravodaji, že se tu školková/školní situace bude řešit, tak jsem zvědavá, co vymyslí :fearful: :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - vitaj :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mate? S tymi skolkami je to na prd, som zvedava co bude bud.rok. Ja som nebola ani na zapise teraz, to vobec nemalo vyznam. Petula - no to dufam ze s tym nieco urobia!!! . :angry: Ved pisali ze do Pocapel sa hlasilo 91 !!!! deti a beru 25 !!!!!!!! :angry:
Bery - ja by som navrhla štvrtok, len neviem kedy bude prichadzat Bronka zo skoly v prirode tak dam este vediet.
29. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám, Berynká má taky změnu v passe - tak ať se brzy zadaří a ta změna je v passe i v pase :grinning: :wink:
29. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a , uvidíme, co z toho bude, nebo nebude :wink: .

Chci se zeptat, nemáte někdo tip, kde v Berouně koupit úplně obyčejné (tudíž levné) dětské redukční prkýnko na záchod? :sweat_smile:

Tak na výlet Beroun-Srbsko podél vody je zatím navržené datum 10. června (čtvrtek). Pište, jak se vám to hodí/nehodí... :slight_smile:

Ahojky Dzany, choď častěji :slight_smile:! S bydlením to máme podobné. Manžel se nedávno vyjádřil, že když bude větší byt, tak klidně tři děti :grinning:.
31. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já bych sice ve čtvrtek 10.6 mohla, ale měla bych s sebou oba kluky a to nevím, jestli bych zvládla. Jedině, že by L.Myška vzala zase ségru. :grinning:
Pak tu byl návrh ještě na ZOO+Dinopark Plzeň. Navrhuju úterý 22.6., aby mohla i Marcelka a aby měla Kasli čas si případně zorganmizovat volno v práci.
31. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek