• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky...
:o) jo jo nečekaný setkání s Dzany a s Nelinkou bylo fajn, potkaly jsme se v Hořovicích na hřišti, kdy já byla navštívit spolužačku a její dvě princezny:o)fotečky i s Toulcovýho dvora dodám až bude o malinko víc času...
Ondrovi se ta rýma zhoršila, začal kašel, včera se k tomu přidaly šílený horečky a večer to završil zvracením
od včera od rána čtu pohádky, pouštíme si písničky a teď si řekl o "kluka" - Jak dostat tatínka do polepšovny střídáme s Jak vytrhnout velrybě stoličku - zvládne to shlídnout celý tak jdu uvařit něco k obědu.

jinak mrzí mi to ale ani jednoho výletu se nejspíš nezúčastníme:o(((( jelikož na tuhle dobu máme naplánovanou dovču.
31. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy jestli mohu, tak já mám volné úterý 15.6. jestli by tedy nevadilo, že by se ta Zoo + Dinopark o týden posunuli dopředu!
A určitě by musel se mnou někdo jet v autě, páč sama do plzně bojím bojím. Tak daleko jsem ještě nebyla!

Add Srbsko - tak to já si tedy s Vojtou nelajznu, páč za 1. by to neušel a za 2. už nemáme ani kočárek :-/
31. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak my můžeme 10., 15. i 22. 6. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi Plzen 22.6 ne ne, to sme v Tatrach :frowning2: ALe nevadi, snad nabuduce.
31. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 no a co tedy toho 15.6 :wink:
31. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by slo. 15.6. zatial u mne dobry :grinning:
31. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
tak tady je odkaz na fotečky z Toulcovýho Dvora a pak ještě pár fotek z Hořovic kde je i Dzany s Nelinkou
http://lmyska.rajce.idnes.cz/27.05._Toulcuv_Dvur/
http://lmyska.rajce.idnes.cz/28.05._Horovice/
jinak by mi zajímalo kdy už bude hezky protože tohle počasí mi vážně nebaví....

1. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.Mysko - fotocky su uzasne, diky za fotodokumentaciu :slight_smile: Dzany ty uz mas teda velku kocku, Nelinka je krasna.
Inak pocasie nebavi ani mna, za chvilu ideme na dovcu k moru a neviem ci balit plavky alebo lyze :grinning:
1. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj já nakouknu a tady jsou už fotečky :wink: holky výlet byl asi parádni, vid? v tom dvoře jsem ještě nikdy nebyla ale vypadá to z fotek skvěle! fakt dobrý typ na výlet.
Jani, dík :dizzy_face: a kam jedete k moři? no pro všechny případy vem aspon oteplováky :grinning: ale u moře bude snad hezky, my jedeme v pondělí tady k frantovým lázním na týden, ale to bude asi opravdu nif mof :unamused: a tááák jsem se těšila protože to tam taky vypadá parádně ( www.hotelstein.cz)
1. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já dodám fotky později. Vydržte.
Bohužel 15.6. nemůžu. :frowning2: Ale ocením, když mi budete držet palce, mám totiž závěrečnou zkoušku. :wink: Marcelka mi bude hlídat Štofího, tak počítám že s dvouma raubířema do ZOO asi nepojede. :grinning:
1. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tu Plzeň dohodneme na jindy, aby nás jelo co nejvíce, vždyť to nemusí být hned v červnu a hlavně stejně je teď počasí na prd a hlasí tak celý červen!
1. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky - to je pocasie, ze ? :angry: :angry: :angry: :angry: Esteze vikend hlasia pekny, lebo by som si myslela ze ze leto tohto roku uz bolo :sweat_smile:

Grainne - budeme na teba mysliet.

AKo to vidite toho 10.6. na tu nasu prechadzku do Srbska? U nas by to celkom slo, len neviem co na to pocasie. Kto sa prida?

3. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My 10. 6. můžeme :slight_smile: Snad bude lepší počasí. Páč to, co je teď, to je... slušně řečeno... TOTÁLNĚ NA HOVNOOO!!! :grinning: Pardon :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, jasně, že na tebe budeme myslet :wink:
3. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :o)

snad vám sem můžu vlézt... :wink: jestli ne, stačí říct a už se tu neukážu :o) jsem původem z berouna, jmenuju se Lucka, je mi 26, teď 7 let bydlíme v říčanech a na podzim se zase budu stěhovat na berounsko,konkrétně stavíme na svaté domeček... s manželem máme 7měsíční holčičku Patricii Ellu a dvě jorkšíří slečny :o) zatím tu mám jen album jako těhulka a ani ne celé, utekly jsem pak na facebook. ale každopádně sem dám i nějakou fotečku Paťulky, abyste věděly, kdo vám sem píše :o)

ráda bych na berounsku někoho s dítkem znala, kontakty ze školy nějak ochladly a vejška byla v praze... :unamused: takže budu ráda, když vám tu nebudu překážet :wink:
3. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i ja se pridam, vypada to, ze jsem cerstve tehotna:slight_smile: my se s pritelem nastehovali do kralova dvora loni...takze i ja rada navazu nove kontakty:slight_smile: mam dotaz, chodite nekdo k doktoru Mulacovi? presidlila jsem k nemu, jsem zvedava na to, jak se stara o tehotne...zatim narazim na strasne dlouhe objednaci lhuty, ma nekdo nejake zkusenosti? diky :wink:
3. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, vítám nové tváře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A koukám, že obě v "mojí" oblasti :grinning:

Lucikk, jasně, že sem můžeš vlézt :grinning: Nejsme uzavřená parta a myslím, že tu vždycky rády přivítáme někoho nového.

Imzadi, gratulace k těhu :dizzy_face: A kde v Králováku přesně bydlíte? Jinak Mulač - dle mých zkušeností bohužel nic moc, já od něj utekla a moje kamarádka taky. Já doporučuju MUDr. Fuchse, ale bohužel netuším, jestli ještě bere. Pak mám taky dobrou zkušenost s MUDr. Křenkovou, ta je ale v Hořovicích.

3. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Občas kuknu,ale na Mulače musím reagovat,kamarádka díky Mulačovi skončila na 2 měsíce v nemocnici a málem o malou přišla,protože se na ní vykašlal,když jí šly do kelu játra,naštěstí jí práškama dali dohromady v Břeclavi odkud pochází :sweat_smile:
Ale já ti prd poradím,když mám Burešku,to je to samé,doporučila bych ti jezdit do Hořovic a nebo Hoř. dr. ordinují na poliklinice v Berouně :wink:
3. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ty jo, tak ted jste me docela vydesili...a muzu poprosit o kontakty? dik moc

jinak bydlime za horizontem...to jsou ty nove radove domky jakoby nad zahoranami.
3. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imzadi, kontakt na Fuchse: http://www.firmy.cz/detail/393373-mudr-vladimir-fuchs-beroun-centrum.html
Hořovičtí doktoři: http://www.nemocnice-horovice.cz/gynekologicka-ambulance

Ještě k tomu Mulačovi - kámošce několik let říkal, že nemůže otěhotnět, prorože má psychický blok. Nereagoval na to, že ji něco bolí. Až se naštvala a našla si jiného doktora, ten jí našel myom, poslal na laparku a další spoustu vyšetření kvůli neplodnosti, která měla nakonec několik příčin. Dneska má kámoška krásná roční dvojčátka :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no priznam se, ze take nejsem spokojena, trpi me uz tri roky v kuse ruzne zanety, mykozy, muj predchozi doktor byl traged, mulace mi doporucila kamaradka, ale je to to same, mam zanet, da mi neco na zavadeni, mesic je klid a pak znovu porad dokola...:( zkusim toho Fuchse, dik moc :wink:
4. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte, jestli v Berouně jsou každou sobotu nějaké trhy na náměstí? Díky!
4. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a tak dekuju za kontakt, mluvila jsem s moc prijemnou pani sestrickou, pan doktor Fuchs ma v cervnu dovolenou, ale vzala me na pristi patek na ultrazvuk k pani doktorce Lachmanove, ze pripadne muzu prejit k panu doktorovi...:slight_smile: takze dik moc
4. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jeeeee tam se mi ty moderní řadovky strašně líbí,jsou takové schované :wink:

@korina každou středu a sobotu je jima narvané náměstí :wink:
4. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka nam se take libi, mame cerveny domek:slight_smile: bydli se tam bajecne, neni tam slyset dalnice a je super vyhled na lesy, snad se nam tam nic nevystavi, aby nam nezabrali vyhled...vidame z okna srnky, zajice a tak...
4. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak protější kopce-Záhořánské ty už jsou a to je teda hnus,tam bych to snad nechtěla ani zadarmo,takhle namačkané :confounded: ,jedině tam ještě těsně pod váma jsou prázdné louky s kopečkem,ale bojím se,že jestli to má taky Harmonie (myslím) tak že to tam bude pokračovat,ale ona je taky zástavba a "zástavba" :wink:
No my zatím výhled taky oka,sice nad náma se staví,ale ještě je mezi náma kus louky,ale bojím se že je to taky otázka času :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka Díky!
4. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka a kde bydlite vy?:slight_smile: no a to pole primo pod nami ma harmonie:slight_smile: ale vzhledem k tomu, jak se jim ted dari se neobavam, ze by se do toho pustili hned a ma tam byt prizemni vystavba, tak snad ty kopecky udrzime:slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děkuju za přivítání :o))

Burešová mě měla v péči skoro celé těhotenství, ve 34 mě poslala do Hořovic si lehnout, že se otevírám, neskutečně mi vynadala, že nepoznám tvrdnutí břicha a že čtu knížky a řídím se podle nich (poslíčci atd), že jsem na dva prsty... v Hořovicích si mě nechali 4 dny pro jistotu, naordinovali 2x denně hořčík a pak pustili domů, prý jsem byla ztěží na prst... o tom, že mi ve 13tt nenabídla jet někam na NT screening už ani nemluvím... sestřičku má skvělou, ale to je asi tak vše... od pobytu v hořovicích jsem přešla do berounské ambulance hořovické porodnice a nemůžu si je vynachválit...

holky, chodíte - chodily jste někam na kroužky? my chodíme v říčanech na cvičení, Yamahu a plavčo, předpokládám, že plavání tu seženu všude, yamaha je prý v králováku, ale spíš bych chtěla tip kam jít a kam nechodit...

jé, ferinka je tu :o) nevím, možná s mě letem pamatuješ z BRMS :wink:
4. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a add trhy, jak psaly holky... ovoce, zelenina a hadry od šikmáčů...
4. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek