• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@lucikk jj pamatuju,já sem moc nezajdu,nebo dřív jo,ale teď už tolik času není :sweat_smile:
já chodila akorát na plavčo,jak jsem neřídící tak tady z prdelákova je to těžké :grinning: :grinning: :grinning:

@imzadi bydlím v Novém Jáchymově,takže přes kopeček jezdíme pořád - bereme to zadem kolem garáží do Zahořan,tak příště jak pojedem,tak okouknu,který domek to přesně jsi :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak přesně,setřička od Burešky je super,ale toť vše :sweat_smile: mě se ptali v Hořovicích jak jsem tam jezdila od cca 36tt,jakou mám dr a když jsem řekla Burešku,tak se mě zeptali,jestli teda k nim chci chodit natrvalo :pensive: :grinning: :grinning: když já jsem srab,na to jak mám držtičku nevymáchanou a neumím odejít,že jsem nespokojená a to jsem v Hořo chodila přímo ke Klánovi :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem se chtěla zeptat - doporučily byste nějakou dětskou dr? brácha chodil k sudíkový a je tam ještě registrovaný, takže by mi mohla Páťu vzít výměnou za něj, ale vlastně moc nevím, jaká je to doktorka, protože on k ní přešel už jako starší...
4. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka takže jsi furt u burešky? já jen řekla že chci k nim a oni si sami kartu vyžádali...
4. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk : já jsem taky u Sudíkový,je to i naše známá a v sobotu jsem jí makala na svatbě její dcery,co měla u nás v penzionku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mě by to bylo nadržování :grinning: :grinning: :grinning:
No jo jsem pořád u Burešky :confounded:
4. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jejda, to se nám to tu rozjíždí, super :slight_smile:

Imzadi, to mám radost, že se ti povedlo dostat se k Fuchsovi (nebo k Lachmanové - ta je taky bezva :wink:). Jj, sestřička je suprová, dá se s ní kecat o všem.

Lucikk, my jsme chodili na plavčo do Zahořánku (www.zahoranek.cz), jinak jsou kroužky v Králováku v Pohodě (www.pohodaprokazdeho.cz) - tam jsme chodili na hudebku, ale ono to Báru moc nebralo, i když teda mně se ty hodiny moc líbily. Jinak je spousta kroužků v MC Slunečnice v Berouně, některé jejich aktivity jsou i na sídlišti v Edenu. Stránky Slunečnice: http://www.mcslunecnice.cz/program/

Dětská mudra - my, L.myska a Janulka chodíme k Maškové a myslím, že spokojeni jsme s ní všichni. Já teda vrcholně. Příklad - Barunka je hypotonik, čili chodíme na rehábku atd. Mašková to poznala ještě během šestinedělí a když jsme byli prvně u rehábky, tak ta Maškovou strašně chválila a říkala, že jako jedna z mála jí tam posílá děti včas (u hypotonie je nejdůležitější první rok - co se v té době zanedbá, dost těžce se potom dohání). Jinak Mašková je ten typ, co necpe děcku hnedka ATB a jinou chemii, ale poradí třeba homeopatika, bylinky a tak. Ovšem pokud jsou ATB třeba, tak s nimi neotálí. Mně tenhle přístup vyhovuje :wink:
4. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda člověk tu chvíli není a hned takových změn :astonished: Jsem si málem vymazala diskuzi z oblíbených, páč jsem myslela, že tu řádí nějaký šotek a vlezla jsem někam jinam :sweat_smile: A ono prd! rozrůstá se nám skupina :grinning: :grinning:
@ferinka já k Burešce chodila také, ale zdrhla jsem od ní do Motola a tam jsem spokojená! Bureška je možná sympatická, ale to je asi tak všechno, a za mě tam byla ještě taková stará sestra ranařka, děsná megera!!!
@lucikk já chodím ke Kepkové, ta má dveře hned vedle Sudíkové a jsem spokojená. Já k ní chodila jako prcek, tak mě zná a je to pohoda :wink: JO na na plavčo jse tu ještě ploutvička, tam chodíme my :wink:
4. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli no Bureška a sympaticá???? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: možná za tebe,já jí znám jen jako extra nepříjemnou - sakra proč já u ní jsem :grinning: :grinning: :grinning: A setřičku má už mladou a super,ale ta je tam co tam k ní min 11 let chodím :wink:
Ke Kepkové chodíme taky :wink: na kardio :frowning2: je to super doktorka a strašně milá :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no ono sa nam to rozrasta, vítam nove tvare :grinning: S gynekologami neporadim, ja som u Brodana, bol prvy koho som nasla na nete :wink: a kedze dalsie mimi uz neplanujeme, tak som to nejak neriesila, chodim na preventivu raz do roka, takze zatial pohoda.
Pediatri - ako pisala Petula, ja mam deti u Maskovej - sama chvala, sympaticka, ochotna, proste super.
@imzadi - vitaj, ja som tvoja suseda :grinning: my byvame Na Horizontu, takze ta mam za chrbtom :grinning: no pokial viem,tak by to nemali za vami zastavovat, je to vraj orna poda, takze budete mat naokolo zeleno :slight_smile: horsie je na tom ta druha strana za Slnecnou.
@lucikk - vitaj aj ty :slight_smile: dodaj fotky tvojej herecky, foto zo svatby mas krasne. Aj datum ste si vybrali super :slight_smile: S kruzkami: ja chodim plavat s FIlipom do Kytky, ked bol mensi chodili sme na gymbaly (boze ake i, y? :sweat_smile: ), ako zacal chodit tak ho to nebralo, obcas ideme do Pohody sem do kralovaku, momentalne by som skor prijala skolku :slight_smile:
@ferinka - dlho som ta "nepocula" :slight_smile: naposledy som sledovala ako sa narodil Matej a par mesiacov po jeho narodeni a ono je to uz velky chlap ako pozeram :slight_smile: preco chodite na kardio? nieco s Matejom? A v Jachymove mala aj susedka svatbu v tom penzione, neviem ako sa vola. My sme sa tam boli raz najest a pacilo sa nam.
4. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 jo jo bohužel má lehkou stenozu aorty,pak jsme zjistili že srdečníma nemocema "zamořená" strana od manži,ale zatím je to ok,jezdíme na kontroly do Prahy a ke Kepkové,řešil by to stentík,ale nemíním do něj řezat,dokud je malý a nemění se to - další kontrola v červenci,uvidíme,jen kdyby se chtěl třeba víc věnovat sportu,protože to s tím nejde :pensive:
4. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka - ach jaj, hlavne ze sa to nehorsi. A malo by sa to riesit operaciou? Ci to zatial nie je nutne? Resp. je to liecitelne len operaciou?
4. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 operace nutná není,má to trochu,ale musí se to hlídat,hlavně teď v období největšího růstu,jen nesmí být vrcholový sportovec a tak
4. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jéééé taky to jedé.Super!!

Vítám všechny nové tváře a ty znovu objevené taky. :wink: :grinning:

Jsem taky ten případ Burešová.Těhotenská poradna u ní byla katastrofická.Čekala jsem i 2,5 hod a to jsem byla objednaná na urč.hodinu. :angry: Děs.
Jinak dětskou Dr,máme Mašatovou.Ta je na sídlišti v Berouně.
S malým jsme chodili do MC Slunečnice+akce v Edenu jak psala Petula.

@ferinko - a jak jste na to přišli,že má potíže se srdíčkem?
4. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka to bude asi tím, že jsem k ní chodila v 16ti což je 12 let zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim měl slyšet šelestík
4. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - tu sestru si taky ještě pamatuju.Ta byla....Teď je tam mladší a moc příjemná.Pamatuju Burešku taky příjemnější.Už jsem tam dlouho nebyla.Naposledy v šestinedělí. :sweat_smile: Já vím,jsem na to lajdák.Ta její snacha (nebo dcera?? ... příbuzenský vztah nevím) je příjemná,ale ordinuje v Králováku.Loni to bylo snad 1x týdně.

@ferinko - na druhou stranu dobře,že na to přišli tak brzy.Aspoň se to bude sledovat ev.zasáhnou dle potřeby.

Hlásím...u nás nějaká střevní viroza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od půlnoci Robča lítal zvracet.Nechala jsem ho doma.Byl moc šikovný a to dopoledne,kdy jsem byla v práci,v pohodě vydržel sám.Vypadá to s ním už dobře.Spucnul misku piškotů a hlásí se o další jídlo. :slight_smile: Vypadá to na takovou tu jednodenní variantu. Tak čekám,kdy to postihne ostatní doma. :confounded:
4. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim jo to jsem taky ráda,že se na to přišlo v čas :wink:
4. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevite o nejakem dobrem zubari v okoli, potrebujeme s pritelem zacit nekoho navstevovat, dik moc :wink:
6. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

uvažujeme o přestěhování se na Berounsko z Prahy. Jakou máte zkušenost s dojížděním za prací do Prahy?
Díky za odpověď!
6. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenka77 autem v pohodě,busy neskutečně narvané :sweat_smile:

@imzadi no tak to je těžký,protože málokdo bere co vím,moje dr.třeba ne,takže neporadím :frowning2:
6. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenka77 ahojky, ja jen ty nejlepsi, pracuji na novych butovicich, coz je autem 20 min a jezdi sem i primy bus, ve spicce skoro co 15 min...cesta zabere pul hodky, takze super...je tu nadherne, doporucuju :wink: nastehovali jsme se pred rokem a nemenili bychom... :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak si konečně sluníčko vzpomnělo co má dělat....
zdravíme všechny a vítáme nové tváře:o),koukám že se mi přestala objevovat fotečka?v profilu?no nic
my jsme měli trochu náročný víkend a dík sluníčku mám trochu víc energie:O))v sobotu jsme byly na dnu dětí na Červeným hrádku
http://lmyska.rajce.idnes.cz/Cerveny_hradek_-_Den_deti/
a pak úklid okolo baráku (teda to bylo pokladů)

graine držíme palečky při závěrečné zkoušce
a užijte si výlety - já se dnes loučím protože zítra jedu k "babičce" pro kufry, ve středu pobalím a ve čtvrtek ráno odlítáme na Kos :slight_smile: chytli jsme krásnej lástík :slight_smile: mám radost :slight_smile:

jinak ad. Bureška-tak od tý doby co je tam nová milá sestřička, tak se hodně změnila k lepšímu
ikdyž jako ke každýmu doktorovi, když tam nemusím je to lepší

ad. zubař my chodíme k Šedivý s Ondrou a manžel ke Kovaříkový a myslím obě místa v poho:o)

7. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska super, nemas na ne kontakt? moc uvitam, diky...jo a tajne zavidim tu dovcu u more, taky by bodla, meli jsme naplanovane chorvatsko, ale vzhledem k memu stavu to asi odvolame...
7. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi hodila jsem ti je do IP
7. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já teda nezávidím tiše ale pooooořádně na hlas :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marlenko - dojížděla jsem na Kladno a byl to děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na Prahu je to paráda.Pravda busy jsou natřískané,hlavně ty vytížené spoje,ale jezdí v dobrých intervalech a 30 min. se to dá zvládnout.

Mysko - zááááááááááááááááááááávist.Ale krásně si to tam užijte. :dizzy_face:

Imzadi - my chodíme k Dr.Veselé.Je moc fajn,ale má dost dlouhou obj.dobu.Až 3.měs. :unamused: Jinak se zubařema je to tu dost blbé,všichni mají plno.Totéž platí o obvoďácích.(Teda aspoň to tak bylo,když jsem ho potřebovala,po přestěhování sem. :confused: )
7. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@marlenka77, i dle mého je dojíždění do Prahy v pohodě, jezdila jsem několik let busem a bylo to O. K. Můžeš na Butovice nebo na Zličín :wink: A autem je to teprve pohoda :sunglasses: Lepší než z leckterého pražského sídliště :wink:

@l.myska, taky závidím!!!!!!!! Ale taky přeju prima dovču. My možná prubneme v září Chorvatsko, ale chci se ještě poradit se Spalem, jestli to Bářina zádíčka zmáknou :sweat_smile: No snad jo, když budeme polohovat sedačku a dělat přestávky. A moře by jí mohlo asi taky hodně pomoci.

@imzadi, můj manža a Barča chodí k MUDr. Veselé, myslím, že taky ještě bere: http://najisto.centrum.cz/1878944/mudr-vladimira-vesela/ Snad je to číslo aktuální, ona se stěhovala a mně zůstalo nové číslo ve starém mobilu :sweat_smile:

7. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár nových fotek (opožděná oslava a nadšení z hlavního dárku - tříkolky :grinning: a můj pokus o dortík)
7. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak ještě nezáviďte:o((((
Ondra má horečku, začal huhňat a ve vaně se mi pozvracel :frowning2: :frowning2:
takže doufám že jsem to zakřikla když sem se tak ráno radovala.....
7. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska jejda, snad to bude jen ojedinela prihoda, uvidis, za 3 dny uz si budete uzivat more:slight_smile: drzim palce!
7. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek