• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
ahojky :o)

tak si užíváme konečně krásného počasí, takže na net není časík...

mysko, krásně si užijte moříčko, určitě se Ondroci udělá dobře a bude to fajn :wink: já už se taky těším, za 14 dní letíme do Turecka, už aby to byyyyyyyyyyylooooooooooo!!! :grinning:

add zubař - my celá rodina dr Kovaříková, resp. ta její dcera - dr. Davidová. Je skvělá a i myslím, že bere?...

Ferinko, super fotky!!! fakt jste si to užili že? :wink:

vidíš, vám se vlastně můžu hodit odkaz na mé album...

tohle je teda naše poslední album:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2043149&id=1175920196&l=8d633e27c0
7. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci malá je fakt úžasná! Krásné fotky :dizzy_face:
8. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - nezoufej.U nás,na konci týdne, proběhlo něco podobného.Opravdu to trvalo pouze 24 hod.Držím všechny palce,aby to bylo u vás podobné. :slight_smile:

Peto - dortík se povedl.Vypadá moc hezky.Oslava se zaručeně povedla taky. :dizzy_face:

Lucikk - fotky krásné.Je to pěkná čipera,co?
Jééé,kde jsou ty časy,kdy bylo Marťovi taky 7 měs. a byl vysmátý....a já taky.... :dizzy_face: Teď už je to pěkné "zvíře".A jak říká moje sousedka "škodič". :grinning:
8. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marcel nové foto :dizzy_face:
Peťo ten dortík je hezký, fakt smekám, že ses do toho pustila sama!
U nás z neděla na pondělí také proběhl bolebřuch, asi bylo něco ve vzduchu či co :-/
8. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk, malá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s tou čelenkou, to je tak prďácký!!! Mně by se bývala pro Barču líbila taky, jenže ona měla na hlavičce dost výrazný hemangiom (takový ten červený flek) a já měla pocit, že tímhle bych ho ještě "zvýraznila". A teď by jí čelenka vydržela tak asi 5 vteřin, než by letěla dolů :grinning:

L.Myško, držíme palce, ať se z toho Ondra rychle vykřeše!!! Neboj, bude to v pohodě :wink:

Kasli, hele, a dokonce i jíst se to dalo :grinning: Žijeme všichni, kdo jsme to jedli :grinning:
8. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :o) děkujeme za pochvalu, jsme si při výrobě snažili no :o))) a čipera je jak na co - překupování jí moc neba, z bříška na záda vůbec, ale sedět, to jo... ideálně jí držet, ab ymohla stát... ale snaží se teda zvedat zadeček a plazit se, ale zatím nepřišla na to, že musí použít i ruce :o) nějak si ty vývojový tabulk yupravuje dle svého vkusu :o))

jsem dnes vyndala na terasu bazének, ale nějak se tu honí mráčky :o/
8. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci z toho si nic nedělej, náš mladej sice lézt uměl, ale pořád mu to lezlo dozadu a tak byl permanentrně naštvanej, že místo k hračce je od ní víc a víc dál. A lezení dopředu prakticky zvládl, až když se postavil.

Peťo tak, že bych poslala nějkou objednávku na dortík, když se dá jíst bez ujmy na zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no,po roce to chtělo obměnu. :sweat_smile:

Lucko - nic si z toho nedělěj,taky jsme mimotabulkový. :grinning: Prostě si rostou tak jak jim to vyhovuje. :dizzy_face: Ale je šikulka.

A tohle se nedalo nevyfotit ... velký s malým :grinning:
8. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak pro kufry jsem poslala kamaráda....
a já sem ráno skončila u Maškový noc byla šílená a ráno byl Ondra ukňouranej,mazlivej no tak jsem radši vyrazila
....máme antibiotika(nějakej sirup do pátku) pak kapky a homeopatika
a ve čtvrtek máme nastoupit do letadla a Ondru pořádně vymáchat v moři - a když nebude až tak teplý tak bereme
pro začátek malej bazének kam mu tu slanou vodu dáme.
Holky mám hlavu v pejru...naštěstí teď usnul tak jdu pomalu ballit...
@lucikk mooc pěkný fotečky
@petul.a si šikula pěknej dortík
8. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóóó, vývojový tabulky, tak o tom bych mohla vyprávět :grinning:

Marcim, super fotka :dizzy_face: Jsou to prostě prdelky :grinning:

L.myško, tfuj tfuj tfuj, ať je Ondrovi dobře :slight_smile: Super, že to Mašková bere takhle sportovně, ona je fakt dobrá :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko taky tfuj, tfuj, tfuj ať se zadaží a odletíte :wink:

Marcim :grinning: ta fotka je boží
8. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda já chvilku nekoukám a tady se dějou věci! Budu to muset postupně dočíst. :sweat_smile:
Vítám nové tváře!
Imzadi? To jako StarTrek?
Jinak chci reagovat na dojíždění do Prahy. Já pracovala na Nových Butovicích a když jsem nemusela vyloženě autem, tak jsem jezdila busem a byla jsem moc spokojená. Je pravda že ve špičce to může být narvaný, ale zase za chvilku jede další, takže se musíš někdy rozhodnout jestli se budeš mačkat a nebo počkáš na další. Taky v tomhle horku to nemusí být ve špičce zrovna dobrý nápad, ale obecně to je pohoda. Manžel dojíží busem taky a dobrý.
Ad gynda - já chodím do Medicentra, ordinují tam Hořovičtí doktoři, což je prostě super. :dizzy_face: Chodím k Lonkové a pokud vím, tak tam stále berou!
8. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všem kteří vyráží na dovču přeju krásné počasí, teplé moře, spoustu pohody a hlavně ve zdraví. L.Myško - držím palce, ať se malej z toho rychle ostane.
8. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim super fotka :o))

@l.myska tak držím palečky ať vše je ok a dovču si užijete jak se patří :o) asi mi uteklo, kam vlasně frčíte???

tak jsme se nakonec koupaly :o) byla to paráda, Ellinka si to vážně užívala :o) fotky jsou na FB :wink:
8. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk ten bazén je perfektní a na malé je vidět, že si to užívala :grinning:
9. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne no jasne, star trek:slight_smile: tesi me, ze Ti to neco rika, jsem velky fanda :wink:
9. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imzadi - tohle je teda hlavně manželova parketa, ale nakazil mě dokonale. Taky mám tu Picardovu bandu ráda. :wink: I když přiznávám, že mi nejdřív naskočila Duna. :grinning:
My už od soboty oddudlíkováváme. Ukládání do postýlky je stále trochu boj, ale myslím, že už se to musí brzy srovnat. Tak nám držte palce. :sunglasses:
10. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne Tak to držíme pěsti! Já teda na oddudlíkování zatím nemám, zkoušela jsem to a nešlo to, tak to zkusíme tak za měsíc znovu a uvidíme.
10. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
oddudlíkování vám skoro závidím :o) my nedudlíkujeme a kolikrát bych za to dala nevím co... bohužel uspávám a bez prsa to nejde (nebo lahvičky, když jí třeba moje mamka hlídá), kolikrát si právě říkám, že kdyby chtěla dudlík, budu to mít snažší a zkusila bych usínání v postýlce... ale kdepak, ať jsem koupila jakýkoliv, nechce (když byla úplně miminko, tak sem tam občas trošku dudlala, ale postupem času nechce a asi od 3M vůbec). má ho v kočárku na hraní, to ho i do pusy strčí, zas vyndá a má na spaní takovýho toho muchláčka, žirafu a tý furt cumlá ten roh vedle ucha, protože má tvar bradavky :o))
10. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - drzime palce, ja som k tomu tiez nemala odvahu ale ked si sam hodil do zachoda, uz som ho nevytahovala !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucikk - aspon nemusis odúčať :wink: ono to ma aj vyhody aj nevyhody :slight_smile:
@l.mysko - uzite si more, snad bude Ondrasek v poriadku
10. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne, držíme palce, ať je oddudlíkování brzy dokonalé :wink:

@lucikk, my na tom byli podobně, jednou jsem tu psala, že by Babu mohla závodit ve střílení dudlíkem. Ať jsem koupila jakýkoli, tak po dvou vteřinách dudlání letěl obloukem, dolet býval určitě tak metr :grinning: Hezky to popsala myslím Marcim - dudlydudlyflus :grinning: Barunka mi taky dost často usínala u prsa, ale je teda pravda, že nikdy neměla problém usnout i sama v postýlce. No a dudel - ono kolikrát u mimča by ho člověk bral, ale hele, ta pohoda teď, když nemusíme odnaučovat, ta za to stojí :sunglasses:
10. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a :grinning: :grinning: :grinning: ok, budu se těšit, že až se jednou naučí spát sama, mám o starost míň :o)
10. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - to není můj výraz,ale pamatuju,že to tu proběhlo. :grinning:

U nás byl dudlík až od 6.měs.Do té doby ho nechtěl.A měl ho asi rok.Ale naštěstí nevyžadoval vyloženě usínání u prsa.Teda ale jsem sklerotik,protože vůbec už nevím,jak o něj přišel. :unamused: :rolling_eyes: Nejsem si jistá,ale asi jsme ho zapomněli,když jsme jeli k babičce a pak už jsem ho nedala.

Jani - vy máte vždycky super akce.... :grinning: :grinning: :grinning: Filípek vás slušně školí. :grinning:
10. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vážila jsem se s Páťou a bez ní... copak já... ale to moje dítě... 4.května vážila nahatá 7,37, dnes jsem navážila (oblečenná body, overálek, ponožky, plenka) 8,4!!! to není možný ne?! :zipper_mouth:
10. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk, je to možný :grinning: Na jiné diskusi psala holčina, že jí kluk přibral za měsíc víc jak kilo :sweat_smile: A vem si - kdyby toho 4. května byla malá oblečená, měla by určitě o nějakých 100 gramů víc a taky tehdy mohla být před papáním a teď najedená, to máš rozdíl dalších třeba 100 gramů nebo možná i víc :confused: Ale přibírá krásně, to je bezva :sunglasses: Hele, a boubelatá není, je nádherná :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a jj, já vím, že boubelatá není, jen mě to překvapilo :astonished: včera byla čerstvě vykakaná, hooodně vykakaná :grinning:, ale najezená, to máš pravdu. a toho 4. byla určitě nenajezená, obědvala až po dr. no nic no.... a ona když se narodila, tak měla jen 2,84 kg a 46 cm (měla jsem malý bříško, nechtěla se tam potvůrka moc mačkat :slight_smile: ), při propuštění měla 2,59, spadla dokonce na 2,47! takže pro mě víc jak 8 kilo je neskutečně moc! :grinning: :slight_smile: myslela jsem, že v roce bde mít cca těch 9kg... no tak asi ne nooo :o)))
11. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
takhle se u nás spí...na zemi pod postelí..... :grinning:
Byl to dost šok,protože jsem ho šla do pokojíku zkontrolovat,jestli už usnul a on nikde. :astonished: :confused: :astonished: Najisto jsem věděla,že z pokojíku neodešel.Pak jsem ho našla spícího pod postelí.Manžel ho nakonec doloval...a vydoloval. :grinning:
12. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu valame smiechom, no to je ale gol. Proste je hic, lepsie je byt niekde zalezeny :grinning: Je uzasny :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - napasoval se do díry o šířce asi 70 cm.Mezi ním byla z jedné strany zeď a z druhé šuplík na peřiny.Ale ten šok,když přijdeš do pokoje a dítě není....to byla chuťovka.A hlavně,že tam jen tak usnul.Nechápu. :confused: Klaustrofobik to určitě není. :grinning:
12. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek