• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Marcim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Njn, v těchto horkých dnech se holt chtěl ochladit :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem byla u pani doktorky lachmanove a prvni pocit dobry, sympaticka zenska:slight_smile: asi to nebudu ani hrotit a chodit k doktoru fuchsovi...dik moc za kontakt!
15. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim :grinning: :grinning: :grinning: fakt se tu směju :o)))

@imzadi tak to je fajn, že jsi spokojená, tak ať jste v dobrých rukách :wink: a jak ti vůbec je? máš nevolnosti?

my jsem víkend užívali v penzionu ve Hřensku, byla to paráda, sice na na kočárek, ale nevadilo, Paťulka byla v manduce nadmíru spokojená :slight_smile: dnes jsme měli poslední Yamahu, tak to bylo takové smutné... jsou tam moc fajn děti i maminky, tak mi trošku mrzí, že od září s nima už pokračovat nebudeme...

no a měla bych už vážně začít balit... :unamused:
15. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi, super, že jsi spokojená :slight_smile: Lachmanová je bezva, pamatuju si ji z porodnice.

Pár nových: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Babu_od_2_let/#album
15. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk blbe je mi radne, jsem ted doma a pracuji z domova, domluvila jsem se se sefem...nejradsi bych ale nedelala nic, jen jedla a spala :sweat_smile:
15. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak aspoň že můžeš pracovat z domova... mě taky bylo špatně, do 14tt, ale já zůstala na nemocenský a nakonec po celou dobu těhu, jsem si užívala léto s bříškem :o)

@petul.a super to jezdítko kachnička :o) odkud je? a moc vám to tam sluší :wink: malá je v tom kloboučku k sežrání :grinning:

jsem celé odpoledne dělala fotky, ufff... víkend, včera plavčo, dnes Yamaha... jsou na FB
15. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk ja vim, ale nejsem schopna ted poradne udelat nic...natoz uvarit si neco k obedu:(
15. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - já to měla u mladšího taky tak.Jen jíst a spát.A ty cesty ráno do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zachránily mě zázvorový lízátka a místo kafe zázvorový čaj. :slight_smile: :grinning: Stačilo mě jen cítit "vůni/pach" z vaření a odcházela jsem.Jak bylo fajn,když to pak začalo odcházet.Vydrž.Ono se to zlepší. :dizzy_face:
15. čer 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk, tu tříkolku jsem kupovala tady: http://www.centrshop.cz/hracky/ Akorát jsem původně objednávala tmavší, aspon na netu to tak vypadalo, a přišla růůůžovka, no ale nevadí, však je to pro dítě :wink: Aspoň jsme vidět :grinning:
15. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a děkuju moc za odkaz. a růžovka neva, jak píšeš, je to pro holčičku

@marcim tak mě nepomáhalo nic... jen odjet z domova. a jakmile jsem stála mezi dveřma našeho baráku, málem jsem nedoběhla na záchod :grinning: prostě jsem ten první trim musela přežít... a to jsem v něm dopisovala diplomku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pak už i z těch lízátek se mi dělalo špatně, jen jsem je viděla :grinning:

@imzadi já taky nemohla vařit, nemohla jsem vidět maso, šunku, natož na to šáhnout... ale přežila jsem a bylo fajn, přežiješ taky :wink:
15. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a Péťo a jsi s ní spokojená? dosáhne malá na ty šlapky? nejsou moc vepředu? mě se moc líbí, tak že bych jí koupila k ročním narozkám... tak jestli bys jí doporučila nebo spíš ne... já se totiž napálila s houpačkou, je to značka Graco a už nikdy více a od té doby si dávám bacha na vše, co není prověřená značka - třeba fisher price apod.
15. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk a co máš s houpačkou???
15. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk, tříkolku jednoznačně doporučuju :slight_smile: Pro menší prcky je tam na nožky takový "košík" (nevím teď, jestli je to na mých fotkách vidět), který se později odmontuje a máš z toho klasickou tříkolku. Vodicí tyč je propojená s řídítky, takže zase - u menších prcků řídí dospělý, pak se to odmontuje a dítko může drandit samo :wink: Taky ta "obruč", co je kolem děcka, je sundavací. A tahle tříkolka je jedna z mála, které mají nosné prvky kovové, ne plastové. Akorát pokud ji objednáte, obrňte se trpělivostí a dostatkem času na sestavování, přijde totiž pár trubek a hromada šroubků :grinning: Já to sestavovala sama (nechala jsem to poslat na chatu, kde byla oslava, jenže manža zrovna ten víkend musel do práce a přijel až těsně před oslavou) a teda řeknu ti, že to je na dvě vysoký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zmákla jsem to, manža to už po mně jen podotahoval :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk mě přijde třeba Fisher Price docela prověřená značka a mám jí ráda :wink: A co máš s houpačkou?

Add blbě v těhu: tak já se musím pochlubit, že jsem v těhu byla naprosto v pohodě. Jen dvě zvracecí příhody, ale to bylo ze špatného jídla ( už nidky si v BE nedám pod horní branou v bistru kuřecí salát s těstovinami!) A jinak pohoda :grinning:

@petul.a No vidíš jaká si holka šikovná!!!
16. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já neublinka ani jednou,já nebýt jak vorvaň tak ani nevím,že jsem byla těhu :grinning: :grinning: :grinning: Se v práci báli,že jim porodím pod barovým pultem,jsem ještě měsíc před porodem chodila v poho do práce :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka :grinning: :grinning: tak jsem se cítili asi podobně, ale ten poslední měsíc u mě byl děs. Dokonce mě museli tahat i z vany páč jsem sama nevylezla :-P
16. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli :grinning: :grinning: :grinning: my máme naštěstí jen sprcháč :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka to není fér! :angry: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli hele mě se stačilo zvedat z gauče,to jsem musela osamotě,protože jsem se nezvedla,tak jsem se musela vždycky svalit na zem na čtyři a pak teprve na nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak sa pochvalim tiez, pri oboch teho mi nic nebolo, len pri Filipovi som bola ako velryba na zaver, ale este 2 tyzdne pred porodom som isla na ples, chlapi sa smiali ze ked porodim pred polnocou dame prcka do tomboly :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka no houpe jen když se jí chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moc se jí nechce... je to jakoto lehátko - houpačka, měla by houpat sama....
@kasli jj, hračky od FP mám moc ráda a taky jich máme převahu :grinning: teď k svátku dostane toho pejska a ty mluvící říkaldla, jsem zvědavá, jak se bude líbit :wink:
@petul.a tak to jsem ráda, že jsi spokojená, jí teda pořídíme taky... právě už jsem lehce sem tam mrkala a moc se mi nezdálo, že bývají celoplastové

teda holky, jsem si ty nevolnosti vybrala snad za vás ne?! :grinning: já teda zas nebyla jak vorvaň no... bříško trošku překáželo, ale zvládla jsem vše sama a v poho :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taký máme spoustu Fischerů a play schoolů či co to je,ale vede mluvící hrnec a teď ty různé zvířecí farmy a tak,co pořád hrajou a vydávají zvuky - no jemu se líbí,ale co ubohé matky... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
My máme tříkolku tuhle,co je na foto,jak jí Mates vidí,tak je úplně hotovej a jak jedeme tak se vesnicí nese jak moooodel :wink: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Add těhu - já akorát byla první tři měsíce samej ekzém, což bylo teda příšerný, ale jinak celou dobu pohoda :sunglasses: Ke konci jsem si sice musela koupit boty na sucháče, páč zavázat si tkaničky prostě nešlo :sweat_smile:, ale to je asi normální. Jo, a holení podvozku, to byl zážitek :grinning: Ovšem na vaše zážitky s vanou a gaučem to teda nemá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holení to neřeším,se zrcátkem a ještě krve jak z vola :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk, ty tříkolky - mě docela dostalo, že ty celoplastové jsou i o 700 dražší než tahle kovová. Ta mi přišla právě dobrá i cenově. Add hračky od FP - nedám na ně dopustit. My teda máme i to lehátko a užili jsme ho fakt hodně, ještě teď si do něj Babu občas sedne, pokud tedy uzná za vhodné se na chvíli posadit :sweat_smile: (lehátko je do 18 kilo). Jinak máme toho kecacího psa, klasické navlékací kroužky a pak takové skládací misky - dají se do sebe různě zacvaknout. Ovšem naše babu momentálně nejvíc miluje cokoli, co má kola, nebo cokoli, co lepí. A míče. Takže furt kutálí, hází, jezdí nebo lepí samolepky :sweat_smile: Jo, a magnetická kreslicí tabule, to je u nás teď hit, a pak taky kasa - to vždycky zmáčkne a volá "či kounyyy!!!" (tři koruny). Tuhle jí tchyňka povídá: "A paní prodavačko, kolik stojí rohlík?" a ona: "Či kounyyy!" :grinning: Tak jsme se s tchynkou zasmály, že to tak za chvíli nejspíš i bude :sweat_smile:
16. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 :grinning: do tomboly :grinning: :grinning:
@lucikk my máme právě tu houpajdu od FP a naprostá spokojenost, i když jsem tedy cedila krev když jsem jí pořizovala, je to houpačka, lehátko + houpací kresílko v jednom a byl to úžasný kup, v houpacím křesílku teď mladej sedí pořád, když kouká na pohádky :dizzy_face: (viz foto)

Add podvozek: tak bez mučení přiznávám, že ke konci těhu jsem na to prděla. A když se mě pak v nemocnice sestra ptala jestli jsem oholená, tak jsem řekla, že ne! A ona na to, že mě mohl oholit manžel. No tak jsem slečně řekla, že kdyby mě holil manžel, tak jsem toho císaře měla už včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli asi tak,mě stačí když vidím tu jeho zkrvavenou pusu když holí sebe,natož aby sáh na mě,to dokážu sama :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli já na to kašlala taky... přesně jak píšeš, bych byla akorát samá krev :o)) a PA to teda v porodnici divný nepřišlo...

holky, jj, FP je fakt super, těch peněz za to opravd nelituju...

@ferinka to máte asi prakticky to samé, co Péťa ne? :

http://www.centrshop.cz/hracky/trikolka-s-vodici-tyci-ruzova-eanJOK00539-skupKat14.php

@petul.a či kouny jsou super :o))))
16. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk asi to bude něco podobného :wink: Jinak já se snažila oholit jak to na mě přišlo,ale setřička to někde úplně dole ještě dodělala,jen mě jak splasklo trochu břicho a viděla jsem to dílo,co jsem ve spěchu od hmatu oholila,tak mě málem omylo - za to by se nemusel stydět kdejaký picasso :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hádejte, co se mi stalo. No jsem debil, kretén a já nevím co ještě. Šly jsme se s Barčou podívat na vláčky a já ji nechala stát kousek od sebe na nástupišti na škváře (šla jsem se podívat, jestli něco pojede). Jenže ona chtěla vystoupit a jak to tam není úplně rovné, tak se převážila a žuchla tak, že brzdila v té škváře a kamínkách hlavinou, nosem a pusou :frowning2: Naštěstí nic horšího se nestalo, zachránil ji rám té tříkolky, ale i tak - no jsem kráva, no. Hnedka jsem to teda vyčistila aspoň antibakteriálními ubrousky a mazaly jsme do lékárny pro peroxid a hned jsem to vyčistila i tím (pan lékárník mi duchapřítomně daroval i pár gázových čtverečků). Jenže jedno místečko se mi nepovedlo úplně vyčistit (ani kartáčkem, to jsem zkoušela pak doma) a trošku té škváry tam asi zůstalo :confused: Myslíte, že se toho tělo nějak samo zbaví? :fearful: Jinak teda musím pochválit Barunku, ta téměř vůbec neplakala, akorát spíš z leknutí a potom při čištění, ale taky jen trošku, je to holka srdnatá. Hned chtěla na tříkolku znovu a volala na mě: "Kolik je hodin?" :sweat_smile:
16. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek