• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky Grainne, nápodobně, jsem taky nachcípaná, ted jen doufám, že to prdolka nechytne ode mě, ale moc tomu nevěřím:frowning2: Nemáte holky někdo kontakt na nějakého miminkovského fotografa tady na Berounsku? Rádi bychom si nechali udělat nějaké pěkné fotečky miminka a třeba i s náma, jen já tu nikoho neznám, holt my přistěhovalci máme trochu pešáka:slight_smile: díky moc
18. únor 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj - zdraví Tetín - kolikátá jsem, holky?
18. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Helčo , já jsem též budoucí Tetín :sunglasses:
Ostatní maminy zdravím samozře :sunglasses: mě tééééééééééééééééž :grinning:
18. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Helenko, krásně se nám to tu rozrůstá. To je super. :grinning:
19. únor 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem grogy také, ale né nachcípáním, ale únavou. Včera jsem zase byla potýrat tělo a dnes jsem jak mátoha :sweat_smile:
MAlej s manžou chrupčí, dneska měl budíček v 6 ráno :angry: takže si ho manža vzal do obýváku abych se mohla ještě vyspat, zlatíčko :dizzy_face:
Helenko vítej! A doplň si pas ať máme přehled jestli už jsi maminka nebo čekatelka :wink:
19. únor 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidávám ke chcípajícím. Teda naštěstí jen s rýmou. Holky, nevíte některá o kapkách do nosu, které by byly i pro těhulky?

Kasli, tak ty chodíš týrat tělo, jo? :grinning: To já nevěděla, že jsi masochista :grinning:

Taky vítám Helenku :slight_smile: Jen ať se nám to tu rozrůstá.
19. únor 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo, to je problém, ale zkus buď vincentku nebo tu mořskou vodu. Jen nevím, jak moc ti to pomůže. :grinning: Mě ta vincentka pomáhá ze začátku, když mě pálí nosohltan.
19. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, Vincentku už mám, ta trošku pomáhá. Už jsem koukala i na netu po lékách pro těhulky, ale opravdu kromě právě té Vincentky a mořské vody tam nic není. Ale já to přežiju a prcek kope jak o závod, tak snad je v pohodě :wink:
19. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo já ti můžu doporučit bioparox, mě je dal doktor když jsem byla v 7.měsíci těhotenství, dokonce je to známý lékař, takže jsem mu plně důvěřovala, pomohly mi a mimču neuškodily, neb já to právě ze začátku řešila podomácku, až jsem s hloupou rýmou skončila na ORL
19. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo já měla v 8 měsíci rýmu jak cikán švihadlo a zkoušela jsem tu mořsko sůl a pak mi doporučili i Pinosol, ale ten je eeeee :zipper_mouth: Nesnáším eukalipt!

Jináč masochista nejsem, jen už to zkrátka fakt potřebuji :wink: A nejvíc jse mse na tom přesvědčila na masáži, začala jsme zase pravidelně chodit na masáž zad a když ty záda pan masér na konci rozklepává, tak je to hotovej aspik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
Tak chodím na aqua aeribic, poprvé jsem se tam málem utopila, ale teď už se začínám držet nad hladinou :grinning:
19. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo, já se přiznávám, že jsem si asi párkrát stříkala do nosu Olynth, než jsem přišla na to, že se to nesmí. No potom ještě taky párkrát, ale s výčitkami svědomí. :grinning: Ale měla jsem období, kdy jsem měla totálně ucpaný nos bez rýmy. Prý se to v těhu může stát. No a prcek to evidentně přežil i ty 3 pilule zyrtecu a kafe denně. Takže se zase tak moc nestresuj. :wink:

Kryštof se prostě rozhodl, že nebude kadit. Už je to čtvrtý den. :frowning2: :rolling_eyes:
A konečně objevujeme ručičky. :slight_smile: Je to sranda. Včera mi přivezla švagrová hrazdičku, tak si myslím, že je to ta správná doba. Zdá se, že se mu líbí. Tříská do těch chrastátek jak o život.
20. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, to ti jsi šikula, že chodíš cvičit. Já akorát najela na své ředtěhotenské nezbytné protahovací raní minimum pozdrav sluci+tibeťani. Ale stíhám to tak ob den. Jinak já mám soukromého maséra :grinning: manžela. Kdyby ho nebylo, tak nevím jak bych fungovala.

Mirdísku, přidej si do albíčka nějaký aktuální fotečky. Jsem moc zvědavá jak rostete. Byla jsi už na těch kyčlích?
20. únor 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady to teda frčí :slight_smile: .
Já jsem fyzicky totálně v p... Všechno mne neskutečně bolí. A jdu hodit náš kočár někam ze skály :angry: . Za posledních deset dní už jsme 2x píchli (celkem ale 6x) a vždycky jsem to vychytala já a musela táhnout kočárek z nádraží do města. No, byla to lahůdka. Takže hurá a jdu vybírat kočár, který má kolečka bez duše :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Já chodim cvičit na slendry - cvičební stoly do Lokomotivy. Je to vyloženě pro maminy (případně pro starší ženy) na lehké posilování a hlavně protahování :wink: .

Helenko, vítej!!!
20. únor 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já nevím, my budeme bydlet v Tetíně asi ve stanu. Manža včera volal na st. úřad a prý to potrvá ještě asi půl rok. Začím toho mít plný zuby. Z doslechu jde snad o boj mezi původními majiteli pozemků a st. úřadu - to je super, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Tak to se k vám do konce roku nenastěhuju. :rolling_eyes:
20. únor 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, díky. Neboj, nestresuju :wink: Taky si myslím, že když je těhu dobře založené, tak ho pár kápnutí Olynthu nemůže ohrozit. Ale já naštěstí už dýchám i bez něj :grinning: Asi pomohlo Calcium.
20. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky já vás teda chválím, že pro sebe aspon něco děláte, já se dokopávám už asi měsíc, jednou týdně je cvígo tady u nás a pokaždé mi do toho zatím něco vlezlo, momentálně rýma jako trám, to neudýchám ani schody, natož aerobik, a to musím zítra opět na gyndu, holky už 19.den menstruuju, minulý týden už jsem dostala pigáro na zastavení, ale nic, takže fakt lahůdka!!!! Grainne fotečky přidám, ale nevím kdy, nějak nestíhám, no klasika:slight_smile: jinak my máme kyčle OK, takže široké balení už jsme zahodili a mám pocit, že i prdíky už nám jdou líp, dávám už jen 3x denně baby calm, v úterý jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli nás mudr.pochválí, už mu jde i pasení koníčků, ale jen když se mu prevítkovi chce, na vás Grainne fakt ještě nemáme! Holky mějte se všechny pěkně a užívejte sluníčka
20. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne tak jsem tam pár foteček přidala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, vám to na tom vítání občánků ale slušelo. Prcek je podobný tátovi, ale kukadla má po tobě. :grinning:
Jinak samozřejmě momentálně mi taky dělá problém i vylézt pár schodů. :wink: Jsem ráda, že nejhorší už mám snad za sebou a zítra bude můj největší denní víkon nákup (kdybych neměla chleba na mrazáku, tak nemáme co jíst :wink: ).
20. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, hlásím, že stále jsme 2v1, no ještě máme 14 dní čas. Příští týden má můj Dr. dovolenou, tak se budu muset vypravit do ambulance do Hořovic. Tomu jsem se chtěla vyhnout, ale co nadělám. Alespoň, že manžel mě tam může odvézt, protože MHD bych se tam asi nedovalila.
21. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk, MHD jsem to do Hořovic zkoušela jen jednou :angry: . Kdyby bylo nádherné jarní počasí, tak by to ještě šlo, ale jinak je to stráta času. Rozhodně se nech odvízt. Aspoň to tam omrkneš. :wink:

My stále ještě nekadily. Už je to pátý den! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Rozhodla jsem se zkusit mu dát čajík. Tak uvidíme.
21. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme konečně zase mámino Posráně. :grinning: :grinning: To je legrační, co člověka potěší, že? Před pár měsíci, bych tomu nevěřila. :sweat_smile:
21. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zatim jen narychlo, najprv vítam nové členky nasho družstva :slight_smile:)
15.02.2008 o 10.07 hod sa nam narodil ocakavaný clen rodinky Filip s mierami 3890g, 56 cm :confused: . Maminku potrapil - 34 hod kontrakcie :rolling_eyes: , bez otvarania, potom sa to trochu rozbehlo na 4 prsty som bola 12 hod, "vypustili" mi plodovku, a potom sa rozhodli pre cisarsky rez, lebo bol maly stale vysoko. A ja som chcela rodit normalne aspon raz. :frowning2: Jazva sa trochu zapalila, tak som mala antibiotika, aby toho nebolo malo tak mi maly "dokatoval" bradavky, cely sa pozvracal z mojej krvy, co si ju nasal, tak mi zakazali kojit kym ich nevyliecim, teraz odsavam a prikrmujem a cakam ci sa to rozbehne alebo nie, lebo toho mlieka je malo na to kolko si uz on vypije cez flasku. a rovno bezim, maly spi a ja mozem odsavat.
Vsetky sa majte pekne, ozvem sa hned ako budem mat viac casu.
23. únor 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem :slight_smile: Lucka
23. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, super. Moc gratuluju!!! Jsi statečná :wink: . Dej nějaké fotky, ať toho vašeho chlapáka taky vidíme :slight_smile: .
23. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko, teda ty jsis ten porod užila!!! :frowning2: Chudinko! Já se taky neotvírala, ale 34h! :astonished: To muselo být fakt děsný. :frowning2: Doufám, že se ti brzy vrátí síly a zahojí jizva.
S kojením ti držím palečky!
23. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, už jsi vyzkoušela ten vozík? Vážně uvažujeme, že ho koupíme.
24. únor 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko moc gratuluji k Filípkovi, byla si opravdu statečná!!! A přeji ať se rychle to kojení dá dohromady :wink:

Grainne Vozítko akorát manža zkouším jsou s Vojťasem na projížďce v albíku mám aktuální fotky! Nejdřív teda řval jako když ho vraždíme, když jsme ho do toho vozítka dávali, ale pak se začalo jezdit a najednou měl pusu od ucha k uchu, a před chvilkou mi volal manža, že už jsou za humnama a mlaďas chupčí :dizzy_face:
24. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštof tu rýmu nakonec chytil. :frowning2: :angry: Naštěstí to zatím vypadá jen na tu rýmu, teplotu nemá a jinak se zdá celkem spokojený, jen trochu kašle, ale to bude asi k té rýmě, jak je zahleněný. Doufám, že se z toho brzy vyhrabe.
Takže mimibick nebude ani tenhle týden. Stejně jdeme na kyčle.
25. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, po kontrole v porodce hlásím, že monitor je OK. Jen mně naměřili vyšší tlak a chtěli si mě tam nechat. Ukecala jsem je, že zítra dorazím na kontrolu. Taky mi řekli, že mám už docela dole bříško. Tak jsem zvědavá, jestli se udržím vcelku do března nebo ne.)
25. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk, to to utíká. Držím ti palce, ať máš rychlý a pohodový porod.
25. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek