• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky

L.mysko, teda užili jste si to parádně :sunglasses: A Ondra je teda kousek :sweat_smile: , úplně ho vidím v tom moři :grinning:

Grainne, přeju hodně sil při rekonstrukci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Ať to opravdu trvá těch 6 týdnů a není žádný problém.

Ferinko, užijte si Beskydy :sunglasses:

Jani, teda Filípek je turista :slight_smile: Super!

Naše dítko má opět nějaké období, kdy se bojí dětí. Už byla v pohodě a teď se několikrát po sobě za stalo, že jen se k ní přiblížily děti, tak nastala katastrofa!!! Např. dneska dopoledne - od rána byla naprosto v pohodě, veselá, ale jak jsme dorazily ke kámošce, kde byly dvě holčičky (jedna téměř pětiletá a druhá tak asi sedmiletá), tak nastal brek, křik, slzy, no hrůza. Jako co tohle je? :confused: A furt mě ukecávala, abychom jely domů a když viděla, že domů se nejede, tak přišel hysteráček :sweat_smile: Seděla přitom na golfkách (za žádnou cenu nechtěla dolů), tak jsem ji otočila zády k nám, aby neměla publikum, a za chvilku bylo ticho. Ale děti k sobě stejně moc nepustila. Včera něco podobného předvedla mojí mamce - byly na procházce, děti viděly tříkolku, tak se seběhly a Bára začala řičet :angry: Předečírem totéž udělala tchyňce, to brečela na pískovišti. Předtím jsme museli normálně odejít ze hřiště, páč se tam sešlo víc lidí a ona to neskousla. No jako fakt nevím :confused:
27. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm nikde nikdo. Holt venku hezky a na netu ani noha :grinning:
1. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
jo jo od rána do večera v plavkách u nafukovacího bazénku a Ondra pořád ve vodě a nebo na písku
a max spokojenost - myslím že nás obou:o) jezdí k nám kamarádka ještě s klukem(2,5)
a vedle bratranec(11) a sestřenice(7) tak těm začaly prázdniny ty se taky přidaly a já si docela odpočinu,
dneska jsem našla i čas na batykování:o)))hurá
Jinak se snažíme být bez plen-ale to je něco - "Maminko Bořek mokej" slyším většinou když mu dám slipy...
V sobotu razíme k Nepomuku dokonce i s kolama:O))tak se moooc těším

Péťo Barču to určo brzo přejde....s Ondry se zas trošku stal stydlín...teda aspoň vždycky nachvilku:o))
1. črc 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se po příjezdu z Moravy.Úspěšně jsme zvládly prababičky 80-tiny.Teda bylo to náročné.Jak pro naše játra,tak pro manželi,kteří byli řidiči a nepili a my musely hájit čest rodiny.Ale....doma je doma a jsem rádi,že jsme zase tady. :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAF!!!!! To jste se lelky, co? :grinning:

Pár nových: http://petul-a.rajce.net/rajce.net_6._7._2010 Přístupy hodím do IP (Babu je tam naháč :wink:).
6. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, prej lelky :grinning: LEKLY samozřejmě!!!
6. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Peto - díky.Fotky jsou jako vždy super. :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé,to jsem se lekla..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uzili jste si to naramne:slight_smile:
7. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, doporucili byste mi nejake dobre predporodni kurzy a cviceni v beroune?:slight_smile: diky
7. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím všechny, nějak v létě nestíhám chodit číst:slight_smile: Petul fotky máte pěkné, z Babu už je velká slečna :slight_smile: já pěkně kynu, mám asi tu těhu cukrovku, tak mám povinnou dietku a ty hice přežívám na pokraji sil, ale pustila jsem se už do praní mimi věciček a chystání, tak opravdu večer odpadám hned po Pátovi... Holčinky užívejte všechny léto, jinak ty předporodní kurzy vím, že dělají v Zahořánku a je tam i cvíčo a plavání pro těhulky, ale nemám vyzkoušené, já chodila při Pátovi k Mudr.Mulačové, ale tam to byl spíš takový zdravotní tělocvik.... a ted mám pohybu kolem Páti dost, takže nic nevyhledávám...
7. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imzadi - pokud vím,tak něco dělalo MC Slunečnice. ( www.mcslunecnice.cz )
Nezkoušela jsem,ani momentálně nevím,jestli pokračují i přes prázdniny.Ale určitě od září budou vypisovat nové termíny,tak bych si to hlídala.
....a mmch...nějak mi uteklo,že jsi těhu...tak opožděně,moooc gratuluji a přeju pohodové těhotnění. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky:slight_smile: mam na to jeste spoustu casu, ale prave abych neco nepropasla:slight_smile:
8. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak pro pobavení - jak jsme odjížděli do Řecka s antibiotikama to sem psala, zítra sem měla jet s Ondrou na barák
k Mladý Boleslavy na týden - takže Ondra má angínu a já mám něco s dutinama....takže jsme doma v pelechu.
a sledujeme filmy s Tomášem Holým....
8. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - to je teda pech.... :astonished: :fearful: :frowning2:
...přejeme alespoň brzké uzdravení.... :wink: :slight_smile: :sunglasses:
8. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to je opravdu pech, tak at jste brzy zdraví, v tomhle horku marodit to je fakt za trest a ještě místo dovči, teda to jste si smůlu vybrali určitě aspon na pár let dopředu!
8. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko, teda to je smůla :angry:

Veřejně prohlašuju, že moje dítě je KACHNA OBECNÁ :grinning: Teď jsme prakticky denně u ségry v bazénu (jsou na dovče a mamina jim chodí krmit zvířectvo) a Bára by byla ve vodě furt!!! Ještě větší kachna než já, a to už je co říct :grinning: Furt mele "do eikýho bazééénu" (do velikýho bazénu), "totadede sa baónkem" (poplaveme za balónkem), "do kuhu" (do kruhu)... :grinning: A třešničkou na dortu je to, že jak je pak urvaná, tak si třeba hodinu hraje na lehátku a po obědě spí v golfkách, což už se teda dlouho nestalo. Včera dala dvě hodiny a dneska asi hodinu :sunglasses: Takže vegeeeeet!!! Snad to takhle bude i na dovče - jedeme na takovou pidi dovolenou od středy do soboty. Tam je koupání v pískovně, tak by ji mohlo i bavit hrát si na "pláži" :sunglasses:
10. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů Petul - to si užíváte. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mi jsme byli dneska u známých a Martin se tam ráchal v bazénku a nemohla jsem ho dostat ven.Dost si to užíval.Bylo to fajn.
Jinak Robča je na 14 dní na táboře...tak máme klid.Jen se děsím,kdy budou volat,že si pro něj máme přijet,protože něco provedl. :cry: ....ale doufám,že snad ne.
A všem,i těm kdo třeba jen nahlídnou,přejeme hezké prázdniny plné odpočinku a klidu. :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Auuuuu,teď to po sobě čtu......červenám se......my jsme byli dneska u známých....
11. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja hlasim prichod z dovci, boli sme v Italii, no more bolo super, deti si to tam super uzili, ale sluzby :angry: Zlate Chorvatsko oproti Taliansku. A ich styl jazdy ja zvladam len s nitroglycerinom pod jazykom !!! zasadne jazdia vlavo na dialnici, podla nich biela ciara na ceste je tu preto aby ju mali pod autom medzi kolesami, teda aby ich niekam viedla, pripadne ked uz nejde stredom ich auta tak aspon jednym kolesom po nej musia ist !!!!! Takze som nikdy nevedela ci idu prejst do laveho alebo praveho pruhu, alebo budu cuvat :angry: :angry:
V tomto teple tehulkam vobec nezavidim, lebo mna to ubija a nie som schopna vyliezt von z baraku. Maximalne dam bazenik na balkon a vegetim.
12. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, s Itálií mám podobné zkušenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jezdí jak prasata (ale to Chorvati po pravdě řečeno taky) a služby... no comment. Byla jsem svědkem toho, jak prodali jedno ubytování dvakrát a bylo jim úplně fuk, že klienti cestovky (většinou rodiny s dětmi nebo starší lidé - no kdo asi tak jezdí do severní Itálie busem, že) trčí po x hodinách cesty v agentuře, páč nemají kam jít!!! :angry: Agentura se tedy nakonec postarala a někteří na tom dokonce vydělali, páč dostali lepší ubytko než měli původně zaplacené, ale teda musely to být nervy. My tam byli od stejné cestovky a akorát jsme čekali na odjezd, takže jsme to celé sledovali.
12. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Petula s tym ubytkom to bolo u nas podobne, az na to ze sme isli 3 rodiny, 2 sme byvali spolu a tretiu ubytovali v inom komplexe asi o 1 km dalej :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!! To nas isiel slak trafit, lebo to je moja naj kamoska, ona zo slovenska, ja som tu a chodime kazdy rok na dovcu spolu aby sme si ju uzili jedna druhu a deti aby sa zahrali a oni urobili toto!!!! Skoro som tam plakala od zlosti. A najlepsie bolo ze sice oba komplexy boli hned pri mori, ale plazový servis poskytovali na plazi o 700m dalej !!!!!!!!! Tak oni to mali blizsie a my sme kazdy den 2x slapali 700m na plaz a 700m spat !!!! :angry: :angry: :angry:
Jedina vyhoda bola ze more mali uzasne, teple, decka sa tam vysantili.
13. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak aspon dětičky že byly spokojené a moře úžasné, přeci by si nechtěla, aby bylo super všechno ne? :slight_smile: my odjíždíme v sobotu na týden na Vranov, nějak si to v tom vedru nedokážu představit, neb i doma jsem jak leklá ryba a do toho se ještě věnovat celý den Pátovi, no večer jsem ráda, že jsem ráda... dneska jsem byla na UTZ v Hořovicích, tak mi Klán konečně ukázal 100% holčičku, doted to bylo samé asi, možná.... Potkala jsem tak i Grainne s rodinkou, Kryštof už je taky pořádný velký kluk, strašně to letí... Holky užívejte teplíčka a vodička, i když vám bledě závidím :grinning:
13. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@janula34 to naštve, ale hlavně že jinak jste si tu dovču užili
@mirdisek uřijte si Vranov :wink:

Jináč u nás novinka Vojta má od včerejška antibiotika a zánět průdušek. 14 dní už má rýmu, kašle a chraptí, ale bez horeček. No a vzhledem k tomu, že jede s našima v pátek na týden na chatu, tak jsem manžu nahnala včera s Vojtou k mudře aby se něj raději podívala. No ale antibiotika jsem nečekala :cry: ale má je do pátku a mudra říkala, že na tu chatu ať ho klidně pustíme, tak doufám, že do pátku se nevyvrbí ještě něco jiného a mazlíček bude moc frčet pá pá :dizzy_face:
13. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky z berounska. Přistěhovali jsme se teď do Berouna a já se tu pomalu rozkoukávám. Za 3 týdny mám termín porodu a doma skoro 2letého caparta. Ten byl od mala zvyklý být mezi dětmi a tady mu teď začínají chybět - na hřišti jsou většinou starší a já tu zatím nikoho s takhle malým dítětem neznám. Nedaly byste mi tip, kde se koncentrují malé děti :slight_smile: a nebo jestli je tu maminka s přibližně stejně starym capartem, můžeme se domluvit a potkat se :slight_smile: Mějte krásný den. petra.
13. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@janula34 - no to jsou prostě Italové. Teda to by mě ale hodně nas.alo :angry: Ale hlavně, že jste si to nakonec užili. Zas na druhou stranu - chůze je zdravá a vy jste měli zajištěno denně minimálně kilometr a půl :sweat_smile: Takže se taliáni vlastně postarali o vaše zdraví :sweat_smile:

@mirdisek - gratulace ke 100%ní holčičce :dizzy_face:

@veganlove - vítej :slight_smile: Já se klíďo potkám :slight_smile: Děcka jsou věkově podobně :wink:
13. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooooooooj :grinning:

omlouvám se, ale nějak jsme hned nezvládla napsat a přesně před týdnem nám začala 6. nemoc, od Páti jsem chytla rýmu, se kterou se peruještě dnes, do toho ty vedra....

ale hlásím se, dovolená byla skvělá, úžasná, no prostě samá superlativa!!! Páťa si to užívala maximálně, tepla jí nevadila, slaná voda taky ne, hotel byl skvělej s úžasným jídlem... 14 dní bylo málo :o))) a v letadle taky pohoda, ona je prostě tak hodnááá!!! :o))

tady jsou fotky:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2048967&id=1175920196&l=3498e61804

Peti, dočetla jsem, že stroupek se vyloupl, tak super... a to že se bojí dětí, myslím, že jak to přišlo, zas to odejde, děti mívají prostě své moresy a něco si umanou a nějakou dobu jim to vydrží...

vítám novou tvářičku a i já se klidně sejdu, i když dítko mám teda mladší :o))

jinak nemocným přeji, aby se bacily lekly a rychle utekly a dovolenkovým krásnou dovču!!!!
14. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, koukám na fotky, super :o) a koukám, Babu ti spí pořád v postýlce? u nás od dovči asi konec, ač jsme měli postýlku na pokoji... začala spát na boku a to tak, že nohy do pravého úhle, takže se tam nemůže vejít... do baráčku budeme kupovat už normální postel... :o/ no a jinak spoust apokroků, začala tam dělat paci paci, sama sedět, snaží se lézt, ale zatím neumí zkoordinovat ruce a nohy :o)) a má ještě slabý ručičky, že se moc neudrží... oochutnala okurku, různé ovoce... jen teda jako žužlala, protože kousky jsou náš nepřítel číslo jedna :o))) chodila na minidisco :o)))
14. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a Malá je tam jak červená karkulka v těch šatičkách :o)))
14. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk - užívali jste si to nádherně. :dizzy_face:

Mirdisku - tak holčička....Blahopřejeme. :dizzy_face: (..a tiše zááávidím... :zipper_mouth: :slight_smile: )

Jani - to bych byla taky na prášky.Mám kamaráda,Slovák.Oženil se do Italie.Jednou mě tu vezl POUZE do města a myslela jsem,že nám usiluje o život,jak hrozně řídil. :zipper_mouth: Pražáci jsou proti němu měkkouši. :grinning: A to řidičem kamionu.Nechápu,že ještě žije.

Veganlove - vítám tě,klidně přijď i mezi nás.Jsi z Berouna,nebo Králováku??Ev. někde poblíž?
A jak zvládáš tyhle vedra...s pupíčkem?
14. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek