• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
zdravím a děkuju za přivítání. Jsme z berouna.kousek od centra.teda teď momentálně trávíme s matoušem většinu času v Nižboru u vody - jinak bych ty vedra asi nedala :slight_smile: s pupíkem je to těžší a těžší. normálně nemám moc ráda teplo (ve městě, ve vodě mi to nevadí :slight_smile: ) ale s pupkem už jsem taková ufuňěná a pomalá. spala bych tak moc, ale malý mi nedá moc prostor a ještě doděláváme na bytě - takže 3 týdny před porodem jsme v stále nedodělaném a mezi krabicema...ale neni na to čas a energie. Ale užívám si to tu! Přestěhovali jsme se z Prahy a jsem za to tak ráda! moc ráda se sejdu - jestli máte nějaký tip kde a kdy, sem s nim :slight_smile: p.
14. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove já zatím jsem mimo beroun, stěhovat se budeme na podzim, ale obšas tam pobýváme u rodičů... takže spíš ať holky hodí nějaké datum... já se buď přidám nebo až pak někdy :o)

bydlíte v bytě? krabice nevadí, lepší, než se s tím v těhlech vedrech ničit a mačkat bříško :o))

mmch, holky, vy ste tu samé berouňačky nebo i nějaké okolí??? KD atd?
14. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v bytě. myslela jsem, že to bude rychlý přesun a vše hned hotové, ale nějak se to protáhlo a pořád to tu neni dodělaný. malá na cestě a pracovní morálka žádná - v tomhle teple. takže, když máme čas, tak se válíme u vody :slight_smile: ale postupně se k tomu snad dokopem a doděláme to. máme na to spoustu času.doufam. a já přes den nic moc nestihnu s tim malym rarachem. raději jsme venku a poznáváme beroun :slight_smile:
14. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veganlove ani se ti nedivím, že nemáš moc na nic energii, mě stačí starat se o malého a o běžnou domácnost a večer jsem vyřízená, takže na žádné větší akce bych neměla síly... ted jsme u tchýnky malovali kuchyn a důkladně se uklízelo a já byla po večerech úplně zničená... Jinak já jsem vesničanda, ale v Berouně by se mi tad líbilo moc:slight_smile: my odjíždíme v sobotu na dovču, ale ještě před hodkou to vypadalo, že nejedeme nikam, manželovi zrušili celozávodní dovolenou, takže jsem byla pěkně vytočená, nakonec jí dostal, tak snad bude satisfakcí za ty nervy stát za to!!!
15. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek jé, to by bylo teda pěkně nemilé s tou dovolenou... a kam jedete?

v těhlech vedrech jsme vysátá asi každá, bříškatý dvakrát tolik :o) to je děs, muset to pídě zabavit nějak doma, koupat se chodíme až v podvečer, protože celou dobu nám na bazén paří sluníčko...

a odkud jsi, že píšeš vesničanda? :o)
15. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk - jsou tu holky i z KD....že Petulo,Jani.....atd. :dizzy_face:

Veganlove - vůbec se ti nedivím.Taky umírám horkem a to nejsem těhu....to by bylo už po mě. :rolling_eyes:

A taky Vás mám všechny moc pozdravovat od Grainne!!
Jak už psala,tak dělají doma rekonstrukci a momentálně nemá přístup k netu.

Mirdisku - a tobě mám vyřídit omluvu,že se po UTZ s váma nerozloučila.Že pak rychle vyběhla a už si vás nevšimla. :wink:
15. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, já šla hned po ní, takže ona rychle utíkala pryč a já zase dovnitř, aby mě zase někdo nepředběhl, tak to bylo vzájemné:slight_smile: já jsem z Hudlic, dneska jsem po delší době byla s prckem na zmrzce v Berouně a to dusno teda bylo fakt šílený, předtím smažák v buse, no jiné dny by to bylo asi horší, ale ted si jdu ještě stoupnout k žehličce, at máme na dovče co na sebe, takže dneska odpadnu asi s nohama v lavoru se studenou vodou:slight_smile:
15. črc 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky vesnice - Nový Jáchymov :sunglasses:
15. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja kralovak:slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loděnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dnes se mim děvčata poprvé v životě udělalo šoufl na cvičení, normálně jsem po půj hodce ze Zumby musela odejít páč jsem vůbec nemohla dýchat. Fakt hnus fialovej!
15. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli to znam, me se to stalo 2x, vzdycky kdyz mi vysel prvni den menstruace...pak jsem mela cerno pred ocima, studeny pot, proste hnus...kam chodis na zumbu?
15. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Do loděnic, neni to nic světoborného, naše instruktorka zrovna nepatří k nejlepším, ale mám to 3 minuty od baráku :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - tak ja bola na zumbe asi po 3 tyzdnoch a skoro som umrela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lialo zo mna, bola som cervena ako rak, vlasy uplne mokre. A nasa instruktorka si veselo skotacilo, usmev, ziadna červen na tvari, uces ako od kadernicky :angry: :grinning:
15. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, tak koukám, že jsme opravdu tak porůznu :o)
@ferinka vy už jste zpět z beskyd? jak bylo??
15. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak já mlčím, jsem lenoch a nikam nechodím a nikam se i ani chodit nechce :o))
15. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už jsme zpět,byla to paráda,bylo krásně.
Já taky nikam nechodila,nechodím a chodit nebudu,na to jsem mooooc líná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je nás víc. :grinning: :sunglasses: Pravda po prvním jsem se trošku snažila a chodila jsem na aerobik,ale po druhým se už ani nesnažím.
Ale obdivuju ty,co mají tu vůli a chodí se někam pravidelně hýbat.
16. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký podvečer holky :slight_smile: ,

hlásím se po docela dlouhé době :sweat_smile: . Občas pročítám, co je tady u koho nového :wink: . My letní dovolenou zvládli už v červnu. Všechno nám vyšlo suprově, Hedu byla neustále naložená ve vodě. Začátkem srpna máme jet maminky s dětmi pod stan, je to už vlastně druhý ročník :sunglasses:. Ale ani nevim, jestli si mám přát, ať počasí vydrží :sweat_smile:... je to docela síla.

Jinak co se týká pohybu a cvičení, tak jsem taky líná a myslim, že to jiné nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vim, že Zumba je in. Chodí na ní docela dost mých kamarádek a hlavně vyprávějí vtipný historky, když se tam přihlašujou a že se cvičí téměř přes mrtvoly :confused: :grinning: .
16. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Královák se hlásí :slight_smile:

Teda musím něco prásknout - ty, co tu píšou, že jsou líné cvičit (a i ty, co líné nejsou), to cvičení absolutně nepotřebují!!! :wink:

My jsme se dneska vrátili z té naší pidi dovči v jižních Čechách. Bylo parádně :sunglasses: Dokonce tak, že jsme si to ještě o den prodloužili, jen jsme se přesunuli o pár kilometrů dál - ke známému na krumlovsko :slight_smile:
18. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjemný chladný den :slight_smile:

konečně příjemný počasí! napadlo mě, jestli některá nechcete zajít zítra v berouně někam na hřiště během dne - s capartama. pokud se to tedy nezmění a nebude zas šílený vedro...p.
19. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Veganlove, a co na medvědy? Zrovna volala jedna známá, že by taky vyrazila - má kluky 7 a 5 let. Ještě teda nevím, jestli dopoledne nebo odpoledne, i když já bych radši dopo :wink:
19. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro. klidně dopoledne.je tam příjemně pod stromama :slight_smile: na kolikátou by vám to vyhovovalo???
19. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím,že by jsme se s Grainne zítra na medvědy taky připojily....ať je nás víc..... :sunglasses:
Tak v kolik ??Co třeba v 10??
19. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli dobře koukám,tak Matoušek má narozeniny (je to už veliký chlap).....
...přejeme mu všechno dobré a aby mamince i tatínkovi dělal jen samou radost... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Matouškovi vše nej nej nej :slight_smile:

Tak zítra v 10 u medvědů :wink:
19. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zítra v deset vám budu závidět :o) my jsme od našich zpět doma, škoda, protože bydlí hned pod medvědama :o) ale nevadí, určo to enní naposled a budu se těšit na někdy jindy :o))

Matouškovi taky přejeme vše nej a krásně narozeniny :o))
19. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, krásný fotky, Baru jak tam chrní v té postýlce, to je sladkýýýý :o)) je taky pěknej vodní živel co?
19. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my o víkendu byli na domečku, malovala jsem pracovnu a vytírala jsem v některých pokojích plovoučky :o) myslím, že už nikdy je nebudu vytírat tak ráda, jako včera :o)))
19. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme doma:o)zas peru, na barák jsme odjížděli sice s antibiotiky v pondělí, ale stálo to zato....

můžeme se zítra přidat?

jinak vítám novou maminku:o)a Matouškovi taky vše nej a hlavně zdravíčko.

a teď zase letím pověsit předposlední pračku a doufám že vše uschne a já to večer všechno vyžehlim a uklidim.

Péťo Baru je fakt super :O) moc pěkný fotečky

19. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek