• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@veganlove já chodim s malým do Ploutvičky a mají i odpolední hodiny, ale myslím, že ty jsou poslední snad na 17hod. Vše ale záleží na domluvě s nimi a i na tom kolik maminek s dětmi ve vašem věku by mělo o tu odpolední hodinu zájem, vím že minimálně musejí být 4 dítka :wink: My třeba budeme po prázdnách chodit v pátek v 15:30 :wink:
@neumisa toť otázka! :grinning: Ale jste machři, že už máte plenky jen na noc !!!!!!!
@janula34 Svatba bez krásných šatů?! To by byla moje smrt. Vždyť já se vdávala jen kvůli těm šatům!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc za tipy. zkusim to nějak okouknout a obvolat - teda jestli tam přes prázdniny někdo bude a budou mít ještě volno. odpoledne by bylo super - zlanařila bych muže,aby s malym chodil.
@neumisa nam už se malý taky odrodil. co má svůj pokojík a v něm postel,tak už nechce být u nás v ložnici a malou postýlku s klidem přenechal márince...ještě než se narodí :slight_smile: to jsem to čekala horší to samostatný spaní. a s plenkama už jsme taky zatočili a mam z toho obrovskou radost!!!! naučila jsem ho odhazovat plenu v dáli a křičet plínka fuuuuj. :slight_smile: má ji jen na spaní a to většinou ani nepočůrá, jen ho baví ji pak odhazovat. Nejvíc si užívá čůrání ve stoje na vajgly!!! nevim kde k tomu přišel,ale je uplně fascinovanej cigaretama (my oba jsme nekuřáci!!!). furt po někom loudil cigaretu (smutný oči a "cigaretu nemam..." "máš cigáro?"), tak jsme ho naučili že cigarety jsou fuj a strašně rád je počůrává....hehe tuhle mi tu běhal po bytě a volal : mámo, cigáro.... kluk cigáro.... tak jsem mu vysvětlila, že dokud bydlí se mnou pod jednou střechou, tak mi tu kouřit nebude. to mu jsou dva... děsim se toho, s čim přijde za pár let!!!! :grinning:
30. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny moc zdravím.Vrátili jsme se z dovolené.Byly jsme v jižních Čechách.No,až na to počasí to bylo fajn.Byli jsme pod stanem.Lehce nás to vyplavilo a tak jsme poslední noc spali v takové malé budce.No co,děti měli vzrůšo. :sweat_smile: Ale už jsme se vrátili a tak všem ostatním garantujeme již hezké počasí. :dizzy_face: :sunglasses:

Jani - svatba :fearful: :astonished: :astonished: SUPER!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Psaly jste o 106 a tak se omlouvám a jen heslovitě...

Ad ZOO - ráda bych se taky přidala,ale odvážím děti na srpen k babičce a tak max. bez dětí....

Neumisa - vítám novou tvář. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zaregistrovala jsem,že jsi z Moravy.A odkud??Já sem z Olomouce.Slovo "synátor" slyším jenom doma.

Veganlove - to máš teda krušný už teď. :grinning: :grinning: :grinning: Cigáro zatím neřešíme.
A Matoušek je ohromně šikovný.A maminka taky,že se to tak brzo odplenkoval.Ale sotva jedem zkončil,druhá začne,že??. :sweat_smile:
31. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim Havířov je moje rodná ... hrouda asi ne ... ďoura je správnější slovo :grinning:

Dneska mě kluci vytáhli k vodě - cabrali se jako malí - všichni tři a dokonce chtěli, abych se přidala! Ale byla jsem statečná a uhájila jsem pevnost na břehu, jediná jsem šla domů suchá. :sunglasses: Večer mádrahápolovička projevila snahu a chtěla vykoupat Matýska (poprvé od jeho narození samostatně a to jsou Matesovi skoro dva :angry: ) Z koupelny se ozývaly podivné až záhadné zvuky, ale dorazil mě dotaz: "čím mu splachuješ vlasy?" odpověď byla: "vodou" a kdyby mohl pohled zabíjet, tak je po mně. Chtěl vědět, jestli sprchou nebo kelímkem ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže takhle to u nás vypadá, když se chlap do něčeho dobrovolně pustí :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim vítám tě zpátky :slight_smile: tak jste to alespoň měli dobrodružný. o to víc, se pak člověk těší na svojí postel a sprchu,což? uplně si vybavuju, když jsme takhle vyrazili s kolama po švédsku a chytli jsme to nejchladnější léto za poslední roky. ve stanu, na kolech..paráda. třetí den jsem si připadala jako žába! všechno vlhký, smradlavý... a pět týdnů před náma!!! :slight_smile: a děti to určitě musí bavit. no s těma cigárama, mam teď strach, že maminky nebudou k matoušovi svoje děti pouštět - má na ně neblahý vliv!!! tak snad ho to brzy pustí!!!!

@neumisa a kam se chodíte brodit? k autobusáku?? tam mě matouš táhne dost často,ale končíme ve vodě oba dva. jediný v čem je po mně (když né vzhledově) je to, že miluje vodu a rochnění se ve vodě - kdykoli a kdekoli... tak se aspoň nezapře, že je můj syn :slight_smile:
31. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove hoši se brodili u autobusáku pod mostem. Já mám vodu taky docela ráda, ale čím jsem starší, tím víc si vybírám, do čeho vlezu - no a dneska mě to fakt nepřesvědčilo. :slight_smile: Děti mám obě vodnické, mají to zděděné z obou stran, oba dědové se kdysi věnovali plavání (dokonce se znali, ale to zjistili až na seznamovacím předsvatebním večírku :grinning: )
31. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neumisa - tak to vlastně nejsme zas až tak daleko od sebe... :grinning:
Voda je taky dobrá na splachování hlavy,ne??No co by ten chlap chtěl....hih :grinning: :grinning: :grinning:

Veganlove - to je přesný.Všude vlhko.Pomalu jsme za ten týden zasmrádali... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A konečně jsem zhmotnila fotky.Tu jsou....
http://ejdzi.rajce.idnes.cz/Bezdecin_07-2010/
a pak jsme objevili i čerstvě vylíhnutou vážku
http://ejdzi.rajce.idnes.cz/vazka/
31. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim ty jo Bezděčín návrat ke kořenům, to muselo být super!! Hale a nebála ses, že kluk spal na té palandě bez zábrany, že sletí domů?
A vážka je krásná? Se divím, že neuletěla, když jste jí tak zuřivě fotografovali!
2. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - my s manželem jsme spali na zemi pod nima,a tak by spadnul na nás. :sweat_smile: Ale strach jsem měla.Zvládnul to.
Vážka byla čestvě vylíhnutá a sušila se,takže se zrovna rozkoukávala po světě a neměla ještě náladu lítat. :slight_smile:

Bezděčín??Ty seš odtamtud??
2. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim Ne, proč?
2. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..návrat ke kořenům...asi mi něco uniklo... :unamused:
2. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi to asi došlo.... :sweat_smile: ...ty myslíš ten stan??Promiň,jsem asi nějak zpomalená. :wink:
2. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marci, teda Bezděčín je fakt pod heslem "v souladu s přírodou" :grinning: To musela být romantika!
Předpokládám, že to nebylo veřejné tábořiště, co?
2. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - taktak.Je to louka našeho kamaráda.Je mezi lesem a ještě tam jsou 4 rybníky.Z toho dva zarybené a dva koupací.Kdyby nebyla zima,taky by se dalo i vybírat,ve kterým se zrovna budu koupat.
2. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim jj, tak jsem to myslela, návrat ke kořenům = soulad s přírodou! :grinning:
2. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, holky, musím se pochlubit, jak jsem "šikovná" ... :rolling_eyes: včera jsem chystala dětem nektarinky a moooc pěkně mi sjel nůž po pecce do palce - chvíli jsem myslela, že pojedeme na pohotovost šít, ale jsme s drahoupolovičkou spáchali "operaci" doma (holt nešikovné maso musí pryč, říkala má babička), takže mám prstík v obvazu a teď teprve manžel poznává, co vše se musí dělat dvěma rukama :grinning: Umyl mi vlasy, naškrábal brambory, nakrájel pečivo, umyl nádobí, vytřel podlahu a přebalil pos... ého (doslova, žádná nadsázka, takový počin se mu už dlouho nepovedl) Matese ... Dneska si vzal dovolenou, aby se mohl starat :wink: tak si to užívám, zítra už zase budu muset makat já :unamused: :slight_smile: Staršího jsme poslali na příměstský tábor, odpoledne se vrátil nadšený, že prý super, zítra jedou na Karlštejn a v pátek jdou plavat. Tak jsem ráda, že se zapojil mezi cizí děti bez potíží. :sunglasses:
2. srp 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, dočetla jsem letem světem, vítám novou tvář, zdravím navrátivší se z dovolené... Jani, bude svatba? wooooooooooooooooooooooooooooow!!! teda, já jako Kasli, vdávala jsem se kvůli tomu, že jsem byla princezna a všichni na mě mohli oči nechat :o))) no kecám, i kvůli manželovi :o) ale jako šaty, závoj a korunka byly hoooodně vělký důvod :o))

byla jsem k výročí odvezena na šumavu, na modravu, hotel klostermannova chata.... no parááááda, mooc jsme si to užili, fotečky na FB zatím nemám, ale budou :wink:

kruciš vám tak závidím ty společný vejlety, už abysme taky byli u berouna!!!
2. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani gratuluji ke svatbičce, tak at se vše vydaří:slight_smile:Neumisa to tě fakt lituju, i když aspon manžílek poznal, co všechno během dne musíš udělat, ono to je občas k něčemu dobré, tak hlavně at jsi brzo fit:slight_smile: já mám ted nějaké zdravotní problémy, když jsem dostala pochvalu ohledně cukrovky a těšila se, že budu příští týden vracet glukometr, pro změnu se mi strašně zvedl tlak, takže to dneska dopadlo tak, že jsem dostala léky a mám mít klidový režim, abych ještě nějaký ten den vydržela 2v1, což je dost nereálné, když mám doma čertíka a manžela po dovče v práci na roztrhání, tak uvidíme, kdy se Elí vyklube... Lucikk teda to byla pěkná oslava výročí, to bych si taky nechala líbit, ale kdo ne že? :grinning:
3. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kecalky :slight_smile:

@neumisa - teda to jste fakt dobří, odplenkování závidím. My jsme zatím ve fázi "vykakaua do kauhotek" :sweat_smile:

@marcim - to musela být romantika :dizzy_face: Už se taky těším, až vyrazíme pod stan.

@lucikk - super oslava výročí, manža umí překvapit, viď :wink:

@mirdisek - klidový režim s dvouleťákem, nó, to se řekne, co? :grinning: :sweat_smile: Ale snaž se alespoň o trošku toho klídku. Držíme palce :wink:

Add svatba a šaty - pro mě to byl též velmi závažný důvod pro vdavky :grinning: Ale myslím, že Janulka už jednou za princeznu byla, tak to teď chce sfouknout "civilněji" :wink:
3. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo sice tu do porodu asi zhnijeme ve špíně, ale jinak se snažím fakt relaxovat, co to jde, ted Patulka poslouchá písničky z yamahy a tančí si, tak mám volno:slight_smile: My jsme ted čerstvě asi měsíc bez plínky i na noc a je to fakt paráda, sice jsme měli asi 3 nehody, ale to neva, i tak máme radost a dokonce Páta konečně začíná opakovat, slavíme každé nové slůvko, o větách ještě nemůže být ani řeč, ale zase nemůže být dokonalý, stačí i málo :grinning:
3. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek špína je jen záminka, co je do centimetru, není špína a co je nad centimetr, to samo opadá (teorie špinavých dětí od mé matky - všichni jsme přežili a milujeme ji :grinning: ), takže nohy nahoru a relaxovat :sunglasses:

@petul.a : co bych dala aspoň za oznámení "vykakau", to dává jen do plínky, v tomto směru nočník těžce bojkotuje, jen to čůrání zvládáme - oba - občas si zavolá, občas ho odchytím včas.

Včera v noci jsem Matýska našla spokojeně chrupat na zemi vedle postele, nejspíš spadl a nechtělo se mu ani ječet, tak se stočil do klubíčka a spal dál. :slight_smile: Byli jsme před chvílí vyzvednout Kubu a pak jsme se stavili v obchodě pro gumáčky - rovnou jsme v nich odešli. Tak šťastné dítě jsem už dlouho neviděla, jen teď suším úplně všechno prádlo, včetně mého spodního. :rolling_eyes: Ale co, hlavně, že si to užil. No prosím, koukám, že přestalo pršet ... já umím si vybrat počasí na procházku :grinning:
3. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa krásná teorie :grinning:

@mirdisek tak tfuj tfuj, ať ještě nějakou tu chvilku vydržíš, snad tě ten malý čertík nebude tolik zlobit :o) kde vlastně budeš rodit?

holky, jj, překvapit umí, je šikula :o))) akorát už teď roním slzy, příští týden letí na týden na Island... a já to nějak nedávám už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem zvyklá, že bysme byli takhle bez sebe... max jedna, dvě noci, víc fakt ne... :zipper_mouth:
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa vyrazila jsi tedy ven i v tom nečase??? myslela jsem na tebe jestli tam někde lítáš po venku :slight_smile: my čekali až to přejde - bez pláštěnky a gumáků by to nebylo na dlouho.

s tím zbavování se plenek. je to super, pustit plínu z hlavy. jen včera se nám po delší době stal karmbol, kdy matouš bez oznámení utíkal čůrat na kytičky ale nedošlo mu, že si musí stáhnout tepláky a slipy...takže vše durch, i boty a ponožky a měli jsme jen náhradní kraťasy,tak mu bylo chudákovi zima. ale snaha se cení :slight_smile:

přemýšlím, že zítra dopoledne vyrazíme krmit kačeny k vodě - u autobusáku...kdybyste se chtěly některá přidat, najdete nás tam házet kameny a bagrovat pásákem u břehu :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak co děvčsta také jste koukali včera na primě na dokument pro nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim se po delsi dobe:slight_smile:

dokument jsem videla jen konec, takze nemohu moc hodnotit, ale prijde mi ze (jako vzdy) americanky desne prehanej....:slight_smile:

jinak hlasim, ze jsem se uspesne zapsala na tehu vodni aerobic do Ploutvicky. takze diky za kontakty.
5. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v šoku - Mates si ještě před chviličkou pěkně hrál (s autíčky, jak jinak) a najednou je ticho ... a on spí! Smotaný mezi všemi bebechy, v každé ruce auto a je ťuhýk! :confused: Jsem na vážkách, jestli ho nechat na podlaze nebo riskovat pokus o přesun do postele a možné probuzení :confounded:
5. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa tak tohle jsem teda nikdy nezažila!
5. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli riskla jsem postel a vyšlo to, přece jen ta podlaha ... no bojovala jsem sama se sebou :grinning: tohle taky zažívám poprvé, jestli ono to nebude tím, že včera dělal bugr až do desíti a ráno v sedm už byl na nohou (mých :cry: ) :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa tak Vojťas tedy chodí normálně spát mezi 9-10 a stejně je vzhůru mezi 6-7, ale tohle jsem fakt nikdy nezažila, docela ti závidím :grinning:
5. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

na dokument jsem koukala a docela se bavila :grinning: . Ale některý okamžiky mi připadaly dost nadnesený... třeba to přebalování. Vždyť roční dítě už člověk přebalí i poslepu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:.

Jak píšete o tom spaní přes den... tak Hedu měla slabší chvilku včera a usnula kolem půl páté a probudila se po šesté :sweat_smile: . Tak si dokážete představit ten večer... Naštěstí pod náma je prázdný byt, protože do desíti skákala z gauče a hrála si, jak startuje letadlo a manžel jí musel pořád odpočítávat :rolling_eyes: :grinning: .
5. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek