• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
tak se hlásím z Olomouce.Jsme u našich.Před tím jsme byly u druhé babičky.No,vzpomínala jsem na nedávnou debatu o babičkách a "tiše" jsem trpěla s nadějí,že brzo pojdeme dál. :angry: :frowning2:

Neumisa - super teorie.... :grinning: :grinning: :grinning:
A jednou (docela nedávno) mi Marťa usnul pod postelí.Byl naštvaný,že jsem přivřela dveře od pokojíka a uraženě vlezl pod postel a usnul.Je tam tak 60x90 cm.Neměla jsem to srdce ho tam nechat vyspat a tak jsme ho odtamtud dolovali.To bylo něco.Marťovi se to vůbec nelíbilo,ale nakonec ještě usnul na posteli a dochrupkal tam.

Bery - skákání taky známe.Nesnáším,když se stanu objektem našho skokan já a dělá si ze mě prolízačku. :rolling_eyes:

Jen tak mimo...o jaký dokument jde??To mi nějak uteklo.
6. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky, tak se pochlubím, jak jsme rozbili auto na pěti kilometrech ... vyrazili jsme na výlet ... a dojeli do vesnice 5 km vzdálené. Tam jsme zastavili, z auta vytekla jakási červená kapalina a miláček autíčko se šprajclo, že dál nejede. Víte, jaký je problém sehnat v neděli v poledne na vesnici automechanika??? :rolling_eyes: Ale našla jsem - přišel, kouknul a prohlásil, že "cosi" odešlo a že jsme dojeli (novinka). Odtáhnul nás k sobě do garáže, vzal si klíčky od auta, telefonní číslo, prohlásil, že ono "cosi" objedná a pak se ozve. Domů jsme se vrátili nejbližším autobusem, kluci měli zážitek a dobrodrůžo, já jsem zchvácená a mám nožky ušoupané skoro až nahoru. :frowning2:

aspoň že počasí se umoudřilo :slight_smile:
8. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neumisa - to je teda síla. :fearful: Hlavně,že jste nebyli nějak moc daleko a dalo se dojet zpět busem.
Z takové nějaké poruchy mám taky strach.Občas se něco rozbije,když manža není doma a já jsem na cestě,ale zatím jsem vždycky dorazila domů a opravovalo se to pak.
A jak jsi dopadla s autem?Máš už aspoň opraveno?
10. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim zatím nic, ono "cosi" prý není běžně k sehnání, musí se objednat v autorizovaném servisu - autíčko manžel vidí každý den dvakrát, jezdí kolem něj autobusem - aspoň víme, kde je :slight_smile: Nejhorší bylo, že jsme neměli nic k jídlu ani pití pro děti - jeli jsme jen na otočku - naštěstí byla otevřená večerka, tak jsme poobědvali bagety a Fantu, pro malého jsem měla aspoň čaj. No veselo, až milo.
10. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte radost,co?Hlavně to naštve a najednou zjistíš jak seš strašně závislá na autě.
Fanta s bagetou je taky dobrý oběd.Myslím,že jsi si u staršího udělala oko. :grinning: :wink:
10. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..všechny zdravíme
ad. auto taky ťuky ťuky aby se nám autí nerozbilo....hlavně teď o prázdninách, když ta´tka je v práci a děda automechanik dovolenkuje...
jinka mám dotázek, potřebovala bych doporučit nějaký vitamínky nebo něco už sem zas o víkend proležela a propotila v posteli - lepí se to na mě nějak moc ...
zítra přijede babička z Chomutova - hurá a já budu mít na dva dni havaj tak chystám že se vydám do lesa na houby a pak že konečně dám dohromady fotečky a pošlu je vyvolat....
za posleních 10 dní sme zvládly vlakem Karlštejn - nedělá se to ale musela jsem Ondru pochválit protože až na
posledních cca 200 m k hradu došel z nádraží sám a nazpátek taky takže cca 3,5 km pěšky
pak sme byly na hausboatu a vyjeli si plachetnicí na Zvíkov a zašli do pivovaru mooc pěkný a i pivo dobroučký:o)
a dneska sme jeli s taťkou do Jihlavy a hurá do ZOO - doporučuju mile mi překvapila - Ondra taky protože od rána měl den- vzteklej a neposlušnušnej no grr - doufám že se z toho vyspinká (a já jdu taky páč sem KO)

10. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - dobrý je Centrum (ale dražší).Na imunitu Calibrum (obsahuje přírodní látky zvyšující imunitu,ale zase nějak výrazně to není).Já mám vyzkoušený Bion 3 (multivitmín s probiotikem)...tak si vyber :wink: :slight_smile:
A Ondra je teda chlapák,že takhle hezky chodí.
My byly dneska s Martínkem vyzkoušet automat na mléko.Trošku se prošel,ale cestu zpět už toho měl plné zuby a doma už protestoval.Ale jinak to zvládl taky docela dobře na to jaký je to lenoch.Jo a kdo máte možnost vyzkoušet mléko z automatu...doporučuju.Je to mňamkózní.
Pokud vím,tak u nás je nejblíž na Zličíně.
11. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
juhůůů, autíčko je doma a v pořádku a kupodivu to zas tolik nestálo - chlapík si za práci řekl pouhopouhé čtyři stovky, to mě příjemně překvapil :dizzy_face:

@marcim kde přesně na Zličíně? Udělám výpravu ... :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neumisa - mělo by to být v prostoru mezi Ikeou a Tescem.Taky jsem tam ještě nebyla,ale hodlám to tam taky vyzkoušet.
Super,tak jste zase mobilní :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky :slight_smile: ,

ten automat s mlíkem jsem už viděla u Tesca na Kladně. Docela mne to zaujalo :wink: a byla jsem překvapená, kolik tam chodí lidí :confused: .

O víkendu jsme byli pod stanem. Hedu byla nadšená a když jsme měli odjíždět, tak brečela, že tam chce ještě zůstat :grinning: .

A jinak pro zajímavost... tady v té reklamě je můj synovec :sweat_smile: http://www.diesel.com/collection/diesel-kid. Je to ten menší kluk v modré bundě a hnědé vestičce :wink: .
13. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny. tak se tu vedle mě válí malý mimino a já jen koukám na matouše,jak je proti márince obrovskej. je to neuvěřitelný ty miminka.takový malinkatý.tak jsme doma z porodnice. po císaři. takže se teď chvilku nedostanu ven nebo spíš někam daleko, což mě mrzí. až se dám krapet do kopy, tak zas můžem dát sraz na hřišti! Míšo (neumisa), jestli budeš chtít dorazit na ranní kávu, ráda tě uvidim :slight_smile: mějte se hezky.p.
14. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove no vítej zpátky, to jsem ráda, že jste obě v pořádku a v pohodě, to si piš, že vás přijdu zkontrolovat :grinning: den a hodinu si urči sama, já budu "vždy připraven" :wink:
14. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jojo jsme v pohodě, jen ta jizva bolí jak čert a to mě trošku čílí. snad to bude brzy lepší.tak moc bych chtěla ven!!! vyzjistim jak jsme na tom s časem v týdnu-marek už domluvil nějaký zvědavý hosti :slight_smile: a dam vědět.matouš je uplně boží.furt jí muchluje, hladí, čte jí o traktorech a ukazuje svojí sbírku zetorů a pomáhá mi s přebalovánim... snad mu to vydrží!!! Jdu do hajan.ozveme se.páááá
14. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veganlove - velikananánská gratulace k Marušce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vůbec jsem netušila,že už. :slight_smile: Hodně zdravíčka pro všechny a hezké sžívání se celé rodince. :dizzy_face:
Matoušek je moc šikovný,že ji takhle hezky přijal.
15. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove - obrovská gratulace k Márince :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať je jen zdravá a spokojená :slight_smile: Super, že ji Matoušek tak krásně přijal. Je to šikovný klučina. Jo, a uprav si info v profilu :wink:
15. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rychle zdravím a především, vegamlove, oooooooooooobří gratulace k miminkuuuuuu :o)))

já jsem v jednom kole, tatínka máme na týden na islandu, tak si buď užíváme výlety po kamarádech nebo teď o víkendu maluju na baráčku...

jdu dočíst
15. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc všem! už se těšim až budu víc funkční a vyrazím ven. zatim je to pohoda. máme doma marka a ten kolem nás lítá - já jen odpočívam a kojim. ale až se vrátí do práce, tak to asi bude mazec :slight_smile: než se nějak zajedu.
16. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, kdybyste chtěly omrknout maličkou, tak ji najdete tu: http://veganlove.rajce.idnes.cz/
16. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove paráda ... a ty komentáře nemají chybu ... :grinning: :grinning: :grinning:
kdybys cokoliv potřebovala, tak dej vědět :wink:
16. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa jojo na komentech se vždy vyřádí marek. no potřebovala bych okamžitě znecitlivět jizvu a tak za dva týdny celodenní hlídání matouška. na cca půl roku. :grinning:
16. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně a vyzvedneš si ho po pubertě :grinning: smůla, takhle zkoušela udat moje matka i nás a zůstali jsme jí na krku - ale klidně ti Matouška vyvenčím, když bude třeba - cizí děti si pouze půjčuji a s díky vracím zpět :grinning:
16. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no alespoň jsem to zkusila :slight_smile: ale nabídky v budoucnu určitě využiju! děkuju. stejně tak já ráda pohlídám matýska - pokud budeš potřebovat!
16. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove jůůů Maruška je krásný miminkooooo!!!
16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove gratulace! a kde jste rodili?
16. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodila jsem v hořovicích. je to tam fajn, ale doma je to nejlepší!!!! :slight_smile:
16. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam byli v patek na gynekologicke pohotovosti a moc se mi tam libilo a chystam se tam take rodit, tak snad to bude ok:slight_smile:
16. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam pěkný, i sestřičky příjemný. líbilo se mi tam mnohem víc jak v podolí - nebyl tam takový režim. tak držim palce ať vše probíhá jak má!!! :slight_smile: p
16. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi mohu jen doporučit, vyzkoušela jsem před dvěma lety a byla jsem spokojená - klid, pohoda, příjemný personál :sunglasses:
16. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove - Maruška je nádherná :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: A komentáře fakt parádní :grinning:

@imzadi - tak ať je vše v pohodě :wink: Přidávám se k těm, kdo Hořovice chválí :slight_smile: Kdyby u nás bylo druhé mimi, ani by mě nenapadlo rodit jinde.
16. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek