• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Imzadi - u nás s Hořovickou porodnící taky všechno ok.Byla jsem 2x a vypadá to tam rok od roku líp a líp. :wink:

Veganlove - fotky jsou náádherné a Maruška ...no nemám slov...je krásná.Moc vám to všem sluší.Tak si říkám,že bych ještě nějaké miminko možná i zvládla (červenám se). :pensive: Budu si muset nechat zajít chuť a své mateřské city si ukojím na miminku Grainne. :dizzy_face: :pensive: :grinning:
A to když jsem si domů dovezla Martínka,tak už asi po 1/2 dni s oběma klukama jsem brečela a byla zoufalá,že to nezvládnu. :sweat_smile: Hormony se mnou cloumaly pořádně.
17. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - a proč se červenáš? Tak jdi do třetího :sweat_smile: :grinning: Já jsem ze tří sester a jak jsme, panečku, všechny rády, že se máme :slight_smile: :wink:
17. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi, já jdu rozšířit řadu těch, co chválí hořovice, bylo to super, příště zas jen tam (a to jsem byla registrovaná do podolí, ale rozmyslela jsem si to :o)) měla jsem tam tedy nadstandard, ale věřím, že stejně spokojená bych byla i na normálním pokoji, šlo spíš jen o moje pohodlí a to, že manžel tam se mnou byl po celou dobu návštěv...
17. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda třetí dítě... my plánujeme dvě... a pak třeba jednou, za moooooc let... mazánka :o))) ale to fakt je spíš jen sen, když bych si třeba ještě někdy chtěla užít bříška a miminka... :o) zatím říkáme, že na tři děti nemáme ani auto, ani barák :o)
17. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vypadá to, že se klube první tesák :o))) budeme mít doma veverku :o))
17. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani my se do třetího nechystáme - za prvé nemáme další dítě kam uložit a kdyby se nám konečně povedla holčička (kterou mám slíbenou od prvního těhotenství :angry: ), tak bych jí přece nemohla šoupnout mezi ty dva bordeláře a neposluchy, to by si nezasloužila :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme z pátky z výletu na Šumavu. Bylo to docela dobré, až na ten poslední výlet na Poledník, výstup na kole při 11°C fakt není můj šálek kávy. Kdyby jste viděli můj zimní outfit tak se potrháte smíchy, páč jsem s takovou zimou nepočítala, takže to jistili 3 vrstvy triček s tílky, mikča s kapucou pořádně utaženou okolo hlavy, na tom všem manželova o 3 čísla větší komunistická větrovka + černé slůuneční brýle proti světlu. Fakt to byl mazec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak náš mladej naptrosto bojkotoval procházky lesem, jen když jsme se zmínili o tom, že jdeme do lesa, tak byl nasranej celej den! Tak jsem si ho udobřovali výletem do Horažďovického Aqua parku + poutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase jak jsme byli na kole tak byl milionovej!!!! :dizzy_face:

tady přikládám fotky na FB: http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=31373&id=1843377057&ref=mf
18. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak jsem zjistila že na FB vás to na fotky bez hesla nepustí, tak jsem fotečky hodila i do alba :wink:
18. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás je to s třetím právě podobně,jako u ostatní jednak by to byl zaručeně taky kluk,ale hlavně by jsme ho už neměli kam ubytovat...max.,že by jsme se probourali k sousedce,ale to nevím,jak by se zase líbilo jí. :grinning:

Kasli - fotky super.Ten houbový úlovek...to je něco.
18. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, třetího prcka bych asi taky nedala. jak prostorově - už bysme ho sem neměli kam nacpat. I když, jestli to není jen výmluva. Když si vzpomenu na skanzen v Rožnově pod Radhoštěm a na ty mini chaloupky o jedné místnosti, kde spalo v průměru tak 11 lidí, tak jestli my nejsme jen moc pohodlný... :grinning: Kdyby rodil marek a první měsíce byl doma s dětma on, tak možná :slight_smile: Jinak my si zvykáme. Já stále ne moc schopná- v úterý jsem si vyrazila na procházku, museli jsme k dr. na kontrolu s malou,tak jsem se prošla i po městě a od té doby zas odpočívam doma, přecenila jsem se. Tak moc už se těším ven!!! Nebudete někdo chodit od září s prckama do hudební školičky yamaha? přihlásila jsem tam matouše,tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. mějte hezký den, já se jdu pro změnu zas válet... p.
19. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli pustí,jen nekopíruješ ten hlavní odkaz v liště,ale dole je dkaz,který zkopíruješ a je veřejný - vidí foky všichni :wink:
Jinak tedy my plánujeme 3 :sweat_smile: :grinning: :grinning: Teda pokud bude aspoň jedno holčička,pokud nemtak budem pracovat dokud se k ní nedopracujeme..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka pozor, aby to nebyla Klapzubova jedenáctka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa Jooooooooooo i to se může stát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - tak to jste dobří.Lehce jsem manžela vyzkoušela s tím,co třeba třetí....odpověď byla : Si se zbláznila?? :fearful: Pravda,velký ohlas to nemělo. :zipper_mouth:
A přeju,aby se Vám ta holčička podařila dřív než budete mít doma fotb.družstvo. :grinning: ...Ale zase třeba by jste se ve sportu prosadili,co?Tak teď nevím jestli tu holčičku přát nebo ne?Ale asi (určitě) přát. :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim tak to u nás zase Marek pořád mluví o třech dětech. Že se prý těší na Františka :slight_smile: Jen nevím, s kým ho bude mít. Tuhle se kamarád divil, že už máme druhé, tak mu marek řekl, že se to teprv učí a že to je začátek :confused: No i když, možná si to teď sakra rozmyslí. Před chvílí vyrazil sám na písek s matoušem i márinkou. Byl z toho krapet nervozní, pobíhal tu, snědl hromadu čokolády na uklidnění a nakonec tedy vyrazili, tak jsem na něj zvědavá. Jestli se vrátí v plnym počtu...
20. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veganlove - to je manžel možná jedem z mála,kteří dobrovolně prohlašují,že chtějí mít více dětí.Většinou jsem se setkala s reakcí,že mlží.
Úplně si to představuju,jak se chystali na písek :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou zpátky!!! a v plnym počtu. malá to celý prospala a ještě těď spí. taková spící panna :slight_smile: no na to že před cca 3mi lety nechtěl děti vůbec, tak jen koukám, co se to s nim děje. je z dětí úplně paf a nejradši by šel na rodičovskou "dovolenou" :slight_smile:
20. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove no je úžasný a sqělý, ještě aby se naučil rodit a kojit a bude úplně dokonalý :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to by nebylo marný. porod bych mu klidně přenechala. a možná, kdyby intenzivně masíroval bradavky, tak by se mu i ta laktace spustila :grinning:
20. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veganlove - :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasim prichod zo slovenska, nestiham vas citat, tak neskor, ale Vengalove - moooc gratulujem k Maruske :slight_smile:
Inak doma sa velmi neohrejem a uz zase padam na chalupu s kamoskou a detmi. Nech uz je zari, haranti pojdu do skoly a nasa rodina konecne nabehne na nejaky stereotyp :wink:

Tak si uzivajte posledne dni prazdnin, snad budu slnecne :grinning:
22. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 ahojky, tak jak je ti po tělě jako vdané paní :grinning: Mimochodem ještě jednou gratuluji :wink:
23. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš mladej bude chodit do školky, ale do soukromé! Domluvili jsme se na tom s MM, že ho tam dáme cca na 2-3 dny v týdnu, dneska jsem tam volala pani moc příjemná a ve čtvrtek se tam jdeme podívat
http://www.stabra.com/skolka-kacko/default.htm
23. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli to vypadá hezky, ale z té ceny mě málem omylo :unamused: no jo, co naděláme, že ... Tak ať se mu tam líbí, to je důležité :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Doufám,že se pochlubíš fotkama.

Kasli - školka vypadá moc dobře.Předpokládám,že ho tam budete vozit.Hlavně,že jste to nějak vyřešili.A pokud se uvolní místo,tak příští rok do státní (Beroun)??
23. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim Loděnice a budu se modlit aby se uvolnilo místo třebas i přes rok!!!
@neumisa jo ta cena je super, ale co můžu dělat, že když státní systém selhal :angry:
23. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chapu to tak, ze berounske skolky a okoli jsou plne?
23. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už pokukuju po soukromých - alespoň jedno dopoledne v týdnu...časem třeba celý den. Přeci jen, co pořád s mámou doma? Je to ale na prd, chtěla jsem, aby byl od těch tří let mezi dětmi, měl nějaký program a zvykal si někam pravidelně docházet... ale asi se nechytam tu v berouně, když jsem doma s malou. achich. takže si dám brigádku a budu ho posílat jen občasně. Snad ho nebudu mít doma do pěti let!!! to bude mít ponorku :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, my také volíme tu školku jen proto, aby byl mezi dětmi, když do normální ho nevzali. Páč na prckovi je vidět, že ten kontakt s dětmi potřebuje!!
23. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek