Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
marcim
17. srp 2010
Imzadi - u nás s Hořovickou porodnící taky všechno ok.Byla jsem 2x a vypadá to tam rok od roku líp a líp. 😉

Veganlove - fotky jsou náádherné a Maruška ...no nemám slov...je krásná.Moc vám to všem sluší.Tak si říkám,že bych ještě nějaké miminko možná i zvládla (červenám se). |-| Budu si muset nechat zajít chuť a své mateřské city si ukojím na miminku Grainne. x-) |-| 😃
A to když jsem si domů dovezla Martínka,tak už asi po 1/2 dni s oběma klukama jsem brečela a byla zoufalá,že to nezvládnu. :-N Hormony se mnou cloumaly pořádně.
petul.a
17. srp 2010
@marcim - a proč se červenáš? Tak jdi do třetího :-N 😃 Já jsem ze tří sester a jak jsme, panečku, všechny rády, že se máme 🙂 😉
lucikk
17. srp 2010
imzadi, já jdu rozšířit řadu těch, co chválí hořovice, bylo to super, příště zas jen tam (a to jsem byla registrovaná do podolí, ale rozmyslela jsem si to :o)) měla jsem tam tedy nadstandard, ale věřím, že stejně spokojená bych byla i na normálním pokoji, šlo spíš jen o moje pohodlí a to, že manžel tam se mnou byl po celou dobu návštěv...
lucikk
17. srp 2010
a teda třetí dítě... my plánujeme dvě... a pak třeba jednou, za moooooc let... mazánka :o))) ale to fakt je spíš jen sen, když bych si třeba ještě někdy chtěla užít bříška a miminka... :o) zatím říkáme, že na tři děti nemáme ani auto, ani barák :o)
lucikk
17. srp 2010
a vypadá to, že se klube první tesák :o))) budeme mít doma veverku :o))
neumisa
18. srp 2010
ani my se do třetího nechystáme - za prvé nemáme další dítě kam uložit a kdyby se nám konečně povedla holčička (kterou mám slíbenou od prvního těhotenství ]-( ), tak bych jí přece nemohla šoupnout mezi ty dva bordeláře a neposluchy, to by si nezasloužila 😃 😃
kasli
18. srp 2010
Ahojky,

tak jsme z pátky z výletu na Šumavu. Bylo to docela dobré, až na ten poslední výlet na Poledník, výstup na kole při 11°C fakt není můj šálek kávy. Kdyby jste viděli můj zimní outfit tak se potrháte smíchy, páč jsem s takovou zimou nepočítala, takže to jistili 3 vrstvy triček s tílky, mikča s kapucou pořádně utaženou okolo hlavy, na tom všem manželova o 3 čísla větší komunistická větrovka + černé slůuneční brýle proti světlu. Fakt to byl mazec 😃 :-p
Jinak náš mladej naptrosto bojkotoval procházky lesem, jen když jsme se zmínili o tom, že jdeme do lesa, tak byl nasranej celej den! Tak jsem si ho udobřovali výletem do Horažďovického Aqua parku + poutí :-p ale zase jak jsme byli na kole tak byl milionovej!!!! x-)

tady přikládám fotky na FB: http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=31373&...
kasli
18. srp 2010
HOlky tak jsem zjistila že na FB vás to na fotky bez hesla nepustí, tak jsem fotečky hodila i do alba 😉
marcim
18. srp 2010
Ahoj holky,
u nás je to s třetím právě podobně,jako u ostatní jednak by to byl zaručeně taky kluk,ale hlavně by jsme ho už neměli kam ubytovat...max.,že by jsme se probourali k sousedce,ale to nevím,jak by se zase líbilo jí. 😃

Kasli - fotky super.Ten houbový úlovek...to je něco.
veganlove
19. srp 2010
teda, třetího prcka bych asi taky nedala. jak prostorově - už bysme ho sem neměli kam nacpat. I když, jestli to není jen výmluva. Když si vzpomenu na skanzen v Rožnově pod Radhoštěm a na ty mini chaloupky o jedné místnosti, kde spalo v průměru tak 11 lidí, tak jestli my nejsme jen moc pohodlný... 😃 Kdyby rodil marek a první měsíce byl doma s dětma on, tak možná 🙂 Jinak my si zvykáme. Já stále ne moc schopná- v úterý jsem si vyrazila na procházku, museli jsme k dr. na kontrolu s malou,tak jsem se prošla i po městě a od té doby zas odpočívam doma, přecenila jsem se. Tak moc už se těším ven!!! Nebudete někdo chodit od září s prckama do hudební školičky yamaha? přihlásila jsem tam matouše,tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. mějte hezký den, já se jdu pro změnu zas válet... p.
ferinka
20. srp 2010
@kasli pustí,jen nekopíruješ ten hlavní odkaz v liště,ale dole je dkaz,který zkopíruješ a je veřejný - vidí foky všichni 😉
Jinak tedy my plánujeme 3 :-N 😃 😃 Teda pokud bude aspoň jedno holčička,pokud nemtak budem pracovat dokud se k ní nedopracujeme..... :-p 😃 😃 😃
neumisa
20. srp 2010
@ferinka pozor, aby to nebyla Klapzubova jedenáctka 😃 😃 😃 😃
ferinka
20. srp 2010
@neumisa Jooooooooooo i to se může stát :-p 😃 😃 😃
marcim
20. srp 2010
Ferinko - tak to jste dobří.Lehce jsem manžela vyzkoušela s tím,co třeba třetí....odpověď byla : Si se zbláznila?? 😕 Pravda,velký ohlas to nemělo. :-x
A přeju,aby se Vám ta holčička podařila dřív než budete mít doma fotb.družstvo. 😃 ...Ale zase třeba by jste se ve sportu prosadili,co?Tak teď nevím jestli tu holčičku přát nebo ne?Ale asi (určitě) přát. 🙂
veganlove
20. srp 2010
@marcim tak to u nás zase Marek pořád mluví o třech dětech. Že se prý těší na Františka 🙂 Jen nevím, s kým ho bude mít. Tuhle se kamarád divil, že už máme druhé, tak mu marek řekl, že se to teprv učí a že to je začátek =-) No i když, možná si to teď sakra rozmyslí. Před chvílí vyrazil sám na písek s matoušem i márinkou. Byl z toho krapet nervozní, pobíhal tu, snědl hromadu čokolády na uklidnění a nakonec tedy vyrazili, tak jsem na něj zvědavá. Jestli se vrátí v plnym počtu...
marcim
20. srp 2010
Veganlove - to je manžel možná jedem z mála,kteří dobrovolně prohlašují,že chtějí mít více dětí.Většinou jsem se setkala s reakcí,že mlží.
Úplně si to představuju,jak se chystali na písek 😃 😃 😃
veganlove
20. srp 2010
Jsou zpátky!!! a v plnym počtu. malá to celý prospala a ještě těď spí. taková spící panna 🙂 no na to že před cca 3mi lety nechtěl děti vůbec, tak jen koukám, co se to s nim děje. je z dětí úplně paf a nejradši by šel na rodičovskou "dovolenou" 🙂
neumisa
20. srp 2010
@veganlove no je úžasný a sqělý, ještě aby se naučil rodit a kojit a bude úplně dokonalý 😃 😃 😃
veganlove
20. srp 2010
ty jo to by nebylo marný. porod bych mu klidně přenechala. a možná, kdyby intenzivně masíroval bradavky, tak by se mu i ta laktace spustila 😃
kasli
21. srp 2010
@veganlove 😃 😃 😃
marcim
21. srp 2010
veganlove - 😃 😃 😃 to je dobrý.... 😃 😃 😃
janula34
22. srp 2010
Ahoj holky,
hlasim prichod zo slovenska, nestiham vas citat, tak neskor, ale Vengalove - moooc gratulujem k Maruske 🙂
Inak doma sa velmi neohrejem a uz zase padam na chalupu s kamoskou a detmi. Nech uz je zari, haranti pojdu do skoly a nasa rodina konecne nabehne na nejaky stereotyp 😉

Tak si uzivajte posledne dni prazdnin, snad budu slnecne 😃
kasli
23. srp 2010
@janula34 ahojky, tak jak je ti po tělě jako vdané paní 😃 Mimochodem ještě jednou gratuluji 😉
kasli
23. srp 2010
Tak náš mladej bude chodit do školky, ale do soukromé! Domluvili jsme se na tom s MM, že ho tam dáme cca na 2-3 dny v týdnu, dneska jsem tam volala pani moc příjemná a ve čtvrtek se tam jdeme podívat
http://www.stabra.com/skolka-kacko/default.htm
neumisa
23. srp 2010
@kasli to vypadá hezky, ale z té ceny mě málem omylo :-| no jo, co naděláme, že ... Tak ať se mu tam líbí, to je důležité 🙂
marcim
23. srp 2010
Jani - velikánská gratulace x-) x-) x-)
Doufám,že se pochlubíš fotkama.

Kasli - školka vypadá moc dobře.Předpokládám,že ho tam budete vozit.Hlavně,že jste to nějak vyřešili.A pokud se uvolní místo,tak příští rok do státní (Beroun)??
kasli
23. srp 2010
@marcim Loděnice a budu se modlit aby se uvolnilo místo třebas i přes rok!!!
@neumisa jo ta cena je super, ale co můžu dělat, že když státní systém selhal ]-(
imzadi
23. srp 2010
ahoj holky, chapu to tak, ze berounske skolky a okoli jsou plne?
veganlove
23. srp 2010
taky už pokukuju po soukromých - alespoň jedno dopoledne v týdnu...časem třeba celý den. Přeci jen, co pořád s mámou doma? Je to ale na prd, chtěla jsem, aby byl od těch tří let mezi dětmi, měl nějaký program a zvykal si někam pravidelně docházet... ale asi se nechytam tu v berouně, když jsem doma s malou. achich. takže si dám brigádku a budu ho posílat jen občasně. Snad ho nebudu mít doma do pěti let!!! to bude mít ponorku 🙂
kasli
23. srp 2010
JJ, my také volíme tu školku jen proto, aby byl mezi dětmi, když do normální ho nevzali. Páč na prckovi je vidět, že ten kontakt s dětmi potřebuje!!