• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
právě! a ty jsi přímo z berouna. asi ani nemá cenu zkoušet se hlásit do školek, což? myslela jsem, že když by někam docházel,tak bych měla i víc času na malou - chodit s ní plavat nebo cvičit, to co jsem dělala s matouškem. ale jestli je budu mít pořád doma oba,tak bych to nestíhala. musíme to nějak pořešit.... ale ty školky mě štvou! :angry:
23. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no jo,mě vlastně nedošlo,že už Loděnice.Přeju,aby se ozvali co nejdřív z Loď. školky a vy to měli blíž.

Imzadi - tak,tak....poptávka je dost vyšší,než nabídka.A nestojí to za nic.

Veganlove - Pokud nemáš min. tříleťáka a práci,tak nemáš šanci a už vůbec ne jen na částečnou docházku.
23. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, téma škoka, to mě zaručeně vždy rozpálí do běla :angry:
23. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky začínám pomalu řešit školku - a vlastně i práci - to je začarovaný kruh :cry: nemáte reference na miniškolku ve Vojtíšku? Jinak od září jsem si dala závazek, že jednou týdně Mates musí mezi děti, takže to asi budu řešit hernou právě u Vojtíška a od února bych chtěla, aby začal chodit jednou týdně do školky ... to jsem ale naivka, já vím ... :sweat_smile:
23. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me trosku desite:slight_smile: ja chtela nejpozdeji ve 3 letech prcka do prace :confused:
23. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa chci vojtíška taky okouknout, tak můžem vyrazit spolu. ze začátku tam chodit s nim,ať si zvykne a pak ho tam občasně nechávat samotnýho. tak třeba si tam kluci líp zvyknou spolu :slight_smile: až se vrátíme od našich -nějak začátkem září, tak můžem vyrazit :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi neboj ty máš ještě vše před sebou, to já také tvrdila že půjdu do práce až budou klukovi 3, ale jak se v jeho cca 2 letech naskytla příležitosdt vrátit se bez problému do firmy, tak jsem po tom skočila, za 1. proto že pak by místo pro mě neměli a za 2. proto, že mi z té mateřské "dovolené" doma už hrabala a za 3. prachy navíc jsou prachy nevíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak, ale školu už bys měla řešit teď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli no to ja bych rada uz ve dvou letech, ale to si nedokazu predstavit, babicky daleko, jesle zadne :( neco budu pracovat uz z domova po pul roce, ale to bude malo...

a to myslis vazne, ze to mame resit uz ted?:slight_smile: to snad neeee :grinning:
24. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :grinning: :grinning: no jasně že to myslím vážně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: podívej jak já dopadla když jsem to začala řešit ve 2 letech věku Vojty
24. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli no tak to je masakr...to jsou jako nejake poradniky nebo co? :grinning:
24. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi No to asi ne, ale dle situace by je měli fofrem zhotovit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak drzim palce, at se to brzo zklidni, preci jen my mame jeste more casu :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, zdravím :o) nějak furt někde lítáme a já na vás nemám čas :frowning2:

veganlove koukám že už je zaklimatizovaná a i tatínek se zapojuje, super! na yamahu budeme chodit, ale teda my pořád ještě do robátek... kam budeš chodit? a pak jsem koukala na slunečnici, že zkusíme asi nějaké to cičení... a plavbání začíná v září a to my teda nestíháme :frowning2: takže asi až na ten zimní kurz, uvidíme...
26. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ty školky teda jako mazec... Kasli, tak čekám na reference, jak budete spokojení! chci malou taky ve třech dát do školky, na dopoledne, miluje děti a taky aby nebyl afurt jen se mnou a já měla čas na druhé... to školné ještě jde, docela mě příjemně překvapilo :o))) tady v íčanech se totiž platí 15 000 za měsíc :o))) ano, nemám ta nulu navíc :o)))
26. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jj to školné v porovnání se soukr. školkami třeba v rudné je slušné, ale i tak je to ranec. Dneska jsme se tam byli podívat s MM a je to tam hezké, jen teda mám zatím smíšené pocity z té paní co nás prováděla, byla děsně růžová a přehnaně miloučká, no fifinka, tak doufám, že alespoň ostatní personál bude normání!!
26. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to fakt jako 8000 mesicne je ok? a ani v tom neni strava? to je silenyyy :grinning:
26. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jojo, vítej na zemi ... :frowning2: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen vás jdu všechny rychle pozdravit, dneska nás po 17.dnech pustili z porodky, máme malou Elišku, porod byl komplikovaný ve 36.týdnu kvůli hellp syndromu, Eli už se mi v bříšku nevyvíjela, takže máme doma malého špuntíka 2140g, ale je moc šikovná, zatím to naštěstí vypadá, že je vše v pořádku, takže jsem štastná, že je vše za náma a už nikdy více.... A stejně bulím, jen když to sem píšu:frowning2: takže dočítat vás budu někdy jindy, až se trochu vzpamatuju.... Holčinky užívejte všechny s prckama zbytek prázdnin a mějte se krásně
26. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek užívej si domova a odpočívej. po tolika dnech v porodnici to budeš potřebovat! P.
26. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jojo, pomalu se zas dostávám do normálu. tatínek se zapojuje hned od začátku - s klukem, a teď i s maruškou. chvilku jsme se i přeli, kdo půjde na rodičák! teď ty 3 týdny co byl doma si fakt užíval a ani se mu do práce od malýho nechce a matouš se se mnou bude doma nudit :slight_smile: na yamahu budu chodit do edenu. ve slunečnici už neměli volno.jsem na to zvědavá. a vy budete chodit kam? p.
26. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek tak vítej doma a veliká gratulace k takovému uzlíčku štěstí! Věřím, že vše špatné je už za vámi a teď už to bude jen a jen bezva!!! držíme palečky a těšíme se časem na fotečky!

@veganlove já zatím nevím, mluvila jsem s tou paní, co to vede a že je na dovče, tak jsem jí poslala na sebe kontakt a že zítra mi dá vědět, kde a kdy má volno, mám na ní kontakt přes pohodu v KD

@kasli děsně růžová :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - Moc blahopřeju a držím palce,aby už vše bylo tak jak má.Hlavně,že se na to přišlo včas a Elišce pomohli a hlavně že jste v pořádku.
A kde jsi nakonec byla??V Hořo?

Veganlove - moc mě mrzí,že jsem neměla čas se s Váma minule ve městě zastavit.Těšila jsem se,že bych se mohla kouknout na malou Marušku.Třeba to vyjde jindy. :slight_smile:
A jak ty?Už je to po CS lepší?A je super,že ti mažel tak pomáhá.Je dobrý vědět,že v tom druhém máš oporu.
26. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek k Elišce moooc gratuluju a nebeč, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Malá tě potřebuje v pohodě a klidu.
26. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisku - moc gratulujem, drzim palce, mne sa Bronka narodila v 32 tt mala 1060g, ale doktori mi stale hovorili ze je dobre ze je to dievcatko, lebo su silnejsie a bojovnejsie ako chlapci, ze ti su leniví !! :slight_smile:

no holky a tema skolka mi privolava krce v bruchu, som zvedava ako dopadneme my na bud.rok na zapise. Inak Filip ide od 2.9. na jeden den v tyzdni do Zahoranka. Ja chcem ist do prace, aspon na pol uvazku, uvidim co najdem, tak budem mat aspon jeden den v tyzdni porieseny, ostatne budem riesit az ked budem mat pracu. No bude to drahe a vesele!!!!

@kasli - aspon tato varianta ze vam vysla, dufam ze statni bud.rok uz vam vyjde urcite. Lebo tie prachy to je sila!!!!
27. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim ahoj, koukala jsem,že jste letěli rychle k domovu. Už je mi líp. dnes jsem šla i svým obvyklým tempem, ale né moc dlouho. ale už můžu vyrazit i sama ven,tak to mě těší! teď se budu ještě rekreovat týden u našich a pak to vypukne. kluk se toho teď dost naučil,tak se zdá, že by to mohlo být v pohodě. uvidíme. až se vrátim od našich,tak se můžem zase někde setkat s dětma :slight_smile: p.
27. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek gratululji k Elišce!!Hlavně že je už vše v pořádku a teď ať už tě trápí maximálně tyhle hormonální výkyvy :wink: :grinning:

27. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - už jseš konečně doma?A jak se ti vede...jako mladé paní?? :grinning: :dizzy_face:
Taky se už chystáte na školu?A jak se těší Bronka?Robča při slově "škola" protočil oči a znechuceně odešel....tak se těším,až to zase začne. :confounded:

@veganlove - u rodičů bude fajn.Taky jsem vždycky po porodu jela k našim.Mamka mi vždycky hodně pomohla a postarala se o staršího.
27. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji, dneska u nás byla Mašková, tak malou chválila,že je to čiperka, tak je hned vše růžovější:slight_smile: rodila jsem v Hořovicích a musím říct, že jsem měla naprosto nadstadardní péči, všichni byli úžasní, vůbec si nedokážu představit rodit někde, kde jste jen maminka beze jména, fakt všichni úžasní, ale já byla spokojená i u Páti, takže jsem o jiné porodce ani neuvažovala:slight_smile: jinak my jsme taky nahlášení na yamahu, budeme chodit do Pohody, máme odpolední hodinu, neb na začátku bude ais muset chodit tatka nebo tchyně než se s Elí trochu zpacifikujeme.... Páta se nám vrací od našich až zítra, byl chudinka ted ty skoro 3týdny pořád někde na hlídání, ale mysím že tenhle poslední týden v Praze si užil na 100%, ani dneska ještě nechtěl jet domů, takže spí ještě poslední noc u segry a já si ještě trochu odpočinu, než to zítra vypukne... Výhoda aspon je, že po tom císaři jsem se měla možnost dát do kupy v porodce a ted jsem úplně fit, kromě jizvy a stále ještě přetrvávajících modřin už o něm ani nevím
27. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už aby začala škola, jinak se tady s těmi kluky zblázním :angry: každý zvlášť jsou fajn, ale dohromady jsou horší než stádo blech - když se netlučou navzájem, tak něco demolují a soustavně ječí, ať už od radosti nebo zlosti ... :rolling_eyes:
27. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek tak to je super, že jsi byla spokojená. Myslela jsem na tebe, po tom,co jsem odešla - jsem si říkala, jak dlouho tě tam nechají. A malá se má čile k světu! Co na ní asi řekne brácha! :slight_smile: Tak snad se bude klukům líbit yamaha. My to máme blíž do toho Edenu, i když, teď učíme malýho bez kočárku, tak jsem zvědavá v kolik budu muset vyrážet, abych to v klidu stíhala!

@neumisa už se ti to krátí! vydrž!!! :grinning: Však ty musíš být vytrénovaná ze zaměstnání,ne? hehe. V září naběhnem do Vojtíška a už nebudeš mít starosti žádný! :wink:
27. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek