• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky,
s těma školkama je to fakt špatný...kasli tak sem se jen tak zeptala mamky, jestli tu ředitelku nezná,
ale bohužel jméno si vybavuje jí ne....ale říkala že to snad ani není možný takový chování.

jinak mi už jsme zdraví....kontrola OK ovšem celá rodina komplet i s babi dědou a sestrou sme byly na výtěrech
tak uvidíme jestli to nakonec nemá Ondra od nás.A plenu máme už jen na spaní v noci:o)

ty jo grainne se to už takhle přiblížilo tak to mooc držím palečky

A ještě malý doporučení:o)) jak je Ondra knihomol, tak sem se už byla zapsat v knihovně...
ale koupila jsem mu dvě knížky od Jiřího Kahouna....O autech a O mašinkách - i pro mě je to vysvobození
z řepy a karkulky-máme to už přečtený asi 4 x ale fakt pěkný moc dobře se to čte i já jsem se poučila:o))
1. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla v té školce :frowning2:
Ředitelka se mi rovnou omluvila, že mě tam táhne, že jí došlo až potom, že ty papíry mohl klidně podepsat MM. Každopádně jsme si tedy promluvili a já zjistila, že maminky na mateřské s druhým dítkem co se nedostali do školky, udělali u nás v Loděnicích hon na čarodějnice. Že prý stěžovali na kraji atd. a rozdmýchali něco, co možná bude mít horší dopad než čekali. Páč ředitelka psala ne hygienu s žádostí o navíšení stavu a prý ji bylo odpovězeno, že raději ať tuhle žádost se nesnaží protlačit za každou cenu, že už taklhle je ve školce nadstav, že na ty prostory co školka má může být max. 45 dětí a už teď že jich je tam 50,tak prý aby ji ve finále ještě, nemuseli nařídit stáhnout ten stav o 5 dětí.
Když jsem spolu mluvili, tak ředitelka vypadala, že se brzy zhroutí. Asi fakt není taková čůza jak jsem si myslela. Dokonce i odmítla sponzorský dar, od jednoho hokejisty co tu bydlí, s tím, že by nemohla ani do krámu na nákup kdyby se to rozkřiklo, a to vím 100% že by se to rozkřiklo, páč tohle je vesnice a ředitelku by za tohle maminy ukamenovaly.
TAkže teď můžu maximálně čekat na zázrak. Každopádně tenhle rok jaksi na školku nemám nárok :frowning2: :pensive:
1. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

kasli, teda řeknu ti, to je fakt nářez... se děsím, co jako budu dělat já jednou...

a jinak blahopřeji k pokrokům u prťat, k vyléčeným nemocem... apod :o)

Petul, kdy jedete do toho chorvatska? ted někdy ne? a jinak babu je fakt super, její hlášky žeru :o)))

u nás je stěhování skoro na spadnutí, konečně! za měsíc to vypukne :o))) no a jinak Ellinka je maličký obřík, oblečky rok až rok a půl, chce chodit, ale sama umí jen do kleku, chce jíst cokoliv, co jíme my... noje to krásný, jen mě děsí, že za dva měsíce máme rok...

a jště jsem vám něco chtěla a nevím nic... jste toho zas moc nakecaly a si to nepamatuju :grinning:
1. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnes bol Filip prvy krat v skolke v Zahoranku, maju to tam strasne krasne, mile pani ucitelky, peknu zahradu, proste moj dojem na jednicku. Filip sa tesil, vobec sa nestresoval, on je take pohodove, spolocenske dieta, jemu vobec nevadi ze je s cudzimi ludmi, takze parada. Ja som ho tam chcela nechat aj spat, ale povedali ze prvy den nie, aby nemal toho vela. Tak som na obed musela ist po neho :wink: deti sa uz hrali, on este jedol :sweat_smile: , tak som si hovorila, no jasne, nechcel sam jest - on je na to lenivy :confounded: - ale p.ucitelka povedala ze on este papa lebo si nechal prilozit :grinning: :grinning: :grinning: asi dostal malu porciu :grinning: :grinning: :grinning: vyzera to ze na konci mesiaca budem vzdy doplacat za stravu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: esteze je tam len na 1 den v tyzdni :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - to je super,že to tak zvládá.Ty budeš mít aspoň jeden den volný. :sunglasses:

U nás školka zatím probíhá taky v pohodě.Martínek chodí dobrovolně a rád.V šatně se ani nerozloučí a utíká do herny.O pusu jsem si musela říct. :frowning2: Nevěrník jeden. :grinning:

@lucikk - ať to stěhování dopadne dobře.Nejhorší je se pak vyhrabat z krabic a všechno to zase naskládat zpět do skříní.
3. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zariadujeme Filipovi konecne pokojicek - doteraz tam bola hostovska izba, hoci tam spaval v postielke - a pri tej prilezitosti predavam 2 ks valendy s uloznym priestorom, aj po 1ks, min.pouzivane, len ked bola u nas navsteva. PC bola 1900, teraz 900kc, pripadne dohodou, musim sa ich zbavit aby som mohla izbu prerobit. Foto vam mozem poslat mailom, inak inzerat je aj na MK : http://www.modrykonik.cz/bazar/detsky-pokoj/87vq/postel/
Ak by ste mali niekto zaujem, pripadne viete o niekom, dajte vediet. Moc diky.
3. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to máte statečné klučíky, to je bezvy, že se jim tam tak líbí!

Marcim, no toho se děsím! hlavně toho, že to vybalím, a pak zjistím, že mi to tak nevyhoivuje a budu to předělávat! :o))) jinak už mám kuchyň!!!! ještě teda musí dojet domontovat jednu pracovní desku na bar, jaksi jí zapomněli dodat... no a doděláváme... parapety, plovoučky, dlažby... venku se taky už pomaličku začíná, byli jsme vybrat zámkovku a dlažbu na terasu, máme koupaná všechna světla... jen ty korunky se kutálejí nějak moc rychle a snad samy bez naší vůle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, ja som sa konecne dostala k fotkam zo svadby - ja,matka na materskej, mam ja na to cas? :grinning: Tak a tu je vysledok:
6. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - ohromně Ti to slušelo :astonished: :slight_smile: :dizzy_face:

Lucikk - stěhovala jsem se pouze jednou a říkala jsem ... již nikdy více...tak uvidím.Zase na druhou stranu zařizování nového bydlení mě moc bavilo. :dizzy_face:
7. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ stěhování - to je lepší vyhořet :grinning:
7. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, fotky jsem zkoukla už na fb, krááásnééé!!!

marcim, jo zařizování.... už se moc těším, ale vesměs si ještě počkám, protože teď se korunky kutálejí na dodělávky a venkovní úpravy... a jsme stále výš a výš nad původním rozpočtem :-/
8. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky u náš totální nestíhačka, tak jsem aspon vložila pár foteček mých pokládků a Jani byla jsi kočka a celá rodinka taky krásná, budete mít na co vzpomínat, gratuluji:slight_smile:
9. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku - ta je krááásnáááá a malinkatá. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď už to bude jen dobré. :wink:
10. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!! :grinning:
Tak konečně online.
Nejprve gratulace Mirdískovi! Držím palečky, ať se vám daří. Eliška je opravdu malinkatá a kouzelná.
Přiznávám, že dočítat opravdu nebudu, to bych nezvládla.
My jsme se tedy po rekonstrukci vrátili do svého, ale jsou tu ještě nějaké dodělávky a předělávky a opravy, takže pánové budou ještě příští týden mít o práci postaráno. Je tu děsný bordel a mohutně to tu dáváme do obyvatelného stavu, tak držte palce, ať to všechno zvládneme. :slight_smile:
10. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@grainne - sme radi ze ta opat "vidime" :slight_smile:
@mirdisek - dakujem za pochvalu, celkom som si uzila, ze som bola centrom pozornsti. Eliska je prekrasna, taky drocek maly, nech vas vsetko zle obchadza.
@lucikk - drzim palce so stahovanim, ja ti vobec nezavidim, ja neznasam stahovanie a nemusim ani zariadovanie. Kamosky vzdy po case prestavovali nabytok, ale ja nie. Ako to dam tak to mame kym sa neprestahujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:

U nas uz zuri nadcha - rýma - takze je to vesele. :angry: Najprv Filip a od vcera aj ja s Bronkou. Ja som cela nervozna a zlostna, lebo mna najprv vzdy boli hrdlo take 2 dni a potom sa mi spusti nadcha. Ide ma porazit, nie je so mnou reč a vytoci ma snad vsetko, este aj ked pride MM domov a pozdravi sa. uz vsetci vedia ze ma musia v tomto stave obchadzat. :sweat_smile:

Boli ste na trhoch? Ja som nemala najmensiu chut tam ist.
13. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
trhy jsem vypustila, nesnáším davy - místo toho jsem šla k medvědům ... to jsem si pomohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak nestíhám, nestačím ...
13. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa haha, to sis oprvdu pomohla :grinning: :grinning:

Já na trzích byla, ale byl to let trhem, popadla jsem pekáč co jsem potřebovala a letěla pryč, páč se tam se to fakt nedalo. Kord s Vojtou :unamused: Měla jsem to sice naplánované trošku jinak, abych si trhy v klídku prošla ale nějak to neklaplo, tak to bylo letos rychlé :sweat_smile:
@grainne Hodně zdaru při úklidu, fakt ti to nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa - že by jít na medvědy napadlo víc lidí??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já na trzích byla v neděli odpoledne.nebylo to tak hrozné,co se počtu lidí týče.Docela jsem si to i obešla.Jenom to,co jsem chtěla už neměli :angry: .Tak holt příští rok znovu a hned v sobotu brzy ráno.Přesně jako Kasli,jen tam vlítnout a zase honem pryč.

Jani - ať vás to brzy opustí. :slight_smile:
13. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si to dala hned v sobotu dopoledne - v ten nejlepší čas :slight_smile: šíííílenýýýý. obešla jsem jen pár stánků u fontány - pomalinkou chůzí, jak dav dovolil. koupila pepřenku a slánku a snažila se co nejrychleji zmizet!!! beztak jsem se k těm stánkům ani nedostala. čaplii jsme děti a vyrazili za město na pole, k lesu, pouštět draka - tam bylo podstatně líp!

nevíte jak je na tom pavla (grainne)? jsem zvědavá :slight_smile:

jdu debordelizovat byt. nějak přestávám stíhat pečovat o domácnost....
13. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak my trhy letos strávili v Chorvatsku :grinning: Dovča byla super, akorát počasí mohlo být víc koupací. Takhle bylo spíš výletní, ale taky dobrý :sunglasses: Pár fotek: http://petul-a.rajce.idnes.cz/rajce.net_13._9._2010_-_Kacjak_prvne_s_Barunkou/
13. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já letos absolvovala trhy v neděli dopoledne, což je podle mých dosavadních zkušeností ten nejlepší čas. Šla jsem s tchýňkou a Kryštofem a obešli jsme myslím vše. Vpodstatě jsem letos jen koupila jeden dárek pro mého tátu a dostala jsem vřes, kterýž jsem si sama vybrala a keramický adventní věnec. Bylo to docela fajn, jen Kryštof už cestou zpět toho měl plné kecky, ale nakonec statečně doťapal, i když s fňukáním.
Jinak abyste věděli jaký jsem kaskadér. Dneska mám TP a teprve včera jsem si koupila kočárek! :grinning:
Držte mi palce, ať to do konce týdne Lukášek stihne, protože pak se vrací tchýně zase do Ostravy a měla bych problém s hlídáním Kryštofa. Takhle by mohl být mm bez problémů u porodu.
14. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne tak hop hop :grinning: nějaké ty schody, horká koupel a všechny ostatní radosti, ani sex prý není špatný ... :grinning:
14. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Grainne, tak šup šup, skoč na manžela :grinning:, ať to stihneš :grinning: Jako - kdyby naše dítko bylo v klidu, nabídla bych ti hlídání, ale však víš... :sweat_smile:

Holky, nemá někdo chuť otestovat nové berounské kino? Zitra a pozítří dávají Ženy v pokušení :wink:
14. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - ja som ti k dispozicii, ak by sa Luky rozhodol az pre bud.tyzden, kludne zavolaj a vezmem si Krystofa. To bude dvojica - Filip s Krystofom :slight_smile: :slight_smile:
@petula - ja by som sla, ale zeny v pokuseni som videla uz 2x, je to super, ale uz by som aj isla na nieco ine :grinning:

U nas rýma na ustupe, ale trvalo to dlho, bola som nervozna ako pes, do toho Bronka zacala "super" skol.rok, trojka z matiky, trojka z cestiny a teraz vraj mozno patka z matiky. Neporazilo by vas???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A to ona vzdy zacne takto zle, potom sa zlepsi ale musi makat cely polrok a na konci roka jej poviem ze ak budem mat ciste dostane nieco za vysvecko - v presvedceni ze ciste mat nemoze pri takychto zlych znamkach zo zaciatku roku, že? A ona prinesie naozaj ciste. Chapete to? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, rychle jsem vás přelouskla, grainne, šup šup ať je malý venku!!!!

a mirdisku, maličká je fakt sladkááá!

Petul, fotky super, užívali jste co? :wink: a počasí teda nic moc? jako ne moc teplo??? to je mi líto!

já začínám pomalu balit a je to mazec teda... potřebuju toho co nejvíc vyhodit, ale znáte to... ne vše prostě jde... třeba krabice ze svatby... aaaach joooo :confounded: :grinning:
15. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám aktuální zprávy......dneska po 9 se narodil Grainne chlapeček...Lukášek,3,5kg a 51 cm.Oba jsou v pořádku a Pavla všechny moc pozdravuje. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Foto bude později.
15. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim tak jí za mě pogratuluj :slight_smile:
15. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim, @grainne - tak to gratulujeme, podla mier je to tabulkove dieta. Tak to stihol kym tu je tchyne, no sikovny chlapcek. :wink: :wink:
15. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co to čtu?! :slight_smile: Tak veliká gratulace!!! :dizzy_face:
15. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám Grainne k velké gratulaci, teda už od malička je Lukášek tak poslušný, že ví, kdy se má narodit:slight_smile: když jsme se bavili ve 30.týdnu na UTZ, měla chuděrka strach, co s Kryštůfkem, když to přijde v nevhodnou chvíli, tak ještě že tak:slight_smile:
15. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek