• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Taky mám radost,že to tak hezky vyšlo.Lukášek prostě ví,co je potřeba. :slight_smile:
Grainne byla taky ráda,že mohl být manžel s ní a nemusela mít strach,co s Kryštůfkem.
15. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Velikánská gratulacek Lukáškovi. Teda tak malej a už poslouchá jak hodinky :dizzy_face: :grinning:
15. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
teda!!! to si to tak někdo umí rozvrhnout! moooc gratuluju... lukášek je uplně stejně veliký jak byla maruška - ale z té je teď už malá michellin slečna - nemůžu jí najít krk! tak ať si ještě pavla pár dnů odpočine, pak jí to doma začne :slight_smile:
15. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

Velikánská gratulace Grainne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teda Lukášek fakt ví, co se sluší a patří :grinning: No, taky asi chtěl vidět babičku, že jo :grinning:

@lucikk - k tomu počasí: No ono naštěstí bylo teplo, ale pod mrakem. Ale aspoň, že nebyla zima, dalo se výletit a sem tam vykoupat :wink:

Ovšem návrat ro reality byl tvrdý - můj táta je od předvčerejška ve špitále, něco s ledvinama, plus zánět močových cest, plus se jim ještě "něco" nezdálo :unamused: Taky tak nesnášíte větu "Něco se nám nezdá"? :angry: Včera ho měli vézt do Prahy, aby mu rozehnali ledvinové kamínky a zkontrolovali cysty, jenže když už měl odjet, tak volali, že se jim porouchal nějaký přístroj či co, tak ho povezou dneska. Bohužel, taťkovi je 75, je diabetik, po čtyřnásobném bypassu... :cry: :frowning2: :frowning2:

A včera jsme byli s Bárou na ORL, páč se nám zdálo, že se snaží dostat cosi z nosu, tak jsme si mysleli, že si tam zas něco strčila. No, nestrčila, je silně zahleněná a doktorka říkala, že jí připadá, že možná bude i alergická :angry: Ale může to být i z nastydnutí. Tak jsme dostali hromadu kapek a sirup a taky máme dávat Mucosolvan. Jinak jí ale nic není (ťuky ťuk), takže fungujeme normálně, akorát každou hodinu kapeme a snažíme se odsávat, oboje samozřejmě s řevem :sweat_smile: Jen je teda srandovní, jak kapeme a odsáváme i oblíbené myšce (myšička má přece taky rýmu, že :sweat_smile: :grinning:) a Babu jí strká k nosu prázdnou lahvičku od kapek a říká "laz, da, či" (raz, dva tři) - totéž říkám já, když stříkám do nosu Barče.
16. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a ještě jsem zapomněla - byli jsme na tom novém ORL, co je pod Billou. Holky, to je vám oproti Pokorné pekelnej rozdíl!!! Jak podmínky, tak přístup, úplná paráda :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůů Lukášek už je na světě! To je ale hodné miminkooo! Tak i od nás veiká gratulace!!!

Peti, je, chudinka malá, takovou rýmu :cry: tak snad to brzy poleví... a s tatínkem je mi to moc líto :cry: :cry: :pensive: věřím a držím palečky, že to dobře dopadne! za větu něco se nám nezdá bych vraždila!
16. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj, zrovna dneska jsem si vzpomněla, že mi Grainne, když jsme se potkaly /tuším, že to bylo v červnu/, říkala, že termín má v září. Tak se jdu juknout, jestli už a ono fakt už:slight_smile: Tak vítám Lukáška na světě a rodičům blahopřeji ... :sweat_smile:
16. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak tady je jedna fotečka Lukáška :dizzy_face:
17. zář 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
no ten je ake krasny. Podoba sa na Krystofa. Mimochodom, ze ma dnes Krystof svatek? Tak vsetko najlepsie.
18. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidávám se gratulací pro Kryštůfka.Všechno nej,nej,nej..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Kryštof děkuje za gratulace k svátku. :slight_smile: A my za gratulace k Lukáškovi. :dizzy_face:
Tady jsou nějaké fotečky z porodnice.

http://paulatreid.rajce.idnes.cz/Smoulik_Krystufek_ma_brasku_Lukaska/

Jinak nás pustili včera, všechno vpořádku, kojíme, jen máme pro jistotu na prvních 6 týdnů široké balení, což se mi zatím moc nedaří, už se 2 plenama vypadá legračně.
19. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@grainne - Lukasko je rozkosny. A co Stofik? AKo to vzal ze ma surodenca? Nechce od teba aby si ho odlozila niekam? :grinning: :grinning:
19. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zdravíme všechny...

@grainne velká gratulace a přejeme Lukáškovi hodně zdravíčka.
a fotečky:o) moc moc pěkný ...trošku závidím:o))

no dočítat nebudu-až večír , jdu odpočívat, přivezly jsme si z Motola s Ondrou krásnou rýmu a vůbec se musím srovnat.
Minulou neděli mi Ondra skoro na den po roce přestal opět chodit,nejdřív se od rána trošku motal a navečer
slezl z gauče a nemohl se vůbec postavit takže - jako loni směr Motol.
Na neurologii nás přijali dokonce si nás i pamatují - Ondra je taková malá záhada - výsledky vyloučily záněty,nádorová onem. či zápaly mozečku. Rychlostí blesku nám našli i termín na magnetickou rezonanci
a ta až na malý změny dopadla dobře. Ještě čekáme na jedny výsledky...a upřímě bych byla ráda kdyby se něco našlo protože je šílený mít zdravý dítě a to najednou přestane chodit - byla jsem z toho zas KO.
Navíc sme byly na pokoji mi + 6-ti letej chlapeček z maminkou, s kterou jsme si padly do oka takže
to bylo trošku veselejší, ovšem na 3. posteli se vystřídal 4-měsíční chlapeček a pak 6-ti měsíční holčička.
věřte že jsme se vůbec nevyspaly a navíc jak se člověk snaží ty malý drobečky nerušit-tak sme většinu dní trávily na chodbě a hlídat kluky aby na pokoj nevlítli jak vichřice a pořád opakovat pšt miminko spí ...to bylo na něco...
VŠEM MOC PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍČKA !!
20. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem jsem těhulka 5.měsíc. Za 14 dní budu definitivně přestěhovaná do Berouna a ráda bych si našla nějaké kamarádky pro sebe a kamarádky/kamarády pro mojí skoro 3letou dcerku Barunku. :wink:
20. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak moje robátko dopoledne odsvištělo na Orlík ... autobus jim přijel o půl hodiny později, tak jsme byli všichni zmrzlí jako ... no však víte ... a pusu jsem si musela před odjezdem doslova ukrást, nějací rodiče ho vůbec nezajímali :rolling_eyes: :slight_smile: Mates celý den chodil a hledal ho, ale v pohodě, spíš byl překvapený, že nepřišel po obědě a že bude spát v pokojíku sám.

@ver_broderie no vítej mezi námi! :grinning:
20. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa tiše závidim! my už jsme snad všichni zdravý, tak zas vyrazíme ven :slight_smile: jen tento týden máme hektický. kuba je na dva týdny pryč? a celkově bysme se zas mohli sejít někde venku - kdo bude mít čas a chuť. dokud je hezky...p
20. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ver_broderie Tak vítej mezi námi!

@l.myska To je na prd, když Ondrovi nemůžou nic zjistit :sweat_smile: No ale na druhou stranu, hlavně že se mu nepotvrdilo nic z těch šílenejch nemocí co jsi tu vypsala :slight_smile: Prosím tě a mám prosbu. Jak to v tom Motole funguje s těmi pokoji, my jak tam půjdeme v tom listopadu na operaci s kýlou tak přemýšlíme jestli nejít do nad standardu.

@janula34 Tak co Tublatanka? Vydrželi jste? Já se přiznám, že jsem vydržela na dvě písničky a jela jsem domů, nebyl to zrovna šálek mé kávy. Ale Migové byli luxusní :dizzy_face:

Děvčata a co nějaký srazík než mi pracující matky to budeme mít na plný úvazek :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@veganlove Kuba je pryč jen do pátku, ale taky se mi ten týden nějak nakupil ... vůbec mám pocit, že v poslední době nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím ... :rolling_eyes:

@kasli kdy a kde?
21. zář 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
HOly tak já můžu kdykoli kromě po, út a st dopoledne - to makám :wink:
21. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
@kasli netuším jak to vypadá tam kde budete ležet vy, ale já sem si hned druhý den nechala od manžela dovést
samonafukovací karimatku, jelikož na těch starých rozkládacích roztrhaných křeslech se fakt spát nedá,
měli jsme na pokoji dvě šíleně měkký a jedno bylo půl na půl:O))půlka měkká a půlka z překližky ale je to vo štěstí
vedle ty křesla byly kožený...
jinak co je ještě takový blbý je jídlo, prckovi přivezou a ty si musíš projít tím bludištěm (ale vaří fakt dobře a hlavně si můžeš vybrat(cca 5 hotovek+když si připlatíš tak je většinou i 5 minutek a saláty-to sem nevyužila a i malýmu je výběr ze 2 jídel) jen tam dojít tím bludištěm ale po tom co jsem tam dvakrát zakufrovala s malým v golfkách už to bylo OK.
Ale třeba budete už v tom novým předělaným a tam je to úplně o něčem jiným.

co se týče srazíku mi můžem mimo úterý kdykoliv teda teď zrovna nee páč jak sem psala sme nemocný

a ještě dotázek nevíte jestli je možnost někde na berounsku hipoterapie? máme to doporučený kvůli tý špatný stabilitě.
21. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
ach jo..když pro mě je právě idealní úterý,takže to spíš nechám na Vás,jak se domluvíte a když to bude jen trochu možné,přidala bych se.

A vítám novou tvář!!Ať se ti v Berouně líbí.

Neumisa - závidím....i do pátku by mi stačilo. :sunglasses:

l.mysko - to jsou teda starosti.... :frowning2: Jediné,co jsem našla...
http://www.hiporehabilitace-cr.cz/index.php/stediska/6-strediska/31-stredocesky-kraj
třeba tam něco vybereš.
21. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

to je nádherně, co?! :dizzy_face: A snad to ještě vydrží :slight_smile: .

Taky bych řekla, že Lukášek je skutečně celej Kryštůfek :wink:.

@l.myska , tak to teda máte opravdu záhadu :confused: . Každopádně přeji, ať se to u Ondráška už neopakuje!!!

@kasli , já bych šla do nadstandartu po vlastních zkušenostech :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nikdy nevíš, koho vám dají na pokoj... malé děti brečí, velké zase můžete rušit vy :unamused: . Já měla nejdřív postel a pak docela pohodlné křeslo, jen bylo z takoveného klouzavého materiálu, že jsem tam ležela jak na ledě :sweat_smile: :grinning: . Na jídlo se fakt chodí daleko, ale snídaně a večeře si můžeš vzít s sebou do ledničky. Oběd jsem většinou stíhala, když Hedu spala.
21. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
L.mysko - a jak to teď s Ondráškem vlastně vypadá.Už se to uklidnilo?A našli příčinu?
21. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Popíšu vám dnešní příhodu z Městské hory, ať se pobavíte. Já hady zrovna dvakrát nemusím, na toho chudáka jsem málem šlápla, protože ležel na cestičce za zatáčkou - pěkný, vypasený slepýš to byl ... tak jsem ho ukazovala Matesovi - had (vím, že není, ale pro začátek to stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), dělá ssss, budeme pěkně potichu, aby se nelekl ... no klasika. A milý slepýš se po chvíli rozhodl, že už ho to nebaví a začal se plazit pryč - a Mates dostal hysterický záchvat! :confused: Nejspíš ho vyděsil ten způsob pohybu, no řev, držel se mě jako klíště ještě dobrou hodinu a pořád dělal "pssst" Uklidnil se až když jsme sešli do města a koupila jsem mu rohlík ... :sunglasses:
21. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

@neumisa - chudak Matej, takto ho strasis :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kasli - Tublatanka bola uuuuuplne super, prefektna sou, vydrzala som az do konca, spievala o dusu, esteze ma nebolo pocut ze ako falosne.
@l.myska - tak ako vysledky? viete uz nieco? dufam ze uz budete mat klud a vsetko bude ok.

Zrazik, holky, ja nemozem stredu a štvrtok dopoludnia, inak mozem kedykolvek a rada sa pridam.
22. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Neumisa - :grinning: :grinning: :grinning: ...to je takové učení "šokem".Určitě si to bude dlouho pamatovat. :slight_smile: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

@l.myska - teda to je síla :unamused: Taky držím palčáky, ať je vše O. K. a pokud není, tak ať se rychle přijde na to, čím to je, ať to můžete začít řešit!

Srazík - my můžeme kdykoli a jsem pro jakoukoli špatnost :slight_smile:

@ver_broderie - taky tě vítám :slight_smile: Časem ty naše Barunky určitě seznámíme :dizzy_face: Akorát ta moje má nevysvětlitelný strach z dětí, tak s námi na srazíkách musí mít holky i děti vždycky trochu trpělivost :sweat_smile:
23. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petula.a :D Ta moje zase všem rozkazuje a řídí je i v tom plastovým domečku u kavárny :grinning: Jo a dneska mě bránila před sestřičkou, když mi brala krev :grinning: Vlítla na ní a řikala: Nech jí. A pak mě hladila a ptala se: V pořádku? :grinning: Úplně mě to dojalo :sweat_smile:
23. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík berem, nemáme momentálně žádné časové požadavky, takže se domluvte na nějakém termínu a my se dle momentální situace budeme snažit dorazit.
Škoda, že zrušili Klauna. Kam půjdem, když bude ošklivo? Nní náhodou v nějakou vhodnou dobu volně přístupná herna ve Slunečnici?

Vítám novou tvář. Ahoj Ver. Koukám, že čekáte druhý přírůstek. Zbyl mi bylinkový čajík, co se pije 6týdnů před porodem. Nemáš zájem?

L.Myško - když jsem o vás slyšela, byla jsem úplně v šoku. Určitě pak napiš, jaké jsou závěry. On se pak zase rozchodil za pár dní sám? V Motole ho i nějak léčili nebo byl jen na pozorování?
23. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A tady jsou nějaké nové fotky.
Můj první pokus o zamotání se do šátku. Kryštof dostal zvířátka k svátku a na té třetí jsou moji kluci.
:wink:
23. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek