• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@grainne děkuju za přivítání :wink: čaj bych klidně brala, mam ráda bylinkový čaje :wink: Až budeme s rodinkou zabydlený, tak bychom se mohli v Berouně někde sejít :wink:
23. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, krásní kluci :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, omlouvám se, že vám sem lezu, ale sháním info o dětském koutku Vojtíšek. Máte někdo reference, jak je to tam s hlídáním dětí?
23. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie - koukala,jsem,že je stěhování na spadnutí.Tak ať to proběhne hladce.Myslím,že se vám bude v Berouně líbit.

@grainne - mooooooooc vám to tam sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@adonai - http://www.agenturakk.cz/
...ale to jsi si určitě našla.Já to tam teda nezkoušela,ale některé holky tam už byly.Určitě se ještě ozvou.

Jinak vím,že zase otravuju, ... ale neznáte někdo dobrého dětského psychiatra v Praze ev. dojezdové vzdálenosti od Berouna??Ta naše stávající mě už docela štve. :angry: :confounded:
23. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@ver_broderie vítej:o) a taka přeju aby jste byly natošup přestěhovaný....a koukám Barunka má taky prima vyřídilku:o))

Marcelko mocc dík za odkázek, já sem pátrala pátrala-mám rozhozený sítě a zatím nic- byla jsem v Málkově,kde to mají uvedený na webovkách ale jen uvedený....no co říkali jsme že to zatím zkusíme jenom ho třeba jednou týdně posadit na poníka bez sedla jen s držákama a uvidíme...

add naše výsledky- jste moc hodný a dík za držení palců - výsledky zatím žádný ale prý dorazí max měsíc...
jsou to výsledky na metabolický vady a vyšetření iontogramu a osmolality. z nemocnice jsme odešli opět bez
výsledků....takže musíme pravidelně docházet k neurologovi na pozorování - zatím nevím kam?? k Maškový nesu zprávičku buď zítra nebo v pondělí.
@grainne Ondra to rozchodil sám cca 2-3. den už to bylo skoro 100procentní ale pak se to zas trochu vrátilo
a řekla bych že už to tak zůstalo - ono je to těžký já pak už ani chvílema nevěděla jak chodil....
a neléčili nás - ono nebylo na co -akorát udělali tu rezonanci a testy
Jinak moooc ti to s malým v šátku sluší:o))fakt super

Klaun je zavřenej:o( tak to je pro mě novinka :frowning2:

omlouvám se že jsem se tak rozepsala....
23. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska - dětský neurolog je Dr.Spal.Je v České ulici 49,tel.311 625 005. Je tam pondělí a čtvrtky.Jinak to střídá ještě s Hořovicema a Rakovníkem.
Byla jsem tam s Robčou a je super.Na děti moc příjemný.

Jinak na jednu stranu jsem ráda,že se zatím nic neprokázalo na druhou je to blbý protože nevíte na čem jste. :frowning2:
Moc na vás myslím.Doufám,že to bude jen nějaká prkotina a nebude se to víc opakovat.
23. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile: já můžu příští týden kdykoliv. teda úterý a čtvrtek odpo chodíme na cvičení. středa??? a je jedno jestli dopoledne nebo odpoledne... a nebo každý den dopoledne. jak se to komu hodí. je mi jasný, že takhle se nikdy nedomluvíme :grinning: dokud tu některá neurčí přesný den a čas :slight_smile:
23. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
@l.mysko - Dr.Spal, ako pisala marcelka, je genialny, mozem doporucit. Co sa tyka hipoterapie, pytala som sa aj maminiek co chodia jazdit s detmi, ale bohuzial. Ranc je na Malkove ako si bola, viem o Lodeniciach - velmi prijemna pani a vraj v Zelkoviciach ale tam som nebola.
Klauna zatvorili, nevynasalo im to, resp. vacsinou to dotovali, obcas sa pan dostal na nulu, ale nic moc. Ono bohuzial na maminkach s detmi asi nezbohatne nikto. ALe je to velka skoda.

Zrazik - holky ja bud.tyzden nie som v Beroune. Viem ze slnecnica ma volnu hernu vo stvrtok od 9.30, ale program je len do konca zari, neviem ako to bude v rijnu.
24. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

ver, vítej, věřím, že se ti tu bude líbit! odkud se stěhujete?

mysko, teda úplně jsem přestala dýchat kyž jsem četla váš příběh! :unamused: tak snad zjistí, od čeho to je a snad to nebude nic strašného!!!

srazík by byl bezvaaaa! my se stěhujeme přesně za týden, prvního, nechcete počkat na nás? :o)) určo nemůžeme pondělky 9-10, máme yamahu, jink je nám to asi jedno... jo a 5. se jedeme fotit
24. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak čtu, kdo kdy může, napadá mě pátek za 2 týdny 8.10. Nějak brzy odpoledne mezi 12 a 16h. Co vy na to? Nebo čtvrtek, ale to by záleželo, kdy konkrétně má Veganlove cvičení.
24. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - vidis, teba sme tu potrebovali, konecne niekto schopny dat konkretny termin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mas peknu novu fotku v pase :grinning: :wink:
Ja v piatok ok, vo stvrtok len odpoledne.
24. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuufff, tak jsem se konečně dočetla na konec ...

srazík beru kdykoliv, přizpůsobíme se, nemáme nic, co by se nedalo přeložit ... ael jak znám své děti, tak si něco vymyslí na poslední chvíli :angry:

Kuba už je ze školy v přírodě doma, ale asi mi ho tamvyměnili - dostal diplom za vzorný úklid pokoje (on, nebetačný bordelář!!!!) a je jakýsi ... nedojezený! Snědl dospěláckou porci oběda, za deset minut stlačil dva rohlíky, pak jsme vybalili kufr a teď do sebe hrne švestkové buchty jako Otesánek! :confused:
24. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jestli máš správně Říčany, tak se stěhuju z vesnice přesně rovně vzdušnou čarou na druhým konci Prahy :slight_smile: stačí popis - sklady, pole, žádná příroda a lesy, žádný řeky a rybníky, jen hnusně špinavá Vltava pod srázem, samý milionářský vilky, žádný příjemný lidi, hnusný vesnice bez kultury v okolí atd atd.
Což mi teda Berouňačky potvrdí, že se stěhuju do daleko lepšího místa :wink:

@grainne mě se hodí všechny dny , ale jen od 2 hod. odpo, to malá spí po obědě :wink:
24. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani. :grinning: Díky.
25. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten pátek 9. u nás asi neklapne, ale nevadí, neřiďte se podle nás!

@ver_broderie ty jo, kde to bydlíte? :astonished: mi nějak nic nenapadá, já to okolí prah ymoc neznám :sweat_smile: :zipper_mouth: a říčany mám ještě na týden správně :o)))
25. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - krásná fotéééčka :dizzy_face:
25. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by bodnul ten čtvrtek, páč v pátek odpoledne máme plavání. :wink:
26. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů, čtvrtek by byl fáááájn :o)
26. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek kdy? já jdu s malym na cvičení až od 16 hodin,tak před tím nebo dopoledne je fajn :slight_smile: snad nebude tak pršet...
27. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak jsem právě zjistila, že ten čtvrtek 7.10 máme Motol :rolling_eyes: :unamused:
Tak co takhle 14.10. je to také čtvrtek :wink:
27. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak nás znám, tak se stejně nemáme šanci sejít všechny. A ani bysme si v tom množství nepopovídaly.
Tak co udělat po sobě dva pokusy 7. a 14. 10. ? :wink: Navrhuju se sejít kolem 13h a někdo dorazí trochu později, někdo odejde dříve, ale mezi 14 a 15h by nás tam mohla většina.
Ještě otázka. KDE?
27. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
čtvrtek odpoledne by mi taky vyhovoval.Mezi 13-15 jsem plně k dispozici.Jen jestli nebude překážkou,že bych byla bez dětí.... :sweat_smile:

Na otázku Kde? mě napadá Štrůdlárna,jsou přestěhovaní do Biřické ulice.Paní říkala,že je tam i dětský koutek.Ale nebyla jsem tam a nevím jak je to tam veliké.Prvně by se to tam muselo nezávazně okouknout.
27. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů, to by bylo super! myslím, že oba čtvrtky jsou fajn nápad :slight_smile: my bychom dorazili asi až mezi druhou a třetí, okolo 12 chodí spát a někdy spí i přes dvě hodiny :sweat_smile: budu se moc těšit!!!!
27. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim klidně bez dětí :o))) copak je to překážka? :o)
27. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek je super, jen uvidím, jak vytuhne matouš. většinou odpadá kolem jedné a spí tak do tří... když tedy jde spát. a tím, jak má od čtyř cvičení,tak ho asi necham vyspat, aby tam nebyl protivnej.tak vyzjistím, kde budete a buď dorazíme nebo ne....
27. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že oficiálně od pátku už budem v Berouně. Máme to nejhorší za sebou a už jen dolaďujeme maličkosti. Sehnali sme i dobrej net za 10:10 za 300kč, tak snad už budu moct od pátku na internet, přijdou to namontovat :wink:
28. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stvrtok v pohode, beriem, hodia sa oba :slight_smile: No a kde? To je naozaj teraz tazke, kedze nam Klauna zrusili :frowning2: V strudlarni neviem kolko je miesta, Marcim musis to ist okuknut a ochutnat :grinning: :wink: . Neviem ako to funguje teraz vo Vojtiskovi. Este je tu moznost v Pohode v Kralovaku, neviem ci by bola volna herna, lebo tam maju skolicku, to by som mohla overit, ale na recepcii maju taky hraci kutik, tam by sme mohli byt. Petula to tam pozna, mozno vie viac. :wink:
http://pohodaprokazdeho.blogspot.com/
28. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - zkus se zptat na tu hernu v Pohode prosím. Možná by to bylo nejlepší.
29. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Add srazík - Pohoda je bezva a na té recepci se to dá v pohodě zmáknout i s více dětmi :wink: Co se týče naší účasti, na nás se nevažte, Babu odpoledne spinká, takže my prostě buďto dorazíme nebo ne.

My dneska razíme na kontrolu na ORL, ovšem růžově to nevidím, Barča furt pofrkává. A co z ní vytahujem... normálně jak vaječnej bílek, fakt, barvou i konzistencí :confused: Co tohleto je za bordel a kde k tomu přišla, netuším. A to už 14 dní vykapáváme směsí Nasivinu, Pamyconu, Vincentky a gentamycinu, plus dáváme Aerius a Mucosolvan :angry:
29. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
add. srazík -čtvrtky už v poho můžeme až se vyspinkáme tak dorazíme

Peťul Babu ať je brzo líp, tuhle rýmu taky známe už a tahlo se nám to taky dlouho....hodila jsem ti do IP
co nám pomohlo
29. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek