• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@l.myska prosím hoď mi to do IP také, bojujeme rovněž s rýmou :wink:
29. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek

Tak jsme byli včera na kontrole a vypadá to, že půjdeme na vyndání nosní mandle. Protože tam ještě nebylo úplně 100%ně vidět, máme přijít za měsíc na kontrolu a pak se rozhodne, ale osobně to na ten Motol vidím. Nu což, však to není žádná trága :wink:

L.mysko, dík za IP, popídím se po tom :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petul.a nosní mandle je v pohodě, lepší je ale prý Karlovo náměstí, my byli spokojeni. A hlavně se Kubovi děsně ulevilo. :sunglasses:
30. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto - já byla s Robčou na Kladně a NEdoporučuju. :angry: Byla to docela katastrofa.Druhý den jsme jeli na Motol,protože měl vysoké horečky a dostal ATB.Když se zvládly komplikace,pak už bylo dobře.
Pravda,jsou to 4 roky zpět a nevím,jak to tam vypadá dneska,ale velké ideály bych si nedělala.
30. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vím, zase sem jen skočím, a pak se dlouho neozvu, omlouvám se. Pracující matka :frowning2: Ale snažím se tu u vás čerpat informace o Berouně. Přidám později něco o nás, ať nejsme tolik anonymní. Teď máme konec obchodního roku, takže fofr. Ale nyní se chci ozvat kvůli hypoterapii.
l.myska - Děti ze školky Kytičky jezdí každý týden na koně k fyzioterapeutce paní Maškové do Lochovic. Prý je skvělá. Už jen z chůze dítěte vypozoruje, co by potřebobalo. Mobil pošlu do IP a prý se klidně na školku můžeš odvolat. Držím palce.
30. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Alespoň fotky naší berunky :slight_smile: :wink:
30. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alma13277 - Lenička je k sežrání!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A prosím tě, mohla bys mi ten mobil na tu fyzioterapeutku poslat taky?

@marcim - no ona paní doktorka Kastnerová říkala, že na tom Kladně jsou teď lidi spokojení. Ale je možnost ještě do Motola a my bychom rozhodně chtěli tam. Navíc si myslím, že tam funguje MUDr. Kastner - oni mají společně tu novou ordinaci tady, jsou tam myslím ve složení Kastner/Kastnerová/Pokorná. Teda ale oproti té staré na Plzeňské, kde bývala dřív Pokorná, to je taaaaakový rozdíl!!! Jak prostory a vybavením, tak přístupem - já byla jak u vytržení! :slight_smile: Nevím teda, jak MUDr. Pokorná, ta se mi zdála poslední dobou náladová, tak se jí záměrně vyhýbáme, ale MUDr. Kastner i jeho maminka jsou super! Babu u nich vůbec není vystresovaná, pláče jen při vyšetření samotném, ale s tím se počítá, že jo. Před a po je absolutně v pohodě :sunglasses:
30. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :wink:,

vidím, že jsem tady akorát, my zrovna přišly z ORL na Medicentru. Tam jsme taky spokojení :wink: . Hedu chodí občas na čištění oušek, byl to teda neskutečnej boj. Já jsem zralá na rehabilitaci a doktorka řekla, že na panáka :sweat_smile: :grinning: .

@petul.a, přeju, ať Barušce to vytržení mandlí pomůže!

@alma13277, malá je fakt krasavice :slight_smile: .
30. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@alma13277 jůůůů, jakpak se dělají takové pěkné holčičky? :grinning:
30. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak nám tady 2 hoďky montovali internet a povedlo se :wink: Nebydlí někdo na sídlišti jak je Nerudova a Bezručova ul. ?
30. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
@alma moc moc děkuju a Lenička je fakt úžasná - já chci taky.......
navíc je to jmenovkyně - a těch moc nejni-teda aspoň u nás v okolí

add. koně - s pí Maškovou jsem se domluvila, jen ještě potřebuji doporučení od Mudr.Maškový:o)takže příští týden..je prima že to je blizoučko.... v sobotu jedeme vyzkoušet koníky do Caballinusu -byl teď článek v Betynce ale Lochovice jsou fakt blíž...mám hroznou radost a doufám že se to Ondrovi bude líbit a taky že mu to pomůže.

Petul no s těma mandlema držím palečky - my se chystáme na výtěry a uvidíme jestli Vás nebudem následovat...
ovšem v Motole jsou docela slušný čekací doby - Věrka co se mnou ležela v Motole na pokoji
měla pro Robinka termín až na květen 2011-ale pak když se ukázalo že jsou akutní je berou v prosinci.

@ver_broderie :o) to je fajn že se internet povedl:o))
30. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkuju, se tu červenám :sweat_smile: a Lence poklony vyřídím :slight_smile:

@l.myska vůbec není zač. Hlavně ať koníci pomůžou.

@neumisa :wink: Manžel tvrdí, že intenzivně a dlouho.

@petul.a mobil je v IP

Mimochodem, je tu někdo kdo by využil plenky Huggies Standard velikost 4, tuším 7 - 15kg? Byly v akci, proto je manžel koupil, ač už Lence dávno tato velikost není. Je to velký balík, v Berouně ho dovezu a za 150,-Kč. Dejte vedět :wink:

Krásný den.
1. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 díky moc za odkaz, vypadá to dobře :wink: . Přemýšlím i o tý angličtině pro Barču do budoucna. No ráda bych se tam podívala, ale bohužel nikde nemají adresu a volat se mi tam, jen kůli adrese nechce :wink:
1. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase hlásím. Včera jsem byla od práce na výborném představení v divadle U hasičů, jmenuje se to Cavaman a vřele doporučuji na to jít s druhou polovičkou!!! Sice je to oneman show,ale stojí to za to :wink:

Jinak přestávám mluvit a dneska nás čeká plavání tak jsem na to zvědavá!

@alma13277 Lenička je fakt kus ženský :wink:

@ver_broderie gratulace k netu, vím jaký je to absťák být nepřipojen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli no u mě to zas tak absťák nebyl, ale manžel je IT manažer, takže musíš všechno kontrovovat i v devět večer z domova. Ale mrzelo by mě, když už jsem našla tohle fórum, abych sem pak nemohla chodit :grinning:

Odpoledne jdem prozkoumat město :sunglasses: Barče koupit nějaký rukavičky a šálu a tak různě :grinning:
1. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
@kasli jo jo caveman je super, byly jsem ještě když ho hrál Dušek na Lávce.a pak ještě Čtyři dohody-ty byly taky dobrý.
1. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...jen tak v rychlosti...

@alma13277 - Lenička je úúúžasná :dizzy_face: ....já chci takýýýýý :sweat_smile:

@l.myska - objednání je tak dlouho?? :astonished: To je docela síla.

@ver_broderie - tak jak se ti líbilo město. :slight_smile: Ty jooo,rukavičky....u nás zimní věci zatím nejsou.Doufám,že něco ulovím ve Slunečnici.
No já bych bez PC absťák měla.Stačí,když jedem k našim..... :sweat_smile: :grinning:

@kasli - tak co,už máte doma tichou domácnost??Nebo jsi se rozmluvila?
1. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dneska s Ver testly tu Štrůdlárnu. Prostředí je to hezké, ale zklamu vás, koutek se skládá ze dvou stolečků, šesti židliček, pastelek a stojanu s tabulí a křídama. Obávám se, že to by to pro nás nestačilo. :frowning2:
Jak to vypadá v Pohodě?
1. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - tak to mě mrzí.Doufala jsem v nějaké lepší zázemí. :frowning2: Měli aspoň štrůdlíky dobré??
1. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já na štrůdlárnu nedám dopustit,už jsem chodila s malým a mamkou do té původní a řeknu vám,že jsme to málem obrečely,když najednou zrušeno :grinning: :grinning: :grinning: Já ty jejich štrůdly taaaak miluju :dizzy_face: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, úplně jste mě navnadili. zítra mi dojede ta´tka, tak ho asi vytáhnu na snídani!! bude mít o důvod víc, jezdit za vnoučátkama častěji - už objevil cheesy! tak pravidelně jezdí pro sejra :slight_smile: tak jsem na štrůdlárnu zvědavá. jinak jsem si konečně vytvořila album, tak se můžete mrknout :slight_smile: hezký večer!p
1. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim v rámci možností už mluvím, ale po ránu máme tak 2 hodky tichou domácnost než ty hlasivky rozchodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak děvčata byla jsem koupit zimní botky, měla jsem srdeční zástavu a v peněžence průvan! Už spadámě do vyšší cenové kategorie, takže nepromokavé botky se mě pěkně prodražily :zipper_mouth:
2. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli chvíli mi povídej o vyšší cenové kategorii - já mám pocit, že platím i vysokohorskou přirážku :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim jinak Beroun znám, ale jen tak zběžně (původně jsem z Berounska-Příbramska). Musim ještě vychytat krámky a tak. Rukavičky jsem kupovala na podzim, z těch loňských vyrostla :wink: koupila jsem i se sundavacím dílem tzv. "bezprsťáky", takže spokojenost. Akorát mě v tom krámku-sekáči překvapili ceny. Rukavice oka za 95 kaček nemam problém, ale zimní boty čís. 27 za 550kč to fakt ne. No naštěstí sem to tak vychytala, že skoro vešekerý oblečení a boty mam od mojí sestřenice, která je o 2 roky starší než Barča. Tak nám všechno schovávají dopředu :grinning: A jestli se podaří znova holka, tak neni co řešit. Od novorozence po nejbližší dobu mam taky všechno schovaný :grinning:. Neumim si jinak představit, kde bych na to oblečení vzala peníze, je to fakt super. Jo a absťák z pc teda fakt nemam, před těhu jsem si přivydělávala jako grafik, webmaster, prostě tvorba int. stránek, grafiky a reklamy. No a jak se mi změnili hormony, tak jsem ráda, že mam klid a jsem tak trochu alergická na monitor a pc :grinning:.

Přidávám např. poslední práci, jen tak z inspirace z dubna. Malovala jsem to ručně přes tablet :wink:
2. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Ver, to je fááákt moc hezký. Co znamená ale ručně přes tablet? Mám teorii, ale asi zcestnou.

Ferinko - mě se ve Štrůdlárně líbilo , :slight_smile: ale na větší srazík to fakt není, děti by se za chvilku nudily nebo by jim to tam zbořily.
Jinak já ochutnala jablečný štrůdlík a byl moc dobrý. :sunglasses:

A musím se pochlubit. Kryštof se konečně naučil na tom odrážecím kole, co jsme mu koupili na jaře a to ho odmítl. Dneska jsem ho konečně viděla jezdit (teď s ním byl dvakrát jen mm) a drandí jak drak. Byli jsme u Berounky a zvládl to s přehledem ke koníkům a zpět. Měla jsem radost. :dizzy_face:
2. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Veganlove - moc krásný fotečky. :dizzy_face:
2. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa No ty to máš ještě ke všemu 2x to už by mě resuscitovali :grinning: :grinning:

No ale na botách se prostě ušetřit nedá! Ty jediné bych asi z druhé ruky nikdy nekoupila a nepodědila, na tohle jsem dost háklivá :sweat_smile:

Holky kde je ta Štrůdlárna :confused:
2. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, tak štrůdlárna je moooc pěkná!!!! vzala jsem tam dneska tátu, tak byl nadšený a asi budou s mamkou jezdit za vnoučátkama častěji :slight_smile: seděli jsme venku a matouš si užíval velké pískoviště. fakt hezký! a taky jsme dnes došli na Děd - jen tak odpoledne, když začalo pršet :slight_smile: jsme vzali děti ven a šli tu za baráky a do kopce a lesa a najednou tam stála rozhledna :slight_smile: moc hezká. ani mi to nepřišlo daleko, ono to vlastně neni daleko. začíná se mi tu líbit víc a víc :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli z Husova náměstí kolem banky ČSOB do dvora
2. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@grainne máš takovou tabulku a k tomu pero s gumovou špičkou, ale je magnetický. Ta tabulka je připojená usb kabelem k počítači. No funguje to jako myš, ale je to asi 1000x přesnější, jako kdyby si fakt malovala tužkou.

http://www.az-pocitace.cz/z/446154/genius-tablet-g-pen-f509-5-25x8-75-ultra-slim-usb

tady ukázka, mam podobný typ
2. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek