• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky...
my se rádi srazíme příští týden, teda doufám....Ondra už je zase takovej nesvůj stabilita nic moc tak doufám že se to přes noc srovná a neodebereme se opět do Motola mám dojem že už z toho blbnu-no nejen já ale i manžel.
5. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska tak to pržím pěstičky ať nemusíte zase cestovat do Motola. A nejhorší je, když z toho začíná být šílená i ta druhá polovičky, to už je pak na palici. Tak pevné nervy a hodně trpělivosti!!
6. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak tento stvrtok sa zrazime ja, @grainne, @lucikk a @neumisa, navrhujem tak od 14.00, skor tam asi ziadna nedorazi. A ci si vezme aj hernu sa dohodneme priamo na mieste, ok? A buduci stvrtok uz budeme ocakavat aj @kasli, @l.myska a mozno aj @petul.a - ak uz budete zdraví. A samozrejme uvitame kazdeho kto sa prida. Suhlasite? :wink:

@l.myska - drzim vam palce, nech je to vsetko ok, moze to byt aj tym, ze si uz na to velmi zamerana a stale ho pozorujes. Ja som si tym presla, moc vam zelam nech sa uz nic take neopakuje.
6. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 souhlas, dřív jak ve dvě to nestihnu a snad zvládnu oba čtvrtky - já i Mates nutně potřebujeme společnost :slight_smile: Už se těším ... :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ráda bych přišla, ale musim si trochu poležet. nakonec sem ty podzimní bacily chytila taky, takže sem ráda že sem :frowning2: Tak příští týden bych dorazila určitě.
6. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
ve středu 13.10. od 16h je ve Slunečnici loutkové divadlo. Kdo se přidá? :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
dík za držení palců.....Jani přesně souhlasím s tím co píšeš a s Kasli s tebou taky....už je to na hlavu
dneska ráno jsem dlouho váhala ale potom přece jen zavolala Maškový a ta je fakt zlatá,
zase jsme všechno rozebrali a došli k závěru že do konce roku nebudeme chodit plavat a uvidíme....Ondra byl po ránu lepší a já abych ho nepozorovala jsem skončila u kamarádky na kávičce.a teď spinkáme....

@grainne jéé tak to se přidáme mooc rádi... :slight_smile: a na srazík příští týden se moc těšíme....
6. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - my bychom ten příští čtvrtek taky rádi dorazili, to snad už bude Babu zdravá.

@l.myska - to jsi zvolila správné řešení, tak to má být :wink: Škoda, že je Babu marod, mohla jsi dorazit na kafe i k nám. Tak holt jindy :wink: Jinak samozřejmě taky držíme palce. A Mašková je fakt skvělá, se mnou zas tak suprově rozebírala tu Barčinu psychiku... a jak se jí věnovala ohledně té hypotonie... myslím, že díky ní je Bára tam, kde je. Jiní pediatři totiž posílají na neurologii a na rehábku děti klidně až v roce, ona nás poslala ještě když nebylo Barunce ani šest neděl. A právě ten první rok je nejdůležitější - co se do roka "nevycvičí", to se pak špatně dohání, nebo spíš většinou vůbec nedožene.
6. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - my by sme aj sli, treba sa tam nahlasovat?

@petul.a - mas svatu pravdu - co do roka neodcvicis, cely zivot nedobehnes. Presne tento vyrok mi hovoril moj svagor - fyzioterapeut - ked som cvicila Vojtovku s Bronkou a to som si hovorila cely ten 1,5 rok co sme cvicili. Co povedal svagor to bolo svate a toho som sa drzala.
6. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, něco na mě leze a bude to asi rýma. :frowning2:
6. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, něco na mě leze a bude to asi rýma. :frowning2:
6. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

@grainne podzim je tu se všim všudy!
6. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - tak to mozeme nechat na bud.stvrtok, co vy na to?
7. říj 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já teda asi fakt nedorazím. Není mi sice nijak zle, ale nechci vám nakazit dětičky. Stačí, že se mi zdá, že to chytil Luky. :confounded:
7. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak jestli to dobře chápu,pak se srazík odkládá na další čtvrtek....možná dobře,asi bych taky nemohla dorazit.

Gainne - ať se toho rychle a bez větších problémů zbavíte.

L.mysko - uvidíš,bude zase dobře.
7. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@grainne - teda chudák Luky :unamused: Takhle malinkej a už rýmovatej. Njn, podzim :angry: Tak ať je brzy dobře - i tobě, samozřejmě.

My, asi aby toho nebylo málo, tak se ještě potýkáme se střevní chřipkou. VŠICHNI!!! :angry: Teda my s manžou jsme se sna už dopotýkali, ale Babu měla ráno ještě průjem. Tak dostala Smectu a potom na radu doktorky Enterol, no snad bude dobře. Ta to chudák teda schytala ze všech stran. Včera měla teplotu a my si chvíli mysleli, že snad pojedeme na ORL, páč hodinu v kuse jen plakala a chtěla nosit, tak jsme si mysleli, že se jí rýma vrazila do uší. Ale potom jak když utne a byla v pohodě, akorát nechtěla skoro vůbec jíst. No večer už bylo blbě i mně (manžovi bylo zle od rána), tak pak už jsem měla jasno. My jsme si totiž nejdřív mysleli, že Barčí má průjem jako reakci na léky.
7. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se moc omlouvám, ale já jela.... a pohodu jsem nenašla!!! :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth: už ale vím, kde je, takže příští čtvrtek by měl klapnout! ještě jednou se moc omlouvám!!!
7. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, čtu... srsz se tedy nekonal? :confused: :grinning:
7. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
"táta gigantickou díru bagruje obrovskym bagrem pásákem tady" = věta dne!!!! a řekl to bez nadechnutí!!!! kam na to chodí????
7. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - zraz sa nekonal, resp. stretli sme sa len ja a neumisa spolu, pokecali, Matej mi na zaver dokonca aj zakyval :slight_smile: Prosim ta, a kde si hladala? Uz teda vies? ak nie, napis, poslem mapku, prip.ta niekde pockam.
Kazdopadne bud.stvrtok zraz bude a pravdepodobne aj vacsia ucast, vsak? :slight_smile:
7. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove vy si stavíte v obýváku bazén? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

srazík byl pro mě poučný, poprvé jsem cestovala berounskou MHD, heč! :grinning: A všichni jsme to přežili ... Mates se styděl, ale aspoň neječel, na konci si dokonce i pěkně kreslil - ale to jsme tam byli úplně sami :confounded:
7. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa no jasně! to je výhoda druhýho patra! máme to i se skokanskym můstkem. sousedi teda nejsou moc nadšený, ale což. příští týden jsme u našich,tak pak po víkendu si přijĎte zaplavat, je vážně gigantický!!!!
7. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove musím si sehnat plavečky s kožichem, aby mi nebyla zimička :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jj, už vím, kde to je, takže příště opravdu dojedu :o)))
7. říj 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky marodíme :frowning2: takže příští čtvrtek bude snad líp :wink:
8. říj 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mě napadá.. potřebovala bych doporučit levnou, hodnou a milou kadeřnici pro 3letou dcerku :slight_smile: pokud má někdo reference sem s nima, díky moc :wink:
8. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie pí. Beranová, ulice Vorlova, telefon: 606191066

stříhala mi oba kluky naprosto milá, hodná, rychlá, chtěla za každého 50,-

a v pondělí jdu vyzkoušet kadeřnictví v Pohodě, tak uvidíme.
8. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
koukám,že to tady pěkně nemocní..... :frowning2: ....všem marůdkům rychlé uzdravování.

Ver - s kadeřnicí moc neporadím,kluky si stříhám sama strojkem,ale to pro holčičku není asi to pravé ořechové.... :sweat_smile:
8. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim to je mi jasný :D no Barča má právě už dlouhou dobu trošku klučičí stříh, takový hnízdo na hlavě. Ani já ani moje mamka nemáme fantazii na nějaký trefný účes, tak to zkusim odborněji. Jinak nejvíc sem ty bacily z rodiny schytala já, takže super :D Nejhorší je, že beze mě tu nikdo nenavaří a neuklidí :confounded:
8. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver - To je teda štěstí být takhle nemocná. :frowning2: U nás je to podobné.Když lehnu,pak většina práce stejně na mě počká.A během dne je potřeba se o děti postarat,ať je mi blbě sebevíc. :rolling_eyes: Pravda,když je mi nejhůř,vysloužím si večer rozestlanou postel a čajíček,ale jakmile je líp ... o tuto výsadu přicházím. :grinning:
8. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se honem honem všichni uzdravte!

u nás je čtvrtek v ohrožení, musíme dát jedno auto do servisu, hlásí se o výměnu destiček a já nevím čeho ještě.... jednak se děsím té ceny, ale co víc, toho, že ve čtvrtek budu bez auta :cry: :cry: :cry: to druhé má manžel....

Ver, Svatá je směrem beroun, KD, Počaply, Trubín, Svatá :o)
9. říj 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek