• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky, tohle hrají 8. listopadu na Plzeňce, docela bych šla, nepřidá se někdo? http://www.kulturniportal.cz/porad/9-drobecky-z-perniku/
10. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto - jůůůů,zrovna jsem se dívala,že se to bude hrát,ale je to špatné datum.(Pro mě.)Přes týden mám chlapa v práci a tudíž nemá kdo hlídat děti. :frowning2: ..ale Stašovou mám moc ráda... Když by to nějak šlo,pak bych se moc ráda přidala,ale takhle dopředu nemůžu říct,jestli to půjde nebo ne.
10. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
všem marůdkům přejeme brzké uzdravení...

@petul.a už se těším dostala jsem lístek od mamky k narozkám, na Stašový sem byla i loni a nemělo to chybu.

Jinak dneska jsme konečně uskutečnili několikrát odkládaný Dinopark - děti byly nadšený a my taky protože počasí přálo.Domů jsme si přivezli taky jednoho dinosaura kterej řve - Ondra to úspěšně kopíruje.
Ale koně jsou na prvním místě a já jsem ráda, chtěla jsem napsat už ve čtvrtek po naší první hipoterapii,
ovšem nebyl čas:o(( Ondrovi se koníček moc líbil, a já sem se uklidnila, protože mi bylo všechno vysvětleno, ukázáno a budu doufat že se to opravdu srovná.
Dám sem pár foteček

10. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
10. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@l.myska - Ondrášek v helmě je božííí!!! :dizzy_face: To je fajn, že se mu koníčci líbí. A určitě mu i pomůžou :wink:
11. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim jojo, vždycky to na tebe počká. Dívat se bezmocně z postele na bordel jsou taky pěkná psychická muka :grinning: . Jinak hlásím, že jsme skoro zdrávi. Sice sem trochu politovala, že o víkendu nemůžu jít ven, ale to sluníčko mě asi vyléčilo, to je hned člověk optimističtější a rád vyleze z kutlochu. Hlavně máme složenou obývákovou stěnu, novou televizi, složenou šatní skříň, tak tak je už ten bordel pryč a věci z krabic vybalený. Většina práce se stěhováním je za námi :dizzy_face:
11. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dnes vzali na procházku foťák a půjčila jsme ho i Barče. No fotky se jí fakt povedli, tak je musim ukázat. Musela jsem je tedy ještě doupravit, ale i tak nechápu, jak se to s tou zrcadlovkou naučila tak rychle :grinning:
11. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@l.myska jů Ondrovi to slušíííí! a je super, že koníčkové vedou, snad brzy pomohou! a dinopark taky bezva! jsme tam byli kdysi ještě bezdětní a i nám se líbilo :grinning:

@petul.a co vy? co Babu?

@ver_broderie teeeda, Barunka je šikulka! takhle fotí maminku ju? :slight_smile:

holky, u nás ten čtvrtek asi fakt neklapne, vypadá to, že zrovna ve čtvrtek pojedeme pro to auto :pensive: zatím to není jisté, ale....
12. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
holky tak jak ten čtvrtek v kolik a kde? - jestli to tedy platí

@lucikk kdyby ti to pomohlo, já pojedu v ten čtvrtek ze zdic, tak tam bych tě mohla svézt, ale zpět by ses musela nějak dostat :wink:
12. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli to jsi moc hodná, ale u mě je problém v tom, že musím s manželem pro to auto... máme ho až v klášterci :sweat_smile: takže musím jet s ním, abych bávo odvezla já... ale děkuju moc!
12. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ve čtvrtek po druhé hodině v Pohodě? paní recepční s námi počítá, ještě mi to dneska připomněla, abych náááhodou nezapomněla dorazit na to skvělé kafe. :grinning:
12. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My hlásíme, že už Babu má jen rýmu. Ven můžeme, až dobere ATB, což bude podle mě dneska večer nebo zítra ráno (u sirupu se fakt blbě odhaduje, kolik ho tam je :sweat_smile:) Takže ve čtvrtek bychom měly dorazit. Akorát se chci zeptat, jestli tam ještě někdo bude, když přijdeme kolem čtvrté, Babu totiž chodí v jednu spát a většinou chrupe tak do tří :sweat_smile:
12. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
my nedorazíme. jsem teď na venkově u našich a zítra vyrážím na dámskou jízdu - já a maruška do prahy na dva dny, za bezdětnýma kamarádama - načerpat energii :grinning: matouš ať obveseluje babičku a dědu a v pátek mi ho dovezou do berouna. tak se těším.
12. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to plati vo stvrtok okolo 14.00 v Pohode, tesime sa.
@l.myska - Ondrasek je fesak, snad nam vo stvrtok porozpravas ako na konikoch.
@ver_broderie - foto su nadherne, obe ste moc fotogenicke

Holky, stala sa mi taka "tragedia", v pondelok nastupujem do prace :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hladam nejaku pani, najlepsie na dochodku, na hlidani k Filipovi ked bude chorý aby som nemusela ist na OCR. Mozno by to bolo tak raz za mesiac na tyzden (dufam ze castejsie chorý nebude !! ), od cca 7.30h do cca 14.00 hod. Platila by som pausal + hodinovku za cas stravený s Filipom. Nemate v zalohe nejaku staru mamu? Podelte sa, prosim, prosim :slight_smile:

Inak vcera som malovala s Filipom vodovkami a pytala som sa co mu mam este nakreslit, uz som vycerpala inspiraciu, tak mi povedal ze - mami, namaluj zadok !!!! Tak som mu malovala zadky aj hovienka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Cakam kedy to nakresli v skolke :slight_smile:
12. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petul.a - my tam snad este budeme, ja tam dorazim najprv bez dietata, lebo bude spat, a potom si po neho odskocim (odskocim si po decko ako od plotny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a vratim sa tam, takze tam este budeme.
12. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
my ve čtvrtek dorazíme taky až kolem čtvrtý, na třetí máme koně, ovšem na kávičku se už těším moc.Zítra ještě pořád uvažuju o divadle, ale uvidíme jak bude venku - na zahradě nám stojí bagr takže Ondra chodí a pořád ho pozoruje.

@janula34 no myslim že v umění má Filípek jasno:o))
@ver_broderie pěkný fotečky:o)
12. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - fotky jsou krásné...Ondráškovi to moc sluší a Ver...to jako malá fotila sama??? :astonished: Ta bude šikovná po mamince. :slight_smile:

Jani - supeeeer,ty máš práci.Koukám,že to dlouho netrvalo a něco se našlo.A Filipek bude v Záhořánku?A ty budeš v Berouně,nebo dojíždět??
A malování zadku je dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Tak k takovým dílům jsme se ještě nedostali. :grinning:

Já asi dorazím ve čtvrtek sama a pak (okolo 15) teprve pojedu pro Marťu do školky.Takže budeme tam takové bezprizorní dvě. :wink:
12. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim no nepůjčovala jsem jí foťák poprvý, takže si pamatovala jak ho držet a kam se koukat do objektivu. A nějak jí teď víc dochází, že když zmáčkne spoušť, tak jí to tam zůstane na obrazovce :grinning: a k tomu ještě Canon350D fotí skoro sám, takže to měla valstně lehký :wink: Pouštět si dvd uměla už před rokem, teď se naučila akorát ještě víc s ovladačem k televizi :D a youtube už taky ovládla. Občas jí k tomu pustim, aby si pouštěla pohádky :grinning:

Jinak taky dorazim na sraz, autobus mi jede něco po 14:20 tak bych tam měla být okolo půl. :wink:
12. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim - jupi, uz sa tesim. Nieze nam holky budete strkat svoje deti, ze aby sme si neodvykli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Filip je v Zahoranku, a ja mam pracu v Rudnej, takze pohodicka, nic daleke, za 15 min som tam.
12. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ver_broderie to možná dorazíme spolu, buď pojedu ve 13:50 nebo ve 14:20, jak se Mates vyspí :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa to je možný jedu od centra Berouna, akorát nevim kde je zastávka Hlinky :confused: kdyby aspoň ty trasy mhd byly nějak zakreslený na mapě :unamused:
12. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ver_broderie zastávka Hlinky je někde pod úřadem práce, ulice Okružní - nemáš to blíž k hospodě u Zelených? tam to staví taky ... nalezeno na stránkách Probo - oddíl trasy linek :wink:
12. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa super moc si mi pomohla, jj u Zeleným to mám blíž :wink: ještě bych potřebovala vědět kde přesně je to Pohoda v tý ulici Pod Hájem? Koukala jsem se a celý to oklí se jmenuje Pod Hájem nejen jedna ulice, ale hned několik. Apoň bych potřebovala nějaký orientační bod :wink:
12. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ver_broderie vystoupíš z autobusu (zastávka u zámku) - půjdeš po směru jízdy a hned na první odbočce doprava - po pravé ruce budeš mít autobazar a vrátnici Proba a hned za vrátnicí je vchod do Pohody - je to pěkně vidět, nemůžeš minout :slight_smile:
12. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa oka, tak díky moc za informace :wink: dobrou
12. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 - a kde v Rudné pracuješ, jestli se můžu zeptat? A hlídání Filípka - hele, zdravého bych klidně občas pohlídala (a bez paušálu i doplatku :grinning:), ale kdo by ho ohlídal při nemoci, to nevím :confused: Můžu se zkusit zeptat tchyňky, až se vrátí z lázní, i když spíš to vidím, že ne. Ale zeptat se zkusím :wink: Bude se vracet koncem října.
13. říj 2010 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak dnesšní jízda po dlouhé době do školky byla vražedná, Vojta řval jen co jsem ho probudila, že nechce do školky, tak jsem nasadila taktiku typu budeš brečet budeštam i spát, nebudeš brečet půjdeš po obědě domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela zabrala ale ve školce řev číslo 2, po chvíli mu došlo, že to se mnou fakt nehne a tak si poručil vekou pusu a byl v pohodě, hajzlík vyděračská :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jako cesta v Loděnic do VYsokéhou oujezda byl masakr, mlha hustá tak, že by se dala kráje, já prdelí strachy málem štípala lístky a jelo se 40km/h tak jsem se ještě bála aby mě nějakej magor nesejmul, no ale dojela jsem? To se musím poplácat po rameni :dizzy_face:

Jinak holky dá se tam u té pohody někde v tom areálu zaparkovat auto?
13. říj 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli parkoviště jsem si nevšimla, možná někde kolem na sídlišti :confused:
13. říj 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli - si tě představuju, jak jsi prdelí štípala lístky :grinning: :grinning: :grinning: Teda kam ty na to chodíš... :grinning: Jinak - u Pohody pár parkovacích míst myslím je, ale nic moc, tak tři nebo čtyři místa, jinak se musí stát normálně u chodníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anebo někde na sídlišti, vzhledem k tomu, že to bude všední den brzy odpoledne, tak by se tam snad zaparkovat dalo.
13. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Boha jeho holky nestrašnte mě!! Já jak nemám pořádné parkovací místo tak jsem v pr.............. a to doslova, oooooo z toho budu mít zase noční můry :confounded:
13. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek