• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@kasli no ten autobazar u Pohody je docela velký a má spoustu parkovacího místa, jen nevím, jestli by tě pak nechali taky odjet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - diky za nabidku, ja by som preto chcela dochodkynu nejaku, lebo ktora maminka co ma zdrave dieta bude hlidat moje chore? :frowning2: SKus sa spytat tchyne prosim, za opytanie nic nedam :slight_smile: moc diky.

@kasli - neboj zaparkujes na sidlisti, Pod Hajem urobili novu cestu k nam a aj nove par. fleky. Takze par ich mas naproti Pohode, alebo ked odboci vlavo od pohody tam su take 3-4 posch. drevobaracky, tam je dost park.flekov. Keby nieco prezvon a ja ti to zaparkujem. Alebo ak pojde okolo pekny chlap, nevahaj a oslov ho. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 O co mi to tady narhujše, abych oslňovala nějaké cizí pány jo :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No snad to zvládnu, při nejhorším volám S.O.S. přijďte si pro měěěěěě! :grinning:
13. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - no jeje, vies aky su ochotný pomoc mladej peknej zenskej? A vyuzit ich treba :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 jů, budeš pracovat? prý tragédie :o) ale jo, chápu, pro mě by to byla velká tragédie :o)) a paní na hlídání... já mám paní na žehlení a zkusím se zeptat, jestli náhodou o někom neví - sama nemůže, má děti do školky a ty kolem poledního vyzvedává... ale třeba bude někoho znát... a ty jsi práci hledala nebo to tak nějak přišlo samo?

holky, já vám táááák závidím... náplastí mi je, že v klášterci mám takykamarádku, kterou moc nevídám,ale.... moc jsem se na vás těšila... že se sejdeme ještěěěě??? :o)))

@kasli musíš dojet mezi prvníma, abys zaparkovala :o) pár míst tam je, ale fakt ne moc... ale sídliště je tam velký, tam bys zaparkovat měla :wink:
13. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - diky za opytanie panej. Ja som hladala pracu, ale neratala som ze ju najdem tak skoro. Rodicak mi konci v unoru, tak som si hovorila ze mozno od 1.1. by to bolo super. A bum... uz od 18.10. :slight_smile: Najlepsie je ze s tym neratal ani MM, tak som mu povedala ze to ma preto lebo neveri ze ma dokonalu, sikovnu a uzasnu manzelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 tak ta moje paní popřemýšlí a pozeptá se, jestli by někoho neznala a dá mi vědět...

no však jsi šikovná a úžasná! takhle rychle najít práci!!! možná jsi psala a já to přehlídla, ale jakou práci jsi vlastně našla?
13. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli bez problémů se dá parkovat na parkovišti nad Pohodou, tzn. projedeš kolem Pohody nahoru a první vrata vpravo). Paní majitelka říkala, že je to bez problémů a parkuju tam během Yamahy. :wink:
13. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, že nevadí, když s sebou vezmu ještě jednu kámošku s miminkem? :sweat_smile: Ona s námi už chtěla jít posledně na medvědy, ale tehdy měli kontrolu kyčlí či co. Kasli - je to Verča M. z Zepteru, říkala, že prý tam třikrát byla a ty třikrát ne :grinning:, takže jsi malou ještě neviděla.

@janula34 - no samozřejmě, že jsi šikovná a úžasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já dorazím už na tu 14...bude tam někdo???..protože budu muset odejít už v 15 pro Marťu.

Jani - to je super.Hlavně,že to máš blízko. :dizzy_face:

Kasli - udělali tam nová parkovací místa.Předpokládám,že v tuhle hodinu tam ještě nebude tak plno.Musím taky autem a s tou naší krabicí velkou je taky radost někde parkovat. :rolling_eyes:
Vojta ti teda dává zabrat.Však ono to přejde.Robin to na mě ve školce zkoušel taky.Stejně mu to nepomohlo a školku úspěšně dochodil.
Teda perfektně jsi jízdu do školky zvládla.Párkrát jsem to už taky absolvovala (já jako sváteční řidič)....a štípala bych taky. :grinning: ....a to mi do toho ještě Robin vedl učené řeči,jak řídit a co dělat. :angry: Pak už jsem mu hrozila,že když nepřestane,vyrazím ho z auta,a zbytek dojde pěšky....a dal si říct.Bodejť taky ne....ono z Olomouce je to docela štreka. :grinning:
13. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - kamarádka vůbec neva... :wink:
13. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim tak já tam tedy na tu 14 hodku budu
:wink:
13. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne taky říkala,že by snad na tu 14 měli dorazit.Takže hurá nebudu tam sedět sama. :dizzy_face:
13. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale ja tam budem tiez na tu 14.00 :grinning:
13. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potvrzuju 14h.
Teda vy jste toho zase nakecaly, dočítala jsem to teď skoro hodinu. :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu pozdě ale přece. Mohla bych vzít s sebou taky jednu kamarádku? :wink:
14. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžeme se k Vám přidat? Jsem maminka 6-ti měsičního Vojtíška a jsme z Hořovic :wink:
14. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 vítej mezi námi :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa děkuji ti. koukám, všicí někde srazíkujou a tady ani noha.. :grinning:
14. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja se tesim, az se k vam taky budeme moct pridat:slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi juj, těhulka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela ti to těhulkování závidím :wink:
14. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, vitajte a kludne sa pridajte aj na zrazik, grainne, petul.a - kludne berte aj kamosky
14. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 srazík až příště, dnes by jsme to nestíhaly. :wink: venku je krásně, tak se pěkně vyvětrejte :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 ted nemas co, mam chripku jako blazen :( malej me nenecha lezet jinde nez na zadech, takze jsem uz uplne znechucena z postele, na vikend jsme meli jet s kamaradama pryc a ted jsou vsichni nastvany ze asi nedorazime, no proste debilni obdobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi nebooj, bude lépe :slight_smile: havně se nemrač a neber si to tak. :wink: oni, ať si jsou naštvaný, hlavně, že ty a mimísek jste v klidu v pelíšku! :slight_smile: a copak čekáš?
14. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 diky za podporu :dizzy_face: a bude to Jakoubek :wink:
14. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi krásné jméno! :slight_smile: a za chvilku už ho budeš mít venku, klučinu :slight_smile:)
14. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 vítej! Jsem ráda, že tu budeme mít kamaráda věkově blízko nám :slight_smile:

@imzadi aaaahoooj :o) jsem si zrovna nedávno říkala, kdepak se nám touláš! Takže klučina :o))) teda, není tu nějak málo holčiček? :sweat_smile: :grinning: ale aspoň ty naše budou mít velký výběr ženichů :o)))

co srazík? moc jsem vám záviděla :zipper_mouth:
14. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk díky :slight_smile: a ty jsi z Berouna, nebo nekde okolo?
14. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - Jakub je krásné jméno. Kdyby Bára byla kluk, byl by to taky Jakub :slight_smile:

Srazík byl moc fajn :dizzy_face: Původně jsem chtěla i fotit, ale nějak jsem to zazdila :sweat_smile: Tak příště.
14. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek