• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky!
Slyšela jsem, že jste si srazík užily a těší mě, že jsem vás mohla alespoň letmo pozdravit a na chvilinku osobně potkat. Mějte se parádně. :grinning:
15. říj 2010 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a taky jsem chtěla vzít foťák, ale do kabelky bych ho asi těžko narvala, jedině vzít s brašničkou. A po předchozích zkušenostech z Prahy - provokace=krádež, jsem si to rozmyslela :wink: Jinak v Pohodě se mi to moc líbilo, všechno tam mají krásně popsaný na nástěnce, ale int. stránky mi nedají spát. Pár měsíců jsem měla pauzu, ale teď mam zas několik zakázek a vím, že bych ty stránky udělala milionkrát líp a i zadarmo :D Takže nemáte nějaký kontakty přímo na majitelku/ředitelku atd? Zkusim se nabídnout. Nic mi nedělá radost víc, než dostat šanci se zase o něco víc zdokonalit a pošoupnout se dál. :slight_smile:
15. říj 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@ver_broderie - majitelka je ta paní, která byla včera na recepci. Teda aspoň myslím :confused: Telefon ti hodím do IP. Určitě bude mít radost :dizzy_face:
15. říj 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky, vy teda ale vstáváte pěkně brzy... :slight_smile:
15. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 u mě to bylo trochu nedobrovolně :unamused: vzbudila jsem se v půl pátý, boleli mě záda, rýma, bolela mě hlava a pak začal i prcek tancovat a bylo po spaní :grinning: vzbudila se i Barča, ale stačil teplý čajík a usnula znova, tak tu mam teď ticho a klid :sunglasses:
15. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie tak to u nás se vstává v 6 na jídlo a pak ještě spíme do té 8 cca. jak kdy, ale raději bych to ještě šla taky zalomit. počasí tomu odpovídá :unamused:
15. říj 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk :grinning: no aby ho ale ty vase slecny moc neusurpovali :grinning:

@petul.a diky :wink: je jich sice hodne, ale co...me se libi, ze se ta do ruzne rikat, kuba, kubicek, jakoubek, ...
15. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy vstávám značně nedobrovolně, ale někdo musí vypravit staršího do školy a chlapa do práce ... a mladší samozřejmě spát nebude, když už jsou vzhůru všichni, takže úderem půl sedmé mám všechny chlapy vzhůru. Než je nakrmím a vypravím, je osm - takže teď teprve snídám :rolling_eyes: , za chvíli je koouzelná školka, tak to si dám kafe :slight_smile: a pak vzhůru do života :grinning:
15. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, taky toho dnes mám víc... Vrátit počítač, nakoupit pleny, co tu máme na akci, vyzvednout brýle, který mi malej včera rupnul.... no, doufám, že to stihnou, dát mi je dneska, jinak jsem celej víkend slepoň slepej..... :unamused: :grinning:
15. říj 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa můj chlap si dá kafe, jogurt, jde na 5 min do koupelny, veme tašku a zmizí :grinning: ještě že moc výprava není. Za to když jedem někam na výlet, to si sedne jen tak do auta a čeká klidně hodinu, pak si stěžuje, že čekal - no někdo musí připravit svačiny, pití a všechno okolo, ale to už mu nedojde :grinning:
15. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie no jo, klasika, chlap :grinning: :grinning: :grinning: Já musím toho svého ráno vykopat z postele navzdory třem budíkům zvonícím v různém pořadí ... když jedeme autem někam (kamkoliv), tak je nervozní, protože mi všechno trvá - ale když ho za jízdy krmím mňamkami, to už si nestěžuje a chválí mého otce, jak kvalitní spolujezdkyni mu vychoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Běžně dosedám do auta zpocená, vzteklá a hladová, ale všichni kolem mají sbaleno, jsou nakrmeni a svačinka pro stádo kobylek je nachystaná. Jen na mou osobu mi nějak nezbývá čas.
15. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa - tak s výlety to máme podobně :grinning: Akorát u nás je nas.anej i chlap, páč musí čekat :sweat_smile: Ráno se ale vypravuje sám, taky stráví 5 minut v koupelně, navlíkne pracovní hadry, vezme batoh a jde.
Jinak, já vstávám tak brzy, protože mám přivýdělek - zpracovávám pro svého zaměstnavatele takovou databázi, tak tu zhruba od 6.15 ťukám do noťasu :wink: Babu se budí tak kolem 7.30.
15. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a @neumisa Když už jsme u těch výletů, kam ještě tady v okolí vyrazit? Jeskyně, Karlštejn, Křivoklát, Svatý Jan p. skalou, Žebrák a Točník to už máme dávno za sebou. Chtělo by to nějaký místo, kde to ještě vůbec neznáme :wink:
15. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie Tetín, Amerika, Srbsko - okem přistěhovalce, který tu není dlouho :wink: a Solvayovy lomy, ty se klukům moc líbily
15. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa Tak ty lomy to třeba vůbec nevim kde to je a nebyla jsem tam, ostatní jo. Tak díky za tip :wink:
15. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver_broderie ve Sv. Jánu, pořád do kopce a nahoře doleva :grinning: - je to dostupné i někde z druhé strany, ale nevím kudy ... S výlety nám musí poradit nějaký starousedlík ...
15. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ohledně výletů jste vyjmenovaly zhruba všechno, co by napadlo mě jako rodilou berouňačku :grinning: Pak ještě královácká klasika Koukolova hora. Ještě mě napadá Countrylife v Nenačovicích, to je biofarma, myslím 4 km z Loděnic. Já tam ještě nebyla, ale uvažuju o tom, jestli by se tam nedalo juknout. Někde vyhrabu odkaz.
15. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasna prochazka je taky na Vrani skalu nad Svatou, da se dojet autem do Svate a jit odtamtud jen asi kilak, pokud deti vic neujdou... Taky aksamitova brana a jelinkuv mustek, tady je popsane kudy - http://www.novinky.cz/vase-zpravy/stredocesky-kraj/beroun/1153-1017-vyprava-k-aksamitove-brane-a-jelinkovu-mostu.html
15. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubovicke vodopady mezi srbskem a svatym Janem jsou taky hezky... nevim, jestli jste to uz nepsaly, neprocetla jsem vsechno, tak se kdyztak omlouvam :slight_smile: Jinak ja jsem z Kralova Dvora, ale bydlime tu jen necele tri roky...
15. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a ještě jinak je to zajímavý na Valdeku, pak třeba Plešivec a okolí a celý Brdy vlastně. Viděla jsem průvodce po Brdech někde v knihkupectví, ale to je dávno :wink:
15. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme tu rok a byli jsme vseho vsudy v Konepruskych jeskynich, na Americe, ve Svatem Janu a na medvedech :grinning: no budu mit s kocarkem kam vyrazit :dizzy_face:
15. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Country Life zde: http://www.countrylife.cz/ekofarma Ale já byla přesvědčená, že tam mají i zvířátka :confused:

My třeba rádi občas zajedeme do Litně kouknout na jeleny (je tam obora) nebo mě ještě napadá Nižbor a okolí, ale to asi všichni znáte - http://www.celticeurope.cz/view.php?cisloclanku=2004061001
15. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel - a kde v Králováku bydlíš?
15. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a Kousek od Tri zvonku :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel - tak to jsme kousek od sebe, my bydlíme v ulici Nad Stadionem :slight_smile: Njn, jenže až ty budeš kočárkovat, tak já už nejspíš budu v rachotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a A druhy neplanujete? :grinning: Tak vis co, aspon ti budu moct treba pohlidat, kdyz budu na materske :wink:
15. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel - s hlídáním tě beru za slovo :grinning: I když máme dvě super babičky, ale hele, takováhle nabídka se vždycky hodí :grinning: Add druhé mimi - děj se vůle Boží :wink:
15. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a Babicky jsou k nezaplaceni, my mame jednu 100km daleko a navic jeste dlouho pracujici a druhou sice jen 45km daleko, ale na voziku v dome s pecovatelskou sluzbou, takze smula... dej se vule Bozi rekla moje sestra a v srpnu porodila ctvrte ditko :grinning:
15. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iriel - Já chci taky hlídáníííííííí :sweat_smile: .....já vím je to pro všechny náročné. :wink: babičky máme daleko,tak se nažíme jak to jde.
Jani - jak to děláš s hlídáním,když si chcete někam vyrazit...třeba na ples...Necháváš děti samotné?Nebo máš sousedku v pohotovosti?Přemýšlím...chtěli by jsme s manželem někam vyrazit (v Berouně) a vymýšlím,jak s dětma.

Jinak srazík se povedl.
Almo...a kdy ses tam objevila...nějak jsem tě neviděla....promiň :frowning2:

Neumiso - Solvayovy lomy jsou super.Klukům se tam moc líbilo. :slight_smile:

15. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se rozdává hlídání? stavím se do fronty, nejbližší babičku mám 400 km :grinning:

@marcim kluci byli taky nadšeni, jen Mates trošku hůř pobral vláček, ale rozchodil to - no a pověst o Hagenovi neměla chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ještě mě napadlo železniční muzeum ve Zlonicích - ale až na jaře, teď přestavují a vylepšují ...
15. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek