• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
my máme taky jednu babičku 400 km a druhou tady kousek 30km, jenže tý bude trvat ještě takových 20 let, než půjde do důchodu :D je to totiž 43 letá babička :grinning: :grinning: :grinning: ale víkendy jsou na hlídání bez problému :wink:
16. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - tak ja to vyhravam, my mame obe babicky 550km. Aj ked jedna je uz na dochodku, je mi to prd platne. ALe musim musim povedat ze s Bronkou mi pomohla maximalne.
@ver_broderie - mlada babicka :grinning: ale zase pomoze Barunke s detmi, ta si to nebude vediet vynachvalit. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A si sikovna, ze vies robit www stranky. :zipper_mouth: to cumim :wink:
@marcim - teraz som veeeeelmi rada ze mam deti s takym vekovym rozdielom. Bronka ma 10 a Filipa kedykolvek postrazi. Cez den bezproblemov a ked chceme ist vecer von, tak ulozim Filipa spat a Bronka si pozera nejake filmy alebo rozpravky na dvd, ked ide spat, lahne si k nemu aby ho pocula ak sa zobudi. ALe on spi tvrdo, obcas sa preberie az okolo 4.00 a to chce vacsinou aby som ho len zakryla perinou :slight_smile:. Bronka ma mobil ak by nieco tak zavola. A vzdy mam jednu susedu ako priatela na telefon, ze ak by bolo velmi zle tak kym prideme vola Bronka ju. Ale my to vyuzivame vacsinou len ked ideme vecer na nakup do prahy, alebo na veceru, takze do cca 22-23.00 max do polnoci sme doma. Na vacsie akcie do rana spia deti u susedov, alebo suseda u nas :grinning:
16. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 věnuju se tomu snad od 16 let a tak nějak postupně člověk všechno komplexně pochopí jak to funguje. Je to jenom o čase a trpělivosti. Samozřejmě, že kdybych měla na všelijaký kurzy a lekce, tak to pochopím daleko dřív. Bohužel na všechno jsem samouk. Jako u všecho nejdůležitější je zapomenout na slova "to nejde" :D Když to překonáš jsi o příčku výš atd. :wink: A pak je za tebou pár let, kdy to děláš, uběhne to ani nevíš jak :wink:
16. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidaly jste se dnes nakupovat do slunečnice - na bazar??? já tam dorazila s velkym batohem po 9.hodině a fronta až na schody (posouvala se rychlostí 3 schody za 10 minut - povídaly čekající maminky) mě odradila. tak jsem odešla s prázdnou. vystála jste některá tu frontu?
16. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove nene, takový sadomasochista nejsem, podobným akcím se vyhýbám velkým obloukem :slight_smile:
16. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa chápu proč :slight_smile: představovala jsem si spoustu prostoru, spoustu oblečení a minimum lidí :grinning:
17. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim bohužel jsem mezi holky přiběhla chvilku před pátou a od pěti jsme měly s Lenkou hudebku. Co pracuji o hodinu déle, tak nějak nezvládám :unamused:
17. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove - tak ja po predchadzajucich skusenostiach som tam stala aj s Grainne uz o 8.45hod, takze sme boli medzi prvymi. Nieco som nakupila, ale isla som najma po teplacky do skolky a nic z toho. :angry: Bud moc velke alebo velmi male. Takze som odisla naprazdno. :unamused: :unamused:

@alma13277 - uz pracujes na cely uvazok?
17. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Almo - aha...říkala jsem si,že bych přehlédla,ale i tak je to škoda.Já jsem odcházela kolem 16,30.

Veganlove - Frontu ve Slunečnici jsem nestála.Dorazila jsem po 13,protože jsem byla dopoledne v práci.Bylo tam pár lidí a dalo se super přehrabovat.Asi nejlepší kousky byly už pryč,ale nemám ráda takovou velkou tlačenici,když si to nemůžeš ani pořádně prohlídnout..Ulovila jsem pár kousků pro kluky.Takže u mě spokojenost.
Jinak tento stav se tam s pravidelností opakuje každoročně.A ještě výživnější je vyzvedávání neprodaných věcí. :confounded:
17. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky, dávám nějaké fota toho mojeho rošťáka :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim nevim proč jsem nevyrazila později :slight_smile: příště holt.

dneska jsem po dlooouhe době (těhotenství a porod) vytáhla kolo, tak se mi hned zvedla nálada! už se těšim na další víkend, kdy vemu matouše a vyrazíme někam podél řeky.jen mam problém - mám šíleně tlustý, bezpečný zámek - omotaný kolem kola a zamklý. a klíček od něj nemůžu za boha najít! ztratil se asi při stěhování, takže nejen,že nemam jak zamknout kolo - ale hlavně nevim,jak se zbavit toho asi 3.kilového tlustého zámku co je zamotaný skrz kolo a taham ho všude s sebou :frowning2: nemáte někdo fakt dost velký kleště??? :grinning:
17. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 teď jsme se přestěhovali na Svatou :wink:

17. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 malej je nádhernej!!!!
17. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 - maly je nadherny, ma krasne modre oci :slight_smile:
@veganlove - ten zamok tam mas na posilovanie, ked ho zlozis po sezone, tak budes lietat na tom bicykli :grinning: :grinning:
MM ma vzdy Filipa v sedacke na kole a ked nahodou vyrazime len my dvaja, tak ho nejdem dobehnut :grinning: :grinning:
17. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk díky moc, je to miláček! Na Svaté bydlel strejda, snad tam měl i hospodu. :slight_smile: A jak se vam tam líbí?
@janula34 Děkuji, oči má po mamince.. :slight_smile: :P
17. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu, že i v říčanech jsem si pro vše musela dojet autem a byla dost závislá na praze, moc se toho pro mě nezměnilo :o) takže se nám tu líbí moc, máme svůj domeček s krásným výhledem :slight_smile: ještě udělat tu zahradu :sweat_smile:
17. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jůůů, tak to se máte! my bydlíme v pronájmu ve 2+1 :slight_smile: ale teda baráček by se nám líbil víc...... :slight_smile: jsem koukala, že za pár dní oslavíte roček :slight_smile:
17. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 tak to se mam na co tesit.poletim jak drak. ne doufam,ze najdu nekoho, kdo to prestrihne. i kdyz je to hodne bezpecnostni zamek,tak nevim nevim. u nas taham dite na kole ja... vic jezdim - kdyz je marek v praci a on si vychytrale nechal udelat single speed - sundal prehazku a má jen jednu rychlost,tak by moc daleko nedojel :slight_smile: s tou zátěží... a já to beru jako posilování.
17. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
první podzimní jízda :slight_smile:
17. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciko86 - malej je úžasnej,no a ta poslední fotka,ta je.... :slight_smile:

@lucikk - teda baráček bych si nechala taky líbit (závist) :slight_smile: :wink: .
A na Svaté jsme měli vyhlídnutý pozemek,ale nakonec s toho sešlo.Zase na druhou stranu je manžel pořád v práci,tak nevím,kdo by se staral.Pro nás je asi jednodušší byt.Taky v něm jsme. :slight_smile:

@janula34 - díky.Taky neplánujeme na dýl než do půlnoci.To bych asi strachy nerozdýchala.Tak nějak jsem si to myslela taky,že bych to udělala.Asi udělám v úterý zkušební.Musím k holičovi a chlap zase není doma :frowning2: a Martínka se mi nechce tahat s sebou.

@veganlove - super fotky.Je fajn,že sis to užila.
Sedačku mám na kole taky.A je to znát,když jedeme dva,nebo jen sama.Docela mě mrzí,že to nezvládám ráno do školky.Původně jsem chtěla jezdit,ale mám strach,že by byl Marťa pořád nemocný,protože je po ránu už docela zima.Doufám,že do příštího roku se naučí sám šlapat a budeme moc jezdit každý na svým. :grinning:
17. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk fňuk, fňuk, já chci taky domeček ... ale my jsme oba manuálně nezruční, nám by spadl na hlávky ... :pensive: :grinning:
17. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim děkujeme, on je takhle vysmátej skoro pořád, je to zlatíčko, ťuk. ťuk
17. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady máte ještě z koupání včerejčího :slight_smile:
17. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy mi dáváte s fotkama miminek! Hned bych taky takové brala, ale není vhodná konstalace :angry:
@janula34 - ne Jani, naštěstí mi vyšli vstříc a od října jsem na sedm hodin denně místo šesti. Ale ona i ty hodina je znát a zatím domácí logistiku zvládám jen tak tak :wink: Lenička je zlatíčko a nikdy nechce ze školky domů, tak už i přestávám mít špatné svědomí, že jsem v práci déle :slight_smile:
A co Tvoje práce? Držím palce a pravou ...... :sunglasses: Na kolik hodin chodíš?
18. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - někdy příště :wink: Buď si jistá, mě bys nepřehlédla. Nejsem drobeček a poněkud jsem holkám přerušila hovor :sweat_smile:
18. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda já nestíhám, zase nová tvář Ciko86 vítej! Vojta je krásnej klučina a máte samozřejmě vybrané úžasné jméno :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tak mi máme maraton po doktorech. Od pátka zase Vojťas štěká a má rýmu jak blázen. TAkže dneska k mudře, poslechově je čistej v krku nic nemá, ale vzhledem, že se to u nás střídavě drží už měsíc, hlavně ten kašel, tak nás poslala na alergologii a na ORL. Alergologii máme za sebou, no nic moc moudrá z toho nejsem, ale je fakt že dokud se nezbavíme té rýmy, tak s námi Hojka asi nic moc nenadělá. Ale předběžně po rozhovoru říkal, že to vypadá na alergii na prach, že příznaky i načasování by tomu nasvědčovali. Ale že se musíme nejdřív zbavit té rými a pak se uvidí co dál :unamused: No a na ORL jde s tatínkem, páč tři doktoři v jeden den by bal moje i Vojťasova smrt. Už takhle mi stačili dva hysteráky :confounded: Holt máme syndrom bílého pláště jak prase :pensive:
18. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli ahojky děkuji, koukám, taky Vojtík :slight_smile: Přeji ať Vás problémy brzy opustí. Vojta mi taky takhle kašle, ale jen když se zakucká, mudra říkala, že je to dobré, nikde nic nenašla, tak snad :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@ciko86 - Vojtíšek je fakt nádhernej :dizzy_face: A je to kus chlapa - dle těch koupacích fotek.

@kasli - teda vy si to zas "užíváte". Nás možná čeká taky alergo, páč na ORL říkali cosi o tom, že by Babu mohla být alergik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona na tu rýmu dostala sirup Aerius, ten prý je i na alergickou rýmu, nemáte ho náhodou taky?

@alma13277 - náhodou, do hovoru jsi nám nevpadla, ale vkročila a bylo to milé :wink: Ještě že tak, páč já bych tě jinak určitě nepoznala a byla bych za debila :sweat_smile:

Add bydlení - my jsme v paneláku :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ve 3 + 1, ale máme ho teda v osobním vlastnictví - aspoň že tak. S myšlenkou na baráček koketujeme už dlouho, ale vždycky to tak nějak skončí na tom, že máme kam jezdit (naši mají domek, vždycky tam jsou od jara do podzimu a na zimu jsou v Berouně v bytovce), že v zimě je byt poměrně pohodlný, navíc tady máme všechno blízko. Potom je tu taková drobnost jako jsou finance :sweat_smile: - z prodeje bytu bychom měli na domek někde v "hornídolní", jinak bychom se museli zadlužit a to se nám tedy taky nechce, když to není bezpodmínečně nutné.
18. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k bydlení mi jsem v bytovkách 3+1 se zahradou (teď už oplocenou) + stavíme. Ale po pravdě, kdyby bylo po mém tak barák k životu nepotřebuju a klidně zůstanu v bytovce. Jen si tam dodám myčku a budu happy :grinning:
18. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 - tak ja mam klasiku 8,5 hod. ale nastastie len do 15.45h aby som stihala skolku o 16.00. Celkom to ide, uvidime ako sa zabehneme. Ale dnes to celkom vyslo. Ovsem bol to prvy den :grinning: :grinning: A kde chodi Lenicka do skolky?
@kasli - hlavne sa uzdravte, ja sa "tesim" na tieto choroby.
@marcim - napis ako dopadla skusebka s hlidanim Marti Robinom:wink:

Tak my baracek ne ne ne, mne staci povysavat a vygruntovat tento byt. ALe chalupa ta by bodla, to by sa mi pacilo. MM uz zacal sondovat, tak mozno sa dockam :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek