• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
19. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 Držím palce ke klidnému startu. Záběh je vždycky strašlivý a hlavně po prázdninách. Jak jsi psala, Bronka už je velká a samostatná holka, takže o starost méně. U nás se o té neplacené půlhodince nemluví, ta je samozřejmá :confounded:
Lenička chodí do mini školičky v Kytce, tak věřím, že plynule přejde do jejich školky. Lenka je tam nekutečně spokojená a nikdy jí nemůžu dostat domů. Na zápis do státní školky na Závodí opět půjdeme, ale moc našim šancím nevěřím.

Nám se podařilo bydlení v baráčku a jsem za něj šťastná. Úklid je děsivý, ale stejně by se mi zpět do klasického paneláku nechtělo.
19. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 tak to gratuluji k 1. hladkému dni :wink: :grinning:
19. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli teda, chudák Vojtíšek :confounded: tak snad brzy rýma přejde a budete to moci s Hojkou řešit...

holky, baráček snad ani není proč závidět :o))) spousta peněz pryč a další jsou potřeba, spousta práce.... spousta metrů na vytírání :grinning: tu snad srostu s hadrem :grinning:
19. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak vá nestíhám. Taky nás nějak skosili nemoce, ale už se zdá se z toho hrabeme. Ťuk, ťuk, ťuk.
No teda kolo vám závidím, já se na něj dostanu asi až příští rok.
Jak malé/velké dítě lze posadit do sedačky na kolo? :confused:
Ad burza, já šla v první várce a nalovila jsem co jsem chtěla, samé zimní věci. Byla jsem spokojená, i když přiznávám, že ty davovky taky nerada. A dokonce jsem měla letos i kladnou bilanci.
19. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak bezva, že zatím na jedničku! Určitě to tak bude i dál!!!

Kasli, kde stavíte?
19. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dopoledne, uklízím myčku a kde co leží... říkám si, jak mám hodné dítě... tak kontrolně kouknu... zdálky vidím, že žmoulá cosi červeno, fialového a dělá mňam mňam (to jako fakt říká, když jí něco chutná :o))... jdu blíž... bílé legíny hnědé, růžové tričko hnědé, pusa hnědá, pod nohama lepkavá potopa... mňam mňam pokračuje.... našla na stole višni v čokoládě a rozhodla se jí ochutnat :o)))
19. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk :grinning: taky bych si dala :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk bud ráda že to byla jen višně v čokoládě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak stavíme v Loděnicích.
19. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - jj, ticho znamená VŽDYCKY průser :sweat_smile: Višeň v čokoládě :grinning: Ale řeknu ti pravdu - bude hůř :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk višeň v čokoládě je v pohodě, šminky jsou mnohem horší :grinning: :grinning: a nejhorší je plastelína :angry:
19. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa - chachá, šminky a plastelína, to Bára je jinší formát - tuhle si jaksi neřekla na nočník a jak jsem její "výrobky" uklízela (neměla totiž zrovna kalhoty, takže to padlo na zem), tak volala "pučit, pučit" :sweat_smile: A jednou sebrala venku uschlou psí památku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a říkala "koužit" (kouřit) :sweat_smile: Inu, bylo to podobné doutníku a ty kouří tatínek :sweat_smile:
19. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a ano,ano jak píšeš Peťo. Oproti těmhle výrobkům jsou šminky a višně v čokoládě naprostá brnkačka.

Mimochodem náš mladej mi včera vylil jablíčko se sajrajtem na lapání octomilek na kuchyňksou linku (jen podotýkám, že naše linka je masivní dřevo, takže se to do toho vcuclo během 1 sekundy) a hezky si v tom vyráchal ruce. Smrad neskutečnej to byl :confounded:
19. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli co je to sajrajt na octomilky? funguje to? kde se to dá sehnat nebo z čeho to namíchat? už mě ty mrchy pěkně štvou ... :angry:

pravda, k "biovýrobkům" se Mates zatím nepropracoval, bývám rychlejší :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty octomilky me take zajimaji...nechapu, kde se mnozi...
19. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tohleto: http://www.pemi.cz/drogerie/detail.asp?ProductID=06636501
měli to u nás v drogerce :wink:
19. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli ty jo, super...to jsem jeste nevidela, diky :wink:
19. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli bezva, zítra vyrážím na lov, dík :grinning:
19. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - to je nějaká novinka??Koukám,že všichni budeme likvidovat octěnky...taky se přidávám a zítra jdu na lov do drogerie. :grinning: :wink:
19. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přidávám do klubu likvidátorů :grinning: taky to neznám!
19. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: koukám,zítra bude nájezd na drogerie :grinning: :grinning: :grinning:

A aktuální hlášení....Robča to s Marťou doma zvládl naprosto perfektně.Měli puštěnou pohádku,tak byl klid. :sunglasses: No,bylo to lehce přes 1/2 hod.Ale jako testovací,to stačilo.Stejně jsem byla nervózní jako pes.
A také dys.. se u Robči nepotvrdilo.HURÁ,HURÁ!!!!! Je to pouze nesoustředěností. Takže budem trénovat, a ono by to mělo jít. :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim jupí, to jsou ale pozitivní zprávy!!!!
19. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - abych pravdu řekla...jsem moc ráda,že se to nepotvrdilo.Dost jsem si oddechla.Asi by to bylo jednodušší,protože by se na to dalo odvolávat a omlouvat to.Ale takhle vím,že porucha to není ... a budeme na tom pracovat,aby to šlo.Tohle sdělení mi dnes dost zvedlo náladu. :slight_smile: :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim tak to jsou super zprávky. Blbé je tedy, že se nebudete mít na co vymlouvat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oh a děvčata ráda jsem poradila :wink:
20. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - no super, tak to je naozaj parada. takze chlapi boli sikovni, zvladli to bez teba, este k tomu ta sprava s Robinom, no vidno ze mas dobry den. Prajem ti to :slight_smile:

Octomilky to je moja nocna mora, takze ked budem mat volny cas, vyrazam tiez. Nechajte mi tam jedno jablcko :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jablíčko už je na lince - sice v něm zatím nikdo neplave, ale potvory už nelítají kolem - asi jsou omámené, jen tak zvolna lozí a dají se krásně ubíjet :grinning:
21. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@marcim - to s Robčou je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A jak to kluci spolu zvládli - no vidíš, jak jsou šikovní :dizzy_face:
- můžu na tebe mít opět dotaz jako na odbornici? :sweat_smile: Totiž u mě je stav následující: přišla rýma, odešel hlas. Co tak nejrychleji pomůže k jeho obnově? Zkoušela jsem Vincentku, bylinkové čaje (lipový Megafyt a Teekanee "chřipka a nachlazení") a ACC :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@neumisa - normálně je vidím, zfetovaný octomilky :grinning:
21. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - Panthenol cucavý.Dělá se i ochucený,ale ten je slabší.Ten silnější je nahořklý,ale prý se to dá.Jinak Calcium Chloratum roztok.Zabírá velice dobře,ale je to nechutnost veliká slano-hořko fujtajblová.Tak si vyber. :sweat_smile:
Vincentka je taky dobrá.Asi to stejně bude chtít pár dnů,než se ti halsivky odhlení a zregenerují.
21. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek