• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@marcim - děkuju moc. Já věděla, že nezklameš :slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chachacha ... už plavou, mrchy ... :sunglasses:
21. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jablíčko pořád nemám :frowning2: jsem zapomněla... ale v pondělí vyrážím do dmka, tak tam ho snad taky koupím...

holky, já včera vyjela lovit oteplovačky... a vrátila se akorát vrcholně nas.... jako já nevím, hledám, lovím už od léta... to jako zimní zboží dostanou na jaře nebo co sakra?! Jela jsem na zličín, prolezla HMko, CAčko, Next, Reserved a já nevím co ještě... a prd!!!! Oni nic nemají!!!! ale jako fakt NIC! i kdybych jrla koupit nějakou parádní sukýnku, svetřík... no čuměla jsem jako blázen... to je jako na zličíně normální? já tam nějak nejezdila, měla jsem blízko chodov nebo když jsem jela do prahy, nakupovala jsem na andělu... jak je na tom ten zličín? Měli jen špatnej den?

ale fakt to zimní mě dorazilo... v létě jsem koupila bundu a kombinézu, pak někdy v srpnu druhou bundu.... a to ty děti k tomu mají nosit džíny???!!!

tak nakonec jsem poprvé něco objednala z netu, z mmb, tak snad nebudu zklamaná... resp. už mám na cestě takhle balík z nextu, ten jsem taky doteď nakupovala jen v krámu... a koupila jsem teda topolino oteplovačky, chtěla jsem komplet, ale to už je prý taky vyprodaný... takže jen oteplovačky...

holky, kam jezdítě nakupovat oblečení????
22. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - já pokud něco sháním, nakouknu vždycky nejdřív na MMB. Jsem tam spokojená, věci i jednání prodávajících zatím byly vždycky perfektní. Mně se právě nechce moc lítat po krámech, já na to prostě nejsem :sweat_smile: Jinak nás docela dost zásobí ségra (to už jsem tu asi psala - má ten krámek v Lidické - taaak, jsem si trošku přihřála rodinnou polívčičku :sweat_smile: :grinning:). Na Zličíně lezu jen do HM a CA a nemám pocit, že by tam měli málo věcí :confused: I když je fakt, že jsem nikdy něco přímo nesháněla a teda konkrétně CAčko je asi spíš na takové věci jako bodyčka, overaly, trička, punčocháče apod. Babu teda má i hodně věcí po dětech kamarádek a taky koupených použitých - pro toho našeho "kluka v sukni" to bohatě stačí. Zrovna nedávno - na kalhotách, které měla týden, vyrobila "skobu" :grinning: Teď jsem si vzpomněla, jak se totéž stalo mně, když mi byly tak 3 nebo 4 roky: Byli jsme na procházce, já zbrusu nové gatě, zakopla jsem o obrubník, na kalhotách skoba, a já prohlásila: "Kdyby tu ten obrubník nebyl, tak bych nezakopla." :sweat_smile:

@neumisa - :grinning: :grinning: :grinning: Teda ty máš taky výborný hlášky :grinning:
22. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jo na Zličíně mají úplné ho....o, to je známá věc :wink: já většinu věcí buďto objednávám od kámošky z nextu a nebo to jistí MMB a sekáče,na zličíně chodím lovit jen sem tam nějaké to tričko a spodní prádlo, ponožky a trenky a sem tam ulovím i něco ve slevách, ale pokaždé když tam jdu naprosto cíleně pro něco co potřebuji, tak to nikdy nemají a nebo je to drahé jak sviňa. Např. teď sháním pyžama a na zličíně jesou drahé jak blázen 350,- za pyžamo my přijde dost, v tescu nemají naši velikost a na MMB jsem tuhle koupila pyžamo a přes něj je vidět, takže po téhle zkušenosti se dost bojím :unamused:
22. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli ty máš kámošku v nextu???? :confused: povídej, přeháněj! :grinning: :wink:

no já ten MMB riskla až teď... next je next a ty topolino má kámoška, takže jsem věděla, co objednávám, ale jinak na to taky moc nejsem... navíc já ráda chodím do těch krámů :grinning:

@petul.a a jooooo, ségra, jsem zapomněla :dizzy_face: :wink:
22. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk ne nemám kámoškü v nextu ale v anglii, takže mám věci za kurz libry :wink: takže to je rozhodně za lepší prachy než tady v kamném obchodě! Ale teĎ máme nějaké komunikativní problémy, ale mám v záloze spolužáka co pracuje v Londýně takže by přísun neměl být zmařen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já mám next také strašně ráda! Prostě kvalita je uplně někde jinde než když koupín něco tady v normálním obchodě a hlavně ty ceny. Je fakt neskutečný, že já když kupuji přes tu kamarádku věci z nové kolekce, tak je za libry mám za tu cenu co pak ty věci se tady v obchodě prodávají ve slevách. To je je prostě nepochopitelné!!!
23. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
U nás byla dneska docela bouřlivá noc.Martínek se vzbudil ve 4 a stále něco řešil.Měl trochu teplotu,tak jsem čekala,co z toho bude dál.No,ráno se osypal a bylo vymalováno.Máme neštovice.Ve školce je skoro mezi posledníma,kteří to dostali.Říkala jsem si,že má docela dobrou imunitu,že odolal...ale neodolal.Zatím to vypadá slušně.Pupínkatý je,ale není to tak strašné.A teď večer je i bez teploty a vypadá,docela zdravě.To bude náročný týden,protože nebude moct jít ven. :rolling_eyes:
Nevíte někdo,jak dlouho musí být izolovaný doma??Už si to nepamatuju.Pokud vím,tak nejvíc infekční je těsně před výsevem a pak dokud jsou puchýřky??(To si ale nejsem jista :confused: )
23. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli, téééda, já závidím! moc dobře vím, jak t vychází v alglii... a next taky miluju, jak píšeš, kvalita no... i když teda se spokojíme i s cherokee :o), ale next je next... :dizzy_face:

marcim, jejda, no zas to bude mít za sebou no... akorát to s tou karanténou je nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
23. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - to je náhodou dobře, že si to Martínek odbyde jako takhle malej, aspoň to bude mít za sebou :wink: Ovšem jak dlouho musí být izolovaný netuším :confused: Zkusím hodit dotaz na Undatry, pár dětiček ty neštovice nedávno mělo, tak třea bude někdo vědět.
23. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim infekční do posledního pupínku - tak vydrž, u nás to trvalo celých 14 dní
23. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa - nestraš :astonished: :astonished: :astonished: (Já musím v sobotu do práce.) ...tak nějak jsem si to myslela.Díky.Budu se modlit,aby se vyrazil co nejdřív a brzy zaschnul.Teda jestli to bude trvat tak dlouho,tak mě v práci zahluší. :unamused: :frowning2:

@petul.a - taky si myslím,že lepší teď,než ve 20.Robča to měl taky ve školce a vcelku hladký průběh.Budu doufat v podobný scénář.Na gymplu to donesla spolužačka na braňák.Pak ochořela polovina třídy,ti co to ještě neměli,nebo jen slabě,a chudáci si docela užili.
23. říj 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - kopíruju odpověď jedné Undatry :wink::
Já myslím, že je to jako u oparu - pupínky neštovic jsou infekční dokud mokvají, jakmile zaschnou a začnou se hojit, už by to mělo být OK
23. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - díky moc.Stejně to bude minim.do čtvrtka/pátku (doufám) .... to tu Marťas udělá z bytu kůlničku na dříví.Asi bych měla začít vymýšlet program na doma. :sweat_smile:
23. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli :dizzy_face: tak my konečně děláme pokojíček... už se nemůžu dočkaaaat :grinning:

a navečer jedeme do ambiente, tak se těším na pořádný argentiský bejkyyy :grinning: :grinning: :dizzy_face:
24. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@marcim - nemáš zač. Já zas děkuju za rady ohledně léků na hlasivky, moc mi to pomohlo :slight_smile: Hlas se pomalu navrací, i když teda úplně O. K. to ještě není - vejšky zatím nedávám :grinning: Připomíná mi to našeho učitele občanky, který vždycky když se rozčílil, tak mutoval. S náma, pubertálníma osmákama... chudák :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - normalne sa asi nahlasim k tebe na navstevu. Ja chcem aby mal nestovice teraz !!! Je pred zimnou sezonou, suseda je este doma, takze najvhodnejsie podmienky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu v pohode bola susedina mala v skolke a nejake dievcatko sa potom do rana osypalo, tak snad to dostanu aj nase deti. :wink:
24. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - klidně doražte.Marťa bude mít kamaráda a já chvilku na pokec. :wink: :grinning: I nakažené tričko půjčíme. :grinning: No,pokud se osypala hned další den,tak máte velkou pravděpodobnost,že jste je ulovili taky....teď jen 2-3 týdny počkat.A Broňka je ještě neměla?

@petul.a - to je dobře,že se to lepší.Tak ať seš brzo fit.
24. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, tady už se půjčují pyžámka s neštovicemi :grinning: naposled jsem takhle viděla handlovat děti ve škole s veškami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děvčata moje dítě mě začíná naprosto odbourávat! Včera lízal lízátko a ty zapatlané ruce mi začal otírat do přehozu na sedačce. Tak jsem na něj vyjela ať to laskavě nedělá a kouká si mazat pro utěrku. On se na mě podíval a s naprostýn klidem mi říká : "Mami, nekřič na mě nemůžu lízat lízátko!" - no neuškrtili byste ho :grinning: A takovýhle hlody má teď pořád, Fakt někdy nevím jestli mám řvát smíchy nebo ho praštit
25. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - to nevím,co je lepší jestli neštovice nebo vši :grinning: :grinning: :grinning: .... (ale jedno infekční tu je.... :grinning: :grinning: :grinning: ...provokace)
Vojta je teda kusan...a to vypapadal v Pohodě jako ten nejhodnější kluk. :dizzy_face:
25. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim JJ to on to na veřejnosti krásně hraje, to je to zlatíčko a miláček, ale doma se zněj stává pěkněj terorista :angry: :sweat_smile: Protě k tomu, aby byl hodnej potřebuje publikum :grinning:

Jinak konečně máme po rýmě :dizzy_face:
25. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...osobně mě to taky vždycky rozčilovalo,když Robča byl ve společnosti jako beránek a doma řádil,jako černá ruka.A pak ty řeči....co že bych chtěla a tak.... :angry:
To je dobře,že máte po rýmě.Hlavně,aby to aspoň chvíli vydrželo. :slight_smile: I když při tomhle počasí,těžko říct. :unamused:
25. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim přesně, mluvíš mi z duše. Pak na mě ještě každej kouká, co si to vymejšlim, že kluk zlobí, když je tak hodňoučkej :angry: Má to hajzlík dobře promyšlené, matka je v očích okolí stále nespokojená a stěžuje si a on je přitom takový andílek :angry:
25. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - :grinning: :grinning: :grinning: to je přesně ono.....jsme to matky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sociálku na na nás. :sunglasses:
25. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi připomíná včerrejší debatu s matoušem. chtěli jsme jít dopoledne do lesa a tak mu říkáme, že se jdem oblíkat a jdem ven. on se na nás podívá a strašně vážně řekne: "nechci jít ven, bude brzo pršet. já chci zůstat tady, doma, s rodinou svojí. mámou,tátou a maruškou". no takže jsme nikam nešli... :grinning:
25. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove - taky dobrýýý. :grinning: Teda jak jsou ty děti chytré. :sweat_smile: :slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove - teda to je věta :grinning: :grinning: :grinning: Matoušek je šikula :slight_smile:
25. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechodila jste nektere do Zahoranku na predporodni kurs? dik moc za info:slight_smile:
26. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kam chodíte s dětičkama k lékaři? :slight_smile: Jsem z Berouna diky
27. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek