• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 

@neumisa Tak,už jsem u pani doktorky objednaná.Sestřička byla moc milá:slight_smile:.Manžel se ptal kolik je pani doktorce asi let?
1. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lhotkova uf, toť otázka ... určitě je starší než já, ale ještě ne důchodec ... něco mezi 40 a 50ti, řekla bych :grinning: v tomhle fakt nemám odhad ... :rolling_eyes:
1. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne teda takhle uondat dítě! super! :grinning: a ta fotka s Lukáškem, to je tak krásný malý miminečkooo :sweat_smile: :dizzy_face:
1. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa Jsme u mladé pani doktorky a moc to nefunguje.Tak doufám,že léta prxe udělají své :grinning:
1. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme ta divná rodina a nám stromeček zdobí Ježíšek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase si pro něj s mrňousem jedeme do lesa, tam si ho uříznem a pak ho strkáme na balkon, aby Ježíšek ho mohl nazdobit a při té příležitosti ještě jednou zkontrolovat jestli si pak ty dárky Vojta vůbec zaslouží. Takže sice stromek nezdobíme společně, ale za to si ho společně řežeme :wink:

@grainne tak tohle fakt neznám :astonished: takhle vytuhnout, to je bomba :wink:

Jinak opět přemýšlím jaká je sazba za zabití dítětě!!! Ten náš terorista poslední 3 dny vstává mezi 4:30 -5:00 fakt je jak hodinky :angry: :angry:

Jinak dnes mám přemieru. Po 3 letech MD najíždím na plný pracovní úvazek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak vela zdaruv praci. Vojta sa evidentne pripravoval na prechod na zimny cas. :grinning: :wink:

Musim sa priznat ze u nas tiez zdobi stromcek jezisko, ale tohoto roku asi nazdobime spolu. My sme trochu vadna rodina, lebo ja zdobim stromcek uz okolo 15.12. a skor, prip. na Mikulasa, nech si ho deti uziju. Na vianoce ideme na slovensko, takze my mame stedry vecer uz okolo 19.12. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ked sme boli v SK, tak sme vzdy 24.12. jedli my ako rodina, 25.12. jedny rodicia a 26.12. druhy rodicia. A darky boli v kazdej rodine pod stromcekom s tym ze ich tam nechal jezisko pre deti a nezabudol ich nechat aj u svagrinej. Takze deti rozbalovali asi 5 x pocas vianoc darceky. A uzili si to v kazdej rodine aj stary rodicia. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, je na vas ako si to urobite, rozhodne vam nemaju do toho co kecat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli to se dá přežít vstávat takhle brzo a pak jet do práce :sweat_smile: co vlastně děláš? ty jo, by mi to zabilo i na MD, natož takhle... já nevím, že ty děti tak nerady spí... chápete je? :grinning: :sweat_smile:

@janula34 my jako děti jsme třeba mívali štědrý den 22., když 24. vyšlo třeba na neděli, s rodiči a prarodiči, abysme právě pak hned mohli jet s babičkou na hory a být tam co nejdéle... a tam jsme měli 24. druhý štědrý den, sice malé dárečky, ale byly :o) takže je to vše opravdu jedno, jen je důležité, aby ta rodina byla spokojená... kdy a jak je fuk :o)
1. lis 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk jj bohužel dá. Tělo si na to časem zvykne. Např. Včara šel spát ve 21hod, pak byl vzhůru od 1:22 do 2:30 kašlal jak o život (asi nějaká alergie či co) a vstával v 5:30. On prostě je takhle nespavý od malička :frowning2: :rolling_eyes:
2. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli bože, nespavé dítě by mě asi zničilo :rolling_eyes: Bohatě mi stačilo vstávat na kojení, už to bylo za trest ... ještě že je to přešlo a teď chrupou spokojeně celou noc... :sunglasses:
2. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli časem by u mě znamenalo tak za deset let :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - ať se v práci daří a doma se to zvládá.
Teda takové vstávání bych nerozdejchala :rolling_eyes: ....Kluci mě drtí v 6 ráno...teda pokud se nejde do školy.Ve všední den je problém je vytáhnout z postele v6,15,ale 4 ráno??? Zlatíčka moje.... :grinning:
2. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata MM byl včera s Vojtou zase na ORL (má pořád rýmu jak cikán švihadlo a nemůže se jí zbavit) no a samozřejmě máme antibiotika + dostal ještě nějekej Aerus na zklidnění, ale holky on chrápal cenou noc od 20:30 do 6:30 normálně jsem se ve 4 ráno vzbudila, jestli dýchá :astonished:
3. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli no tak buď se mu ulevilo nebo ho atb oblbly :sweat_smile:
3. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk to nevím, ale každopádně jsem se po dlouhé době zase vyspala :sunglasses:
3. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sleduju tady vase trapeni s prckama a preju at je brzo lip! i ja mam problem, mam tehu cukrovku, nemela ste to nektera? :confused: potrebuju nejake rady :grinning:
3. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - Aerius bere naše Barča už stabilně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je výbornej, prý funguje i na alergickou rýmu. Ať je Vojtovi konečně už dobře a ať mu spánek vydrží!!! :wink:
3. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu po dlouhé době pozdravit, myslela jsem, že se k vám přidám na ten srazík, co jste měli v Pohodě, ale nakonec šel s Pátou na yamahu manža, takže na mě padlo hlídání malé doma... Jinak my samo taky marodili, Páta už začíná být v pohodě, tak jen čekám, kdy se to projeví u Eli, ale třeba to protentokrát zůstane jen u jednoho člena rodiny, ale moc tomu nevěřím... Imzadi já těhu cukrovku měla, takže klidně písni, co bys chtěla vědět ju?
3. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek super, uz pisu:slight_smile:
3. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile: !

Konečně se utrhnu a něco sem napíšu :wink: . Máme se fajn, i po zdravotní stránce se zatím držíme. I když teda tatínka v říjnu skolil pásovej opar :confused: :pensive: . Když napíšu, že to byl hnus, tak je to hodně mírné slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky se v okolí objevily neštovice, tak čekám, jestli se Hedu neopupínkuje.
Jinak včera jsme zkoušeli pouštět draka, ale asi pro to nemáme vlohy a Hedu rozčilovalo, že jí pořád bereme tu šňůrku :grinning: a taky jsme se zúčastnili lampionového průvodu. To jsem zavzpomínala na svoje dětství :slight_smile: .

Jak jste tady psaly o Vánocích... tak já už loni zdobila společně s Hedu. Jí to ohromně bavilo, takže je to hezkej zážitek. Překvapení je stejně pak ten rozsvícenej stromeček :dizzy_face: . Ale je jasný, že každý to má podle sebe!

@janula34 , jak jde práce? :wink:

Jo a co L.myska a Ondrášek? Už tady dlouho nebyla... :confused: :wink:
4. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady naše neuspěšná akce :grinning: ...
4. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek Ahoj mirdisku, my se potkáváme na Yamaze od pěti? :sweat_smile: No, budu se soustředit na maminku s Patrikem. Když moje paměť na obličeje je zoufalá, tak alespoň děti zvládám. Dnes na hudebku nejdeme, Lenka taky nějak nudlí, tak bude dva dny doma s babi.

Mějte se všcihni hezky a buďte zdraví :dizzy_face:
4. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau hoky,
u nas v okoli su tiez nestovice,haranta som nechala cielene nakazit, tak uvidime ci ich dostane alebo nie. Raz ich dostat musi, a teraz mi to vyhovuje, susedka je este doma, nechala nakazit svoju dceru tak ich bude mat oboch. Diky za super susedov, kedze stare mamy su tak daleko.
@berynka - musis viacej trenovat,ze? :grinning: vlastne svojou neschopnostou rozculujes cderu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
praca v pohode, mam super kolektiv, co ma tesi, normalne pisem maily v cestine,obcas sa tam samozrejme vyskytne nejake pocestene slovenske slovo :grinning: Len oslovenie v 5.pade ma zabíja. V SK sa to nepoužíva, tam je stale: dobrý den pan Zajac a v CJ tam musim pisat pane Zajaci tak niektore mena som pekne pokur...la :grinning: :grinning: :grinning:
@alma13277 - dnes sme vas cakali na plavani a vas nikde. Tak snad na bud.tyzden.
@imzadi - ja neporadim, ja som mala tehotensku gestozu :wink:
@kasli - nechaj nasadeny Aeurus celodenne a celorocne a snad bude dobre spavat :grinning: :grinning: ak nie, zvýš dávky, aby si sa vyspala :grinning: :grinning: ale važne, priznam sa ze ta obdivujem, ja musim mat svojich 8 hod spanku, inak som chora.
6. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak na rady Januly asi zvýším dávky léků páč dneska zase budíček v 5 ráno. Mám naprostto nekřesťanské dítě, o víkendu taklhle brzy prudit :angry:
JInka 1. týden v práci mě naprosto odrovnal, po práci domu, uvařit a ukoučovat dítko do poslele a přiznávám v 21hod už nevím o světě. Manžel je ze mě na větvi, páč už několikrát se mi za ten týden stalo, že mu říkám, že na něj čekám v postýlce a než stačil přijít tak já byla tuhá. JJ, v usínámí během 5 sekund začínám být přeborník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janula34 tak to je super že se ti tam líbí :dizzy_face:

Já byla v práci překřetěná asi na supermana, páč hned druhý den si vedoucí myslela, že 3 roky absence v práci na mateřské přece nic není a všechno si pamatuji a tudíž můžu fungovat na 100% a samostatně :angry: :grinning: No je to kráva co dodat :rolling_eyes:
6. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - hele, manželovi řekni, že jestli "něco" chce, tak ať srovná nejdřív juniora, aby nevstával i o víkendu v 5, a pak dotyčnou paní v práci, aby po tobě nechtěla supervýkony :sweat_smile: Hele, a psát takhle veřejně cosi o kravách - bacha na to, oko Velkého Bratra nás vidí :sweat_smile: No fakt, vím, že občas jsme šmírováni. Mě teda zatím šmíroval jen někdo, u koho mi to absolutně nevadí a kdo chtěl jen vědět novinky, ale... nikdy nevíš. Kvůli tomu jsme si s Undatrama udělaly soukromou skupinu, páč holky už zažily horší věci :angry:

@janula34 - bezva, že se ti v práci líbí. Kolektiv je hooodně důležitý. A čeština - njn, holt je záludná :sweat_smile: Ono třeba i rozeznat, kdy se má použít slovo jít a kdy jet, to je prý pro Slováky taky trochu oříšek :fearful: Ale vsadím boty, že my bychom se slovenštinou měli totéž - např. moje maximum jsou čučoriedky nebo krasokorčuliar :grinning:

@berynka - tak to jsme na tom podobně :grinning: Akorát nám nakonec vzlítnul - teda manželovi :angry: Tak byl na koni, že :sweat_smile:
7. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 Jani, Lenka byla od čtvrtka na antibiotických kapkách a doma, proto jsme tentokrát vynechaly. Na příští sobotu už se obě neskutečně těšíme.

@kasli Smekám před plným úvazkem. Ani ten rachot neumím představit. Jak vůbec zvládáš odpoledne s malým?
8. lis 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 nesmekej, za pár měsíců tě to čeká také, pokud nehupsnete rovnou do druhého :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne to zvládám kupodivu dobře, páč kluka celý den nevídím, tak mě za ty zbývající 4 hodiny než si jde lehnout nestačí ani pořádně naštvat a otrávit a hlavně je rád že mě vidí, takže ani moc nezlobí, takže pohoda :sweat_smile:
8. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli Takže vlastně pozitivní přínos :slight_smile: a domácí klídek :grinning:
Mě snad plný úvazek nečeká. Od Lenčina 7 měsíců jsem zpět na 3/4 úvazek a teď od října na 7 hodin denně. Tu neplacenou půl hodinu nepočítám. Proto tak nějak vím, jaký je to záhul, a to jsem měla "čas na zvykání". Tedy pro mě to záhul je. Bez fungující babičky si náš režim vůbec neumím představit. Na školní docházku ani zatím moc nemyslím. Proti tomu je školka pohoda. Máš možnost i home office? V mém případě to není možné, ale mám to do práce 15 - 20 min. autem, alespoň něco.
8. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a , tak to my si u tvého manžela objedáme na příští rok asi školení :sweat_smile: :grinning: , páč pouštění draka je fakt věda :sunglasses: .

Já taky obdivuju koordinaci domácnosti a dětí při plném úvazku v práci :confused: :wink: .

@janula34 , já zase netušila, že nemáte shodu podmětu s přísudkem a v některých slovenských příspěvcích jsem si řikala, proč tam mají "blbě" ty i/y :sweat_smile: :slight_smile: .
8. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 to já měla čas na zvykání také od února jsem chodila na 1/2 úvazek, ale i tak najednou chodit po-pá je fakt šok :sweat_smile: Ale ono to půjde, jde jen o zvyk :wink: Home office u mě fakt nehrozí, takže každá den do práce, ale autem tu sem za 5 minut což je pohoda :slight_smile:
9. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli Ideální vzdálenost :slight_smile: :dizzy_face: Práci zdar :wink:
9. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek