• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj maminky :slight_smile:
můžu se přidat? Jsem z Králováku, mám čtyřměsíční holčičku a kamarádů a kamarádek spoustu, ale bez dětiček :grinning: Jéééé ahoj Kasli.........svět je prostě malý:slight_smile:
9. lis 2010 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakusa jee ahoj a odkud z kralovaku?:slight_smile: ja tez ja tez :wink: my cekame az v lednu, ale kamaradi/kamaradky budou potreba :dizzy_face:
9. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
9. lis 2010 v 11:35 • saarcik77
@imzadi Máme baráček na konci Počapel :slight_smile: a kde bydlíš ty? a jak se daří těhulce?
9. lis 2010 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakusa my bydlime za horizontem, jestli vis, jak jsou nad parkovistem probo busu nahore nove bytovky a za nimi radove domky...tak v jednom z nich bydlime :grinning: a vede se...no stridave oblacno :grinning:
9. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoby nad hypernovou?
9. lis 2010 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakusa vic vlevo, jsou takove barevne - cervene, zlute a modre...a divame se na zahorany...
9. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nechcete se sejít třeba někdy ve Slunečnici? Volně přístupná herna je v úterý 12 - 16.30 a ve čtvrtek 9.30 - 16.45. :wink:
A zítra je tam Pohádka o pejskovi a kočičce od 16h.
A vítám novou tvář. :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne teda - divadlo zní moc dobře. pejsek a kočička jsou v posledních dnech docela aktuální u nás doma. půjdete někdo? je tam ve slunečnici výtah? zatím jsem tam s dětma nebyla, tak se pídím,jak to tam vypadá :slight_smile: a já bych mohla ve čtvrtek do herny - tak na desátou. chtěla jsem se tam jít porozhlídnout...p.
9. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se tesim, az se budeme moct k vam pridat, ikdyz to bude jeste trvat...snad do te doby tady jeste nekdo zbyde :grinning:
9. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@moncakusa - vítám další královandu :slight_smile: - my bydlíme kousek od vás, na sídlišti.

Do Slunečnice bych zašla ráda. Pro nás je lepší čtvrtek, když je tam volno i dopoledne. Akorát tento čtvrtek to nepůjde - manža je ode dneška ve špitále se zádama a ve čtvrtek dopoledne za ním chceme jet.
9. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakusa to se picnu, tak to už fakt nebudu moct nikde nikoho drbat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahoj!

@veganlove jj, ve slunečnici výtah je :wink:

@petul.a copak má zase TM s těma zádame, že je v nemocnici? :confused:

@grainne já bych se sešla ráda, ale jaksi ne přes týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli ale jen si drbej:slight_smile:)))
10. lis 2010 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne No my se ještě asi v herně nechytáme a na divadélko to taky ještě nevypadá :grinning: ale jaká je ta slunečnice, já jsem si přečetla, že provozují i cvičení pro pidi děti :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kasli - manža je zablokovanej :sweat_smile: Ale už má roupy - psal, že už je mu líp a jakmile bude fit, že z toho špitálu zdrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem mu odpověděla, ať hezky počká, až ho dají pořádně do kupy.

@moncakusa - Slunečnice provozuje cvíčo pro miminka (mimibick), ale je to myslím v Edenu na sídlišti, aspoň dřív to tak bylo.
10. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Mončo, vítej! Hele, neznáš Honzu Kulhavýho? :sweat_smile:

jestli myslíte čtvrtek - zítra, tak bohužel :o( jdeme na roční prohlídku, jsem zvědavá na míry... dnes jsem s hrůzou zjistila, že overálky na spaní ve vel. rok až rok a půl nám budou jestli dva měsíce, tak budu hooodně ráda... no co bych chtěla, když už dva měsíce je nosí že?...

byly jsme zkusit cvičení v edenu, ale bohužel :o( byly tam o dost starší děti a aktivity spíše pro ně, pro nás ještě ne... a jinak jiná cvičené ve slunečnici nebo i pohodě nám nesedí časově - těsně před spaním nebo ještě spíme... chjooo :o(((( já bych tak ještě někam chodila...

Peti, muž už má roupy jo? to brzo :o)))

jsem vám ještě chtěla něco napsat a nevím co :o)))
10. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk už máš také HOSIP, jj to je 1. příznak mateřské demence :grinning:

@petul.a ten tvůj je tedy borka, ale v tomhle jsou asi všichni chlap stejní :unamused:

Já už jsu zase v práci a jdu opět vytvářet hodnoty. Ne že by mi to dvakrát šlo, páč ty odumřelé mozkové buňky nějak nejdou po těch třech letech resuscitovat. Mozek trpí, hlava bolí!!!
11. lis 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

Martínkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, a co příští čtvrtek?

11. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne holky. :slight_smile:
@kasli Docela jsi mě pobavila a hlavně připomněla začátky, a to pauza nebyla tak dlouhá. I představení do telefonu nebylo samo sebou :dizzy_face: :wink:

@janula Mám se Tě vůbec ptát co Ty v práci? Přijdeš mi neskutečně v pohodě a v klidu.

@lucikk Nezkoušely jste s malou Yamahu? Během hodiny je také hodně pohybu.

Můžu na vás v Pohodě zase bafnout? :sunglasses:
11. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 na yamahu chodíme, už vlastně na druhý "semestr" a jsme obě nadšený, ale chodily jsme i cvičit, tak jsem chtěla i v tomhle navázat a ni cno...

Peti, jj, příští čtvrtek by měl být u nás ok! ráda bych!!!! konečně!!!!! :o)))

Kasli, jak tě tak čtu, já se snad do prácě ani nebudu moct nikdy vrátit :sweat_smile: :grinning:
11. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk Čauky, jasně že znám:slight_smile:)) Neříká ti Sněhurka?
11. lis 2010 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to nevím :sweat_smile: :grinning: se ho musím zeptat :grinning:
11. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, už vím :grinning: jj, prý jsem to já :grinning:
11. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak naše roční míry: 80 cm a 9,9 kg. a mám žádanku na moč a krev :o/ jsem měla radši mlčet... jsem říkala, že naše předešlá sestřička mi říkala, že v roce s močí, no a já se na to vyprdla, jako jak to mám v roce udělat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jen teda říkám, že nemáme... a sestřička že nevadí, že do půl roka to mám zkusit někdy nějak chytit a dala mi tu žádanku... a dr že rovnou i krevní obraz, jestli má dost železa... :angry: nemám ráda takovýhle testování pro nic z anic....

a jinak naše šmudla řvala a řvala jak k..., jen co na ní šáhla sestřička, že jí zváží :grinning: a nepřestala, dokud jsme nešly ven, to udělala i pápá :grinning:
11. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle nejnovějšího průzkumu kafé Klaun znovu otevírá 21. 11., prý v plném rozsahu původních služeb ... :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
aj ja sa snazim vytvarat hodnoty, hoci niekedy mam dojem ze sa snazim zlikvidovat ekonomiku tohoto statu ako ju zvyšovat :grinning: :grinning: :grinning: Uvidime ako to pojde dalej, ci ma neposlu domov s tym ze pani vy nikam nevychadzaj, nic nerobte aby ste nieco nepokazili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucikk - gratulujeme, je to kus poriadnej zenskej
@neumisa - to si ma celkom potesila, ze otvaraju, aspon si mame kde dat rande.
@moncakusa - vitaj, my sme tiez z Kralovaku, sme takmer susedky s @imzady
@alma13277 - uvidime sa v sobotu na plávaní, tam pokecame :grinning:
@kasli - ty mas naozaj pracu pod nosom :wink:
11. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stretko - rada sa pridam, ale fakt az par minut po 16.00 som k dispozicii.
11. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - moc děkujeme :slight_smile: ...vyřídím.
Jinak u nás je Robča nemocný,ale snad už v pondělí zase pomaže do školy...(už aby to bylo)
Jo a asi týden přemýšlím,co Martínek myslí slovem "tetosinky" .... kdo si myslel,že těstovinky,tak vyhrál.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale že mi to dalo práci,než jsem to rozluštila. :sweat_smile:

@lucikk - míry krásné.Zbytečné testování taky nemám ráda.
Jani,Kasli - ať to v práci utíká
Jani - že ty seš nasazený ekonomický diverzant...a právě jsi se prořekla... :grinning: :grinning: :grinning:

Ad srazík ... můžu pouze odpoledne po 15.
A koukám,že se pomalu nebudeme moct scházet,protože se rozprcháváme do pracovního procesu... :frowning2: ...novým a nastávajícím maminkám se omlouvám,není to nic proti nim :wink: :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a tak už máš doma manžu? Ségra říkala, že ho měla na oddělení. A že když se zmínila, tak prý hned věděl o koho jde! Tak teď nevím jestli se mám urazit nebo být potěšena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - rozhodně být potěšena :slight_smile: Teda to jsou ale náhody, já netušila, že tvoje ségra je v Hořovicích. Po pravdě jsem teda ani nevěděla (nebo zapomněla? :sweat_smile:), že má něco do činění se zdravotnictvím :sweat_smile: A pustí ho zítra dopoledne.

@marcim - můžu opět otravovat s profesionálním dotazem? :sweat_smile: Koukám, že jsem asi tvůj nejvěrnější "zákazník" :grinning: Mamka by si potřebovala koupit něco na klouby, dokázala bys poradit, které ty preparáty jsou dobré? Jasně, že znám některé z reklam, ale víš jak - dám na radu kamarádky - profesionálky, ne na reklamu :wink:
15. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek