Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
moncakusa
9. lis 2010
Ahoj maminky 🙂
můžu se přidat? Jsem z Králováku, mám čtyřměsíční holčičku a kamarádů a kamarádek spoustu, ale bez dětiček 😃 Jéééé ahoj Kasli.........svět je prostě malý🙂
imzadi
9. lis 2010
@moncakusa jee ahoj a odkud z kralovaku?🙂 ja tez ja tez 😉 my cekame az v lednu, ale kamaradi/kamaradky budou potreba x-)
saarcik77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakusa
9. lis 2010
@imzadi Máme baráček na konci Počapel 🙂 a kde bydlíš ty? a jak se daří těhulce?
imzadi
9. lis 2010
@moncakusa my bydlime za horizontem, jestli vis, jak jsou nad parkovistem probo busu nahore nove bytovky a za nimi radove domky...tak v jednom z nich bydlime 😃 a vede se...no stridave oblacno 😃
moncakusa
9. lis 2010
jakoby nad hypernovou?
imzadi
9. lis 2010
@moncakusa vic vlevo, jsou takove barevne - cervene, zlute a modre...a divame se na zahorany...
grainne
9. lis 2010
Ahoj holky,
nechcete se sejít třeba někdy ve Slunečnici? Volně přístupná herna je v úterý 12 - 16.30 a ve čtvrtek 9.30 - 16.45. 😉
A zítra je tam Pohádka o pejskovi a kočičce od 16h.
A vítám novou tvář. 🙂
veganlove
9. lis 2010
@grainne teda - divadlo zní moc dobře. pejsek a kočička jsou v posledních dnech docela aktuální u nás doma. půjdete někdo? je tam ve slunečnici výtah? zatím jsem tam s dětma nebyla, tak se pídím,jak to tam vypadá 🙂 a já bych mohla ve čtvrtek do herny - tak na desátou. chtěla jsem se tam jít porozhlídnout...p.
imzadi
9. lis 2010
ja se tesim, az se budeme moct k vam pridat, ikdyz to bude jeste trvat...snad do te doby tady jeste nekdo zbyde 😃
petul.a
9. lis 2010
Ahoj 🙂

@moncakusa - vítám další královandu 🙂 - my bydlíme kousek od vás, na sídlišti.

Do Slunečnice bych zašla ráda. Pro nás je lepší čtvrtek, když je tam volno i dopoledne. Akorát tento čtvrtek to nepůjde - manža je ode dneška ve špitále se zádama a ve čtvrtek dopoledne za ním chceme jet.
kasli
10. lis 2010
@moncakusa to se picnu, tak to už fakt nebudu moct nikde nikoho drbat 😃 :-p Ahoj!

@veganlove jj, ve slunečnici výtah je 😉

@petul.a copak má zase TM s těma zádame, že je v nemocnici? =-)

@grainne já bych se sešla ráda, ale jaksi ne přes týden :-p
moncakusa
10. lis 2010
@kasli ale jen si drbej🙂)))
moncakusa
10. lis 2010
@grainne No my se ještě asi v herně nechytáme a na divadélko to taky ještě nevypadá 😃 ale jaká je ta slunečnice, já jsem si přečetla, že provozují i cvičení pro pidi děti 🙂
petul.a
10. lis 2010
Ahoj 🙂

@kasli - manža je zablokovanej :-N Ale už má roupy - psal, že už je mu líp a jakmile bude fit, že z toho špitálu zdrhne :-p Tak jsem mu odpověděla, ať hezky počká, až ho dají pořádně do kupy.

@moncakusa - Slunečnice provozuje cvíčo pro miminka (mimibick), ale je to myslím v Edenu na sídlišti, aspoň dřív to tak bylo.
lucikk
10. lis 2010
ahoj holky!

Mončo, vítej! Hele, neznáš Honzu Kulhavýho? :-N

jestli myslíte čtvrtek - zítra, tak bohužel :o( jdeme na roční prohlídku, jsem zvědavá na míry... dnes jsem s hrůzou zjistila, že overálky na spaní ve vel. rok až rok a půl nám budou jestli dva měsíce, tak budu hooodně ráda... no co bych chtěla, když už dva měsíce je nosí že?...

byly jsme zkusit cvičení v edenu, ale bohužel :o( byly tam o dost starší děti a aktivity spíše pro ně, pro nás ještě ne... a jinak jiná cvičené ve slunečnici nebo i pohodě nám nesedí časově - těsně před spaním nebo ještě spíme... chjooo :o(((( já bych tak ještě někam chodila...

Peti, muž už má roupy jo? to brzo :o)))

jsem vám ještě chtěla něco napsat a nevím co :o)))
kasli
11. lis 2010
@lucikk už máš také HOSIP, jj to je 1. příznak mateřské demence 😃

@petul.a ten tvůj je tedy borka, ale v tomhle jsou asi všichni chlap stejní :-|

Já už jsu zase v práci a jdu opět vytvářet hodnoty. Ne že by mi to dvakrát šlo, páč ty odumřelé mozkové buňky nějak nejdou po těch třech letech resuscitovat. Mozek trpí, hlava bolí!!!
petul.a
11. lis 2010
Ahoj 🙂

Martínkovi vše nejlepší k svátku 🙂 🙂 🙂

Holky, a co příští čtvrtek?

alma13277
11. lis 2010
Hezké dopoledne holky. 🙂
@kasli Docela jsi mě pobavila a hlavně připomněla začátky, a to pauza nebyla tak dlouhá. I představení do telefonu nebylo samo sebou x-) 😉

@janula Mám se Tě vůbec ptát co Ty v práci? Přijdeš mi neskutečně v pohodě a v klidu.

@lucikk Nezkoušely jste s malou Yamahu? Během hodiny je také hodně pohybu.

Můžu na vás v Pohodě zase bafnout? 😎
lucikk
11. lis 2010
@alma13277 na yamahu chodíme, už vlastně na druhý "semestr" a jsme obě nadšený, ale chodily jsme i cvičit, tak jsem chtěla i v tomhle navázat a ni cno...

Peti, jj, příští čtvrtek by měl být u nás ok! ráda bych!!!! konečně!!!!! :o)))

Kasli, jak tě tak čtu, já se snad do prácě ani nebudu moct nikdy vrátit :-N 😃
moncakusa
11. lis 2010
@lucikk Čauky, jasně že znám🙂)) Neříká ti Sněhurka?
lucikk
11. lis 2010
Moni, to nevím :-N 😃 se ho musím zeptat 😃
lucikk
11. lis 2010
Moni, už vím 😃 jj, prý jsem to já 😃
lucikk
11. lis 2010
no a jinak naše roční míry: 80 cm a 9,9 kg. a mám žádanku na moč a krev :o/ jsem měla radši mlčet... jsem říkala, že naše předešlá sestřička mi říkala, že v roce s močí, no a já se na to vyprdla, jako jak to mám v roce udělat :-N :-p , tak jen teda říkám, že nemáme... a sestřička že nevadí, že do půl roka to mám zkusit někdy nějak chytit a dala mi tu žádanku... a dr že rovnou i krevní obraz, jestli má dost železa... ]-( nemám ráda takovýhle testování pro nic z anic....

a jinak naše šmudla řvala a řvala jak k..., jen co na ní šáhla sestřička, že jí zváží 😃 a nepřestala, dokud jsme nešly ven, to udělala i pápá 😃
neumisa
11. lis 2010
Tak podle nejnovějšího průzkumu kafé Klaun znovu otevírá 21. 11., prý v plném rozsahu původních služeb ... 🙂
janula34
11. lis 2010
Cau holky,
aj ja sa snazim vytvarat hodnoty, hoci niekedy mam dojem ze sa snazim zlikvidovat ekonomiku tohoto statu ako ju zvyšovat 😃 😃 😃 Uvidime ako to pojde dalej, ci ma neposlu domov s tym ze pani vy nikam nevychadzaj, nic nerobte aby ste nieco nepokazili 😃 😃 😃 😃
@lucikk - gratulujeme, je to kus poriadnej zenskej
@neumisa - to si ma celkom potesila, ze otvaraju, aspon si mame kde dat rande.
@moncakusa - vitaj, my sme tiez z Kralovaku, sme takmer susedky s @imzady
@alma13277 - uvidime sa v sobotu na plávaní, tam pokecame 😃
@kasli - ty mas naozaj pracu pod nosom 😉
janula34
11. lis 2010
Jo a stretko - rada sa pridam, ale fakt az par minut po 16.00 som k dispozicii.
marcim
13. lis 2010
Peto - moc děkujeme 🙂 ...vyřídím.
Jinak u nás je Robča nemocný,ale snad už v pondělí zase pomaže do školy...(už aby to bylo)
Jo a asi týden přemýšlím,co Martínek myslí slovem "tetosinky" .... kdo si myslel,že těstovinky,tak vyhrál.... :-p ,ale že mi to dalo práci,než jsem to rozluštila. :-N

@lucikk - míry krásné.Zbytečné testování taky nemám ráda.
Jani,Kasli - ať to v práci utíká
Jani - že ty seš nasazený ekonomický diverzant...a právě jsi se prořekla... 😃 😃 😃

Ad srazík ... můžu pouze odpoledne po 15.
A koukám,že se pomalu nebudeme moct scházet,protože se rozprcháváme do pracovního procesu... 😞 ...novým a nastávajícím maminkám se omlouvám,není to nic proti nim 😉 🙂
kasli
15. lis 2010
@petul.a tak už máš doma manžu? Ségra říkala, že ho měla na oddělení. A že když se zmínila, tak prý hned věděl o koho jde! Tak teď nevím jestli se mám urazit nebo být potěšena :-p 😃
petul.a
15. lis 2010
@kasli - rozhodně být potěšena 🙂 Teda to jsou ale náhody, já netušila, že tvoje ségra je v Hořovicích. Po pravdě jsem teda ani nevěděla (nebo zapomněla? :-N), že má něco do činění se zdravotnictvím :-N A pustí ho zítra dopoledne.

@marcim - můžu opět otravovat s profesionálním dotazem? :-N Koukám, že jsem asi tvůj nejvěrnější "zákazník" 😃 Mamka by si potřebovala koupit něco na klouby, dokázala bys poradit, které ty preparáty jsou dobré? Jasně, že znám některé z reklam, ale víš jak - dám na radu kamarádky - profesionálky, ne na reklamu 😉

Začni psát odpověď...

Odešli