• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@petul.a Byla tam, ale už tam není. Jo jinak dělá nástavbu na zdravotní sestru, aby mohla sama píchat (samozřejmě myslím injekce), teď na to musím mít dozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně jsem jí řekla, že to byl manžel, té holky co jí bude kontrolovat tu seminárku, tak zahlásila jen: " sakra, to jsem se měla víc snažit !":grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
co se zkusit tedy sejít ve Slunečnici ve čtvrtek odpoledne?
16. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli - :grinning: :grinning: :grinning: Ale ona prý byla milá :wink: Akorát můj manža ji jednou neposlechl, nechtěl si nechat dát injekci (ne kvůli tvé ségře, ale kvůli svému přesvědčení, že to řeší jen následek, nikoliv příčinu... a blábláblábláblá...), tak na něj poslala kolegyni - a měl hošánek smolíka, ona ta kolegyně je totiž naše známá, která se s ním nemazala, řekla "pyžamo hore" a hotovo :grinning:

@grainne - no přiznám se, že pro nás je lepší dopoledne, takže účast neslibuju. Závisí to na tom, v kolik se milostslečna vyspí :wink:
16. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
@petul.a - ono je to těžké,těch přípravků je stráááášně moc.Taky záleží,jestli to maminka chce jen jako prevenci,nebo už je tam nějaká degenerace kloubů (poč.artroza apod...)
pokud už je kloub nějakým způsobem postižen dávají se přípravky a glukosaminem,chondroitinem a MSM.Dobrá je taky kombinace s Boswelii (rostl.,která je proti zánětlivá a lehce mírní bolesti) Někdy je to v kombinaci i s jiným rostl.doplňkem.
Dobré a osvědčené je Proenzy3.Já kupovala loni taťkovi Artrostop a chválil si to.Teď je dobrý čas na nákup,protože začínají vánoční balení/slevy.Cenově to vychází od cca 500,- po 850,- orientačně.Je lepší vzít hned tříměsíční balení.Doporučuje se min. tříměsíční kůra a pokud se to kupuje po měsíci,vychází to mnohem dráž.
Pokud nějaký výrazný problém nemá,pak bych brala nějaký přípravek s kolagenem (Colafit,Geladrink,Gelatina) ev. méněsložkový (např. glukosamin,chondroitin,nebo jen jednosložkové..)
A co manžílek,už je doma?? :slight_smile:
Když příjdeš do lékárny oni ti určitě poradí a nabídnou.Jen to chce mít rozmyšleno,jak moc velký problém je a jak moc chci investovat.
16. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no... pro nás je možná to dopoledne taky jistější... odpoledně bych se už měla chystat na víkendovou kolaudačku :grinning:
16. lis 2010 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcim - děkuju moc :slight_smile: Já zapomněla napsat, že mamka má artrozu. Uvažovali jsme právě nad Proenzy, tak ho zkusíme :wink: Takže jeden z mála případů, kdy výrobek z reklamy je opravdu dobrý? :sweat_smile: :wink:

Holky, chcete se zasmát cizímu neštěstí? Manža sice včera přijel ze špitálu, ovšem od noci lítá na WC!!! Prý to může být po kapačkách, jak se tělo zbavuje toxinů, což by bylo samozřejmě dobře. Nebo taky nemusí, že :confused: Takže se cpe živočišným uhlím, Endiaronem, chlastá černej čaj... a já potvora mu tu voním s roštěnou :sweat_smile:
17. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petul.a - to víš,každý si chválí,že to jejich je nejlepší,nejúčinnější...Ale brala ho kolegyně.Byla před plán.operací plotýnky a říkala,že se na tom aspoň dalo vydržet.

A nebo to má manžel nějakého vira.Všude to pěkně řádí.Ale to poznáš tak do dvou dnů,jestli to poputuje rodinou.Ale hlavně,že je doma a je líp.teda až na to zažívání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenom uhlí a Endiaron,a vlastně jakákoli jiná medikace,by se neměla brát současně.Uhlí vychytává toxiny,ale i to léčivo.A tím snižuje jeho účinek.Mělo by to jít v odstupu min. 2 hod.
17. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

to je den :rolling_eyes: ... nejde mi mobil, páč blbne O2, Facebook se taky nějak nechytá :sweat_smile: a za oknem konec světa.

@petul.a , já bych si taky myslela, že už na nás opět číhají rotaviry :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jak píšete o těch lécích, tak já už budu jak ti důchoci, včera jsem v lékarně zkoumala, kolik stojí různé vitamíny. Se mi teda protočily panenky :zipper_mouth: :grinning: . Ale asi Ježíšek nám bude muset posílit imunitu, od té doby, co jsme pořád mezi dětma, tak si nemůžu být ničím jistá. Ty jejich bacily jsou dost agresivní :sunglasses: !
17. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, teda, kdy se vás to už pustí???? :confused: :fearful:

@berynka to jsem ráda, že nejsem sami... manželovi taky nejde mobil a net ač přes O2, tak jde, až na facebook...

a večer jedeme na Gaguuuuuuuuuuuuuu :grinning: :dizzy_face:
17. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Teraz som napisala prispevok a cely sa mi zmazaaaaaal !!!!!!!!!!!!!!§§§ :angry: :angry:

Takze:
@lucikk - uzite si to a napis report ako bolo :grinning:
@petul.a - vasa rodinka je naozaj VIP zakaznik lekárni,že? uz nech sa vam len dobre vodi a ziadne bacile.
@berynka - nam net nejde tiez ale z ineho dovodu, na nasich novopostavenych 3,5roka starych barakoch mame lesenie lebo robia sanaciu omietky a strechu. povodne mali do polovice rijna skoncit ale bude to tu asi do jari. Potesenie!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky , kedy su vianocne trhy v SLnecnici a kedy sa rozsvecuje stromcek v Beroune.?
17. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk , tak u nás úplně to stejné... internet taky běží, ač je od O2 :confused:

@janula34 , na stránkách města je tohle... Slavnostní zahájení adventu na Husově náměstí se uskuteční 28. listopadu od 16 hodin. Letos se představí zpěvák Pavel Bobek s Pavlínou Jíšovou. Po setmění bude následovat rozsvícení vánočního stromu, slavnostní osvětlení centra města a samozřejmě symbolické zapálení první svíce na adventním věnci. :wink:
17. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já zítra můžu i dopo. Budete tam někdo nebo tenhle týden se nikomu nehodí?
17. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

@grainne - my bychom dneska výjimečně asi mohli spíš odpoledne, páč jdeme k našim, tak až by se Bára vyspala, mohli bychom dorazit. Ale nezaručím to :fearful: Spíš asi zavolám, jestli tam někdo jste :confused: :sweat_smile:

@marcim - on to manža bere s časovým odstupem, ty dvě hodinky to budou :wink: To mu poradila tchyně, též má zkušenosti :sweat_smile: Ale díky moc. Ty jo, a Proenzy že brala kolegyně před operací plotýnky? Ale na výhřez to asi fungovat nebude, co? :sweat_smile: Manža má plotýnku "pouhých" 8 milimetrů mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, a koncert na náměstí a rozsvícení atd. - no to bychom šli!!! Navíc Pavel Bobek a Pavlína Jíšová celkem jsou můj šálek kávy :slight_smile:
18. lis 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Gagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa byla megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj, venku je ošklivo, tak nakukuji i sem.
Jak se máte? My se máme fajn, už trochu pracuju, tak je toho času nějak míň. Teď konečně už má Jeník ze spousty aktivit rozum, tak jsme pouštěli draka, šli lampionový průvod, chodíme cvičit a už se těšíme na sníh a led, že budem sáňkovat a bruslit:slight_smile:
Jen letmo koukám, že se chystá srazík. To bychom možná mohli dorazit, i když teda je fakt, že už tu moc lidí neznám. Stará garda už asi vydělává, co?
18. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
chcem objednat mikulasa a certa k nam do baraku, viete o niekom? Mala som jednu holcinu ale ta moze az neskoro vecer a to nechcem. Chcem na nedelu 5.12. okolo 17.00-18.30hod. Pisnite mi do IP telefon kto bude vediet.
Diky.
18. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak já včera ještě s jednou svojí kamarádkou testla hernu ve Slunečnici. Bylo to fajn, i Lukášek se tam zabavil. Dokonce jsme si i popovídali.
Přidávám nějaké foto Lukyho.
19. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@grainne - Lukášek je nádhernej :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: A je to už takovej velkej chlapák :slight_smile:

My byly s Babu dneska v Pohodě, tak jsem se informovala o mikulášské - je tam 3. 12., kdyby měl někdo zájem :wink: Myslím, že od 15.00, ale teď si tím teda nejsem jistá :sweat_smile: Mají to prý na stránkách. Akorát se to zamlouvá už teď a platí se 100,-- Kč - dítko dostane balíček :slight_smile: A od 26. do 28. 11. je tam bazárek.
19. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, ještě jsem něco chtěla - říkala paní majitelka Pohody, že zatím nemají naplněné cvičení na gymballech pro mamky s dětmi, ale prý kdyby se sešly klidně i jen dvě nebo tři maminy, tak se bude konat. Mají to vypsané myslím na úterý od 17.15 do 18.00 hod. (na netu jsem to nenašla, ale mají to vyvěšené na dveřích). Já bych s malou chodila ráda, kdyby se chtěl někdo přidat, beru všemi deseti!!! :wink:
19. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petul.a - jj,vyhřezlou ji měla.Teda nevím jak moc....ale 8 mm?? ,to není málo... :confused: Říkala,že to bolelo,ale dalo se to vydržet a o něco líp se hýbat.
Ale manžel je docela mlaďas,aby měl vyhřezlou plotýnku.To si teda užívá.

@grainne - Lukášek krááásně pase.Fakt vyvedené fotky.Slint,slint..... :grinning:
19. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kam chodite v kralove dvore k pediatrovi? a je nutne se tam nejak pred porodem objevit a tak?

diky:slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi , podle mne stačí zavolat nějakou dobu před porodem, jestli vás vezmou a pak se ohlásit, že už jste doma :wink: . My jsme z centra, ale holky ti určitě poradí dobrého pediatra :slight_smile: .

@grainne, tak Lukášek je pořád malej Kryštůfek :slight_smile: ... taková malá kopie, si nemůžu pomoct :wink: .
@janula34 , my asi nebudem zvát Mikuláše a čerty domu nikdy, právě nemám moc důvěru, kdo by to byl :sweat_smile: . Ale když to půjde, tak určitě nevynecháme Mikulášskou besídku u našich a předpokládám, že ve školce se taky bude něco konat :slight_smile: .
22. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@berynka dekuju :slight_smile:
22. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@grainne teda to už je kus mužskýho.jak by matouš řekl - je to už velkej chlapák. mně zítra odveze babička matouše na pár dnů k sobě na ves - už se mu stýská po traktorech a mně se to náramně hodí. příští týden chcem vyrazit do slunečnice, ve čtvrtek - tak jestli budete mít čas,tak můžem prťata seznámit. mařenka už je taky veliká. hodila jsem nějaký fotky do fotoblogu... letí to tak rychle! za chvíli mi tu budou pobíhat puberťáci :slight_smile:
22. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
moc Vás všechny zdravíme vítám nové tváře, dočítat nebudu, nebo až časem...
byly jsme mimo net a minulej tejden ještě u kamarádky na chatě takže zcela mimo civilizaci...děti si to moooc užili až jsme z toho všici nastydlí:o) fotečky jen pro představu:o))pod textem:o)vůbec se nám nechtělo dom.

Almo musím ještě jednou moc poděkovat, že jsme se k Míše Maškový dostaly - protože to je člověk, kterej
nám strašně moc pomohl a pomáhá ...a na Ondrovi je vidět zlepšení ...v Motole nás taky pochválili..

@grainne krásný fotečky Lukášek je krásnej chlap...

@imzadi já, Petula,janula34 teda mám pocit že si to pamatuju dobře, chodíme k Mudr. Maškový-Nad stadion,
já se tam byla zeptat cca měsíc před porodem a v poho.

ad. Mikuláš a čerti my jdeme 04. do Koněpruských jeskyň za čertama a pak do nebe za Mikulášem, tak se moc těším, domů se mi je zvát nechce, aby se mi Ondra nebál na chodbu ...ještě by zas přestal chodit na záchod a to by mi už asi vezli...
22. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@l.myska dekuju:slight_smile: zkusim ji ulovit po telefonu...
22. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jj, Luky je malá docela věrná kopie Kryštofa, tuhle jsem porovnávala fotky a asi budu mít časem co dělat poznat na fotkách kdo je kdo. :sweat_smile:
L.Myško - ěcka se evidentně vyřádili. Hlavně že se Ondra zlepšuje. Držím palce.
My letos zkusíme Mikuláše co organizuje MC na městské hoře. Už jsme se objednali.
Proběhl tu návrh na hernu ve čtvrtek v MC. Kdo a kdy se tam chystá?
23. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký sněživý den :confounded:

my máme za sebou náročný víkend,měli jsme tu na kolaudačce čtyři rodiny s dětmi, ale bylo to bezva!!!! jen dospat ten deficit :sweat_smile:

@grainne Luky teda rosteeeeeeeee!!! čím ho krmíš? :grinning: :wink:

@petul.a ty jo, bysme možná i chodily, i když teda ten čas je hraniční.... nevíš, pro jak staré dětičky to je?
23. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@grainne u nás by šlo asi dopoledne, odpoledne nám začíná palvání...
23. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek