Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
veganlove
23. lis 2010
já se chystam do herny příští týden, ve čtvrtek dopoledne - odpo máme karneval v sokolovně 🙂 tenhle týden mam kluka pryč.joooo.... chtěla jsem se zeptat - nemáte některá zkušenost se zubařkou MUDr. Třesohlavou - sidlí u vlakáče. byla jediná, která ještě nemá plno, tak jsem na to zvědavá. vzala i matouška, tak snad to bude ok. hezký den.p.
petul.a
23. lis 2010
@lucikk - je to myslím pro děti od roku. A cvičí i maminky 😉 Tak pokud bys chtěla, dej vědět a já se zeptám, jestli by nám dvěma 😃 udělali hodinu a testneme to 😉
lucikk
23. lis 2010
@petul.a tak se zeptej! a udělaly by ukázkovou hodinu? jako klidně jí zaplatím, ale nechci platit celý kurz, když nevím, jak to malou bude bavit - po zkušenosti s tím cvičením...
petul.a
23. lis 2010
@lucikk - tam se na všem kromě Yamahy platí vždycky ta jedna hodina 😉 Mě právě tohle od Yamahy odrazuje. Sice nikdy nebyl problém v tom smyslu, že by nevyšli vstříc ohledně náhrad, ale: už to třeba časově nebylo pro nás tak dobré apod., no prostě to bylo takové krkolomné.
lucikk
23. lis 2010
@petul.a super, tak vyzjisti a budeme se těšit!
neumisa
24. lis 2010
Tak jsme včera byli na firemním rozsvěcení stromečku ... byla jsem zmrzlá jako psí lejno 8-( , ani svařák to nezachránil Děti šťastné, obdarované, ale těch lidí :-x ... kdyby na tom místě byla jen třetina přítomných, tak by tam bylo plno, natož s plným počtem. Jak já nesnáším tyhle tlačenice, zlatý Beroun ... ]-(
alma13277
24. lis 2010
@l.myska Není vůbec zač, ráda jsem pomohla. Mám ohromnou radost z Ondrova pokroku 😃
grainne
24. lis 2010
Lucikk - my můžeme vklidu i dopo. Šla bys teda zítra do MC? 🙂
petul.a
25. lis 2010
@lucikk - tak bohužel, spletla jsem se, to cvičení je až od dvou let :-| Ale říkala paní majitelka, že jak je tam teď nějaké cvíčo s říkankami, kde jsou dětičky teď lehce přes rok, tak maminky chtějí dělat něco dál a chtěly by právě to cvičení na míčích, takže po Novém roce prý něco vymyslí 😉
l.myska
25. lis 2010
Ahojky...
tak se jdu podělit o dnešní překvapení od Ondry...věta stylu "maminku necham doma jedu sám"
sem si už vyslechla, ale upínám ho do autosedačky a on "maminko "poč" jedeme na koníčky?", vysvětlila sem mu proč tam jedeme a dobrý... říkala sem si že na proč má ještě čas, že je to jen náhoda ...no a pak jede na koni a letí letadlo tak to okomentoval "letí letadlo" a nato dodal "maminko poč lítá letadlo"
super:o))docela jsme se pobavili vysvětlováním...
marcim
25. lis 2010
Jůůůů @l.mysko to začíná docela brzy. 😉 x-) Je fakt zvídavý. 🙂
Já už jedno "proč" odbyla a skončilo to teprve nedávno.Už se těším na toto období u Martina :-N

Mě moc pobavilo,teda alespoň ze začátku....proč prší,...proč jsou mraky,...proč prší voda,...proč je kaluž.....v podstatě na mou odpověď přišla otázka...proč???To už jsem pak byla říčná. ]-(
Když si tak teď vzpomínám,fakt se těším ]-( :-p 😃
berynka
26. lis 2010
To je přesný, jak píše Marci 😉 ... prostě "proč" na všechno. Kamarádka vymyslela fígl - protože se jim to líbí! 😃 Na to už většinou není žádná další otázka.
Hedu s "proč" začala až tak kolem toho třetího roku a pamatuju si, že to bylo větou: "A ploč neni signál?!" 😎
marcim
26. lis 2010
@berynka - 😃 😃 😃 ...to je dobrýýýý.
Když už toho bylo moc,tak jsem to ukončovala místo odpovědi..otázkou."Proč prší?" "Hádej" nebo "Proč myslíš?" ... a musel si to vymyslet sám,i když sem mu ze začátku pomáhala.Později většinou už odpovědi znal.To ho dostatečně otrávilo a už se neptal. 🙂
neumisa
26. lis 2010
@berynka 😃 😃 😃
pamukautor
26. lis 2010
ahoj, koukám, že řešíte otázky "proč?" To k nám zatím nedorazilo, ale teď chce vysvětlovat , co znamenají různá slova, a někdy je dost náročné nějaké slovo popsat tak, aby to pochopil.
Např. slovo součástky mi dalo docela zabrat :-N
lucikk
26. lis 2010
Peti, aha, tak to je škoda 😢 o tom cvičení, co tam je, vím, ale pro nás v nevhodný čas, tuším kolem jedné, druhé, nechápu... to snad všem děti spí ne?????

jé holky, se tu bavím tím proč... :o))) i když uteče to jako voda a smích mě přejde 😃

@grainne omlouvám se, že jsem nereagovala, ale předevčírem se mi porouchal modem a byla jsem bez netu :-S

jak jste na tom kdo příští týden????
lucikk
26. lis 2010
no a jinak jsme měly včera premiéru v zahořánku a paráda.... nejdřív se mě držela jako klíště a bála se, ale rychle se okoukala a bylo to bezvy. jen teda musím lektorku krotit v potápění... chodíme do pokročilých, ale byla zatím potopená jen jednou a s děsným řevem, takže jsme zas pak jen kelímkovaly, prostě to nemá ráda, ani ten kelímek, asi je po mamince :o))) no takže včera taky kelímek a na konci prej jestli pod vodu... jako nechápu, viděla na ní, že vadí i kelímek a šoupla by jí pod vodu????
petul.a
26. lis 2010
Ahoj 🙂

@lucikk - my bychom příští týden mohli 🙂

Tak na období "proč" se taky moc těším 😃 Jedna kamarádka takhle byla na zastávce svědkem toho, jak se klučina furt dokola ptal "ploč... ploč... ploč..." a když se asi postopadesáté osmé zepta, "ploč ta tlamvaj nejede", tak mu tatínek odpověděl: "Protože Indiáni rozkopali koleje" 😃

Jde se někdo v neděli podívat na to náměstí? My to plánujeme. Manža se zatím tváří, že by taky šel, tak uvidíme, jestli to na poslední chvíli nevzdá (nesnáší davy) :-N Kdyžtak bych šla s Babu sama.
lucikk
26. lis 2010
@petul.a my bohužel jedeme na celý víkend ke tchýni, takže na stromeček nedorazíme :o(((

a kdy byste mohli?
marcim
26. lis 2010
@petul.a - takoví indiáni,to jsou potvory.....
Na stromek nejdeme.Jednak je tam na mě zbytečně moc lidí a jednak budu zmrzlá z koncertu v kostele.Budu pospíchat na svařáka domů. 😉

@lucikk - to se divím,že vás tak hned pouští pod vodu.Pamatuju,že jsme dost dlouho kelímkovali,než jsem začala potápět.
marcim
26. lis 2010
Jinak ... toto je náš nový přírůstek do rodiny
neumisa
26. lis 2010
chumelí ... no fuuuj!!!! Ještě ne, aspoň ještě tenhle víkend ne .... 8-( 8-(
petul.a
27. lis 2010
@marcim - tak přece miminko 😃 A že je kočičí... nevadí 😉 Krásná číča 🙂 Taky přemýšlíme, že bychom pořídili kočku.
marcim
27. lis 2010
@petul.a - to je naprosto výstižné 😃 😃 😃
Je úžasná,ale Martin ji strašně drtí.Já být kočka,tak je pořádně podrápaný,ale ona ho docela snáší.
petul.a
27. lis 2010
@marcim - manža ti vzkazuje, že ti přijede to koťátko ukrást 😃 😃 😃 Málem poslintal klávesnici - prej "ježišiii, ta má klásný mandlový ošíškaaa!!!" 😃
grainne
27. lis 2010
Ahoj holky,
tak máme bílo. Ráno krásně svítilo sluníčko, tak jsme si s Kryštůfkem dali procházku, bylo to moc fajn.
Lucikk - já tam nakonec taky nedorazila. Strašně se mi nechtělo a nakonec jsme napekli perníčky. 😉
A musím se pochválit, umyla jsem okna.
Dneska jsme oslavili Kryštofovi narozky, sice je má až v prosinci, ale dorazila babička a ono je to jedno, na datumu tak nesejde. Největší ohlas sklidil meč. Fotky dodám později.
U nás také období proč ještě nezačalo, ale už se to blíží, jsem zvědavá, jak to přežijem. Docela jsem se tu u těch vašich story nasmála. 😃
grainne
27. lis 2010
Ahoj holky,
tak máme bílo. Ráno krásně svítilo sluníčko, tak jsme si s Kryštůfkem dali procházku, bylo to moc fajn.
Lucikk - já tam nakonec taky nedorazila. Strašně se mi nechtělo a nakonec jsme napekli perníčky. 😉
A musím se pochválit, umyla jsem okna.
Dneska jsme oslavili Kryštofovi narozky, sice je má až v prosinci, ale dorazila babička a ono je to jedno, na datumu tak nesejde. Největší ohlas sklidil meč. Fotky dodám později.
U nás také období proč ještě nezačalo, ale už se to blíží, jsem zvědavá, jak to přežijem. Docela jsem se tu u těch vašich story nasmála. 😃
marcim
27. lis 2010
@petul.a - nedáme!!!! 😃 😃 😃
Oči má krásný.A je to mazlík a zvědavka.Úplně nejraději se prochází po klávesnici.Samozřejmě,když je PC zapnutý a něco dělám. 😃
grainne
27. lis 2010
Tak tady jsou fotečky
grainne
27. lis 2010
A ještě jeden Lukášek.
petul.a
29. lis 2010
@grainne - teda Kryštůfek je z toho meče ale vyloženě nadšenej, co? 😃 A oslava - možná je i lepší, že jste to oslavili dřív, ono v prosinci je toho i tak dost 😉
Lukajda je poklad nádhernej x-)

Začni psát odpověď...

Odešli