• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
já se chystam do herny příští týden, ve čtvrtek dopoledne - odpo máme karneval v sokolovně :slight_smile: tenhle týden mam kluka pryč.joooo.... chtěla jsem se zeptat - nemáte některá zkušenost se zubařkou MUDr. Třesohlavou - sidlí u vlakáče. byla jediná, která ještě nemá plno, tak jsem na to zvědavá. vzala i matouška, tak snad to bude ok. hezký den.p.
23. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - je to myslím pro děti od roku. A cvičí i maminky :wink: Tak pokud bys chtěla, dej vědět a já se zeptám, jestli by nám dvěma :grinning: udělali hodinu a testneme to :wink:
23. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a tak se zeptej! a udělaly by ukázkovou hodinu? jako klidně jí zaplatím, ale nechci platit celý kurz, když nevím, jak to malou bude bavit - po zkušenosti s tím cvičením...
23. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - tam se na všem kromě Yamahy platí vždycky ta jedna hodina :wink: Mě právě tohle od Yamahy odrazuje. Sice nikdy nebyl problém v tom smyslu, že by nevyšli vstříc ohledně náhrad, ale: už to třeba časově nebylo pro nás tak dobré apod., no prostě to bylo takové krkolomné.
23. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a super, tak vyzjisti a budeme se těšit!
23. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme včera byli na firemním rozsvěcení stromečku ... byla jsem zmrzlá jako psí lejno :rolling_eyes: , ani svařák to nezachránil Děti šťastné, obdarované, ale těch lidí :zipper_mouth: ... kdyby na tom místě byla jen třetina přítomných, tak by tam bylo plno, natož s plným počtem. Jak já nesnáším tyhle tlačenice, zlatý Beroun ... :angry:
24. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska Není vůbec zač, ráda jsem pomohla. Mám ohromnou radost z Ondrova pokroku :grinning:
24. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucikk - my můžeme vklidu i dopo. Šla bys teda zítra do MC? :slight_smile:
24. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - tak bohužel, spletla jsem se, to cvičení je až od dvou let :unamused: Ale říkala paní majitelka, že jak je tam teď nějaké cvíčo s říkankami, kde jsou dětičky teď lehce přes rok, tak maminky chtějí dělat něco dál a chtěly by právě to cvičení na míčích, takže po Novém roce prý něco vymyslí :wink:
25. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak se jdu podělit o dnešní překvapení od Ondry...věta stylu "maminku necham doma jedu sám"
sem si už vyslechla, ale upínám ho do autosedačky a on "maminko "poč" jedeme na koníčky?", vysvětlila sem mu proč tam jedeme a dobrý... říkala sem si že na proč má ještě čas, že je to jen náhoda ...no a pak jede na koni a letí letadlo tak to okomentoval "letí letadlo" a nato dodal "maminko poč lítá letadlo"
super:o))docela jsme se pobavili vysvětlováním...
25. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů @l.mysko to začíná docela brzy. :wink: :dizzy_face: Je fakt zvídavý. :slight_smile:
Já už jedno "proč" odbyla a skončilo to teprve nedávno.Už se těším na toto období u Martina :sweat_smile:

Mě moc pobavilo,teda alespoň ze začátku....proč prší,...proč jsou mraky,...proč prší voda,...proč je kaluž.....v podstatě na mou odpověď přišla otázka...proč???To už jsem pak byla říčná. :angry:
Když si tak teď vzpomínám,fakt se těším :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přesný, jak píše Marci :wink: ... prostě "proč" na všechno. Kamarádka vymyslela fígl - protože se jim to líbí! :grinning: Na to už většinou není žádná další otázka.
Hedu s "proč" začala až tak kolem toho třetího roku a pamatuju si, že to bylo větou: "A ploč neni signál?!" :sunglasses:
26. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka - :grinning: :grinning: :grinning: ...to je dobrýýýý.
Když už toho bylo moc,tak jsem to ukončovala místo odpovědi..otázkou."Proč prší?" "Hádej" nebo "Proč myslíš?" ... a musel si to vymyslet sám,i když sem mu ze začátku pomáhala.Později většinou už odpovědi znal.To ho dostatečně otrávilo a už se neptal. :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, koukám, že řešíte otázky "proč?" To k nám zatím nedorazilo, ale teď chce vysvětlovat , co znamenají různá slova, a někdy je dost náročné nějaké slovo popsat tak, aby to pochopil.
Např. slovo součástky mi dalo docela zabrat :sweat_smile:
26. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, aha, tak to je škoda :cry: o tom cvičení, co tam je, vím, ale pro nás v nevhodný čas, tuším kolem jedné, druhé, nechápu... to snad všem děti spí ne?????

jé holky, se tu bavím tím proč... :o))) i když uteče to jako voda a smích mě přejde :grinning:

@grainne omlouvám se, že jsem nereagovala, ale předevčírem se mi porouchal modem a byla jsem bez netu :confounded:

jak jste na tom kdo příští týden????
26. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak jsme měly včera premiéru v zahořánku a paráda.... nejdřív se mě držela jako klíště a bála se, ale rychle se okoukala a bylo to bezvy. jen teda musím lektorku krotit v potápění... chodíme do pokročilých, ale byla zatím potopená jen jednou a s děsným řevem, takže jsme zas pak jen kelímkovaly, prostě to nemá ráda, ani ten kelímek, asi je po mamince :o))) no takže včera taky kelímek a na konci prej jestli pod vodu... jako nechápu, viděla na ní, že vadí i kelímek a šoupla by jí pod vodu????
26. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@lucikk - my bychom příští týden mohli :slight_smile:

Tak na období "proč" se taky moc těším :grinning: Jedna kamarádka takhle byla na zastávce svědkem toho, jak se klučina furt dokola ptal "ploč... ploč... ploč..." a když se asi postopadesáté osmé zepta, "ploč ta tlamvaj nejede", tak mu tatínek odpověděl: "Protože Indiáni rozkopali koleje" :grinning:

Jde se někdo v neděli podívat na to náměstí? My to plánujeme. Manža se zatím tváří, že by taky šel, tak uvidíme, jestli to na poslední chvíli nevzdá (nesnáší davy) :sweat_smile: Kdyžtak bych šla s Babu sama.
26. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a my bohužel jedeme na celý víkend ke tchýni, takže na stromeček nedorazíme :o(((

a kdy byste mohli?
26. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - takoví indiáni,to jsou potvory.....
Na stromek nejdeme.Jednak je tam na mě zbytečně moc lidí a jednak budu zmrzlá z koncertu v kostele.Budu pospíchat na svařáka domů. :wink:

@lucikk - to se divím,že vás tak hned pouští pod vodu.Pamatuju,že jsme dost dlouho kelímkovali,než jsem začala potápět.
26. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ... toto je náš nový přírůstek do rodiny
26. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chumelí ... no fuuuj!!!! Ještě ne, aspoň ještě tenhle víkend ne .... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - tak přece miminko :grinning: A že je kočičí... nevadí :wink: Krásná číča :slight_smile: Taky přemýšlíme, že bychom pořídili kočku.
27. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - to je naprosto výstižné :grinning: :grinning: :grinning:
Je úžasná,ale Martin ji strašně drtí.Já být kočka,tak je pořádně podrápaný,ale ona ho docela snáší.
27. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - manža ti vzkazuje, že ti přijede to koťátko ukrást :grinning: :grinning: :grinning: Málem poslintal klávesnici - prej "ježišiii, ta má klásný mandlový ošíškaaa!!!" :grinning:
27. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme bílo. Ráno krásně svítilo sluníčko, tak jsme si s Kryštůfkem dali procházku, bylo to moc fajn.
Lucikk - já tam nakonec taky nedorazila. Strašně se mi nechtělo a nakonec jsme napekli perníčky. :wink:
A musím se pochválit, umyla jsem okna.
Dneska jsme oslavili Kryštofovi narozky, sice je má až v prosinci, ale dorazila babička a ono je to jedno, na datumu tak nesejde. Největší ohlas sklidil meč. Fotky dodám později.
U nás také období proč ještě nezačalo, ale už se to blíží, jsem zvědavá, jak to přežijem. Docela jsem se tu u těch vašich story nasmála. :grinning:
27. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme bílo. Ráno krásně svítilo sluníčko, tak jsme si s Kryštůfkem dali procházku, bylo to moc fajn.
Lucikk - já tam nakonec taky nedorazila. Strašně se mi nechtělo a nakonec jsme napekli perníčky. :wink:
A musím se pochválit, umyla jsem okna.
Dneska jsme oslavili Kryštofovi narozky, sice je má až v prosinci, ale dorazila babička a ono je to jedno, na datumu tak nesejde. Největší ohlas sklidil meč. Fotky dodám později.
U nás také období proč ještě nezačalo, ale už se to blíží, jsem zvědavá, jak to přežijem. Docela jsem se tu u těch vašich story nasmála. :grinning:
27. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a - nedáme!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Oči má krásný.A je to mazlík a zvědavka.Úplně nejraději se prochází po klávesnici.Samozřejmě,když je PC zapnutý a něco dělám. :grinning:
27. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou fotečky
27. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden Lukášek.
27. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - teda Kryštůfek je z toho meče ale vyloženě nadšenej, co? :grinning: A oslava - možná je i lepší, že jste to oslavili dřív, ono v prosinci je toho i tak dost :wink:
Lukajda je poklad nádhernej :dizzy_face:
29. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek