• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
ahoj holky... tak já už si týden plánuju, jak pojedu nakupovat dárky... a prd... posouvám to a posouvám, na zítra jsem zrušila i plavání... sice bych se nebála jet, ale bojím se nechat manželovi druhý auto... chjooooooooooo, kdy to začne tát???? jsem byla na mrtvici z té dnešní odpolední chumelenice, jsme ani nešly ven...

@grainne ty máš tak krásné kluky!!!! Lukášek je už tak velký!!!!

@marcim ty zas máš krásnou kočičku, já teda kočičí moc nejsem, spíš vůbec, ale tahle je vážně moc hezká!!!!

@petul.a zkusily jste ty gymbally???

@marcim nevím, jestli jsem napsala vše s tím plaváním... už máme jeden kurz za sebou, kde se jednou potopila s děsným pláčem, takže jsme se vrátily ke kelímku a i ten neslaví úspěch... přes léto a podzim si dost odvykla... a holt lektorka si myslela, že se rychle rozpomene nebo co... nevím... a prý je už velká... no nevím, jak s tím věk souvisí... prostě si tohle budu dirigovat sama, nehledě na to, nechodíme plavat kvůli potápění, ale kvůli tomu,a by se nebála vlézt do vody, to mi stačí... já sama nesnesu vodu na obličeji....
1. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak my se dneska vydali jako obvykle na koně-a já si neuvědomila, že silnice do Lochovic nejni hlavní...takže cesta stála za to:o)trochu jsem si nadávala - ale bylo to prima.přidávám fotečku.

- v neděli slavili svátek a naprosto největší úspěch měla garáž na autíčka s myčkou a benzínkou vydrží u ní klidně hodinu, vozí auta a panáčky ze stavebnice výtahem :o))a já můžu aspoň trochu uklidit:o)

@grainne moc pěkný fotečky...Kryštůfek s tím mečem = 1*

Jinak mimo cestování autem, máme ze sněhu radost:o) Ondra miluje boby, sice nejdřív byly záchvaty že sníh je studenej, ale už je to dobrý.....

2. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@l.myska - dodatečně vše nejlepší Ondráškovi :slight_smile: Ta zimní fotka s koníkem je úžasná :dizzy_face:

Add sníh - Bára si ho zamilovala, žere ho, a to doslova :grinning: No fakt, zaboří pusu do závěje a ochutnává nebo třeba když sněží, tak otvírá pusu, vyplazuje jazyk a volá: "Šníííh, to je baštaaa, to je doblotaaa!!!" :grinning: Bobování a všelijaké jiné blbnutí taky miluje. Včera jsme dělali andělíčky a to se mohla smíchy po... :grinning: Jo, a mimochodem, v té chumelenici jsme šli s kočárem z Berouna :sweat_smile: Manža volal, že pro nás přijede, ale já když jsem si představila, co je na silnicích, tak jsem mu to zatrhla. A vybavené jsme byly, tak co, že jo. Vždycky si vzpomenu na jeden reklamní slogan - "neexistuje špatné počasí, jen špatné vybavení" :sweat_smile: No takže Bára byla ve fusaku zabalená tak, že jí čouhal snad jen nos, sporťák jsem měla otočený k sobě, aby to nefoukalo na ni... a aspoň jsem si cestou ověřila, že to s lidma zas není tak špatný - několikrát nám někdo nabídl pomoc, dokonce i puberťáci :slight_smile: A solidně jsem pak cítila svaly na rukách a nohách, takže jsem měla takové fitko zadarmo :grinning:
3. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, teď jsem tu delší čas nabyla, nejni čas :slight_smile: ve fotoblogu mám, nové fotky Vojtího, tak můžete juknout :slight_smile:
8. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám že vánoční úklidy či shánění dárků zabírá hodně času:o)
a tady nikde nikdo:o)

Já si dneska byla pro jednu důležitou fotečku:o) na UTZ kterou dostanou babičky a dědečkové:o)
tak mám radost...sice mi moc dobře není-ale s tím se srovnám:o)

@petul.a Péťo dík za přání:o))
13. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myško - jééééé!!!!!! Gratulace a držím palce. :dizzy_face:
13. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju!!!! koukám, že léto bude hodně plodné. mam kolem sebe 4 další těhulky :slight_smile: tak ať je ve v pořádku a tobě ať je brzy fajn! my bojujem s virózou a je to mazec mít obě děti nemocné a k tomu jsem odpadla i já! ale už je to jakž takž za námi. zůstávají jen usoplené nosy...těším se ven!!!!
13. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska - jééééééééé, gratuluju!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty brďo, dneska co na koníkovi otevřu, tam vidím novou těhulku :grinning: - na Undatrách taky :wink:

@veganlove - tak ať je viróza brzy pryč :wink:

Jinak - jak jsem na Facebooku dělala frajerku jako že jdu na vánoční trhy (zúčastnění vědí - nešel kůň, tak jsem to psala tam), tak ehm, ehm... začínají až tuto středu :grinning: Jestli se někdo chystáte a chtěli byste se tam třeba na chvilku sejít, budu ráda :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska jůůů, tak gratulace ....

holky, taky se vám tak nic nechce? se mnou je to v poslední době hrůza, nejradši bych zalezla do tepla a vystrčila nos až na jaře ... Všechno tak nějak plácám z posledních sil a na nějaký vánoční úklid nezbývá energie ... no nic, budu se držet osvědčeného hesla "bordel v bytě - šťastné dítě" .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska jeee, dalsi tehule :slight_smile: no super! me uz se to pomalu blizi do konce...a taky se mi nic nechce a ani nemuzu, prcek se nejak zacal hrnout ven, tak mam narizeny klid...

holky taky vas tak palila zaha? ja to vubec neznam, nikdy me to netrapilo a ted po kazdem jidle:(
13. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no jéje, to bylo utrpení - pomohly jedině mandarinky a Renie ... já brala mandarinky po každém jídle, jen tak mi nebylo zle :grinning: :grinning: a podruhé jsem kolem Vánoc dostala šílené chutě na švestky - víš, jaký je problém sehnat v zimě ČERSTVÉ švestky? :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa mandarinky moc nemuzu kvuli cukrovce:( at mi nekdo rika, jake je tehotenstvi nejhezci obdobi zeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - mě to taky trápilo. Ovšem nepomáhalo mi nic :unamused:

@neumisa - švestky v zimě, to musí být fakt problém :grinning: Já ke konci těhu závislákovala na blumách :grinning: Njn, jenže to byl duben až květen, tak to už to šlo, že jo :wink: Jo, a bordel v bytě, šťastné dítě je mé denní heslo :grinning: A pak taky že Ježíšek se narodil v chlévě, tak moc neuklízejte, ať se u vás cítí jako doma :sweat_smile: Teď jsem to určitě nenapsala přesně, ale podstatu jsem asi trefila :slight_smile:

14. pro 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se ještě přidat i do rozběhlé a zavedené diskuze?
V Berouně jsme přechodně bydleli, teď už čtvrt roku v Lochovicích, malému je půl roku a začíná mi to být doma opravdu dlouhé....
14. pro 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn no vítej mezi námi :slight_smile:
14. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, co se to tady děje a @l.myska, taky moc gratuluji a přeju, ať si těhotenství hezky užiješ :wink: .

@petul.a , tak to je zajímavý, já taky milovala blumy :confused: :slight_smile: ! Pár týdnů před porodem jsem vždycky svačila dva chleby ze sádlem :sweat_smile: k tomu tři blumy a čaj :sunglasses:.

@evlyn, na všem si musíš najít něco pozitivního :wink: ... třeba že ráno nemusíš do toho mrazu :slight_smile: .
14. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka :slight_smile: jj, do zimy sice musím kvůli obstarání veškeré zvířeny, ale je zase fakt, že to nemusím dělat potmě před odjezdem do práce

já se zase v těhotenství mohla ujíst boloňské omáčky na špagety - čím víc "plechovková" tím lepší, a pak brambor, ale to prý je u mě setrvalý stav, takže se to nepočítá...

Nechodíte některá na cvičení s miminky do Edenu? Říkala jsem si, že bych to zkusila, ale Kubík je zrovna na přelomu (6. měsíců), tak nevím jestli s úplně malými miminky (do 6.měsíců) nebo se staršími. Když ale jdeme poprvé....
14. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.mysko - vééééélikááááááá a ta největší gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondra bude mít sourozence.

@evlyn - vítám tě

@imzadi - taky mě trápilo pálení žáhy.Jedině rennie,ale stejně to moc nepomohlo.A po porodu jako když utne a od té doby jsem to neměla.Takže se těš.Zase to přetane.A koukala jsem,že se ti to krátí a za chviličku budete mít doma taky jeden takový maličký,voňavý uzlíček.

Jinak já se při poledním těhu naučila jíst olivy,které jsem do té doby neměla ráda.Ovšem tato chuť přetrvala i po porodu.Manžel si musel taky zvyknout,protože do té doby to bylo jen jeho,ale teď jsem schopna mu je sníst sama. :sweat_smile: :grinning: No a Martínek baští olivy sám a dobrovolně taky....to bude to těhu... :zipper_mouth:
14. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim olivy jo? ty ja nejim, nikdy mi to nechutnalo, manzel mi rikal, ze jsem se k tomu jeste nepropila :grinning: ze bych to zkusila? :dizzy_face:
14. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.mysko - obrovska gratulaci, ja som pisala uz vcera, ale sa mi to zmazalo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: drzim palce nech je vsetko ok, nech si to tehotenstvo uzijes.

Holky, ja nejak nestiham, napeceno uz mam, my mame stedry vecer uz v piatok :slight_smile: lebo ideme deti v sobotu zaviest na slovensko, tak nech nemusim prevazat darceky tam a spat. Tak to bude na 2x :slight_smile:

Uz sa tesim ako si oddychnem od harantov, hoci mi je jasne ze po 2 dnoch mi bude smutno. :wink:

14. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebuji zase velikou radu.Mám 6 měsíčního Šimonka a bojujem s pitím vody, a všech tekutin kromě mlíčka.I můj první syn protestoval a to jsou mu dva roky.Budu ráda za každou radu:slight_smile:.Jaké hrnečky jsou dobré, protože u prvního syna jsem jich kupovala dost a nic.Jinak mu dávám vodu a čajík stříkačkou a to mu nevadí:slight_smile:.Ještě se chci zeptat na rýžovou kaši.Tu také odmítá, blinká a bolí ho bříško.Neni ještě brzo?Všem moc děkuji Petra
14. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lhotkova, naše Hedvika chtěla hodně dlouho pít z lahvičky s dudlíkem :sweat_smile: . Takové ty nekapající hrnečky apod. prostě odmítala :wink: . Už jí bylo docela hodně přes rok, když začala pít z těch "jupíkových lahviček", pak i pochopila, jak se pije brčkem :slight_smile: . Od 7.-8. měsíců jsem jí dávala i naředěné šťávy Hipp, kdybych jí dávala jen vodu, tak by měla příjem tekutin hodně malej :unamused: .
Kaši jsem celkově moc nedávala, jen někdy dopoledne jako na svačinu. Taky jsem měla pocit, že jí po ní bolí bříšlo a třeba na noc jí víc než mlíko nezasytila.

Jinak olivy můžu v jakékoli podobě... v salátu, samotné, s masem, teď občas kupuju v Kauflandu plněné sýrem :slight_smile:... ale jen ty zelené, černé mi nepřijdou nic extra :sweat_smile: .
14. pro 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lhotkova - bojovali jsme s tím samým. My jsme pitný režim doháněli mlíkem, nic jiného Babu nechtěla, sladké odmítala dokonce víc než vodu :confused: :sweat_smile: Takže jsme prostě kojili a kojili a kojili a sem tam dodali vodu lžičkou nebo stříkačkou, občas se dokonce napila i rovnou z takového pidi hrnečku nebo z Avent kelímku :sweat_smile: Taky jsme vyzkoušeli snad všechny lahvičky a všechna pítka, co se dají koupit, a nic. Ona totiž nechtěla v puse nic gumového, pryžového či jinak umělého, neměla ani dudlík. Holky si určitě vzpomenou, jak jsem tu tehdy řešila dudlíky i pití. No a nakonec se rozpila sama, i když taky až asi tak v roce. A ty nakoupené lahvičky a hrnečky jsme nakonec využili všechny a používáme je doteď. Jo, ale vlastně co zafungovalo jako první, to nebylo žádné drahé pítko, ale obyčejná flaška od Mattonky, taková ta s membránou.
A kluci jsou na té PFce krásní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Add olivy - zelené též můžu v jakékoli podobě, nejradši ale s mandličkou :dizzy_face: Černé nemusím.
14. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, mysko, velikááááááááááááááááááááááááááá gratulace!!!!!!!!!! to je krásná zpráva!!!!!

pak tu vítám nového člena :o)

pitný režim - Ellinka od mala pila ode mě i z lahvičky, okolo 10M se sekla a nechce flašku do pusy ani kdyby nevím co.... máme spouuuuuuuuuuuustu hrníčků, od canpolu netekoucí skleničku a nic, nic nic.... napije se čehokoliv z normální skleničky, ale to je málo... a jinak je přisoslá na koze... dr mi říkala, že jí to evidentně stačí a že to řešit nemám.... v půl roce bych to zatím neřešila určitě.... jestli chutná malému mlíčku, tak bych mu ho dopřála... a kačičky - mě blinkala po hami banánové, jiné má ráda a problém nedělají, zkus jinou, nějakou obilnou...

a jinak se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale jak to tu nešlo, mi to nebavilo pořád zkoušet,, jestli už.... :o)
15. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
děkujeme za gratulace:o) já sem ráada že se konečně povedlo:o))
sice opět mi nemine Gennet a to i kvůli problémům co měl Ondra - takže 27.12. a pak 10.1. ale snad to bude všechno OK. jinak mě zarazilo že moje tělo řeklo stopstav kávě :frowning2:

add. olivy tak já můžu jakékoliv včemkoliv a Ondra taky:o)) tatínek se nám to taky naučil, takže úža...
15. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lhotkova krásná fotečka...
15. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn vítej:o)
15. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska Díky. Pořád ještě chodíte na koníky do Lochovic? Podle fotek chodíte kolem našeho domu - často tu tohohle koníka vidím s dětma na hřbetě...
15. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jo jo každý úterý a čtvrtek:o) po třetí hodině - Ondrovi to moc pomáhá
tak se třeba někdy uvidíme:o))
15. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek