• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@l.myska velikááááááááááááááááááá gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

Holky já vůbec nestáhám. NApečeno mám, slepeno nemám, kdy to budu dělat nevím, uklizeno mám ( vždy tak pět minut v sobotu odpolledne) takže u nás ten chlív na 100% o vánocím bude! Myslela jsem si kolik toho udělám tenhle víken a nakone jsem se v pátek trošku lízla na vánočním večírku a v sobotu jsem byla schopná akorát vyluxovat a dojet si k mámě pro kluka. Kdy udělám salát nevím do čtvrtka jsem v práci o Vánočce ani nemluvim! A ke všemu jsem se dozvěděla super zprávu, že u nás bude na Vánoce tchán :frowning2: takže u nás asi budou fakt šťaseně a veselé :confounded:

tak všem krásného ježíška kdybych sem už nestihla nic napsat a mějte se fanfárově!!!!
19. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@kasli - já se chtěla zeptat, jak jsi dopadla :sweat_smile:
Holky, nebylo to zas tak zlý, akorát bylo Lucince trošku špatně, no :sweat_smile: Holt, tetka, nechtělo to tolik skákat :grinning: Ale večírek se vydařil, byla sranda, dobré jídlo, dobré pití... :slight_smile:
19. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím si tu u vás pobrečet na rameni.
Lukáš má ještě skoro v osm večer oči jak baterky a Kryštof se zase už v sedm sotva drží na nohou, uložíme ho kolem té osmé a hádejte v kolik se vzbudí? .... dneska ve 4:30 (většinou to je teda spíš mezi 5 - 6) a i když ho do šesti udržíme v pelíšku tak žvaní a o nějakém spaní se moc nedá mluvit. Do toho Lukášovo noční kojení (naštěstí to není zas tak hrozné, hned usíná...KLEPU!!!!
My budem mít na vánoce taky mého taťku, již tradičně. Vzhledem tomu, že on je typická sova, tak tedy nevím jak to tady ráno v tom našem 2+1 uděláme, když Kryštof vstává tak nekřesťansky brzy. Matně si vzpomínám, že jsme loni touhle dobou řešili podobný problém, ale pak s to nějak srovnalo, tak v únoru si vzpomínám. Auuuu
19. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne ajaj. občas je ten nesoulad náročný,co? mně předevčírem dováděla maruška do desíti - zpívala (už strašně povídá a kráká), hopsala na noze, chechtala se a oči jak tenisáky. a já se vedle ní sotva držela. naštěstí to je jen výjimečně. a připisuju to tomu,že jsem si odpoledne dala silné presso (jinak bych usnula za chůze) a taky tomu,že už se jí klube druhý zub! ve 4 měsících. dneska jsou ty slečny nějak předčasně vyspělé :slight_smile: jednou jim to všechno vrátíš! Až je budeš budit v sobotu v sedm ráno - po páteční zábavě :grinning:
19. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grainne - ty ti dávají.... :cry: :frowning2: Doufej,že bude líp....a ono určitě bude. :wink:

@veganlove - už druhý.... :confused: ty jo,to je rychlost.
Už se vidím,jak tahám kluky po zábavě z postele... :grinning: :grinning: :grinning: .Teď nevím,jestli to bude ještě horší,než když tahám Robču s postele ráno do školy. :angry: :slight_smile:

Jinak u nás je veselo.Poslední dva měsíce je Martin na hromadě.Začalo to neštovicema.Což mě tolik nevadilo.Říkala jsem si,že to bude mít alespoň za sebou.Ale po 14 dnech mu píchali ouško a zase týden doma.Pak tři dny ve školce a zánět spojivky a týden doma.Teď po týdnu ve školce (a to jen s odřenýma ušima,protože po třech dnech začal hrozně soplit) zase teploty.No mě snad picne.Asi brzo příjdu o práci,protože jsem věčně doma.Naštěstí to tlučeme nějak s manželem,ale pokud to tak půjde dál,tak nevím,nevím. :frowning2:
Už se tady jednou lehce probíralo téma ... hlídání nemocného děcka.Opravdu přemýšlím o někom,koho bych zaplatila.(Ovšem na agenturu nemám) Ale bohužel všechny kamarádky jsou buď těhotné nebo s dětma,takže to nepřichází v úvahu.Nevíte o někom spolehlivém,finančně ne příliš náročném??Jo,a komu nevadí v bytě zvířata?Pro nepravidelné hlídání?Jsem z toho docela zoufalá,protože babičky jsou daleko a nelze je využít.
19. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,

deti som odviezla, dnes sa idem vyvencit s manzelom na nakupy, mozno aj trochu poupratujem. Napecene som mala - Kasli teraz sa hnusne chvalim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak som to uz poslala na slovensko, kedze som v praci, neda sa to inak len kazdy den nieco malo napiect.
Marcim - ak by si chcela mam nejake kontakty, ja som si zaistovala "babicky" ked siel Filip do skolky, cena je 80 kc na hodinu, aspon tak som sa s vacsinou dohodla, mozem ti ich par poslat, pripadne sa mozes s nimi dohodnut inak. Ja som davala inzerat a som bola prekvapena kolke žien sa mi ozvalo.
20. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska Moooc blahopřeju!!! :grinning:
20. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - budu moc ráda,díky.A je tam někdo koho znáš?Byla bych ráda za někoho známého.
20. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcim - no priznam, ze velmi nie, vsetko su to panie na inzerat. Problem mam rovnaky ako ty, okolo vsetko maminky s detmi a tej nemozes dat k jej zdravemu dietatu svoje chore. Takze mi ostal fakt len inzerat.
21. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - Tak to jsme na tom stejně,ale i tak budu moc ráda,když mi nějaký kontakt přenecháš,Díky
21. pro 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytla mě nějaká nostalgie a prohlížim fotky...to je hrozný,jak ty děti rostou - za chvíli bude maruška chodit!!!
21. pro 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe chtěla jsem k tomu ještě přidat fotku...
21. pro 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné a hlavně pohodové svátky všem!!!
22. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

No tak teď to bude vypadat jako že se opičím po Lucce :sweat_smile:
Taky přejeme krásné, klidné svátky :slight_smile:

Dneska jsme byli na vánočním trhu a jeden stánkař, co prodával dřevěné hračky, říkal, že mají v Pivovarské nový obchůdek, kde je i herna plus možnost dát si kafe :slight_smile: Co tam spáchat po Novém roce sraz?
22. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky i já vám všem přeji krásné vánoce, at vám všem ježíšek něco pěkného naježí a dětičky jsou spokojené a do dalšího roku hlavně zdravíčko, těhotným rychle utíkající čas a žádné komplikace a pracujícím dostatek energie na kolotoč kolem domácnosti a práce:slight_smile:
23. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, já tu dosvědčím, že na FB jsi byla první ty, takže vlastně se opičím já? :sweat_smile: :grinning:

jů, to bybylo fajn, doufám, že tentokrát UŽ :grinning: jen tedy dopředu hlásím, nemůžeme pondělí dopo a čtvrtek odpo...
23. pro 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale fotili jsme to už někdy 16tého :o)
23. pro 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka a pohodové prožití vánočních svátků.
24. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a klidné Vánoce,
pohodu a zdraví v novém roce
přejeme všem
24. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím se podělit o malou perličku ze včerejšího nadělování...
Tak kdyby jste to náhodou nevěděli,tak u nás nenaděluje Ježíšek,ale Mikuláš. :grinning: (I když jsme se o Vánocích s Martínkem bavili a vcelku chápal o co jde.)
Jednak na dotaz,co by chtěl po stromečkem...odpověděl zelený dárek.(Obsah dárku byl zcela nepodstatný.) Když byla nadílka,běžel ke stromečku s výkřikem "Mikuláš donesl zelený dárek" :grinning: :grinning: :grinning: ... tak nevím,co s tím uděláme.Asi přesuneme Mikuláše z 5.12 na 24.12. :grinning:
A jak u Vás všech??Jak prožíváte svátky s dětma?
25. pro 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se všem, že jse nestihla popřát krásné vánoce, ale nestíhala jsem si sem sednout :pensive: Každopádně do nového roku popřeju :grinning:

A u nás štědrý večer jedním slovem katastrofa. Vojta už jel od rána, neskutečně zlobil, vygradovalo to před nástupem na večeři, kdy mu MM (většinou kliďas rodiny) seřezal zadek. Pak po 30 minutách nastoupil tedy na večeři a totálně vyšťavenej se s námi najedl, pak teda že přijde Ježíše, tchán s Vojtou šli do pokojíku si hrát a my se s MM domluvili na menší brutální lekci pro mazlíčka. Já šla vyhlížet s dědou a Vojtou Ježíška a MM připravil dárky, ovšem jenom naše. Malej po zazvonění přiletěl a samozřejmě všechny dárky byli jeho, jenže jak rozbaloval tak postupně zjišťoval, že ani jeden dárek není jeho. A když byl u konce tak zahlásil: " tak a já zlobil a nemám dárek" Tak jsem si ho vzala na koleno a řekla, mu že třeba když se půjdeme podívat ještě do okna a on tomu Ježíškovi slíbí, že bude hodnej, tak se třeba ten Ježíšek umoudří. Tak se šlo znovu do pokojíčku a kryčeli jsme z okna Ježíškovi slib, že už bude hodnej,a pak akorát letělo okolo nás letadlo a fakt to pro něj muselo vypadat, že se ten Ježíšek vrací a MM zazvonil ještě jednou a ty dárky pod tím stromečkem měl. Tak nadšenýho jsem ho v životě neviděla. Byl v sedmém nebi, úplně zářil! Vím, že některé z Vás to asi příjde brutání, ale myslím, že dát mu dárky po té neskutečné scéně co předvedl, by bylo dost nevýchovné a takhle alespoň ví, že Ježíšek nedává dárky jen tak T :stuck_out_tongue_closed_eyes: akže u nás opravdu byli šťastné a veselé
:sweat_smile:
26. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

@kasli - Luci, lehce brutální, ale výchovné :wink: Náhodou, dobře jste to vymysleli, já se přiznám, že mě by to nenapadlo.

U nás byly svátky úžasné :dizzy_face: - no jak to s dětmi má být, že :wink: Babu nadšená ze všeho (včetně večeře :sweat_smile: - kapr jí moooc chutnal), nejvíc samozřejmě z hromady dárků, se vším si hned hrála, no paráda :slight_smile: Akorát manža si chudák připadal trapně, páč mi koupil dvě knížky a já obě už mám :sweat_smile: Tak jsem mu vysvětlovala, že jde o ho.no, dají se vyměnit, a podstatné přece je, že ví, jakého autora mám ráda, takže je vidět, že o dárku přemýšlel, a nemohl tušit, že mám přečteno vše kromě nejnovější knížky, která momentálně není k sehnání - no není se čemu divit, když tím oblíbencem je Viewegh, že jo :sweat_smile:
27. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli - dost dobrý,ale jak jinak dát najevo,že toto fakt už bylo moc.Myslím,že jste to udělali dobře.Obdarovaný byl,jen si musel uvědomit,že to přehnal a "omluvit se a dát slib".

@petul.a - povedené :slight_smile: .třeba to půjde vyměnit,nebo holt knížky pošleš někomu dál.Ta omluva pro manžela byla úžasná. :wink: Jseš naprosto dokonalá a chápající manželka. :dizzy_face: :slight_smile:

Já to letos vyřešila tak,že jsem chtěla pyžamo,které jsem si i koupila a nechala jsem mu jen vybrat peněženku.
27. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo děvčata to mě dárek nepřišel (mám ráda českou poštu) takže jsem 23. nasraná balila dárky pro celou rodinu jen pro mě ne a psychicky jsem se smiřovala s tím, že tam mít nic nebudu, tak jsem si jen zabalila kosmetiku, co jsem si tenhle týden kupovala, aby to před klukem nevypadalo blbě, že maminka tam nic nemá. No ale ježíšek se k mému údivu překonal a narychlo mi od naší známe masérky předplatil 4 masáže, takže alespoň to mě zahřálo u srdíčka, že na mě trošku myslel. :wink:
27. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vidím, že tady se probírá Ježíšek :wink: . U nás vánoční svátky proběhly v pohodě, jen jsme museli trochu pozměnit plány, protože tentokrát nás už neminuly neštovice a Hedvika se 23. osypala :wink: . Takže jsme hned naklusaly k dr., dostaly tradičně vynadáno, pokyny co a jak a šly domů :sunglasses: .
Hedu z dárků nejvíc nadchnul domeček Duplo, co dostala od tety a strejdy. Dneska si s tím hraje celý den :confused: . Mne se líbí taky :grinning: .
Já asi musela být fakt hodná, protože jsem dostala kabelku Oilily :dizzy_face: a nečekala jsem to.

@kasli, taky si myslim, že s těma dárkama jste to udělali dobře :wink: ! Hlavně ať to nějakou dobu, jako výstraha, funguje :slight_smile:.
Já zase loni řešila problém s Mall.cz. Objednané věci mi přicházely na 3x a nakonec jeden větší dárek měl přijít až po Vánocích (i když objednávka byla z listopadu), tak jsem to zrušila a letos jsem od nich nechtěla ani "ň" :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

@petul.a , tak to já taky oceňuju, když si dá chlap práci s vymýšlením a výběrem dárků. To je hezký! :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka Duplo domeček krásný :dizzy_face: já jsem velký fanoušek dupla, Vojta letos dostal Kamenolom a tak pořád nakládáme jeřábem kostičky do míchačky :grinning: A protože z loňských narozenin a loňských vánoc máme doma i farmu a vláčky, tak máme postavevé menší městečko a do vláčků dáváme náklad jeřábem a vozíme ho na farmu. TAkže fakt si vyhraje celá rodina :dizzy_face: :grinning: Prostě duplo je strašně vděčná hračka :wink: Jo a kdyby náhodou měl někdo doma duplo vláčky a nechtěl dávat nekřesťanské prachy za další koleje dejte si do vyhledávače stavebnice Jixin a najdete věrnou kopii dupla od čongů co je s duplem kompatibilní :wink:
27. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vidím, že vánoce jsou jasné téma č.1:slight_smile: u nás to bylo taky fajn, Páta je miláček, duplo proběhlo též, kamenolom dostal k narozkám před měsícem, ted ještě nějaká autíčka - řerpací stanici, tatrovku, čistící vůz, tak si taky pořád jen stavíme a no ale od rána na štědrý den začal mluvit o blikacím přejezdu na vláčky, no my s manžou trochu trnuli, ale říkali jsme si, že to pomine, ale večer šahl po prvním balíčku a zaznělo hledám závory, tak jsem ztuhli a takhle to proběhlo u celé nadílky, naštěstí to nesl statečně, vysvětlovali jsme mu, že o ně si ježíškovi nenapsal, no od té doby o něm mluví, tak už jsem měla dneska cukání jít ho koupit, ale manža to zatrhl, má za 1,5měsíce svátek, tak když nadšení vydrží, tak bude, podotýkám, že neblikací dostal taky k narozkám... Jinak Kasli typ na kompatibilní stanici beru, takoví hasiči od nich vypadají dobře a poněkud levněji:slight_smile: jinak myslím, že zrovna ty si dávala typy na knížky o mašinkách a autech, no my ted nečteme nic jiného a strašně je milujeme, naši kluci mají asi podobný vkus:slight_smile:
27. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirdisek akorát se u toho jixinu připrav na to, že to je opravdu na kvalitě znát, ale za ty prachy jako doplněk k originál mašinkám je to perfekntní už jen krz ty koleje :wink:
a jj to my jedemo pořád do kola knížky o Mašince Tomáškovi a bagry, teď ho MM překecal ještě na Rumcajse, tak alespoň nějaká změna. A strašně se teď zbláznil do požárníka Sama, pořád někde doma hasíme požáry a voláme Sama :grinning:
27. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@berynka - tak nestovice, no tak to ste si nadelili darecek, ze? Ale cim skor tym lepsie, aspon budete mat za tym.
@kasli - výborny výchovný tah, uplne ti to schvalujem. Myslim ze prcek si bude dlho pamatat ze takmer nedostal ziadne darky. Toto si budem musiet zapamatat ked bude nas zlostit nas vztekloun :grinning: Ja som zatial na neho len poslala certov na Mikulasa, ale moc to nepomohlo, slubil im vsetko mozne a za pol hodinu uz vyvadzal.
@marcim - zelený dárek - dobrýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som uz spat zo slovace, nechala som tam len deti a manzela a bezala do prace. Tesila som sa ze budem lyzovat, ale v BB prsalo, viac snehu je v Beroune. Tak ja idem do BB lyzovat a mohla som zostat v Beroune :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe nastastie pocasie sa umudrilo a vcera a predvcerom som lyzovala, Filip sa naucil sam jazdit na pome, takze parada. Za odmenu som ho brala potom na sedacku, lebo tu miluje :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34, tak to je Filípek fakt šikovnej!!! :confused: :slight_smile: Já když se jako malá učila jezdit na vleku, tak to skončilo monoklem :sweat_smile: :grinning: , ale to byla ještě ta dřevěná kotva, jak se pak vozila s sebou :wink: .
Od nás se zatím svezl jen tatínek, byl s kámošema na Monínci. Byli tam v týdnu a měli modro a mráz, takže byl nadšenej. Kdyby Hedu neměla ty neštovice, tak jedem hned a na víc dní, teď to musí být super!
Jinak průběh nemoci úplně v pohodě... žádná teplota ap., tak jsem ráda. Včera už jsem jí i vykoupala, většina pupínků se vyloupla...

Holky, na ten kamenolom se musim podívat :slight_smile: !
28. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek