• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Bery - ano, ano, to si pamatam aj ja, ja som sa na tom tiez ucila lyzovat. a aj si pamatam ze na vlek sme museli slapat peso tak cca 1 km a viac, a vsetko si niest, nie ako teraz ze deti doveziem priamo az k vleku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Ja Moninec ani nahodou, vraj v tyzdni sa to da, ale vikend nikdy viac ani keby mi povedali ze mozem lyzovat zadarmo.

Jo a vanoce sme mali asi na 5 x, vzdy u niekoho si nasiel darcek pod stromcekom, takze sme hovorili ze Jezisko mu ho tam nechal. Mame zvysený počet auticok, hasicov, vrtulnikov a pod. motorizovanych strojov :grinning: :grinning: :grinning: a Bronka plno novych handier. Uz sa tesim ked budeme mat rovnaku velkost siat a nohy a budem jej vlacik handry. Len dufam ze trochu priberie lebo sa budem tesit zbytocne :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@berynka - neštovice....auuuu.Je fajn,že máte docela mírný průběh.
Marťa je prodělal před 2 měs. a od té doby byl 4x nemocný.Nějak mu to silně hnulo imunitou.Doufám,že jsem ho přes prázniny dostatečně vykurýrovala,aby mi do 3 dnů zase nepadnul.

@janula34 - taky si říkám,že je letos Beroun docela pod sněhem,narozdíl od jiných roků.Je to fajn.Kluci konečně řádně využijí boby a užijí si sněhu. :wink:
Ty jooo,tak ty máš doma veget???To jako bez manžela a ještě k tomu bez dětí..... :confused: :astonished: ....já chcíííí takýýýýýý :frowning2: :sweat_smile:
28. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 teda závist závist, doma bez chlapů, celý byt pro sebe, to bych si nechala líbit :dizzy_face:

tak holky já se až stydím, že toho sněhu u nás vůbec nevyužíváme. Bobovat jsem ještě nebyli, na lyže mě neužije (manžela sice jo, ale co je chabrus na kolena a po té operaci, tak jsem od lyžáku odproštěna :stuck_out_tongue_closed_eyes:, a stejn jsem se na Klínovci vždycky rozcházeli a já ho brala vzteky hůlkou přes hlavu ) a sněhuláka stavil MM tak tomu jsem naštěstí ušla. Mě ta zima prostě nebere! Ale tedy řekla jsem, že když mi přišli dneska ty botky, tak bysme tedy ve čtvrtek mohli vyrazit bobovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 , je to na prd, když je moc lidí, mezi svátky je to víc než pravděpodobný a jde taky o bezpečnost. Někdy mám pocit na sjezdovce, že ať uhnu, kam uhnu, všude naberu nějakýho začátečníka, který to křižuje od strany ke straně :sweat_smile: .

@marcim, taky pevně doufám, že do nového roku vykročíme fit!!!! :slight_smile:

@kasli , já jsem na tom podobně. Sníh letos znám jen z města :wink: . Zítra máme jít na skupinovou procházku, tak Heduš nacpu ještě do kočáru, ona se na to hrozně těší, že se povozí :grinning: a užijeme si zimu v přírodě.
28. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuji za rady:slight_smile:.Ten náš pacholek stále nechce nic pít, a to jsem už pokoupila co se dalo.Problém je,že já už nekojim a nutrilon vodu nenahradí:slight_smile:.Máme už pár dnů teplotu,tak mě to štve dvojnásob.Jinak děkuji za doporučení na dr.Jiráskovou:slight_smile:,moc hodná pani.
28. pro 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli - hulkou pres hlavu - to se mi obcas taky stává :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veget som si uzila - stejne som kecala so susedami vecer u nas pri vine, ale aspon nikdo neotravoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@berynka - milujem ked je kapacita sedacky obrovska ale zjazdovka nie. Takze sice necakas na lanovku ale cestou dolu cakas kto ta naberie na lyze ci snowboard. Poviem ti je to des a najnovsie som si kupila aj helmu a bez nej ani krok. Vyzeram sice ako mimozemstan ale bezpečne :grinning: :grinning:
@lhotkova - Filip tiez nechcel pit a to som kupila cokolvek, tak som mu na zaciatku davala pit normalne striekackou. Som ho chytila a sup mu 20 ml do pusy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kazdu chvilku aby vypil to co potrebuje. :grinning: :grinning:
29. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lhotkova jj stříkačka u nás také probíhala, ale jen když byl nemocný a odmítal pití, prostě jsem to do něj rvala podtlakem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasli Hodně dobrý :grinning: :grinning: jinak Vaše domáctnost mi hodně připomíná náší rodinku :grinning:
29. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,na ty boby chodíme s Matýskem na Měndu a jezdíme od hřiště až dolu na chodník kde solí.Jezdí to tam nádherně :grinning: :grinning:je tam klídek.I tatínek se tam odvázal :grinning: .Jinak jsem jezdila na ledovec a co máme děti,tak do Rokytnice na Dvoračky.Je to tam pro děti značka ideál a hlavně klídek, žádné fronty a kravál.
29. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :o)

tak koukám... k ježíšku neštovice, zelený dárek, pro Vojtíka výchovná lekce - Kasli, bezva řešení, moc se mi to líbí!!!!

u nás pohoda, malá si to užívala, tancovala a zpívala na koledy.... já, ač jsme si řekli, že si nic nedáme, že si vybavujeme domeček, tak jsem dostala parfém, cdčko Gagyyy :o)) a robotický vysavač :o) je to moje nová láska :o))))

a jinak jsme samá návštěva, zítra dojedou kamarádi na silvestra... takže po novém roce se ozvu už důkladněji :o)))

krásně si užívejte poslední dny a do nového roku vše NEJ!!!!
29. pro 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:04 • agenturaberuska
Tak holky, přeji krásný poslední den v roce a pohodový a hlavně zdravý rok 2011 :wink:
31. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Honem jsem se připojila, než nám zas vypadne net. Ono té naší potvoře na střeše totiž vadí počasíčko!!! Jakmile trochu víc mrzne, tak to prostě nejde! :angry: Asi tam na to máme chodit dejchat nebo co :sweat_smile: Čili večer a ráno jsme bez připojení.

Chci vám popřát krásný nový rok, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky... no však víte :wink: A veselého Silvestra bez následků :sweat_smile: My jsme původně chtěli jet na hory, ale nakonec jsme to vzdali, jednak je zzzzzzimmmma :sweat_smile: a hlavně manža marodí a vycházky má jen do šesti, tak kdyby nějaká ta kontrola přišla.
31. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, prajem stastny novy rok, vela stasticka a zdravicka Vam a aj celym Vasim rodinkam.
My sme si tie hory uzili, aj som si paradne zalyzovala, aj zabezkovala, tu bolo -14 ked sme odchadzali a na Spicaku -6, takze uplna parada, slnko svietilo no krasa. Na silvestra sme boli takí ulyzovaní ze som mala problem vydrzat do polnoci :slight_smile: Nevyspata som este teraz :slight_smile:
3. led 2011 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný nový rok!!!!!

.... nebude už třeba jarooooooo???? :sweat_smile: :grinning:
4. led 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk nejsi nejaka narocna?:slight_smile: ikdyz venku krasne sviti, skoro jak na jare, jen ten snih a zima to trochu kazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:

Přeji krásný rok plný radosti :grinning: :sunglasses:
4. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
taky přejeme vše nej do nového roku...hlavně zdravíčko a pohodičku :slight_smile:

my jsme opět doma - když už nemáme rýmu a kašel, tak máme angínu :angry: ovšem takovou tu že má nateklý mandle
a bolý ho celá pusa protože tam má aftíky - takže do něj horko těžko dostávám heřmánkovej čaj s namáčenýma piškotama.. - a v noci máme služby manžel do tří a já od tří...protože brečí jak ho to bolí...
a mě je špatně krkám bekám a zvedá se mi žaludek - no zkrátka začali jsme krásně nový rok...ale už to vypadá líp čtyři dny za náma tak snad už ... :wink:
4. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky všechno nejlepší do nového roku.
Kdyby jste pořádali nějakou akci, tak mi prosím dejte vědět na mobil, pokud to půjde, tak se rádi zúčastníme, ale bohužel prostě nestíhám sledovat co se tady děje.
Tady jsou nějaké fotečky od nás.
8. led 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, predbezne sme si dohodli s Marcim a s Grainne v pondeli o 16.30 rande v Klaunovi. (Zamestnane matky , takze az popoludni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kto by mal záujem budeme radi ked sa pridá.
12. led 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak zítra rande u Klauna? No zatím to vypadá, že bychom se s Babu mohly přidat :wink:

@grainne - Luky je krásnej :dizzy_face: A jak roste, prďolka :dizzy_face:
Taky už bych ti měla vrátit to ergo nosítko, vyperu a vrátím :wink:
16. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petul.a, holky, tak zrazík padá, ruším všetky akcie na tento tyzden, Fili sa vratil zo SLovenska s nejakou pliagou, má rymu, kasel, vysoke teploty ( to má po MM ten mava vzdy 40-tky a to iste je Filip ) takze tu kombinujem nurofen s paralenom, ma uz nasadeny penicilín, boli sme na pohotovosti na slovensku, zajtra ho dam este pozriet Maskovej. Vecer som zhanala pani na hlidani, no proste veselo. A to vsetko preto lebo som ho minuly tyzden pochvalila ze sa drzi ze nie je chorý :frowning2: :wink: takze ako hovori Kasli - nechvalit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2011 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 - teda chudák Filípek :frowning2: Tak ať je mu brzy dobře.
17. led 2011 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
absolutně nemám čas protože mi ale vůbec nejni ráno a večer dobře a ne a ne to přestat
(ještě že ráno dávaj Kouzelnou školku a včelku Máju - potom už jsem OK :slight_smile:)a funkční celý den :grinning:
Gennet mám komplet za sebou a v pořádku
S Ondrou jsem absolvovala logopedii a ještě se za paní půjdem podívat a domluvit nějaký to cvičeníčko,
máme totiž povolený svaly i v obličejový části takže malej problémek-ale jelikož mu to povídá tak dostal velkou pochvalu no a už teda víme proč tak moc slintal...a slintá - navíc mu to upravuje to ježdění na koni, takže teď když jsme tři týdny nebyly je to znát- zítra už jdem:o)tak zas bude dobře....
@janula34 ať je Filípkovi dobře...
ad- srazík--to je škoda...dneska jsme zrovna v Berouně ....tak příště
17. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, dovolte mi, abych všechny maminky z okolí Rudné u Prahy pozvala do sekáčku v Rudné. K dispozici je i dětský kouteček pro dětičky. Podívejte se na naše stránky a budeme moc rádi, když si k nám někdy uděláte cestu. Omlouvám, se že si doboluji takto psát, ale snažím se, abychom všem maminkám v blízkém okolí zpříjemnili jejich vycházky a přišly si popovídat. Díky a podívejte se na náš web:
http://www.sedmikraskaobchod.cz/
Martina Pitráková
18. led 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
kde ste vsetky? Snad nie v posteli s chripkou? :wink:
U nas je to uz lepsie, chora je sice uz aj Bronka, takze doma su obaja ale najhorsie je uz za nami. Este mame ist na kontrolu, ale teploty uz nemaju.
Tak by sme si mohli dat bud.tyzden rande, co vy na to? Bola som minule U Klauna, je to vynovenene, maju super vymalovane na cerveno co sa mi paci :grinning:
19. led 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@l.mysko - este vydrz, snad ta nevolnost prejde, aj ked som mala kamaratku ktorej bolo zle az do konca, este dokonca pred porodom si odbehla odgrcnut a sup na porodnu salu :grinning: :grinning: :grinning: To som ta potesila ze?
Super ze sa Ondrovi tak dari, je to sikulka. Mozno na jar by sme vybehli s vami sa pozriet na hipoterapiu, co ty na to?
19. led 2011 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zase nějak nestíhám, ale přestanu se vymlouvat. Prostě mě klávesnice neláká :unamused:
V pondělí jsem si nepřečetla diskuzi a hledaly jsme vás s Lenkou u Klauna :sweat_smile: Přebudování je neskutečné a pěkné. Moc nám chutnal tvarohový dort a obsluha je velmi milá. Červené vymalování s Lenkou poněkud mávalo.

Jani, ať jste brzy všichni v pořádku :dizzy_face:

l.mysko - drž se. Blahopřeju k testům v Gennetu, hurá :grinning: Stále mě blaží, že koníci pomáhají. Ať žije návrat k přírodě!

Krásný den všem :slight_smile:
19. led 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim všechny maminky z Berouna .....
můžeme se k vám přidat? my sice nejsme z berouna,ale rádi bychom v budoucnu byli :sweat_smile:
Proto prosím o radu ohledně bydlení , jakou lokalitu / ulici byste doporučily? hladáme byt...a máme psa - kokra, takže nejlépe aby to nebylo z obou stran u silnice :wink: :slight_smile:
a nebo znáte tam nejaké mícto nebo ulici, kam byste bydlet rozhodně nešly?
předem moc dííík !
19. led 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alma13277 - to ma mrzi, ale dufam ze nabuduce sa tam zideme, bud.tyzden uz by sme mali byt ok. Este idem v pondelok s detmi na kontrolu a potom poputuju do skoly a do skolky.
@kjucukovna - vitaj, poslem ti IP, uz som niekom pisala ohladne lokalit v Beroune, ale urcite ti este holky daju rady.
20. led 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek