• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@kjucukovna vítej mezi námi :slight_smile:

holky, tak dnešní noc stála za to! Mates padnul včera s horečkou, nedařilo se mi ji srazit, každou hodinu a půl se ozývalo "máááámíííí" ... dostal sirup, vlažnou koupel a nic ... teprve ve čtyři ráno se najednou během půlhodinky vypotil a od té doby je naprosto zdravý veselý chlapeček - a já tady padám únavou a toužím aspoň po čtyřech hodinách spánku :frowning2:

20. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjucukovna Ahoj a vítej!
Ač tu už nějaký ten pátek bydlím, tak znám jen malou část Berouna, proto moc asi neporadím. Mně přijdou všechny vilové čtvrti příjemné a v oblastech kolem letního kina, v Hlinkách a na Černém vršku by se mi bydlení v nějakém domku líbilo. Vše je v dochozí vzdálenosti od centra. Naše Závodí je taky moc příjemné. Na Cibulce je pěkně, ale už je dál. Dej vědět, co jste vybrali :wink:

Jani, Klauna někdy dáme, toho se nebojím. :dizzy_face:
20. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

tak my si také z minulého víkendu v krkonoších dovezli hezkou virozku :o((( nejdřív sklátila manžela tak nějak pospolu s malou, od včera parazituje na mě :o(((( takže jsme rušili veškeré kroužky, zítra jsme měli jet na víkend ke kamarádům lyžovat... chjoooo

a koukám, že tu na tom moc líp nejste...

tak všem přeju buď brzé uzdravení nebo at se vám bacil obloukem vyhne!!!

co se týče lokalit, jak napsala alma... přesně tam... v té jedné bydlí i moji rodiče a fakt super...

mysko, jsem ráda, že genet dopadl ok a ty nevolnosti snad už povolí???!!!!!!! pohlaví zatím netušíte ani náznakem? nbo tušit nechcete? :o)

u nás nové to, že se Paťulka už sama pouští a udělá několik krůčků, je staršně ukecaná - ač tím svým slovníkem... a prostě všeobecně nějak teď psychicky roste a vyspívá.... no ono i fyzicky... objednávala jsem next a už 18-24M... jsme z ní hotoví, miluje písničky, tancuje o 106... no bylo by to na dlouho a stejně popsat se to ani nedá :o)))
20. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky... řeším golfky... mám teutonku, spirita, a jsem nadmíru spokojená, ale sporťák váží 15 kg a my vloni platili v letadle díky tomu za nadváhu 180 euro... letos taky poletíme a než zas tolik platit, vyplatíme se mi koupit golfky, které by snad měli pouštět i na palubu a tudíž se ani neváží...

moooc se mi líbí:

http://www.spuntik.cz/quinny-zapp-xtra-golfove-hole-2011/

ale dočetla jsem se, že při složení se musí rozložit na dvě části, což do letadla je hloupý...

pak se mi líbí:

http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-quest-sport?variants=61058

ale nemá madlo a já nevím, jestli je to velká překážka nebo ne... zato váží pouhých 5kg!!!!

a pak:

http://www.eshopbaby.cz/katalog/buggster-s-golfovy-kocarek-tfk-p4584/

tenhle je zas jen do 15 kg dítěte, což mi přijde málo... teda předpokládám, že uveze víc, ale....

nemáte některá zkušenost, příp nemáte něco, co doporučit???

mé požadavky:

aspoň trošku polohovatelný
pratelný potah
ideálně trojkolka, ale nemusí být
madlo???
hmotnost max 8kg
cena max okolo 6tis, na druhou stranu nechci žádný levný šmejd...
20. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ráda bych pozvala všechny maminky, tatínky a dětičky do Klubu Betlém, který od ledna funguje v kompletně zrekonstruované budově fary v Lochovicích - nyný Azylový dům pro rodiče s dětmi v krizové situaci (naproti škole).
Klub Betlém funguje každé pondělí a středu od 9 do 18 hodin. K dispozici je herna, v Po odpoledne keramická dílna,
v létě i zahrada. Můžete si přijít jen popovídat a děti pohrát, nebo se zúčastnit kreativního tvoření. Při klubu fungují i kroužky pro děti a také pro rodiče (historické tance, latinskoamerické tance, břišní tance, střelecký, ekofarma, keramika)
V určitých dnech funguje i hlídání dětí, bezplatná právní poradna a další zajímavé aktivity.
Program na každý měsíc najdete na webových stránkách Farní charity Beroun v sekci "Péče o děti a rodinu" - rodinné centrum Betlém.
Těšíme se na nové tváře :slight_smile:
20. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@l.myska - super, že výsledky z Gennetu jsou O. K. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@kjucukovna - vítej :slight_smile: Co se týče lokalit, mně se líbí Závodí, Černý Vršek, Na Veselí a pak vesnice v okolí - Svatá, Hudlice... Tady v Králováku se nám taky bydlí dobře (co potřebujeme, je v místě anebo v dosahu autem či MHD), ale po pravdě - domeček by se nám líbil víc než byt v paneláku :wink:

@neumisa - teda noc mazec!!! Tak ať je brzy dobře :wink:

@lucikk - Paťulka je šikulka :dizzy_face:
Add golfky - my máme tyto: http://www.ppeshop.cz/booboo-sportovni-kocarek-musca-s-nanoznikem.p.aspx a jsme maximálně spokojení. Jezdíme s nimi občas i v terénu a vše je v pohodě. Kupovali jsme je tady v Berouně, v tom rohovém krámku v Havlíčkově ul., jak jdeš od Litavy směrem k zelenému domu.Jinak docela dobře dokáže poradit i pan Váňa v tom krámě nad náměstím. Je to sice takovej srandovní dědula, ale kočárkům rozumí :wink:

20. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - teď koukám, že tam píšou váhu 10 kg. My když jsme je kupovali, bylo nám řečeno 7 kg a to myslím i odpovídá.
20. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
už jsem dlouho nepsala, dočítám Vás ale nestíhám psát.
U nás vše jako vždy, rýma a klašel, ale to máme snad celou zimu :unamused: na operaci pupíku jsem kvůli nachlazení nakonec nešli, a dle mudry to máme odloži. Vojta si teď na pupík nestěžuje a tak mi bylo řečeno, že ta operace je stejně lepší až tak v pěti letech pokud si na to nestěžuje. Takže počkáme do pěti.

Jinak jsem se dozvěděla, že tyhle operace prý už dělají doktoři z Molota i v Hořovické nemocnici, tak to vypadá, že by jsem se mohli dočkat dětské chirurgie v Hořovicích :dizzy_face:

@l.myska gratuluji k výsledkům :dizzy_face:

@lucikk hale u golfek mám dojen už madlo moc nedělaj, vetšinou už jen 2 rukojeti, je to na jednu stranu logické, páč pak se to blbě skládá. Já měla golfky lehké od tetky, ale moc spokojená jsem s nimi nebyla, takže ani je sem nebudu házet :sweat_smile:

Tak se mějte hezky a zas někdy něco písnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky! :dizzy_face:
@lucikk My máme poděděné golfky Quinny Zapp, takže nejsou polohovatelné, ale nedám na ně dopustit. Původně byly koupené právě ve Špuntíku kvůli dovolené a letadlu (léto 2005). Zkus zjistit to skládání, dva díly mi přijdou blbost. Ta původní varianta se skládá i se stríškou (pravda, ta už po letech nedrží tvar na 100%) a je z nich pidi lehký balík. Jinak se skvělě ovládají a naše obřice se do nich ještě vejde. Jediné co jsem postrádala byl košík, což už mají. Celý potah jde sundat a vyprat v pračce. Asi to nedoporučují, ale než zaprat v ruce...... :unamused: Vlhký jsem nasadila zpět a dala sušit na sluníčko. Pro mě golfky dokonalost sama.

@olus Díky za pozvání.

Brzy se všichni uzdravte. :slight_smile:
21. led 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk já jsem měla Chicco multiway, 8 kg, polohovatelné, s košíkem, cca 3 500,- a nemůžu si je vynachválit. Potah pratelný v pračce, jednoduše se skládají a vydržely neskutečně mnoho. Pravda, měly dvě rukojeti, ale seděly perfektně do ruky. Kdyby v nich Mates neprotestoval, tak se vozí dodnes :rolling_eyes: jenže on je velký samostatný chlap, takže už rok v kočáru neseděl, loni v létě jsem je darovala kamarádce.

Jinak Mates je z choroby venku a včera nám padnul tatínek. Asi si hodím mašli, není nic horšího než nemocný chlap :angry: Sice nevyřvává "mááámíííí", ale courá po nocích, prášky jíst nechce, protože se přece nebude ládovat chemií, ležet nebude, protože mu teče z nosu a vůbec ... :rolling_eyes: Zajímalo by mě, jestli se bude starat on o mě, až padnu taky ... :confused: haha, já vím, že jsem naivní! :grinning:
21. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc za tipy, jsem se jen vyjádřila asi blbě, nemyslím madlo jako rukojeť, za kterou se kočárek vozí, ale madlo před dítětem...
21. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa chlapi všude stejní... ten můj zaperlil tím, že jen co spadla teplota, šel se osprchovat a pak - jen v ponožkách a trenýrkách s mokrou hlavou vylez ven mezi dveře a telefonoval... jsem myslela, že se vzteknu.... večer zas zaleh s teplotou... a jak píšeš, prášky nechtěl, ležel a naříkal, div že neumíral, klasika...

lehla jsem já a pomalu se nai nezeptá, jak mi je, prej to na mě vidí, že blbě...
21. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 no pokoukám v obchodě, ale fakt píšou, že se musí rozložit :zipper_mouth: navíc teda není nejlehčí, takže quinnyho asi nakonec stejně nevyberu... kvůli tomu, že ho potřebuju do letadla, jinak by mi to až tak nevadilo
21. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se právě vrátili z procházky - Mates si to fakt "užil" - chytil hysterák, ječel jak cirkulárka, až mi 3 důchodci nabídli, že si ho vezmou domů a ženské jen soustrastně koukaly ... navíc se pročůral až do bot! No hrůza a děs, styděla jsem se až na půdu, kdyby to šlo, vrátila bych se domů kanálem! :rolling_eyes:

@lucikk chicco mají sundávací madlo před dítětem a vlastní zabudované kšíry. A těch 8 kilo je asi trochu nadsazených, mně se zdály lehčí.
21. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Koukám, že chlapi jsou všude stejní. "Silnější" pohlaví, že? :grinning: Trpělivost, dámy, trpělivost... a opakovat si, že za vraždu jsou vysoký tresty... a případně se přijít vykecat na koníka :wink:

@neumisa - hysteráček venku? Taky už známe :wink: Ještě že většinou potkáváme ženské, které to u svých dětí (soudě dle soustrastných pohledů) taky zažily :wink:
21. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk - ještě k těm golfkám: Ty Booboo Musca mají sundávací madlo před děckem. U nás pro jejich zakoupení rozhodly čtyři věci: 1. záda jdou polohovat až do lehu, 2. polohovací opěrka nohou, 3. "hole" jdou vysunout, takže se pohodlně vozí i vyšším lidem, 4. cena - 3.500 včetně přebalovací tašky :wink:
21. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík všem za přivítání!!! :slight_smile:
koukám že nejsem jediná kdo marodí :unamused: tak at je všem brzo líp! já čekam že to chytí i Vikouš, protože já to chtyla dneska od manžela ...

@petul.a prosimtě a co všechno ja na "kralovaku" ? našla jsem tam moooc hezký byt, sice bychom chtěli levnější,ale tenhle je po rekonstrukci,takže by se dalo rovnou bydlet :confused: problem vidim v tom že to je v přízemí (sice zvýšeném) ale i tak tam bude asi vše slyšet a pak vůbec nevím jak je to tamodsud s dopravním psojením na prahu ???? a jaké je to co se týče vybavenosti (obchody, školaka, restaurace apod. ? )
22. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjucukovna ahoj, já tedy královák dokonale neznám, ale spojení na prahu je tam dobré, jezdí tam ten samý bus, co pak pokračuje do berouna, zastávek několik... škola i školka, pediatr tam je... na mě královák dělá dojem menšího berounu, ale počkej na Péťu, přece jen když bydlí, tak má subjektivní pohled, který je v tomhle případě si myslím fajn...
22. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa hysteráky na veřejnosti, ty já přímo miluju! ale neřešim ať si řve nechávám na místě otáčím se a odcházím bez něho ať se klidně po......, případně když se nehodlá uklidnit a je to kvůli nějaké blbosti (což vždycky je) tak mu nařežu prdel ať si na mě klidně lidi okolo zavolaj Džamilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ovšem mi teď už hysteráky moc nemáme, Vojta totiž začal odmlouvat a diskutovat a to je teprve žrádýlko :angry:
24. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli já jsem ho taky nepřemlouvala, hodila jsem si ho přes rameno a odvlekla za roh, kde dostal nařezáno - to spustilo tu průtrž do bot. :grinning: :grinning: Takže očekávám, že se po Berouně roznese, co jsem to za příšernou matku. A po pravdě, je mi to fuk, takhle se prostě chovat nebude!
24. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa :grinning: :grinning: chválím! Nemůžeme si od těch malých teroristů nechat patlat máslo na hlavu :grinning:
24. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, holky vy me desite se svyma zazitkama, ja budu asi nejhorsi matka v Kralovaku :grinning:

@kjucukovna ahoj, my bydlime v kralovaku, takze co Te zajima...on je kralovak strasne rozsahlej, zalezi na lokalite...
24. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ááá, ještě pořád v celku? Už přetahuješ :grinning:
24. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa jo me to nerikej :grinning: ja uz malemu promlouvam do duse asi tyden a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to vesele, kdyz nic, v patek nastup na vyvolani, je totiz moc velkej, minuly tyden mel 3700 :confounded:
24. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi zrovna se jdu podívat, jestli tu o tobě něco nenajdu a ty jsi pořád, tedy možná, 2v1 :slight_smile: přeju, aby na to vyvolání nedošlo a Kubík si našel cestu ven ještě do pátku!!!!!

holky, se mám na co těšit s těma hysterákama co? :sweat_smile: i když... já mám zatím celkem klidnou holčičku.... :grinning: ale nedělám si iluze, občas se už taky umí vztekat, hlavně, když mě vidí sedět u notebooku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

golfky jsem si objela... buggster byl pro mě zděšením... jak kočárek z tržnice :confounded: nechápu tu cenu... quinny je fajn, ale je fakt uzoučkej a na nožičky strašně moc málo místa, Ellinka is je tam ani nechtěla dát... jednoznačně vyhrát Mclaren, jen váhám, jestli tyhle:

http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-xt

nebo ty levnější:

http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-quest-sport

ale spíš to vypadá na ty dražší, dá se nastavit jejich výška, což pro manžela potřebuju... a mají větší kolečka a odpružená.... sice si říkám, že to bude převážně na ty letecký dovolený, ale já prostě když něco kupuju, chci být maximálně spokojená... takže si asi budu muset připlatit ...

jste zdraví??? doufám, že ideálně všichni, méně ideálně většina jste!!!! Paťulce se zas trošku vrátily teploty, v neděli a včera, spolu s rýmou... ona ten minulý týden měla jen teploty, ale bez rýmy a kašle a zůstala zahleněná :o(( takže to máme zpět, ale rýma teče, tak snad už jsme fakt z nejhoršího venku..,. už aby bylo jaro, mi štve tohle počasí jaro - zima, chřipky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk porad jsme vcelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zadne velke naznaky, takze nic moc...ale dekuju za podporu :wink:

a take se mi libi vic ty drazsi golfky...ale to je tak vetsinou co? ty jo, ale je to palka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dostala jsem za úkol zajistit pronájem tělocvičny a nábor dětí na Preisslerově škole - nevíte některá, jaký je tam šéf? Jestli se s ním dá normálně mluvit? :sweat_smile:
25. led 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ten Koník jede furt nějak pomalu :rolling_eyes: .

Já musím napsat, že Hedvika je od těch třech let opravdu zlatá :slight_smile: . Přijde mi taková rozumná, je pravda, že jsem byla (a jsem) já ta přísná a hodně nekompromisní, tak se to asi vyplácí :wink: . I když občas si mumlá pod fousy slovo - Bobečku a myslim, že to není přesně to, co chce vyjádřit, páč už před ní někdo "chytrej" řekl: "Pitomečku". :sweat_smile: :grinning:

@lucikk , podle mne jsou dobré a spíš levnější ty golfky Chicco. A připrav se, že v letadle s nima zacházejí fakt hrozně (házejí s nima do dálky). Když budeš mít dražší a malá to na cestu bez nich vydrží, tak bych si je, na tvém místě, nechala zabalit do té fólie. A používala je až na dovče :wink: .

@imzadi , a nechceš zkusit ten nápoj? :grinning: Někde je tady o něm diskuze :slight_smile: . Ba ne, dělám si srandu. Zrovna já bych se toho bála :wink: . A máš jít na vyvolání, když nic? Rodit budeš v Hořovicích?
25. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa , je to Herold? Jestli jo, tak ten býval v pohodě :wink: .
25. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka sikovna holcicka :grinning: a ceka me vyvolavani v Horovicich, ricinovy napoj jsem chtela vyzkouset, ale zminila jsem se pred manzelem a to byla velka velka chyba...takze napoj nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek