• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@berynka jo, na netu píšou Herold ... díky :wink:
25. led 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@neumisa co vlastně děláš, že tu íšeš o náboru???

@imzadi já stejně věřím, že vykoukne sám :wink:

@berynka jůůůůů, vyjste měli narozeninky!!!!! No tak dodatečně vše nej nej nej a ať je dál taková hodná a rozumná holčička :slight_smile:

holky, ty chicco... mě od nich každý zrazuje... popravdě já všeobecně nejsem příznivcem kočárků chicco a pak kámošky měly možnost je vozit - "svoje" - když čekala na opravu svých nebo u někoho a po pravdě je všichni haní... vy jste jediné, kdo mi je doporučil :o) ale tak já to beru, každá máme jiné požadavky, představy... ono je to těžké...

jak se zachází s kočárky vím :o( teu jsem měla zabalenou ve folii a stejně tu a tam odřená, prodřená látka... no byla jsem nas... co vám budu povídat... kočár nestojí pět korun a oni k tomu nemají absolutní kousek úcty... ale tak snad jsem se už obrnila :grinning: jinak golfky prý můžeš mít na palubu - tam je odebere letuška a pak při výstupu ti je dá... nevím, všichni to říkají, tak snad???
25. led 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi , tak hlavně, ať to dopadne dobře :slight_smile: . Už se těšíte, viď? :wink:

@neumisa , no, ale za těch 15-20let se lidi můžou změnit! :grinning:

Jo, ještě jsem chtěla napsat, že jsme byly poprvé od rekonstrukce U Klauna. A tak nějak nevim :sweat_smile: . Obsluha sice milá, ale žádná sláva, nové prostředí dělané trochu horkou jehlou a polívka za čtyřicet (možná za 49!) :confused: :sunglasses: ...
25. led 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk optimistko :grinning:

@berynka ani nevim, spis se bojim a desim se toho, co prijde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk , počítadlo sice ukazuje 3 roky, ale Hedvička je květnová :wink: . No, ale ani jí nemůžu říct, že ji dodatečně někdo přál... hned by chtěla dary :grinning: . Už takhle nechápe, když jdeme na narozeniny k někomu, že ona nic nedostane :grinning: .
Já osobně s Chicco zkušenost nemám, my jezdili s Inglesinou Zippy. Ale od druhých jsem slyšela reference dobré... právě co se týka cena a že jsou stabilnější a jakoby pevnější... oproti takovým, které jsou o pár stovek levnější a když se na to dá nákup, tak se prohne konstrukce :sunglasses: .

Ano, jedeš s tím až k letadlu. Oni to nakládají do zavazadlového prostoru jako poslední (a pak první se to vyndavá), jenže ohledy na zacházení se vůbec neberou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi nene, jen se těš!!!! Já teda před porodem jsem měla smíšené pocity, ono asi každý... ale zážitek to byl nepopsatelný a pak mít to malinečkatý svoje miminečko v náručí... fakt se těš a nějaké obavy a děsy nech doma :wink: musím říct, že já ti fakt závidím vše, co máš teď před sebou!!!! :slight_smile:
25. led 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi, každopádně to bude změna! :sweat_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@berynka jé, aha, tak to nechápu... proč nám to počítá i měsíce? :sweat_smile:

no na jaře musíme zas na nějakém výletu vyzkoušet manducu, jestli se jí tam stále bude líbit, a pak je můžu nechat obalit... když ne, mám smůlu já i kočár :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk , já myslím, že právě do těch třech to počítá roky a měsíce.... pak už jen roky :wink: .
25. led 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk momentálně dobrovolně otročím pro nově vznikající klub T-Ballu. Taková přípravka pro baseball pro děti cca 6 - 9 let. Trenér je pracující, tak dostávám takovéhle zařizovací úkoly a mám z toho hlavu v pejru, protože tady neznám ty správné lidi. Ale aspoň navážu nějaké kontakty mimo matek s dětmi - od minulého týdne si tykám s šéfem České baseballové asociace ( mimochodem má dvouletého kluka - těch dětí v okolí se asi nikdy nezbavím :grinning: ) Už mám splněnou výrobu dresů, teď musím sehnat další místo a další děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
@imzadi držíme palečky ať se prckovi chce samo:o)do pátku času dost:o)a předem přeji ať je to
rychlý:o)
my odjíždíme v sobotu do Rokytnice tak už se těším na lyže:o) dneska jsem si zkoušela lyžařský kalhoty a tip ťop je zapnu:o)tak se snad párkrát sklouznu:o) sice když jdu s Ondrou dopolko plavat a odpoledne na koně tak toho mám
plný kecky:O)tak sem zvědavá tam s lyžováním...
ad. golfky my jsme měli Jané Energy bazarky - taky jsem je kupovala kvůli dovče a cestování letadlem a přežily
dokonce dvě dovči:o) ale pak začli zlobit...

25. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@berynka - gratulujem aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pekne to Heduske povedz a kup dary :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja v klaunovi bola raz ale len na kave, jedlo neviem, ale mne sa paci, hlavne ta ich cervena farba na stene, z tej som unesena :grinning:
Jo a nas filip pouziva slovo blbec. Celkom ho aj pekne a zretelne vyslovuje :unamused: Ovsem pri slovniku jeho matky ked je rozzurena sa asi ani necudujem. Chyba je ze si nedavam vzdy pozor jazyk. Ucitelka v skolke mi povedala ze Filipek zacal pouzivat zle slova, tak ma oblial pot ale vyklulo sa z toho len ten blbec, tak som si oddychla. :wink: Musim si len dat viac pozor na jazyk.
@imzadi - drzime palce nech uz to mas cim skor za sebou.
@l.myska - uzi si to a pozor na lyziach. My sa chystame asi na Klinovec, uvidime. Uz sa tesim...
26. led 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk - s golfkami uz nemozem sluzit, my sme od 2 bez nich, zato mame motorku :grinning: ale mala som golfky od ABC - spokojnost, hlavne to malo dole velky kosik, zmestil sa tam aj nakup. Kamostka mala Quinny Zapp - genialny, mala som ho pár krát požičaný, a dalsia Chicco neviem ake celkom ok.
26. led 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Á koukám sprostá slova u dětiček. Tak já jsem z hrůzou zjistila, že náš mladej sprotě mluví jen před cizíma, aby to neslyšela maminka a tatínek. Hlídala ho babička a prý si vybíral DVD z pohádkami a u mámi některá nehrajou. Tak prej stál nad tou hromadou přehraboval se v těch DVD a hlási: "Do prdele, do prdele, tohle nehraje, tohle nehraje, do prdele!"
26. led 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ide blbec, sakra a do prdele. Zatial....., dufam ze to tak aj ostane :wink:
26. led 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak ako ste si uzili vikend? my sme boli na Sumave, pocasie bolo krasne, lyzovali sme od rana do vecera. Filip uz vie jazdit na vleku, len na konci ho musim davat dole, lebo sa nevie pustit. Tak je ako parkovaci senzor, ked sa priblizuje ku mne tak kričí: mami.......mami.......mami...mami,mami, mamimamimami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 - jé vy jste se měli.Teda obdivuju,že Filipek už umí takhle suprově lyžovat.Ač je manžel z Orlických h.,tak u nás nikdo moc lyžovat neumí.Já jsem si prošla jen lyžákama ve škole.Trochu mě mrzí,že to nikdo nemůžeme naučit děti.I když...Robča je sportovně naprosto nepoužitelný a Martínek je docela bázlivý...takže to zase taková hrůza nebude. :slight_smile:

U nás víkend pracovní...takže nic extra. :unamused:

Nevíte někdo,jak je na tom Imzadi??Předpokládala bych,že už to má za sebou,ale nikde žádné info...
31. led 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu taky juknout, co Imzadi... snad si užívá malého a vše proběhlo ok!!!

Jani, parkovací senzor, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my byli u tchýně, ze soboty na neděli... no docela to ušlo....

@l.myska teda tě obdivuju, že se vydáš na lyže, já bych se strašně bála.... já teda taky lyžovala těhotná, ale to jsme buď v tom Rakousku píďalku udělali, nebo jí byl tak týden :o)))

@marcim třeba je to jednou naučí jejich slečny :slight_smile: :wink:
1. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlasim se z poRodnIcE...poRod mAsakr,10 hoDiin konTrakci a pak Stejne ciSar;(alE malej je uZasnej,4030g a 54cm :dizzy_face:
1. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucikk - :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vůbec si to nedokážu představit,že by kluci měli nějaká děvčata... :sweat_smile: Ty joooo,ňáký cizí ženský.... :confused:

@imzadi - velikáááánská gratulace.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď už to bude lepší.Užívej si mimíska. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi Blahopřejuuuu! Hezky si malého užívej :wink:

@janula34 Hezký víkend a parkovací senzor ještě lepší.

@marcim Nic si z toho nedělej. Na naše dítě funguje jen učitel z lyžařské školičky. Lenka lyžovat moc chce, ale matka se nebude poslouchat už z principu, ačkoliv po ní chce to samé.

My jsme se v sobotu vrátili se Šumavy, kde jsme si s Lenkou a partou kamarádů skvěle užili. Děti nám daly za vyučenou, takže byly jednou hromadně ve školičce, kde fungovaly na povel a nakonec jsem se také na lyžích trochu sklouzla. Návrat domů bohužel přinesl Lenčino skolení nemocí, takže jsme doma s rýmou, kašlem, horečkou, nechutenstvím a zvracením. Děkuju všemu, že je Lenka nemocná jen zcela vyjímečně, nejsem vůbec odolná vůči rozmarům nemocného batolete.

Mějte se hezky. A.
1. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi - gratulujeme, maly je kus chlapa, uz sa tesim na foto.
@alma13277 - tak sa liecte aby ste si este mohli zalyzovat. a kde ste boli na sumave? daj nejaky typ. My chodime na Spicak, viem ze Lipno je super ale vraj trochu drahe, neviem ako su na tom Kašperky.
1. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi tak vééélký gratulace :slight_smile:
1. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi Velikánská gratulace ke Kubíkovi !!!!! :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi tak i my připojujeme velikánskou gratulaci!!!! teda, muselo to být maso, ale za ten poklad to stálo!!!! a je to tedy vážně kusanec!!!! :astonished: naše Ellinka měla 2,84 kg (domů jsme jeli jako 2,59, nejmíň měla 2,47) a 46 cm :o)))) pro mě i tříkilový novorozenec je velikej, natož tedy váš Kubík :grinning:

@marcim se ti nedivím :grinning: kdo by chtěl nějaký cizí ženský do baráku co? :grinning:

@alma13277 ať vás nemoc brzy pustí, je to šílený, já vím... :pensive:
2. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janula34 Jani, na Špičáku byly děti v první školičce, a pak jsme jezdily na Weissovu louku, kde je to pro děti super a prý podstatně levnější. Mám srovnání jen s cenou školičky a celkem to šlo. Na Špičák jezdíte k nádraží? Weissova louka je mezi Špičákem a Hojsovou Stráží. Odbočuje se tam na sedle u hotelu Karl. :grinning:

@lucikk Díky, už si zvykám :unamused:

Hezký den všem.
2. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alma13277 - vyzera to super, nasla som ich stranku ale vobec to neviem najst na mape. Posli mi link prosim. Bronka sa chce ucit na snowboarde tak by sa mi oplatilo ju dat tam na vyuku. A najnovsie aj Filip minule krical ze chce ist na "pkne" ako Bvoňa :grinning:
2. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky posíláme krásný sice dneska i asi poslední slunečný den z Rokytnice.Zítra už nemá svítit sluníčko a odpoledne asi i sněžit. Lyžovačka je úžasná, Ondra se taky snaží:o) krásná dovča....a asi sem to fakt potřebovala....Udělali jsme zase i pár výletů:o)až dorazíme dom tak dám nějakou fotečku.

@imzadi velká gratulace k velkýmu a určitě úžasnu mimču:o)
@lucikk já sem měla taky obavy - kalhoty zavírám na suchej zip-provizorák:o)ale jinak pohoda...
2. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

@imzadi - připojuju se taky s oooobbbbbbrrrr gratulací!!!!!! Jakoubek je opravdu kus chlapa :sweat_smile: A vítej do klubu "císařoven".
3. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsme na tom podobně jako @alma s Leničkou - Babu má bronchitidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si "užíváme" Penicilinu, různých sirupů, čípků, octových ponožek, olejových zábalů, cibulového macerátu apod. :unamused: Barča teda zatím žádné rozmary nemá, ty přijdou, až jí otrne a bude se nudit.
3. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek