• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@janula34 Jani, máš to v mailu.

@l.myska Užívejte si :grinning:

@petul.a Brzy se uzdravte :wink:
4. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 - super dakujem, uz aj viem kde to je, to je parada., musím to vyskušat
Musim sa pochvalit, dostala som nove preskace, hulky, prilbu a okuliare na lyzovacku, takze uz sa tesim. Pri nakupe prilby sme sa tam stretli s L.Mysku a zistili sme ze tá ktora sa nam páči nám nesedí, tá čo nám sedí je drahá, to som už začala byt nervna, netusila som ze vyber prilby bude tak komplikovaný, až som nakoniec kupila nieco čierne so smrtkami !!!! na bokoch v rozumnej cene. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak som vystrojena a mozeme ist na lyzovacku na jarne prazdniny. Vyzera to na Italiu, uz sa tesim.
@petul.a - skore uzdravenie, teraz tie bacili zase lietaju, je to des.

7. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 Hmm, hezký dárek! Frajerka :slight_smile:

Jo, jo, bacili létají a naše Leni dnes dostala antibiotika :angry:
7. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
něco málo z naší fotogalerie na sněhu :wink:
8. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekná, šikulka je Lenička :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 teda na té fotce s tou reflexní vestou jsem chvilku v úleku přemýšlela co to má Lenička v pusince :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a u nás je asi nějaká ta vyróza páč Vojta ráno hodil šavli, pořád si stěžuje na bolest příška, takže ho bolí v krku. Ani mi by mě nepřekvapvalo, že když je chřipková epidemie tak mi budeme mít angínu :sweat_smile:
9. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bříška sakra, jakto že nejdou zase opravovat překlepy :angry:
9. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli :grinning: :sunglasses: Ať žije chumelení a pomalá spoušť. I Lenka se ptala :dizzy_face:
10. únor 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli Ať je malému brzy dobře :slight_smile:
10. únor 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 - ja som sa tiez musela pozriet dva krat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cez víkend chceme na lyze, ale ma snežit, mam v plaen tu Weissovu luku, tak som zvedava.
@kasli - tak nech ste rýchlo zdraví, ono to je vsade u nas je rýma snád už ako piaty člen rodiny :grinning: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berouňačky a okolňačky,

nakukuju k vám do diskuse, kam jsem se dostala přes hledání berounské Štrůdlárny na webu:o) poprvé jsem v ní byla tento týden a jsem nadšená, určitě se tam vrátím. Prostor nic moc velký, takže na velký sraz maminek s dětmi asi ne, ale štrůdly naprosto super, dcerka byla nadšená i z kakaa v "perníkovém" hrníčku.

Jinak dobrá je i Šťastná koza na náměstí - prostorem ještě menší, ale mají výborné café latté za 49 a vynikající zákusky.

Mějte se krásně, přeju hodně zdraví a prima zážitků s dětmi ve městě i mimo něj.
Lenka
10. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim se z domova...jsem proste mrtva, jak jste ten zacatek zvladali? jsem ze sebe nestastna, ze mi nic nejde, vecerni usinani je horor, prdiky taky, proste masakr...kdy se to zlepsi? :confused: :sweat_smile:
10. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my se balíme na hory. Odjíždíme v sobotu. Hedu měla zase rýmu a k tomu kašel, tak nechodila ani do školky, aby se uzdravila a nepřišla zase s nějakou úplně jinou nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Snad jí změna prostředí pomůže :wink: . Já už se taky těšim, jede nás docela hodně, ubytování máme vyloženě v horské chatě, kam nás musí dopravit rolba :sweat_smile: .

@alma13277 , vidím, že Lenička je lyžařka jedna báseň :dizzy_face:

@imzadi, nevěš hlavu, prošel si tím každej :wink: . Hlavně se snaž (v rámci možností) vyspat a nemusíš přece všechno dělat sama... ať pomůže manžel nebo babičky :slight_smile: .

@lenka_k , ve Štastné koze jsme byli nedávno. Je škoda, že nemají větší prostory, protože jinak je to tam bezva :slight_smile: .
10. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Jde o pár prvních týdnů, než si s miminkem zaběhnete nějaký systém. Bude velká pomoc, pokud s Tebou může být někdo na prvních 14 dní doma k ruce, aby sis mohla během dne odpočinout nebo se třeba v klidu osprchovat. Přeju hodně sil!
10. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - neboj,prošla jsme si tím každá ... já byla taky naprosto hotová a ještě jsem bulela manželovi na rameno,že nic nestíhám a nezvládám :grinning: :grinning: :grinning: .Dnes se tomu směju. Manžel to určitě pochopí a větší návštěvy si nechej po šestinedělí.Mě hodně pomohla mamka,když jsem se k ní uchýlila na 14 dní-3 týdny.Bylo to fajn a já jsem se mohla věnovat klukům,ostaní zařídila maminka.
Vydrž,bude se ti to zdát ze začátku nekonečné,ale jde jen o to naučit se rytmu svého miminka a v době,kdy odpočívá Kubíček odpočívat taky.I když já byla poděs,měla jsem pocit,že musím všechno zvládnout v době,když spí a pak jsem padala taky.Říkej si,že za všechno můžou hormony.Vykašli se na neumyté nádobí a jdi si chrupnout.Pak bude svět mnohem veselejší.

@lenka_k - jo,Koza je dobrá.Mají skvělé koláče. :pensive:

...a všem nemocným přejeme rychlé uzdravování. :dizzy_face:
10. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi vydrž a hlavně spi, všechno ostatní je nedůležité ... :sunglasses:
10. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju:slight_smile: manzel nastesti hodne pomaha, jen kdyby malej tak neplakal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ze začátku jsem se snažila držet pravidla, matka spí vždy, když spí dítě a na ostatní jsem prostě prděla. Je to jen pár týdnů a zvyknout si potřebujete hlavně vy dva :grinning: U nás na prdíky pomáhal Sabík, ale už si nepamatuju, od jakého věku se může dávat. Hlavu vzhůru :dizzy_face:
11. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 zatim neumim pres den spat:( ale zkousim to :grinning:
11. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi buď v klidu tohle pravidlo jsem také neuměla využít, ale věř mi že tvoje tělo si řekne :wink: a pak jednou odpadneš ani nebudeš vědět jak :grinning:
11. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi A ještě jedno pro zvednutí nálady: když MM poprvé o narození Vojty po 10 dnech odcházel do práce, tak jsem mu doma hystericky brečela ať do té práce nechodí a nenechává mě s tím miminem doma samotnou, že to nezvládnu :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli mam to stejne, pocitam minuty do jeho navratu :grinning:
11. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasli tak to u nás nehrozilo, můj choť si vybral dovolenou za všechny roky minulé a snad i budoucí a byl s námi doma CELÉ šsetinedělí ... pak už jsem ho do té práce hnala, děsná ponorka doma vládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - spanok pomaha, bordel doma neries. a vies kedy sa to zlepsí? Ked odide na internát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj presli tym vsetky mami a zvladli to,zvladnes aj ty.

@berynka - Bery, užite si to, nech vám vyjde pocasie. Cakame potom na foto.
11. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@imzadi - vydrž!!! U nás na prdíky pomáhal teplý obklad - nahřáli jsme takový ten gelový polštářek, dali Barče na bříško a do 20 minut byl klid. Úplně jí prdíky zmizely přesně úderem dvou měsíců věku :sweat_smile: Jinak si samozřejmě musíš dávat pozor na to, co jíš, ono nadýmá i to, do čeho by to člověk absolutně neřekl, mě třeba dost překvapilo, že tenhle účinek mají i okurky nebo hroznové víno. Pak se občas i pos.ala :sweat_smile: Jinak u nás byla velká pomoc v mých rodičích, jeli jsme k nim na chatu hnedka z porodnice a byli tam 4 týdny :dizzy_face: Takže jsem nemusela řešit věci jako bordel v bytě, vaření apod.

12. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju holky, vazne uvazuju o uteku k mamince :fearful: malej hrozne trpi na vetry, dneska navic zacal mit zelenou stolicku, no jsem na odvezeni, je mi ho hrozne lito... :cry: v jidle se docela hlidam, jen si rikam, jestli nevynechat treba jogurty, nekomu to pry nesedi...
12. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jo, holka tohle půjde jen metodou pokus - omyl ... :frowning2: A pokud máš kam utéct, prchej, každá pomocná ruka dobrá :wink:
13. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - to si musíš vyzkoušet,jinak to nepůjde.Já třeba nemohla mandarinky (citrusy)..a takovou jsem na ně měla pořád chuť.
O úprku k mamince neuvažuj a jeďte.Moc to pomůže.
13. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nas prevladla ryma, takze lyzovat sme nesli, ale boli sme v Plzni na Techmanii - www.techmania.cz, mozem len odporučit, detom tak od 3 rokov vyssie, @marcim - ak ste este neboli, pre vas ako stvorene. Bolo tam malo ludi, takze sme si vsetko poriadne prezreli a vyskusali. Je tam vystavena mapa europy co bola vystavena v Bruseli a poburiala par statov.
V nedelu sme oslavili Filipove narodeniny, dostal autodrahu, takze nastal boj ci sa bude hrat tatinek alebo synacik :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pridavam par foto
13. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - už jsem o ní taky slyšela,ale ještě jsme se tam nedostali.Prý se tam dá na hodně věcí sáhnout a vyzkoušet.Koukala jsem na stránky a vypadá to moc dobře.Že by jsme si v nejbližší době naplánovali výlet do Plzně?? :wink: Díky.

Filípkovi všecko nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda už je to kluk veliký...když to byli takoví mrňouskové ....ách jo.A teď to doma odmlouvá a hádá se to se mnou. :confounded: :frowning2:
13. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek