• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@l.myska - taky moc držíme palce! A jsem moc zvědavá, co se tam skrejvá :wink:

Holky, co srazík ve středu? Časově - nám se hodí spíš dopoledne.
6. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak jsme v naprostém pořádku a vypadá to že nám k Ondrovi přibude Andrejka(teda pokud se tatínek nerozhodne jinak nebo si to mimčo v bříšku nerozmyslí:o)
už má skoro půl kila:o))dokonce mi ukápla slzička:o))
jinak ve středu můžeme určitě:o)
7. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@l.myska - super, že jsou výsledky O. K. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A bude páreček, jupíííí!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, koukám, že admini blokli Neumisu :unamused: Nemáte na ni někdo kontakt? Zablokovali ještě jednu kámošku z Undater - jako síla docela: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zablokovani-uzivatelia/?page=last&post=last&lastref=hp Nechápu za co :unamused: Ať žije demokracie. @berynka bude vědět, o co jde.
8. bře 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno!

@l.myska, moc blahopřeju :wink: !

@petul.a, holky, nevim víc, než je v diskuzích :unamused: . Šlo o to, že strana uživatelů MK poslala dopisy a stanoviska ohledně admina Ikarkulka a částečně návrhy změn pravidel. Po řadě dnům, mělo přijít oficiální vyjádření vedení MK (nepřišlo!!!). Nejdřív se to snažili obejít vytvořením užší diskuzní skupiny, která by (opět) ztrácela čas a rokovala, ale nakonec bylo asi jednodušší největší aktivistky prostě bloknout, ať je klid :rolling_eyes: . Všechno se hodilo na provokaci a šmitec. Jsem z toho přinejmenším rozpačitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka - no tak to já jsem z toho přímo nas.aná :sweat_smile: Markytkaaa mi poslala ty návrhy, co se sepisovaly, a mně to tedy přijde rozumné a napsané ve vší slušnosti. V demokratické společnosti by byly vzaty v potaz a bylo by o nich jednáno. V totalitě nikoliv. Zatím jsem tedy stihla pročíst jen ty návrhy, ale poslala mi i korespondenci ohledně ikarkulky a předpokládám, na to juknu jindy. Jo, a jak píšou v té diskusi něco ve smyslu "nelíbí se ti naše pravidla, tak jdi", to mě teda taky pěkně zvedlo ze židle!!! :angry: Držet hubu a krok? Sorry, neumím a učit se to nehodlám.
9. bře 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šotek se vloudil :sweat_smile: ... předpokládám (vlastně vím), že ty postřehy asi nebyly vycucané z prstu a že to taky bylo napsáno slušně...
9. bře 2011 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já ty dopisy také četla a si jsem divná ale prostě to nechápu, nic provokativního jsem v tom neviděla a ta reakce na to mi příjde naprosto neadekvátní. Mě se sice nic takového na MK nestalo, že bych měla někdy problém, ale dohle je docela síla, a vesměs to byli holky co jsem koukal, co byli na MK hnedle od začátku, žádný provokace od nováčků :fearful: no holky demokravie hadr, řekla bych že tady je to takový malý stát ve státě :unamused:
9. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:, doufám, že takhle krásné počasí vydrží aspoň na víkend!
Musim to tady trochu vyplnit.... :wink: :wink: A napsat něco shrnujícího a smysluplného...

@petul.a @kasli, jenže ony "provokace" měly být v soukromých diskuzích... které tedy tím pádem nejsou tak úplně soukromé, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopisy i důkazy měly hlavu a patu, jenže bohužel pozitivní výsledek neměly žádný. Nikdo se nevyjádřil a stalo se to, co se stalo... hodně (aktivních) uživatelek se přesunulo na FB a následně jiné stránky, kde se dá diskutovat. Už dřív mne mrzelo, že zmizely-přestaly psát ty známé "tváře" jako např. Gedren nebo Aponchie. Teď už tu bude tuplem jako po vymření :frowning2: . No, je to asi prostě tečka za Starými dobrými časy!
9. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka - právě: Nač jsou pak soukromé diskuse, že... Ale to mi někdo vysvětlete, proč se to tu teď takhle potento.. Takové fajn stránky to byly. Já tu potkala tolik prima lidí! Teda hlavně vás a Undatry, že jo :wink: To už pak není "jen" o virtuálním přátelství, ale i o tom, že se vídáme, z děcek budou nejspíš kamarádi atd. Undatry pořádají každý rok společný víkend (my se snad letos taky konečně připojíme), tudíž se potkají lidi, kteří by se jinak třeba nepoznali (jsou tam holky z Olomouce, z Plzně, z Hradce Králové...). No prostě koník nám dosud hodně dal. A teď se nám to de facto snaží vzít. A tam, kde si lidi nestačili dát i jiné kontakty, se mu to bohužel asi i podaří. Ovšem ne u Undater, páč v dobách, kdy kůň pokulhával, jsme se scházely na FB, navíc na sebe dávno máme mobily a teď jsme se (hlavně kvůli uživatelce Markytkaaa, která byla bloknuta a která je mimochodem naprosto suprová holka) přesunuly na emimino. Nechtělo by se vám udělat totéž? Mně tady teda Neumisa docela chybí. Zrovna nedávno jsem se bavila u jejího blogu nad těmi jejími hlody :grinning: Nemáte na ni někdo kontakt?
Mmch, ty "provokace" byly dle mého jen naprosto normálním ulevením si, prostě "vypuštěním páry". To každej normální člověk pochopí a odpustí. A čím provokovala Gedren, to by mě taky zajímalo. Četla jsem hodně jejích příspěvků, neříkám, že se vším souhlasím, ale nevšimla jsem si, že by jednala nějak neslušně či hrubě nebo že by někoho urážela.
9. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, a dneska jsme s Barčou byly v Pivovarské ul. v té nové prodejně dřevěných hraček, jak je tam i hernička. Byl jste tam už někdo? Nám se tam taaaaak líbilo!!! Hernička sice taková menší, ale pěkná, dobře vybavená a je tam klídek. Nabídka hraček parádní a přístup pana majtele taktéž - když nějaké zboží nemá, snaží se sehnat, vezme si kontakt a dá vědět. My bychom chtěli pro Báru klasické divadýlko s marionetama, tak si na mě vzal mail, že se zeptá výrobce, pošle info i o ceně atd. a ještě mi kladl na srdce, že to ale v žádném případě není závazné, no fakt byl milej :slight_smile: Všechny hračky jsou české výroby. Ceny přijatelné (my koupili řehtačku za 50, píšťalku za 30 a magnetku Krtka pravda asi za 70, ale ty věci z Krtka jsou všeobecně dražší kvůli autorským právům - to se mi tam ještě pomalu omlouvali :grinning:). Vstup do herny stojí dvacku. Občerstvení je tedy zatím "v plenkách", mají jen kafe nebo čaj (ani vodu ne), ale časem toho prý bude víc :wink:
9. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:!

@petul.a , kde to tam je (místo čeho)? Taky se tam budeme muset zastavit a prověřit :wink: . V sobotu jdeme s Hedu koupit Little Petshop :grinning: , to jsou takový ty malý drahý potvory z reklamy. Slíbila jsem jí to, když bude hezky spinkat ve školce.

Tady je jedna z dalších (zamčených + smazaných) diskuzí stále na stejné téma http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zamykani-temat/?page=3 :rolling_eyes: . Je to prostě boj s větrnými mlýny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak třeba zrovna Gedren bloknutá neni, ale prostě sem už dřív přestala chodit a další holky taky. A teď je další odliv.
10. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já hledím :confused: :confused: :confused: co se to tu děje ??
Je fakt,že chodím jenom na Berounsko a jiné diskuse nesleduju ... ovšem toto je docela síla. :fearful:

@petul.a - emimino znám,je to tam super.
A o tom obchodě s dřevěnýma hračkama mi zrovna včera říkala známá a moc si to chválila.Budu tam muset taky nakouknout. :wink:
10. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka - tedy přečetla jsem si jen reakci toho admina, páč na víc nemám čas, ale je to tedy síla. Ten ať někoho kritizuje za napadání, vždyť on sám napadá a navíc vyhrožuje!!! Snad budu mít brzy chvíli na to, abych si to všechno pořádně pročetla a pak teda zareaguju taky. Tak se s vámi předem loučím, páč vzhledem k současné situaci mě nejspíš bloknou taky :sweat_smile:
10. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu obchodu - vzhledem ke svým vysvětlovacím (ne)schopnostem jsem to radši našla na mapě :grinning: http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=pivovarsk%C3%A1%2085%2F2%2C%20beroun@sss=1@ssp=123722860_127086284_146857068_146730700@x=132272964@y=135519582@z=16

Celý jejich sortiment zde: www.drevenehracky-rajnoch.cz
10. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a bacha reklama, aby tě neodstřihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, týžden som tu nebola a kurna co sa tu deje. Trochu som si precitala diskusiu o zamknutych tematach a nestacim sa divit. Hold kto chce kam, pomozme mu tam. Nepaci sa mi to a zavana to direktivou. Fakt je ze vela uzivateliek co mi boli sympaticke sa tu moc uz nevyskytu. Takze je asi cas posunut sa dalej.
My sme boli tyzden v Taliansku a poviem Vam ze som si to neskutocne uzila. Celych 7 dní svietilo slnko, kilometre prazdnych zjazdoviek, ziadne prekvapenie v podobe nejakych bubnov, alebo zladovatelych ploch na svahu. Minimum ludi na lanovkach, proste rozkos. Filip sa naucil obluciky a tak si na detskom vleku jazdil sam, proste krasa. Kazdy vecer bazen, prip. sauna, proste krasa. Foto dodam zajtra prip. v stredu, nejak nestiham, pracku som zavarila, co od nedele neustale periem :slight_smile:
Srazik beriem, ovsem ja ako pracujuca matka az po 16.00hod a bohuzel okrem stredy - to filip plava. :slight_smile:

15. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to jste se teda měli úžasně :dizzy_face: . S fotkama se určitě pochlub! :slight_smile: Kdyby byl nějaký sraz v pozdějších hodinách, tak se taky rádi přidáme. Kolem té 4h bychom to stíhaly.

@petul.a @kasli má pravdu, to je reklama jak vyšitá :grinning: :grinning: , jak tam nemáš odkaz na výrobek, tak to bez milosti mažou! :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě Kocourkov :confused:.

Jo holky, ani sem se vám nepochlubila, že jsem si udělala řidičák. Tak na ulici dávejte dobrej pozor na sebe i na dětičky :sweat_smile: :grinning: !

Jinak psala jsem IP :wink: .
15. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka NO TAK TO SI TEDY BUDU DÁVAT POZOR :grinning:
15. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chodite nektera s prcky k Mudr. Maskove? davali jste nejaka ockovani navic? nic moc nam k tomu nerekla, jen ze se mame rozhodnout do priste a ja ted vaham...dik moc :wink:
15. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi, je to samozřejmě věc názoru, ale já bych nic navíc nenechala a ani jsem u Hedviky nenechávala :wink: . Připadá mi, že těch povinných očkování je do 3 let opravdu hodně a samo o sobě je to nápor na organizmus :unamused: . Teď výhledově uvažuji pouze nad vakcínou proti rakovině děložního čípku a klíšťové encefalitidě.

@kasli :grinning: :wink:
15. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
@imzadi taky s malým chodím k této MUDr., žádné očkování navíc jsme nedávali a zatím o ničem nepřemýšlíme.

jinak vás všechny zdravím, narazila jsem na vás náhodou, ani netušila, že tu takováto berounská diskuse je.
15. bře 2011 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, no jo, reklama!!! :grinning:

@imzadi - my chodíme k Maškové :slight_smile: Očkování navíc jsme ale nedávali, kvůli hypotonii musíme opatrně :unamused:

@jitafol - vítej :slight_smile: Akorát my teď asi jsme víc na emiminu :sweat_smile: A kde přesně bydlíš? Koukám, že máme prcky zhruba nastejno.

15. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlím v Tyršově ulici, takže v centru :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda navíc dávala na meningokoka a pneumokoka a chodíme k Sudíkové na polikliniku :wink:
15. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka a co jste davali, prevenar nebo synflorix?
15. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi synflorix,před 14 dnama jsme byli na posledním :wink:
15. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka a u koho jsi si dělala řidičák??? já se teď konečně po x letech odhodlala a taky se do toho pouštim,ale nejsem z toho moc nadšená. představa mě za volantem je děsivá! :slight_smile:
15. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula V itálii? Ani jsme se nepotkaly :wink:

Naše lyžovačka u Italů taky proběhla minulý týden a bylo skutečně bohovsky. Jen by Leni nemusela mít dva dny ze šesti horečku a dovča by byla bez chybičky. U nás lyžovačka Beruny neprobíhá zdaleka tolik samostatně, jako u Fildy, zato i s hůlkama (ač nesmysl, ale dítě ví víc :angry:) a s dudlíkem v puse :fearful: Hlavně, že jí to neskutečně baví.

@petula Díky za typ.

@jifatol Naší dcerce jsem nachal píchnout navíc zatím jen pneumokoka - Prevenar 13 po druhém roce věku, takže jen jednu dávku a teď se chystám na žloutenku A. V dubnu a květnu mají nějakou cenovou akci a hlavně už je Lenka pravidelně v kolektivu. Jinak ještě plánuju prevenci rakoviny děložního čípku, ale času dost :wink: Naše doktorka má názory něco mezi, nic se nemá přehánět, povinné očkování pozvolna a určitě doplnit o žloutenku A.

@ berynka Velkááánská gratulace a dám si pozor :grinning:
15. bře 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi S očkování navíc bych rozhodně jěště počkala, ale je to věc názoru. V našem případě měla Lenka opakovaně zlatého stafilokoka v trávicím traktu, proto bylo očkování hodně rozložené a jsem za to ráda.
16. bře 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že je nás tu víc, které když mají v rukách volant, v očích mají smrt :grinning: Já mám řidičák 16 let a co myslíte... leda hovňajs. Ale už se do toho taky musím obout. Njn, když u nás je to složité - chlap má pocit, že když bude sedět vedle mě, tak něco zachrání... a ty kecy typu "je to jen auto, hlavně ať se nestane nic tobě, ale... víš kolik na to stojí tohle a tohle...", ty fakt miluju :angry:

Teda holky, vám už děcka takhle krásně lyžují, jo? Bledá závist. Naše Babu se zatím neumí ani pořádně postavit, když má na sobě zimní oblečení a venku upadne. Pos.aná hypotonie :angry:
16. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek