• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@jitafol v Tyršovce jsem kdysi bydlela jako malá, kde tam bydlíš?
16. bře 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmm tak koukám, že nejsem jediná,která se ve svých 27 nechá jen vozit,protože má z řízení hrůzu a nemá řidičák :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veganlove, já chodila do autoškoly Mikáska, sídlí na Obchodní akademii. Byla jsem celkem spokojená (zkoušky dopadly napoprvé :grinning: ). Ale ty začátky nebyly úplně jednoduché :wink: , já totiž věděla bezpečně jedině, kde je volant :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já si řidičák nedělala ani tak z nutnosti, jako spíš z nudy... abych vyplnila volnej čas :slight_smile: . Teď budu držet Spořínka, abych měla nějakou káru :grinning: a hned to zase nezapomněla :wink: .

@petul.a, manžel při řízení sice nic neříká, ale je na něm vidět, jak psychicky umírá :grinning: a v práci mu kolegové radí, ať si před jízdou se mnou veme prášky na nervy :sunglasses: .
16. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petul.a Neblbni, jaká hypotonie (vím, že jí má), ale naše Léni je naprosto zdravá a stejně jí v zimním oblečení musím věčně zvedat :angry:
a) často jí zvedání nejde
b) Herečka naše "rukavice nechci, sníh studí".
16. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka jé já taky u Mikáska, ale ještě před svatbou. Také jsem bezpečně věděla jen kde je volant a také jsem todala na poprvé, sice s odřenýma ušima, ale jo a taky spokojenost. :wink: Sice řidičák mám už od 19ti ale řídit jsem začala až před dvěma lety a to jen proto, že mě situace donutila, jinak jsem se ráda nechala manželem vozit. Ale začátky jsou nezapomenutelné :grinning: před jízdou sra......a po jízdě klepačka! Když jsem jela poprvé za MM na Homolku, tak jsem se pak po jízdě musela uklidňovat tabákem :sweat_smile:
16. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 - ked ja som sa viac pozerala po tych peknych Talianoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@berynka - gratulacie k vodicaku, tak uz zacnem beroun obchadzat :grinning:
@imzady - chodime k Maskovej, ona ma taky zdravy postoj k ockovaniu, nedava nic navyse, ja si myslim ze do tych 2 rokov má toho dieta naozaj dost, co sa tyka povinnych ockovani, lepsie bude pockat (okrem tych co musis dat do pol roka, neviem ci je to pneumokok či co). Ja idem teraz davat Bronke nejaku zltacku, co maju tu akciu co pise @alma13277, lebo to Bronka nema, na SR to nebolo povinne, tak ju teraz doockuje. a este nieco jej da, len neviem co :slight_smile: :slight_smile: to som matka, ze? :grinning:
16. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka - velikánská gratulace.Taky jsem dělala u Mikáska. :wink: :grinning:
Já si dělala řidičák na mateřské,protože mě vyhecoval manžel a nakonec to byl on,kdo má největší strach a musím se mu při delší cestě hlásit.jako spolujezdec je zlatý.Do ničeho nekecá a tiše trpí.

@imzady - máme standartní očkování a myslím,že i tak toho mají dost.
16. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak já taky u Mikásků, řidičák jsem si dělala ještě při škole. Ale dala jsem to až napodruhé :sweat_smile:

@alma13277 - to zvedání - s hypotonií je to ale ještě trochu jiné. Ona i na kluzkém povrchu zatím blbě chodí, tuhle dokonce jeden pán, co se tady s ním často potkáváme, poznal, že s ní něco je, že má zvláštní chůzi. A neváhal mi to říct :angry: Lidi jsou holt někdy... :angry: :angry: :angry:
16. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 No jasně! :wink:

@petul.a Prevít zapšklej :angry: Stejně před Tebou a Babu smekám :dizzy_face:

Co se řízení týká, tak naštěstí mám super mamku. Přenechala mi auto hned po zkouškách v osmácti a jezdit v autě sama mi dalo ze všeho nejvíc. Hlavu vzhůru a držím Vám palce :grinning:
17. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
tak nějak nezvládám....pořád a stále:o)
všem řidičkám přejeme hodně kilometrů bez nehody:o)
autoškola:o)to bylo něco, ale sem ráda že k ježdění mi přinutili tím že mi dali toho mího černýho broučka:o)
sice sem narazila na problém že tam asi nenacpu kočár, ale to je detail:o))

chtěla jsem se zeptat nemáte někdo zkušenost s vázáním šátku?přemíšlím o koupi, ale netuším
do čeho jdu - mám po Ondrovi nosítko Manducu, ale tam sem ho dávala až po třech měsících...
a jelikož si nedovedu představit chodit vedle koně s kočárkem...tak sem začala uvažovat o něm...koně fakt vypouštět nemůžem...a kdo by pohlídal...to je problém...takže Andrejka bude muset s náma.

@petul.a- takový lidi fakt miluju....dovedou příjemnit den viď....ach jo, taky to bohužel známe:o(
no takže si myslím svý a jedeme dál.....Náhodou Baruš je šikulka-minule jsem Vás viděla v Hypernově:o)ale
byly jsme ve frontě na pokladnu....brr
17. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska - Grainne nosí,když tak se ptej u ní.
Já nosila Martina,ale až když byl větší.Pro úplně malinké mimi neporadím.
Nejvíc jsem čerpala z w.nosenideti.cz.Je tam veškeré info a videa z navazování jednotlivých úvazů ev. odkazy.A když se ti fakt nedaří nebo nevíš,hodíš dotaz do pléna.Je tam spousta příjemných maminek a zkušených "nosnic",které určitě poradí.
Mmch šátek schvaluju všema deseti.Bylo to super.
17. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska - ja som satkovala od mala s Filipom, mala som ten 5m, ale bol dost dlhy, teraz by som kupovala asi ten 4 alebo 3m. Filip tam bol velmi spokojny, viazala som asi len 2 polohy - kolisku ked bol maly a potom ten kriz myslim. Naucila som sa ich z videi z netu, to bolo najlepsie. Je milion uvazov ale musis si sama najst co ti bude vyhovovat.
17. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 - Kasli taky šátkovala :slight_smile: Mně Bára šátek těžce sabotovala. Ona byla vyloženě kočárková. Možná byl i problém v tom, že jsme měli ten slabý šátek (tuším viskóza plus elasten či co). Lucka měla ten tkaný a byl daleko pevnější.

Jinak k tomu pánovi - já to napsala blbě, on je jinak hrozně fajn, pokaždé, když se potkáme, prohodíme pár slov. Ale lidi si to holt prostě neuvědomí. To je totéž jako když jsme se snažili o mimi a lidi se ptali "Tak co" a já měla chuť odpovídat "HOOOOVVVVNOOOO!!!" :sweat_smile: Pardon :sweat_smile:
17. bře 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooj :slight_smile:

jdeme vás taky konečně pozdravit, omlouvám se za odmlku... ale nějak pořád něco... byli jsme v Itálii, víkendy pryč... do toho kroužky, procházky, dnes těžce nesu to hnus počasí.... a jdu vás odčíst, jestli malá dovolí teda....
17. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočítám a nestíhám se divit, co se tu děje a koukám, že mám i ip, tak na ty musím juknout...

ferinka čeká miminko???? :astonished:oooo gratulace!!!!

imzadi, my máme navíc synflorix a budeme dávat meningokoka... pak jednou rakovinu děložního čípku a klíšťata.... a až začnš asi do školky, jestli teda... tak žloutenku...

mysce gratuluju k holčičce, další princezna!!! :slight_smile:

a řidičkám držím palce a jsem ráda, že začátky máme asi všechny stejné :grinning: mě to taky tenkrát dalo pořádně zabrat, ale prostě to chce čas a odvahu a ono to pak jde!!! dnes bych neměnila ani za nic!!!!
17. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.myska já měla ŠAnami šátek docela cenově dostupný a dost pevný, já šátkovala když byl malej hodneš malej jak vyrostl tak tam nechtěl být, ale pokud máš manduku, tak mi příjde šátek zbytečný :wink:

18. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee satkovani, to me zajima, satek mam, ale silene bojuju s tim, tam maleho nejak dobre uvazat...a pritom by se mi to hodilo, on je desne zavislej a ja nic neudelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejake tipy, kde je to pekne popsano?
18. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk ferinka už skoro rodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - zkus w.nosenideti.Najdeš tam všechno.Já se podle jejich videí a návodů učila vázat + jsem si tam koupila i super bundu (teda za nehorázné peníze :confounded: ) Ale využila jsem ji maximálně.

@ferinka - nestraš.Hezky si ještě užívejte 2v1. :wink:
18. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka no však se nestíhám divit, co mi tu uniká :sweat_smile: :grinning:
18. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu i sem s prosbou… neměla byste některá na zapůjčení autosedačku pro 2leté dítě? přijede mi za týden kamarádka na tři dny, aby nemusela složitě z berouna busem… klidně za úplatu…
21. bře 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nic :grinning: :wink:
22. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, tady je mrtvo:slight_smile: jak se vam vede holky? nevyrazi nekdo s nami na prochajdu? :confused: :dizzy_face:
19. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravíme Berouňačky. Já bydlím u Karlštejna a do Berouna jezdíme dost často. Mám 25měs. holčičku Nelinku a v září se nám narodí Tadeášek :slight_smile: už se na něj moc těšíme...
Ráda vás poznám, moc kamarádek po okolí na společné výlety a schůzky nemám a když tak jsou bezdětné a tudíž pracující :slight_smile:

Mějte se
10. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nenašla by se tu nějaká čerstvá maminka z Berouna, Králováku nebo okolí na společné procházky s kočárkem??? Mám šestitýdenní holčičku a ačkoliv tu bydlíme už dva roky zatím tu nikoho neznám a přiznám se, že jezdit s kočárem sama mi moc nebaví :slight_smile: ve dvou by to bylo určitě lepší :slight_smile:
14. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu taky k vam, bydlime u Revnic a v zari cekame Tonicka.
@mikeskab Na Karlstejn to mame kousek. :slight_smile:
14. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím, jsem z Berouna. Akorát na vás už jsme asi trochu starý - byli nám 3 roky. Jinak já už chodím do práce od 3.6.2011 na plný úvazek, takže tím pádem nezapadám do vašich měřítek. Ale určitě tady občas komunikovat můžu:slight_smile: když je čas.
14. čer 2011 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady to téma je poslední dobou nějak mrtvé zrovna když jsem ho nedávno objevila:frowning2:
14. čer 2011 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já bydlím v Litni tak to je super :slight_smile: a termín máme 11.9. budeme mít taky kluka...
14. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Tak to mame blizko casove i prostorove. i kdyz ty uz jednu rostandu mas, jak koukam. Nam to dlouho trvalo a neslo, takze cekame tak trochu vymodlene miminko, tak doufam, ze vsechno probehne i v sruhe pulce stejne dobre, jako sla ta prvni.... jeste pristi tyden jdu na cukrovku, tak uvidim, jak to dopadne.

Pujdes do Horovic nebo nekam do Prahy?
14. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek