• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@karol_h ahojky, blbej dotaz. nebydlite Na Horizontu?:slight_smile:
15. čer 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ imzadi - jojo bydlíme :slight_smile:
15. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h ja si to myslela, mate maleho pejska ze:slight_smile: no my bydlime Za Horizontem :slight_smile: v tech radovych domech, sice jsme o neco starsi, ale klidne se muzeme nekdy potkat :wink: ted akorat vyrazime cvicit, chodi tam i dalsi holky od vas z ulice, do Edenu na cviceni pro miminka, je to cviceni od 6ti tydnu, tak byste mozna mohli pristi tyden vyrazit...to zrovna my nepujdeme...tak kdyz tak napis do IP :slight_smile:
15. čer 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitafol ahojky...bohuzel vetsina holek odsud odesla diskutovat jinam :( njn...ale treba to tu zase ozije :grinning:
15. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ imzadi jéé tak to je náhoda. A já si říkala, že jsi mi nějaká povědomá :slight_smile: na to cvičení jsem včera zrovna koukala na netu, protože už se doma začínám nudit :slight_smile: akorát ještě nemáme úplně vyladěný režim tak bych to musela zkusit, jak by to malá zvládala :slight_smile: my máme dneska kontrolu váhy, takže za chvíli vyrážíme k doktorce :slight_smile:
15. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h tak cviceni nakonec odpadlo, ale my uz to mame zazite, tak jsme si zacvicily samy :slight_smile: a jak zatim zvladas? jinak prosim Te, kdyz davas odpovedet me, tak nedelej mezeru za tim zavinacem, ono se mi to pak neukazuje ze jsi mi odpovedela:slight_smile: dik...
15. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak docela zvládáme, každým dnem je to lepší a lepší, ale ty první dny jsem myslela, že to nepřežiju :grinning: To cvičení je předpokládám v Edenu v takové té malé zadní místnosti - já tam chodila na cvičení pro těhotné. A kolik tam tak chodí maminek s dětma? Já jen jestli je tam hodně plno nebo to s kapacitou jde....
15. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h jojo, presne tam...tak treba dneska nas bylo docela dost, devet maminek...ale misto tam urcite je, jen skoda, ze pres prazdniny uz to nebude:( a kojis? my uz zacali davat dokrm, pac nas malej cvalda uz me vysal :grinning:
15. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no tak to mě malá stihla vysát už za těch šest týdnů :slight_smile: takže sice ještě kojím, ale od pátku jsme začaly dokrmovat a je teď daleko spokojenější a já taky, když vidím, že nemá hlad :slight_smile: mám radost, dneska jsme byly vážit a má za týden o 300gr. víc což je paráda :slight_smile:
15. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h tak to je super!! tak kdybys chtela, muzeme se navstivit ci nekam vyrazit :wink:
15. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vám přeju hodně štěstí :slight_smile: určitě bude vše v pořádku. Já mám cukr za sebou a dopadl dobře :slight_smile: Rodit budu snad opět v Podolí už jsem tam registrovaná, byla jsem tam spokojená a ty? My jsme se naštěstí moc snažit nemuseli, dcera přišla hned po svatbě na první pokus a tentokrát zlatej 3 pokus :slight_smile:
15. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Tak to vám přeju hodně štěstí určitě bude vše v pořádku. Já mám cukr za sebou a dopadl dobře Rodit budu snad opět v Podolí už jsem tam registrovaná, byla jsem tam spokojená a ty? My jsme se naštěstí moc snažit nemuseli, dcera přišla hned po svatbě na první pokus a tentokrát zlatej 3 pokus
15. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Mne se do Podoli hrozne nechtelo, chodim tam teda na ty velke utz a pusobi to tam na me dost hrozne, ale tohle ma kazdy jine a hlavne kdyz uz jsi tam jednou rodila a byla jsi spokojena, tak neni co resit. Ja pujdu do Horovic, je to kousicek a maji tam vsechno pekne nove a zrekonstruovane a mam na ne dobre reference, tak snad budu taky spokojena, hlavne, aby se mladoch nedral ven moc brzy a vsechno pak probehlo v poradku.

Tak takhle snadne otehotneni moc zavidim (a samozrejme i preju). Nam se ted zadarilo tri roky po svatbe (s tim, ze jsme se snazili uz pred), mame za sebou nekolik inseminaci, dve IVF a ctyri potraty... ted se zadarilo prirozene bez jakekoli stimulky (jen jsem k tomu musela zhubnout pres deset kilo :slight_smile: ), tak snad uz si to chlapecek nerozmysli a bude zdravy a vsechno bude ok.
15. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi To by bylo fajn. Do konce tohoto týdne to je nějaký hektický - jezdím po doktorech v Praze, ale pokud budeš mít čas a chuť tak se určitě můžeme domluvit na příští týden - budu ráda :slight_smile:
15. čer 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova to jemi líto že jste měli s miminkem takové starosti ale musíš doufat a nemyslet na neštěstí. Jedna zářijka z klubu porodila ve 25tt holčičku, ted jsou u Apolináře už je to skoro 3 týdny a zatím to zvládá dobře.
15. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Ty brdo, 25tt, to je faaakt hodne brzy, tak hlavne, at to holcicka zvladne a jsou obe v poradku... ja doufam, ze se maluch bude jeste chvili drzet. :slight_smile: To vis, nic spatneho si nepripoustim, ale byla to docela dlouha cesta, tak se nemuzu jen tak radovat a nevzpomenout na to... ale uz krasne kope, ze ho sem tam citim i pres pupika, tak to me tak uklidnuje, ze o nem vim, tak je to fajn... :slight_smile:
15. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já cítím malého už od nějakého 17tt a je to krásné :slight_smile: tež už teda kope jako blázen a někdy když už ležím tak mě dloube že mu to asi nevyhovuje :slight_smile:
16. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Ja jsem takova silnejsi, tak jsem malucha citila az pozdeji, ale ted uz spolehlive a jeste mam ten domaci utz, tak si ho obcas poslechnu a jsem spokojena.
16. čer 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,měla bych dotazy na Berouňačky. Jednak zda nevíte číslo zastávky na Zličíně odkud jezdí do Berouna autobusy. Pak jestli by jste mi doporučily nějakou dobrou restauraci v Berouně, už jsme ji vyzkoušeli dost a bohužel se většinou zařadily na seznam Tam už nikdy :rolling_eyes:
A poslední dotaz, zda tu není nějaká mamina ze Stradonic či Nižbora, která nemá s kým vyrážet na procházky (mám 20 měsíční dceru a jsme tu celé léto na chatě).
24. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korina ahoj, číslo zastávky na Zličíně přesně nevím, ale je to druhá řada nástupišť z prava (možná prostřední jestli jsou tam tři..) a zastávka druhá jakoby od metra. Je to tam dobře napsané i dle jízdních řádů - C20, určitě to najdeš :slight_smile:
K těm restauracím - my jsme spokojení s tou pizzerií na autobusovým nádraží - myslím že Domino, jinak je to docela bída ....
28. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korina, no asi pozdě ale přece :sweat_smile: . Zastávka je to myslím č. 7, rozpis je určitě po levé straně, když se vyjde od metra. Ale lepší a častější spojení je z Butovic :wink: .
V Berouně je řada dobrých restaurací si myslim :slight_smile: ... můžu také doporučit pizzerii Domino u autobusového nádraží (mají zahrádku, pokaždé dobrá obsluha i jídlo), stejně tak přestěhovaná pizzerie z náměstí v hotelu Maxim kousek od zastávky U Černého koně, je to tam i dost přizpůsobené pro děti. Z klasických restarací je možné vybrat Alenu (na náměstí), U hradeb (kousek od pošty) a bývalou Madlu - Zajíčkův mlýn (mezi náměstím a autobusovým nádražím) . A prostorná restaurace Na křenovce (naproti Medicentru), venku je i zahrádka s dětským hřištěm.
2. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda po delší době :slight_smile: Scházíme se na www.emimino.cz :wink:

Add restaurace v Berouně - souhlas s Berynkou, tedy s výjimkou rest. U Aleny - měli jsme tam opakovaně blbou zkušenost s jídlem (v tuku plavalo i to, co mělo být suché :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Dobře vaří U Blažků v České ulici a pokud člověk hledá nějakou "lepší" restauraci, pak doporučuju Bartáka v Hlinkách (http://pension.bartak.sweb.cz/).
4. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poradite kavarnu v beroune s detskym koutkem na hrani? diky
6. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Imzadi, kavárna s pěkným koutkem je na kruháči v Havlindě. Jmenují se tuším U šneka.
6. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 dekuju, myslis takovy ten kruhac pred namestim? :slight_smile:
6. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ano. Uprostřed je několik košatých stromů, přes silnici sekáč Beruška a vedle nový cyklo obchod. :grinning:
6. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 jojo, to je tam...moc diky, zkusim to...:grinning:
6. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jakou máte zkušenost s pediatrem? Čekám miminko v prosinci a nevím kam se mám zaregisrovat. Bydlím v Králováku, tak jestli máte kušenost s doktorama tam nebo i v Berouně. Moc děkuji za zkušenosti.
20. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga jsem sice z Berouna, ale jezdíme do Králováku k MUDr. Maškové. Měla jsem na ní dobré reference od kamarádek i z příbuzenstva a zatím si nemůžu stěžovat. Líbí se mi tam celkově její přístup a i to, že má ordinaci zařízenou né po doktorsku, ale jak pokojík a i chodí oblečené v civilu - což myslím pro ty děti je dobré, když nevidí bílé pláště.
Zatím jsme teda moc nemarodili (musím zaklepat), max rýma a tak.
21. říj 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek