• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@jitafol Moc ti děkuji za info a paní doktorka je mladší či starší? A nevíš jestli na první návštěvu dochází domu, nebo musíšv za ní do ordinace? Váhám mezi doktorkou Maškovou a Hamplovou,ale ta je v Berouně o ní jsi asi nic neslyšela vidˇ?
24. říj 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga Hamplovou neznám, tak nemůžu posoudit. Mašková přijede na první návštěvu k tobě. Vůbec nekouká na to, jak bydlíte a jak máte připraveno pro miminko - jak mě některé holky upozorňovaly! Je strašně milá a příjemná, všechno vysvětluje, když se zeptáš. Ohledně věku, tak na to teda nemám absolutně cit, abych odhadovala, většinou se seknu. Ale hádám tak 45-50.
24. říj 2011 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
O to jak bydlíme se mi nejedná, šlo mi spíš o to, že mám rodit na začátku prosince tak bych první návštěvu spíš uvítala doma. Hamplová by měla být v Berouně místo doktorky Mašatové, jestli jsem dobře pochopila tak tam asi nebude dlouho. Tak moc dík za info. Sice mám ještě chvíli čas,ale nikdy nevíš kdy se mrňous rozhodne přijít na svět,tak bych se za mí chtěla zastavit než jí jen volat. Ordinační hodiny jsem našla, ale nevíš jestli má nějak rozdělenou poradnu, nemocné a zdrvé,vím, že někteří to tak mají, nebo si spíš zve na určitou hodinu?
24. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mašková má pro zdravé vyhrazeno pondělí 15-17 myslím. Jinak snad nikdy nás neobjednala na přesnou hodinu, ale prostě na ten den. A pak do ordinace se chodí jak kdo přišel. Kdykoliv jsem si zavolala, tak nebyl problém, "přijďte se ukázat dnes jsme tu do tolika hodin" a žádný objednávání jako to někdy slýchám o jiných MUDr. Když se nám narodil malý, tak u nás doma byla myslím max. čtvrt až půl hodinky já už se přesně nepamatuji.
25. říj 2011 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn. Dík moc.
25. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Mohu se´k Vám přidat?
25. říj 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kropenatka Jasně, že můžeš.
25. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů.. a odkud přesně jsi Ty?
25. říj 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kropenatka Ahoj já jsem z Králova Dvora a ty?
26. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z KD nas je tu vic:wink:
26. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga jinak tez chodime k Maskove a ja z ni az tak nadsena nejsem...ale prvni navsteva probiha u vas doma
26. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga já jsem to spletla - Mašková má pro zdravé vyhrazeno pondělí od 13 do 15 hodin, pak jsou zas nemocní. Omlouvám se.
26. říj 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi A v čem z ní nejsi nadšená? Ale o jiné doktorce asi nevíš vidˇ?
26. říj 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga ma super pristup k detem, ale prijde mi ze nektere veci moc zlehcuje
27. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi No, já se právě ještě rozmýšlím jestli k ní nebo do Berouna k Hamplové, ale o ní jsem ještě nic neslyšela, vzdálené jsou od nás skoro stejně.
27. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky z Berouna a okolí, kdybyste měla některá zájem o cvičení (v posilovně), případně napsat plán cvičení na doma atp., napište mi do IP, pošlu odkaz na své stránky.
2. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky z Berounska a srdečně zvu do našeho Rodinného centra Betlém v Lochovicích, kde se koná spousta zajímavých aktivit pro děti i rodiče, nebo jen posezení maminek u čaje a kávy.
Fungujeme Po - Čt od 10 do 18 hod. , v Po bývá cvičení a tanečky pro nejmenší, výtvarná dílna, v Út keramická dílna, St vždy dle programu, Čt výtvarná dílna, dále jsou v provozu břišní tance pro děti i dospělé, zumba, historické tance, dovedné ruce, lovecké střílení, keramika..... v případě zájmu mi písněte do IP e-mailovou adresu a do e-mailu budeme posílat program na každý měsíc, nebo můžete psát rovnou na klubbetlem@seznam.cz
Hezký večer všem, Olga :slight_smile:
10. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korina Ahoj Tobě i ostatním! Jakožto Berouňačka doporučuji restauraci Patriot v České ulici (http://www.patriot-club.cz/) - nápaditá jídla, krásné prostředí a rozumné ceny - a také Blackdog Cantinu v Havlíčkově (http://blackdogs.cz/products/show?cantina) - skvělé nejen burgery. Dobré je i Carino na náměstí, Křenovka jak kdy, k Aleně nechodíme. Mexická LaPaz v Havlíčkově taky jak kdy, bývá plná a zrušili denní menu. Na posezení u kávy je skvělá kavárna s bioobchůdkem Šťastná koza na náměstí. Mimo Be pak doporučuju Zbuzanský dvůr ve Zbuzanech - vynikající kuchyně, tematické týdny (http://zbuzanskydvur.cz/Zbuzanskydvur/RESTAURANT.html).
Pěkný den vám i dětem!
Lenka (děti skoro 6 a skoro 4 roky)
25. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Šťastná koza na náměstí - kavárna s bioobchodem. U Šneka také dobré, moc hezké posezení.
25. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době :slight_smile: Koukám, že je tu hodně maminek z KD, tak mě napadlo - nechtěla by některá z vás dát někdy společnou procházku? Myslím teda spíš maminy s miminky v kočárku, ačkoliv to zní asi divně, když naší Barušce je víc jak tři roky. U nás je totiž malinko problém - malá je autista a blbě snáší děti cca od 1 do 4 let (zjednodušeně řečeno jsou pro ni nečitelné, neví, co od nich čekat...). Chodím s ní do speciální školky, tam si postupně (veeelmi pomaličku) zvyká, ale jinak jsme de facto pořád samy, protože všechny kamarádky mají děti právě v tom pro nás "rizikovém" věku a když se sejdeme, tak to je pro všechny celkem očistec - Barčí vynervená, prcek od kamarádky udivený a znuděný (chce si hrát s Barukou a nechápe, proč to nejde), kamarádka unavená z neustálého vysvětlování, proč to nejde, já hotová z uklidňování Barči :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miminka Barče ale nevadí, naopak - v poslední době pořád kouká do kočárků :grinning:
28. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jsem z Berouna, ale nikoho tu neznám, protože tu bydlím teprve 3 roky. Teď jsem na mateřské a nemám s kým pokecat, což mi dost chybí. Najde se někdo na pokec? :slight_smile:
4. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova ahoj..ja jsem sice z kralovaku ale to je kousek:wink:
4. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Jo jo Královák je kousek :slight_smile: Dokud jsem chodila do práce, tak mi to nepřišlo, že tu nikoho neznám, ale teď jsem jak odříznutá od světa :grinning: Původně jsem z Prahy (což je teda dálka!) a tam mám i veškerý známý. Tak doufám, že po dobu mé mateřské si známý udělám i tady. Koukám, že co nevidět budete mít miminko! Tak držím palce :slight_smile:
4. říj 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova my tez zili v praze, takze taky jsme tu novacci :wink: a koukam ze vy jedno cerstve mate...a kde konkretne bydlite???
4. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jo jo, máme 2týdenní holčičku :slight_smile: a jelikož mám mezi dětmi velký věkový rozdíl, tak mi teď z toho jde hlava kolem :slight_smile: jinak bydlíme naproti bývalým kasárnám
5. říj 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova my zas budem mit rozdil 20m, takze se toho taky desim :grinning: a jinak byvala kasarna vubec netusim kde jsou :sweat_smile:
5. říj 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi je to kousek stranou od centra směrem na Zdejcinu. já zase v Králováku znám jenom obchody :slight_smile: jinak tě obdivuju (a všechny co mají děti brzy po sobě) :slight_smile: z jednoho mi jde hlava kolem!
5. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova jo tak to uz vim kde...super ze to mate kousek k rece! My zas bydlime kousek od alberta..no a az se dame nejak dohromady, tak se rada potkam...minulou zimu jsme chodili do solne jeskyne, zas o tom uvazuju...
5. říj 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi dobrý nápad :slight_smile: teď je to sice takové hektické, ale až si to sedne, tak se určitě domluvíme :slight_smile:
7. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim mborlova a @imzadi, trošku se vám do toho míchnu :D. Jsem z Králováku-původně taky Pražačka a nikoho tu neznám, mám tříměsíční holčičku a někdy bych s nějakou mamčou docela pokecala...
17. říj 2012 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek