• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@kadakova zdravím, taky ráda pokecám - už začínám trpět samomluvou :grinning: Terezce jsou teprve 3 týdny, takže zatím se čas řídí podle ní, ale to si časem sedne. To je sranda, jak jsme všechny Pražandy :slight_smile: Kde jsi v Praze bydlela?
17. říj 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova ahojky a odkud v kralovaku??? My uz jsme doma z porodky ale bojujem s prdikama :frowning2: koncem tydne muzem ven...
17. říj 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi, moc blahopřeji k holčičce :slight_smile: . Si pamatuji, když se měl narodit Kubík... je to vlastně nedávno :wink: .
17. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka no jo leti to:grinning: co vy??
17. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi , no my furt z práce do práce :sweat_smile: . Hedu už je předškolačka, tak máme školkové povinnosti a příští rok to už bude naostro :wink: .
18. říj 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova Chápu, povídám si s malou i když spinká :D Já bydlela na Zbraslavi, před tim ale taky na Praze 6 a v Hostivicích :slight_smile:)

@imzadi Bydlím v ul.Pod Hájem, kousek od zastávky U Zámku. Můžem se někde srazit na prochajdu...?
18. říj 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova tak to bydlis bliz nes si myslis :grinning: my bydlime za horizontem..barevne radove rodinne domy nad cinzaky...prochazku klidne ikdyz s nami je to slozitejsi, mam uz jednoho chodce...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je paráda. No tak to můžeme zkusit, co to znamená složitější s malým chodečkem? Mám teprve prvního skřítka, tak ještě netušim, co chodící dítko obnáší :slight_smile:)
19. říj 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova no me chodici ditko spis lita:grinning: vsude neco sleduje a kuti...takze je to vesely :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uzivej nechodiciho klidu:wink:
19. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :D tak když se vám bude chtít, můžem se zkusit společně vyvenčit-pěšky i letecky :slight_smile:
20. říj 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova urcite ale ted to nakou dobu jeste nedame...:stuck_out_tongue_closed_eyes: pak radi vyrazime...
20. říj 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratuluju k holčičce :slight_smile: ať hezky roste :slight_smile:
21. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jinak s prdíkama bojujeme taky! dost často dlouho do noci a pořád nosíme a masírujeme bříško :unamused:
21. říj 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova diky! No je to narocny...hlavne mame strach aby rev nevzbudil kubicka a clovek stejne moc nepomuze:frowning2:
21. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi přesně tak, taky zkoušíme možný i nemožný a pak přemýšlíme, jestli něco z toho vůbec zabralo :unamused:
21. říj 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova @imzadi Holky, nám zabírá nejvíc cvičit nožkama a nosit v klubíčku-to to z malý lítá nejlíp :D
21. říj 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova jo to nám taky zabírá, ale ne pokaždý. Jak jsem četla v jedné zdejší diskuzi o kolikách, tak holt to chce pevné nervy a vydržet dokud to samo nepřejde :unamused: My máme ještě problém se spaním v postýlce, v noci to ještě jde, ale přes den tam malá nechce spát. V kočárku spí, v sedačce taky, v náručí usíná naprosto s přehledem, ale postýlka je zakletá :frowning2: Buď tam usne na chvilku nebo vůbec ne.
22. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova mimčo se holt musí srovnat se spoustou nových věcí a přejde to... Taky jsem z toho plakání byla celá hyn, člověk se může jen domýšlet, co jí asi tak trápí a zkoušet všecko-pokus, omyl. My spíme s malinkou na matraci na zemi a je šťastná přes den i v noci, a my taky, protože se nebudí s pláčem, stačí jí jen brouknout a jsem vzhůru :slight_smile: kolikrát u krmení společně usneme a když se probudim koukám, že už je dokrmeno :D
22. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čtu zde o vašich starostech s prdíky. Nám se u malého nejlépe osvědčil nahřátý pytlík s třešňovými pecičkami z DM. Sice měl kapičky, cvičili jsme a masírovali jak diví, ale nebylo nad teplo z pytlíku :wink:
Postýlka nám taky slouží spíš jako odkládací prostor než místo na spaní, což bylo i s první dcerou :slight_smile:
22. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :o)
Jmenuji po Jana, mám 20 měsíčního, naprosto úžasného chlapečka Péťu a je to tři roky, co jsme se nastěhovali kousek za Beroun.,
Rádi bychom našli nějakou kamarádku s malým děťátkem, nebo větším, se kterou bychom se občas sešli, popovídali a našli tak novou kamarádku a kamaráda.
Jsem na MD už dva roky a asi mi za chvíli z té samoty hrábne :o)
Pište, budeme se moc těšit Jana a Peťánek
22. říj 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 díky za tip, zkusíme koupit pytlík - v DM jsem skoro každý den :wink: Když máte postýlku taky jako odkládací prostor, kam dáváš děti spát? Když malou nechám na spát na mojí posteli, tak se bojím od ní odejít. Ne že by se už dokázala překulit, ale přece jenom... :slight_smile:
22. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova Postýlka je přiražená k mojí straně postele, tak nemám obavy, že by malý spadnul :wink: Když by tam nebyla postýlka, tak bych ho obložila dekami a ty nepřekulí ani náhodou.
22. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 díky :slight_smile: U syna jsem tenhle problém neměla a vzhledem k tomu, že už je to 12 let co byl mimčo, tak jsem občas trochu mimo :slight_smile:
22. říj 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader ahoj Jani, plně tě chápu :slight_smile: Já jsem doma teprve od srpna a už tak si připadám jako kůl v plotě! Proto jsem na těhle stránkách, protože doufám, že tu taky najdu někoho na pokec. Horší je, že já nejsem pojízdná (s autem jezdí manžel do práce) a dopravu po Berouně a okolí neznám. Taky jsem v Berouně 3 roky, přistěhovala jsem se z Prahy a veškerý známý mám tam.
22. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova Ahojky, já jsem právě bydlela kousíček za Prahou, tak jsem zvyklá na trochu ruchu kolem sebe. Navíc jsem znamení blíženci-trochu střelená, ale v pohodě- a prostě kolem sebe lidi potřebuju. Teď bydlim asi deset minut autem za Berounem směr Křivoklát, ale chcípnul tu pes :slight_smile:. Je to tu nádherné a mám to tu moc ráda, ale asi mi fakt šibne :confounded:
Naštěstí mám autíčko, takže můžeme kdykoliv, kamkoliv dojet, aby si Peťulka alespoň v Berouně na hřišti hrál s nějakýma dětma
a já se alespoň trochu nereagovala od toho klidu a ticha :grinning:
Pokud bys chtěla můžeme si někde dát ,,rande" :grinning:. Rande samozřejmě v legraci.
Tak se měj krásně, děkuji za odpověď a třeba zase napiš.

Dobrou Jana a Peťánek
24. říj 2012 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
přeju Vám, abyste tady taky našly kámošky a třeba nejen virtuální, tak jako před pěti lety my :wink: . Začalo to diskuzí na MK, teď pokračujeme jinde. Jsme spolu v kontaktu i osobně a jsem za to ráda :slight_smile: .
Zvlášť na té mateřské si člověk potřebuje najít okruh lidí se společnými "zájmy" a starostmi :wink:.
24. říj 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka. Děkuji za podporu, ale myslím, že takové štěstí mít asi nebudu :frowning2:
Ale třeba si na to časem zvyknu, protože mi nic jiného nezbyde :wink:
25. říj 2012 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Jsem tu nová a bydlím taky v Berouně.Mám 3 děti,2 jsou už dospělé a nejmenší Viktorce je 8 měsíců.
Kader a odkud přesně jsi?Já bych se moc ráda s někým sešla na pokec.
25. říj 2012 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. My v Králováku bydlíme skoro 2 roky, ale taky tu skoro nikoho neznám. Bydlela jsem v Praze, tam jsem i pracovala než jsem nastoupila na mateřskou. Mám 7 měsíční dceru Elišku. Přála bych si tu najít nějaký kámošky na pokec a procházky s kočárkem. :slight_smile:
25. říj 2012 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec a kde bydlite v kralovaku??? My jsme tu tri roky a par kamaradek s detmi uz tu mam...hlavne diky cviceni s detmi ci yamaze, plavani ale i diky mk...akorat ted mame s aktivitami utrum:grinning:
26. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek