• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky holky, díky MK jsem poznala hodně kamarádek, nejdříve z diskuze ale teď jsme opravdu kamarádky, rozumíme si, v tom je to tady super. Před půl rokem jsme se odstěhovali za Beroun do vesničky vedle Zdic, je to tu krásné, ale jsem totálka odřiznutá od civilizace. Bohužel jsem nepojízdná, auto mám jen když se s manželem domluvím (jinak s ním jezdí do práce).
@kader můžeme se někdy domluvit, já jsem také blíženec:stuck_out_tongue_closed_eyes:, pozoruji jak Honzíkovi někdy moc chibí dětičky, když jsme bydleli ve Vestci, tak tam bylo všude mraky hřišť a na každém nějaký kamarád.
@imzadi teda, to máš akcní, držím palce ať to zvládáš, já mám rošťáky dva roky od sebe a někdy je to celkem záhul
26. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Blanches,Kader já jsem taky blíženec.nevím jak jste na tom s tím znamením vy,ale o mě někdy manžel tvrdí,že jsem blázen :grinning:
26. říj 2012 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:34 • andysek111
@kader Já jsem taky blíženec a bývalá Pražanda, takže vím o čem mluvíš :slight_smile: Dokud jsem pracovala, tak jsem byla ráda, že z Prahy vypadnu sem do klidu, ale teď jak jsem tu zůstala s mimčem, tak si připadám jako kůl v plotě i když to tu mám ráda. Je super, že můžeš jezdit autem. "Rande" si klidně někdy můžeme dát, i když Terezka je ještě hodně malá, takže pro tvého Péťu žádná zábava :slight_smile: Škoda, že teď začne to hnusný počasí, na hřiště už to nebude. Ale na pokec určitě :slight_smile:
26. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida já mám naštěstí manžela taky blížence, takže jsme blázni dva :grinning:
26. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida jinak já jsem taky z Berouna a kromě měsíční Terezky mám ještě 12 letého syna. Každý den jezdím po Berouně s kočárkem a závidím těm maminám, co jezdí ve dvou a kecají :slight_smile:
26. říj 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova já i manžel jsme také blíženci :wink: je tady nějak přeblížencováno :wink: :wink:
Kolikátého jste? Manžel 3. a já 19. 6. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 23.5.
27. říj 2012 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JÁ JSEM TAKY 23.5. !!!!!
27. říj 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mborlova To by bylo fajn a nemusely bychom závidět těm ostatním maminám :o)
Koukám na úterý a to by mělo být sluníčko, tak kdybys chtěla můžeme si napsat sejít se třeba někde na kafíčko .
Lepší asi odpoledne po spinkání :o)
Přeji krásnou sobotu!
27. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahojky, bydlim v Kublově, ale protože to je kousek od Berouna, tak jezdíme na procházky tam.
A za pokec budu moc ráda :o)
27. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches No právě. Peťánek by byl tak strašně rád s dětma. Je mi úplně do breku, když sedíme na zahradě pořád sami a nikoho tu nemáme. Hlavně kvůli Peťulkovi :frowning2: Pak když někde vidí děti, tak k nim honem běží a chytá je za ruku a povídá jim a já jsem za něj ráda.
Vždycky jsem těšila, jak budeme banda maminek, co budou někam jezdit a navštěvovat řeč ono o Ou.
Opravdu moc ráda někam zajdu :slight_smile:
27. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida To já jsem taky trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:
Občas mám pocit, že jsem maminka z MARSU :grinning:
27. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kader fakt jo!!!Tak to budeme narozky slavit stejně.Kublov je kousek od nás,možná i přes nás jezdíš do Berouna,jsem ze Zdejciny.Holky tak to bysme se mohly někde sejít,nebo i klidně u mě doma na kafčo.
27. říj 2012 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kader Kublov je od nás kousek, to sjíždíš na Žebrák? Honzík má to samé, jakmile jsou někde nějaké dětičky tak se na ně nalepí jako magnet a hned si chce hrát :wink: Tak jestli budeš chtít tak někdy přijeďte, kdykoliv, sem tam máme nějakou akci, ale máme hodně volno, cestu bych ti popsala :wink: :wink: :wink:
27. říj 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme Na Horizontu, v tom posledním zeleným baráku. A co si dát sraz někde, kde je děckej koutek? Za chvíli budem moct sáňkovat :slight_smile: Já snad žádnýho blížence neznám, ale ráda poznám :slight_smile:
27. říj 2012 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Zdejcinu znám :wink: jak je to v zimě sjízdný, ten kopec k Berounu? On je ještě nějaký jiný Kublov? Jeden je tady kousek za Žebrákem je to také Křivokládsko. Jinak já původně pocházím z Vráže, chodila jsem na základku do Loděnice, ale pak jsme s manželem bydleli 8 let těsně vedle Prahy a teď jsme se přištěhovali sem do tohodle kraje. @lucavec To je ta lokalita mezi Královákem a Berounem nahoře na kopci? Jaké jsou v Berouně centra? Já našla jen školičku koutek Krteček, kam jsme se domluvili, že budeme občas Honzíčka dávat aby byl mezi dětma, pohrál si a zvykal si postupně na kolektiv, když tady půjde příští rok do školky.
27. říj 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanches Jo, přesně tam :slight_smile: Já vím o Pohoda pro každého, to je hned u nás pod kopcem, byla jsem tam jen jednou na pedikůře, ale je tam i školička, hrací koutek, cvičení, něco podobného je i v Berouně - Slunečnice a studio Kala, nebyla jsem ani v jednom, jen jsem to našla na netu :slight_smile: A Krteček je kde? A můžou si tam sednout i maminy na kávu a pokecat?
27. říj 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blanches,s cestou do Berouna je to někdy fakt očistec.Hlavně když jsem ještě jezdila do Prahy do práce,tak to byla lahůdka.Kolikrát jsem přijela se zpožděním,věčně se dohadovala s vedoucí.
27. říj 2012 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec jee..my bydlime za horizontem...cervena radovka:wink:
27. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak znam slunecnici i eden i kalu, takze muzu predat poznatky:wink:
27. říj 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches No tak to bude moc fajn :o) Přes Žebrák jezdím často, a moc ráda přijedeme za váma :slight_smile:. A URČITĚ TO BUDE MOC FAJN ! Tak já v pondělí napíšu a domluvíme se, Jo? Tak pa pa pa a za Peťánka i sebe se moc těšíme!
27. říj 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Jo, Jo a :slight_smile: Jsem prdlá blížencová mamina :grinning: Hi hi
No já jsem v Berouně fakt skoro pořád a určitě se s váma se všema sejdu a uděláme mega srazík :slight_smile:
A bude to prima-určitě !
28. říj 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi a jak to vypadá ve Slunečnici a v Kale? A chodíš někam s prckama cvičit? My chodíme ve čtvrtek plavat do Hrošíka, je to tam moc fajn. A v Edenu je něco pro prcky, kde si můžou hrát? A kam se tady chodí sáňkovat a bobovat? Díky :slight_smile:
28. říj 2012 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader no my nebydlíme v Žebráce ale v Chodouni, je to hned vedle Zdic, co jsem koukala, tak od tebe je to cca 13 Km, takže opravdu kousek, příští týden kromě pátku, máme čas, tak dej vědět, kluci si pohrajou, Honzík už je naštěstí ve věku kdy půjčuje hračky, dříve nechtěl půjčit nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak si i pohrajou :sweat_smile:
@maraida to chápu, jsem tam jela jednu jízdu když jsem dělala ještě autoškolu a bylo maso, půlky stažené a to bylo léto :sweat_smile: Ty od tamtud pocházíš??? Bydlel tam můj první kluk, no možná ještě bydlí, ale nevím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucavec tam jsme se byli koukat na pozemek, když jsme chtěli stavět, ale bylo to moc v kopci, kvůli fotbalu pro kluky na zahradě jsme preferovali něco rovnějšího :grinning: Je to jen taková školička, je v ulici nad Plzeňkou..
Kde je Eden? Někde u zimního stadionu?
28. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches Určitě se ozvu a klidně dorazím. Vůbec nevadí, že bydlíte u Zdic, je to moje častá trasa-Kublov, Žebrák, Hořovice, Cerhovice.... Kněží se to krásně :grinning: Teď mi navíc manžílek přezul auto, tak nebude problém se k Tobě doklouzat :slight_smile:
Včera jsem jela z Brandýsa na letních gumách a fakt to byla docela sranda. Na dálnici 120km pohoda. Ale jak jsem vjela za Královákem do těch vesnic, tak jsem jela tak na dvojku a byla jsem ráda, když jsem dojela domů.
Určitě se ozvu a domluvíme se! Tak krásnou neděli a moc se na vás těšíme :slight_smile:
28. říj 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader tak dej vědět :wink: my máme zatím letní a je to hrůza, musí koupit nové gumy a rovnou se bude dělat prohlídka a výměna oleje, protože máme najeto 90 tis. objednané je auto až na čtvrtek, já měla domluveno s kamarádkama v pondělí Ikea, ale teď teda nevím jak to dopadne, snad se to bude dát projet :sweat_smile: ...
28. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec takze postupne:grinning: kala - jsou tam hlavne kurzy yamahy, tam chodime a pak je tam maly koutek na hrani a kosmetika apod. Mam to tam rada neb znam majitelku:grinning: slunecnice ma plno kursu ale super je ze nekolikrat v tydnu je za 20 kc k dispozici ta jejich velka herna proste na hrani deti a mamky si daj kafe...v edenu jsou cvicenicka ale herna defakto zadna...takze na vyblbnuti asi nejvic ta slunecnice

My ted nebudem chodit nikam kvuli mimcu...ale kubicek by mel jit od jara do soukrome skolky tak uvidime...

Jinak ja jsem pojizdna, takze
@blanches
@kader dojedu kamkoliv:wink: ale az po sestinedeli...
28. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi děkujeme za informace :grinning: jojo jasné chápu, já našemu Rádíkovi dala záhul, když mu byli 4 týdny tak jsme se stěhovali, ale frajer to zvládnul krásně, všechno prospinkal :grinning: Jinak Vás pak rádi uvidíme, Honzík bude za další kamarády jedině rád :wink: Jinak s nima klidně nědy vyrazím i do herničky, Rádik miluje děti a je to velký pozorovatel našeho rošťáka a myslím, že se bude velmi rychle učit :grinning: :grinning:
Jinak kamarádka měla také plánovaný císař na 10.10. mají Vojtíška :wink:
28. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi No to je jasný! Tak se vyšestinedělte a pak se můžeme klidně sejít a vidět a kafíčkovat a a a a a.....
:grinning:
Hlavně ať jste zdraví a v pořádku :slight_smile:
Jo a gratulujeme! Je to krása!
28. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek