• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Marcim, ty jsi ze sídliště?
31. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Grainne díky za upozornění, to víš, že jsem se chystala, dokonce jsem měla v plánu jet poprvé aspon na sídlák ke kámošce sama autem, tak holt premiéra nebude, až jindy, snad do té doby nenapadne zase sníh, my byli dneska tady u nás na pořádné prochajdě, je fakt božsky, to sluníčko je nádherné, kéž by to chtělo vydržet:slight_smile: jinak samo vítám marcim, nové zkušenosti se hodí:slight_smile: jinak my jsme zaregistrovaní v té Ploutvičce, ale zatím se nám neozvali, tak kdoví, od kdy budeme chodit, ale zatím mi to nevadí, přesně těch rým ze zimy se bojím, stačí že jsme ted marodili a to nebylo pomalu z čeho! Holky mějte se krásně a užívejte teplíčko, je to parádička:slight_smile:
31. bře 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma.Paráááda :grinning:
Grainne jsem ze sídliště.Ty taky??No,to kdybych věděla,tak by jsme šli s váma. :frowning2: Podle té Berounky jsem si myslela,že bydlíš někde tam poblíž.
Ahoj Midrísku.To jsem netušila,že v Ploutvičce je takový nával.Ale asi jo.Je to fajn chodit s mimčem plavat.Bylo to super,až na ty zimy.To jsem ještě neměla ŘP a tak jsme chodili s kočárem a v zimě přece jenom asi po tom plavání po cestě domů prochladl,i když to bylo asi jen 15min. cesty.Ale Robča stejně na ty rýmy trpí celou zimu i teď a to už neplave.
To cvičení ja tady někde na sídlišti??
31. bře 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se ještě zeptat,v čem spočívá ten mimibick??Je tam psané jen cvičení pro mimika,ale nic podrobnějšího.
31. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, procházka podél Berounky byla luxusní (jak by řekla jedna moje kamarádka. Tvrdí to například i o Johkny Deppovi, tak s ní nemůžu než souhlasit. :grinning: :grinning: :grinning: ).
Co kdyby jsme se místo mimibicku vypravily všechny na procházku? Stejně tu už Kasli plánovala nějakou akci. :slight_smile: :wink:
Marcim, jsem ze sídliště. Vzala bych tě vklidu autem, ale bohužel dva kočárky do kufru nenarvu, ale jinak byste se vešli. :slight_smile: :wink: ´
Bydlím kousek od zastávky.
MC Slunečnice je za Úřadem práce a spočívá v tom, že říkáš básničky a máváš miminku ručičkama a nožičkama a tak. Je to legrace. :wink:
31. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím u školky (ta dolní,snad byvalá cementárenská?) a kousek máme teď ten nový Hotel O.K.1 (bývalý českomaravský cement-bílo červeno modrá budova)
Ten mimibick by mohl být dobrý.To bych zkusila.
A ta procházka by nemusela být špatná.Dík za nabídku a mi by jsme se dopravili i sami. :slight_smile:
31. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bydlíme kousíček!!! :grinning: :grinning: :grinning: To je super. Zítra nemůžu, ale kdybys měla ve středu čas tak můžem jít každopádně minimálně společně na procházku po sídlišti :wink: .
31. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je supr.Ve středu klidně.Aspoň nebudu muset šlapat sama. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Těšíme se.
Zítra jdu k Mašatové na očkování,tak jsem zvědavá,co řekne,protože se mi zdá,že asi už 14 dní nepřibíráme. :frowning2:
31. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my sa ideme pochvalit,boli sme dnes na prehliadke, vazime 5290 g, mame 58 cm. Uz som sa aj bala ci to nie je vela, ale dr. povedala ze je to v pohode. Do ploutvicky sa chystame aj my, tak vidim ze sa musime prihlasit.
Grainne- dostanem sa na Ded z tejto strany od Zahoran aj kocikom? Zistila som ze je to nedaleko nas, tak tam planujeme vylet.
31. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda člověk tu chvilku není a hned nová osůbka :wink: Ahoj Marcim :wink:
Tak ve středu bohužel nemohu už jsme domluvena s Petulou, že se sejdeme, ale te´d už snad bude lepčí počasí a domluva snažsí :wink:
Dneska jsme měli 1. rychlo rodiný výlet na kolech, bylo to super, jen jsem totálně K.O. no kondička už není co bývala a těch 26km mě opravdu zmohlo, hlavně můj zadek :grinning: Alej malej byl spokojenej, měl malej piknik v lese (kojila jsem na kameni :grinning:) a pořád se jen usmíval, jen jízda do kopce se mu nelíbila, taťka prý jel strašně pomalu a nebyla to zábava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, mám pocit, že jsme se tam tudy vraceli jednou, asi před 2 roky a už si to vůbec nepamatuju, tak nevím.
Marcim, to už je druhé očkování, co. Neboj, oni ti prcci teď už tak rychle nepřibíraj, tak tu tak není vidět.
Kasli, a nešly byste obě s náma? Jinak jsem se moc nasmála u té vaší kreace "Smrděj mi nohy" :grinning: :grinning: :grinning:
Na kolech jsme Croozer zatím nezkusili, tak jsem zvědavá. Zatím z něj máme spíš kočárek teréňáček. :slight_smile:
1. dub 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, máš moc hezký kluky. :slight_smile:
1. dub 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!! :slight_smile: To se nám ten den zase pěkně vyloupl!! :grinning:
Ahoj Kasli! :slight_smile:
Tak to očkovaní dneska nevyšlo,protože se nám pořád špatně hojí ten boláček na ramínku po TBC.Ale musíme se taky pochválit.Máme 6,97kg a 65cm.Tak to s tím nepřibíráním asi nebude tak horké.
Grainne děkujeme za pochvalu.Taky jsme si na nich dávali záležet :slight_smile: :sweat_smile:
1. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz. Jaké máte zkušenosti s tím vítáním občánků? Stojí to za to? :confused:
1. dub 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne,já tam byla se starším a šla jsem sama pač manžel nemohl a byl to docela trapas,protože všichni tam měli alespoň babičky a já nic.(Obě babičky jsou daleko)
Jinak vás tam oficiáálně přivítají,udělají nějaké foto či video.Dostaneš karafiát,hrkátko pro prcka a sešitek na zapisování,jak ti dítě roste a jdeš domů.Tak to bylo alespoň za Robči.A když mi muž před 14 dny řekl,že zase nebude mít čas a s náma tam nepůjde,tak jsem to vzdala. :frowning2:
Ale jinak taková malá rodinná "akce".Nic náročného to není. :wink:
1. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mne mrzí, že u nás vítání občánků zrušili :frowning2: . Udělala bych z toho velkou rodinnou událost :wink: a je to hezká památka.
1. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne uvidíme, já se s petulou budu domlouvat ještě zítra tak kdyby jsme opravdu jeli ( zálezí na počasí tak) tak to sem písnu (pokud nezapomenu, mám teď strašněj HOSIP)

Jináč my jdeme na vítání v sobotu tak jsme na to zvědavá :grinning:
1. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne,když tak dej info kdy a kde zítra.Taky podle počasí.Má se to prý kazit,tak uvidíme. :confused:
Jdeme spinkat,tak dobrou všem. :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od Králováku se sem žene černočerný mrak. Na vycházku podél Berounky to nevidím.
Marcim - IP
2. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli s Petulou U Klauna a docela se mi tam líbilo, jen teda klobouk dolů před obsluhou, byl to takovej mladej kluk, a má můj obdiv, bylo to taj jak v úlu, mateřská školka je proti tomu slabej odvar :grinning:
Grainne snad to vyjde jindy, každopádně máš na mě číslo tak se můžemem domluvit na jindy :wink:
2. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,jestli vám to nebude vadit,tak bych se ráda třeba někdy přidala. :wink:
2. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - jsem ráda, že se vám to tam líbilo. My jsme si udělaly s Marcim procházku tady po sídlišti a den předtím jsem měla s mrňousem velké courání po Praze, takže když jsem se včera v půl čtvrté vrátila domů, byl Šmoulíček pořádně otrávený, tak jsem to město už vzdala. Určitě to vyjde příště. O víkendu tu bude tchýně a příští týden jsem v Liberci, tak potom. :slight_smile:
3. dub 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,jsem z okresu Beroun přímo ze Zdic,a jsem ráda,že někdo bydlí také v tomto okresu :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no to se nám to tu krásně rozrůstá. Vítej! :slight_smile:
3. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkuji za přivítání :slight_smile:
3. dub 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Filipecku :slight_smile: Vítám tě!
Právě jsme se vrátili ze socialky.No to je ale papírování na ten rodičák.Tak příští týden si to zopakujem... :frowning2: Teprve jsem dala do práce ty lejstra na potvrzení.
3. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marcin.To papírování dobře znám.ještě,že mám už 21 měsíčního broučka a že na sociálku moc chodit nemusíme.
3. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Filipecku já jsem také přímo ze Zdic!!! :grinning: Kde bydlíš?
3. dub 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím v ulici Našich mučedníků / jinak se tady říká pod knihovem/
3. dub 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to já na druhém konci v nových řadovkách před Knížkovicema :wink:
3. dub 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek